Волтер Ллойд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Волтер Ллойд
ЗникненняНовий лідер
Інформація
Статьчоловік
Вік13
Число епізодів1, 2, 3, 4, 5, 6 сезони
Виконавець роліМалкольм Девід Келлі

Волтер Ллойд (англ. Walter Lloyd) — вигаданий персонаж американського телесеріалу «Загублені». Волт — один із тих, що летіли в середній частині літака рейсу Oceanic 815 і син Майкла. Його називали «особливим» кілька різних людей, і здається він насправді володіє якимись надприродними здібностями. Волт був викрадений Інакшими і був знову повернутий до батька в обмін на Бена, який знаходився в полоні у уцілілих: Джека, Кейт і Соєра, які навпаки потрапили в полон. Після повернення з Острова, Волт більше не хоче бачити свого батька і розмовляти з ним і тепер живе зі своєю бабусею. Він ще не знає, що Майкл мертвий. На острові Волт подружився з Джоном Локком.

Біографія

[ред. | ред. код]

Поза островом

[ред. | ред. код]

Волт народився 24 серпня 1994 року, його батьки: Сьюзен Ллойд і Майкл Доусон. Сьюзен, тоді студентка, яка відмовилася вийти заміж за Майкла, який в той час працював будівельником. Коли Волту було близько 2 років, Сьюзен отримала пропозицію від компанії «Plum International» і переїхала разом з сином в Амстердам. Спочатку Майкл не хотів віддавати сина, але незабаром погодився. Пізніше Майкл дізнався, що Сьюзен вийшла заміж, а через деякий час його збиває машина. Сью оплачує його лікування, але вони знову сваряться через Волта. Через деякий час Сьюзен вмирає від раку і Брайан, чоловік Сью, просить забрати Волта. Їхня зустріч проходить не дуже добре, але все ж Волт їде з батьком. Щоб сподобатися синові, Майкл дозволяє взяти його пса — Вінсента. («Особливий», 14-а серія 1-го сезону)

Перед польотом Майкл і Волт жили в готелі. Волт в три години ночі включив телевізор, на що Майкл сказав зробити звук тихіше, але Волт на зло Майклу зробив голосніше. Майкл вимкнув телевізор. Волт вийшов з кімнати з Вінсентом, Майкл пішов за ним і силоміць завів його в номер. («Вихід. Частина 1», 23-а серія 1-го сезону)

В аеропорту Волт не слухався Майкла і грав у Gameboy. Майкл пішов до телефону і подзвонив своїй матері, почав питати її, що йому робити з Волтом, коли він його не слухається, і запропонував віддати їй сина, вона йому нічого не відповіла і поклала трубку. Майкл обернувся, а там стоїть Волт і говорить, що потрібні батарейки. («Вихід. Частина 2», 24-а серія 1-го сезону)

На Острові

[ред. | ред. код]

Сезон 1

[ред. | ред. код]

Відразу після авіакатастрофи Майкл шукав Волта. («Пілот. Частина 1», 1-а серія 1-го сезону) Волт часто ходив в джунглі шукати Вінсента, який зник після аварії, за це Майкл весь час сварив його, тому що турбувався про нього. Також Майклу не подобалося, що він спілкувався з Джоном Локком[1], який навчав його поводитися з ножем[2] і стверджував, що він «особливий». Одного разу Волт утік через те, що Майкл забаронив йому бачитись з містером Локком. Волт опинився у пастці серед дерев оточений білим медведем. Та Майкл за допомогою Джона зумів його врятувати[3].Через деякий час Майклу прийшла ідея як вибратися з острова: побудувати пліт. Перший пліт, який побудував Майкл, спалив Волт, оскільки боявся плисти. («Труднощі перекладу», 17-а серія 1-го сезону) Потім він зізнався про це Майклу, той попередив його, що якщо він не хоче плисти вони не попливуть, але Волт вибачився перед батьком і сказав, що попливе з ними. Вони побудували другий пліт і попливли, перед цим Саїд дав їм сигнальну ракету, але сказав, щоб просто так не стріляли, тому що ракета була єдиною. Перед відплиттям Волт попросив Джона не підривати люк[4]. Вночі вони помітили катер і пустили ракету, до них підпливли якісь старі люди і сказали, що заберуть Волта, Соєр почав тягнутися до пістолета, але бородатий вистрілив перший, і Соєр впав у воду, Джин стрибнув за ним, двоє залізли на пліт і Майкл почав з ними битися, але вони зіштовхнули його у воду, забрали Волта і підірвали пліт.

Сезон 2

[ред. | ред. код]

Волт з'являється як бачення до Шеннон. («Людина науки, людина віри», 1-а серія 2-го сезону) Потім, протягом сезону Волт не з'являється, оскільки знаходиться у Інакших. Одного разу, коли Майкл вводив цифри у комп'ютер, на інший прийшло кілька повідомлень, коли Майклу було поставлено питання як його звуть, він назвав себе і на екрані з'явився напис: «Тато?». Виявилося, що Майкл листувався з Волтом, Майкл попросив його дати координати його знаходження, Волт їх написав і Майкл вирубивши Локка і замкнувши Джека пішов його шукати. Інакші уклали з Майклом угоду: він обманом приводить Джека, Кейт, Соєра і Герлі до них, а вони відпускають Волта і дають йому катер, щоб він відплив з Острова. Він виконує всі вимоги, попутно вбиваючи Ану-Люсію і Ліббі, а Інакші виконують свою частину угоди. Майкл залишає Острів разом з Волтом[5]. («Живемо разом, вмираємо на самоті», 23-а серія 2-го сезону)

Сезон 3

[ред. | ред. код]

Коли Джон Локк, лежачи в ямі, хотів застрелитися, з'явився Волт і сказав, що його місія ще не виконана. Після цього Локк посміхнувся, а Волт зник[6]. («В Задзеркаллі», 22-а серія 3-го сезону)

Після Острова

[ред. | ред. код]

Повернувшись у Нью-Йорк, Майкл розповів Волту, що коли звільнив його з полону, убив Ану-Люсію і Ліббі, після цього Волт не хоче його бачити. («Знайомтеся — Кевін Джонсон», 8-а серія 4-го сезону) Волт відвідує Герлі в психіатричній лікарні. Він його питає, чому вони брешуть, на що Герлі йому відповідає: «Щоб врятувати інших», Волт запитує: «І батька?», Герлі з сумом відповідає: «І батька». («Довгоочікуване повернення. Частина 1», 12-а серія 4-го сезону) До Волта приходить Джон (який вибрався з Острова). Вони розмовляють і Волт каже, що він вже три роки нічого не чув про свого батька. Локк, не розповідаючи, що Майкл загинув на кораблі посміхається і каже, що все добре. («Життя і смерть Джеремі Бентама», 7-а серія 5-го сезону) Пізніше Волт, під ім'ям Кід Джонсон, потрапляє в психіатричну лікарню «Санта Роса», звідки його забирає Бен, щоб повернути на острів, де він зміг би допомогти своєму батькові, в машині їх чекає Герлі. («Новий лідер»)

Цікаві факти

[ред. | ред. код]
  • Волт ніколи не зустрічав Дезмонда, Ану-Люсію, Еко, Ліббі, Фарадея, Шарлотту і Майлза.
  • Волт названий на честь свого діда.
  • Карлтон К'юз і Деймон Лінделоф сказали, що саме Волт спілкувався з Майклом через комп'ютер станції «Лебідь».
  • Бен одного разу сказав, що Інакші ніколи не повернуть Волта, але вони це зробили.
  • У фіналах всіх чотирьох сезонів серіалу з Волтом відбувалося щось важливе: у фіналі першого він був викрадений, у фіналі другого — покинув Острів, повернувся як бачення Локку у фіналі третього, сказав про візит Джеремі Бентама у фіналі четвертого.
  • Коли Волт з'явився Джону в епізоді «В задзеркаллі», назвав його — Джоном, тоді як до цього він завжди звертався до нього — містер Локк.
  • Волт жив разом з Інакшими 23 дні (числа).
  • Можливо, особливістю Волта є смерть істоти, яку він побачить на картинці і зацікавиться нею. Бронзова зозуля впала на балкон будинку Сьюзен і Брайна, коли він дивився статтю про неї в енциклопедії. Коли Майкл кинув комікс в вогонь на аркуші, який був у кадрі був білий ведмідь, який незабаром після цього також загинув. Можливо, Сьюзен померла з цієї ж причини. Перед від'їздом він віддав свого пса Шенон. Незабаром її вбили. «Особливий»
  • На кастингу 12-річний Малкольм Девід Келлі виглядав значно молодше своїх років, але вже на зйомках першого сезону почав швидко зростати. Тому епізоди з його участю в цьому сезоні довелося знімати в авральному порядку, у другому — тільки на дальніх планах, у третьому — виключно у вигляді примари. Дія наступних сезонів відбувається через три роки після катастрофи, тому творцям серіалу вже не потрібно було йти на різні хитрощі, щоб узгодити вік героя і актора.

Примітки

[ред. | ред. код]