Волик Андрій Миколайович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Волик Андрій Миколайович
Волик Андрій Миколайович, поліграфолог.jpg
Народився 13 березня 1972(1972-03-13) (46 років)
Черкаси
Громадянство Україна
У шлюбі з Волик Лариса Василівна
Діти Микола, Олександр

Андрій Миколайович Волик (нар. 13 березня 1972, м. Черкаси) — поліграфолог, кандидат економічних наук (2001 р.). Видатний експерт і організатор у сфері поліграфології, основоположник української поліграфології.

Біографія[ред. | ред. код]

Андрій Волик народився 13 березня 1972 року в Черкасах. Батько: Волик Микола Семенович - хірург, заслужений лікар України, матір: Віра Павлівна - інженер-технолог, брат: Олександр - поліграфолог, сестра: Марія - науковець, кандидат економічних наук.

Після закінчення середньої школи (1989 р.) вступив до Української сільськогосподарської академії (м. Київ, нині Український Державний Національний Аграрний Університет), яку закінчив 1994 року за спеціальністю "економіст". Близько року (1993 - 1994 рр.) навчався в престижному університеті Пурдю (Purdue University, США), розташованому в місті Вест Лафаєт (штат Індіана). Володіє низкою іноземних мов і вагомим досвідом, набутим у відомих міжнародних та вітчизняних організаціях.

Поліграфологічна освіта[ред. | ред. код]

 • Випускник Арізонської школи поліграфологічних наук (2004 р.)
 • Випускник Індіанського поліграфологічного інституту (2006 р.)
 • Випускник Чиказького поліграфологічного інституту (2010 р.)


Текст вилучений зі статті через підозру в порушенні авторських прав
Copyright.svg

Текст, що раніше перебував на цій сторінці, запідозрено в порушенні авторських прав на текст із таких джерел:

http://www.argo-a.com.ua/ukr/andriy-volyk.htmlТому, хто повісив цей шаблон:

На сторінку обговорення користувача, який розмістив цю статтю, варто додати повідомлення {{subst:nothanks cv|Волик Андрій Миколайович|url=http://www.argo-a.com.ua/ukr/andriy-volyk.html}} --~~~~.


Emblem-important.svg До уваги користувача, який розмістив цю статтю

Не редагуйте статтю зараз, навіть якщо ви збираєтеся її переписати. Додержуйтеся вказівок нижче.

 1. Напишіть хоча б гарний накид статті на цій підсторінці. Зверніть увагу: не треба копіювати текст, що порушує авторські права, на зазначену підсторінку й редагувати його. Якщо ви взялися за написання нової статті, не забудьте сповістити про це на сторінці обговорення.
 2. Залиште все як є, і тоді статтю буде вилучено.

У випадку, якщо новий текст написано не буде, цю статтю буде вилучено через тиждень після появи цього попередження (детальніше див. документацію шаблону).

Вихідний текст цієї статті з можливим порушенням копірайту можна знайти в історії змін.

Зверніть увагу, що розміщення у Вікіпедії матеріалів, автор яких не надав явного дозволу на їхнє використання відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, може бути порушенням законів про авторське право. Користувачів, які додають до Вікіпедії такі матеріали, може бути тимчасово позбавлено права редагувати статті.

Незважаючи ні на що, ми завжди раді вашим оригінальним статтям.

Дякуємо.


Цю сторінку внесено до категорії Вікіпедія:Можливе порушення авторських прав.


Статус[ред. | ред. код]

 • Президент Міжнародної ліги поліграфологів[1]. Андрій Волик є Президентом Міжнародної ліги поліграфологів (МЛП) – міжнародного професійного об'єднання фахівців поліграфа, які представляють приватний, правоохоронний і державний сектори різних країн світу, де застосовується детектор брехні.
 • Член Американської асоціації поліграфологів (з 2004 р.). Андрій Волик є першим українським постійно діючим членом Американської асоціації поліграфологів – найавторитетнішої міжнародної асоціації фахівців детектора брехні. Американська асоціація поліграфологів , заснована в 1966 році, є найстарішою й найбільшою у світі професійною поліграфологічною асоціацією, налічуючи понад 2600 членів у 32 країнах.
 • Директор компанії «АРГО-А»[2]
 • Директор ексклюзивного представництва Lafayette Instrument Company в Україні, СНД і низці інших країн Європи, Азії, Африки
 • Директор ексклюзивного представництва Чиказького поліграфологічного інституту в Європі, Азії, Африці.[3]
 • Директор ексклюзивного представництва Argo-A Security в Європі
 • Директор ексклюзивного представництва Acumar в СНД
 • Директор ексклюзивного представництва Campden Instruments Ltd. в СНД
 • Директор ексклюзивного представництва Mindware Technologies Ltd. в СНД[4]

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Андрій Волик, перевіряючи правдивість відповідей знаменитостей та політиків, брав участь у популярних телепрограмах, таких як «Тільки правда?» на «Новому каналі»[5],[6],[7],[8], «Детектор брехні», «Кохана, ми вбиваємо дітей»[9], «Врятуйте нашу сім'ю»[10], «Битва екстрасенсів» і «Зважені та щасливі» на «СТБ», «Чорним по білому» на «1+1», «Факти тижня» і «Галілео» на «ICTV», а також беручи участь в інших програмах на відомих українських і зарубіжних телеканалах, включаючи «СТБ», «ICTV», «Тоніс», «Перший Національний/УТ-1», «К1», «МАКСІ ТВ», «НТН», «UBR», «24», «Перший діловий», «Право ТВ», «UBC», «Сіті», «М1», «TVI/ТBI», «5 канал», ТРК «Київ», ТРК «Україна», «Общенациональное телевидение Беларуси», «Первый национальный канал, Білорусь», «Imedi TV, Грузія», «Region TV, Грузія», «WLFI-TV 18, США», «Nova Television, Болгарія», «ATV, Росія», «О2ТВ, Росія», «РТР/Россія», «ОРТ, Росія», «1+1», «Інтер», «MTV» та ін..


Відзнаки[ред. | ред. код]

 • Почесний громадянин міст Лафаєт і Вест Лафаєт[11] (США, штат Індіана).

Посилання[ред. | ред. код]