Воратеп Раттана-умпаван

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Воратеп Раттана-умпаван
Основна інформація
Дата народження 1 серпня 1969(1969-08-01) (47 років)
Місце народження Банґкок
Воратеп Раттана-умпаван в Японії, 2008

Воратеп Раттана-умпаван (* 1 серпня 1969(19690801), Банґкок) — класичний гітарист з Таїланду, засновник Таїландського Гітарного тавариства[1] та Азійського Міжнародного гітарного фестивалю, що проходить в Банґкоку.[2]

Життя[ред.ред. код]

Воратеп Раттана-умпаван почав навчатися грі на гітарі у 12 років. Три роки поспіль (1985–1987) був володарем Гран-прі на Yamaha Guitar Festival Competition в Банґкозі. В 1987 вступив на факультет образотворчого та прикладного мистецтва університету Чулалонґкорн та отримав диплом бакалавра зі срібною медаллю по музиці Заходу. Спеціалізувався на класичній гітарі.

Завдяки таланту та навикам на виступах, його запросили грати соло «Концерт Чао Прайя», написаному професором Брюсом Ґастоном в 1993. В квітні 2000 був запрошений одним з найвідоміших музичних закладів Японії відіграти 3 сольні концерти. У листопаді того ж року отримав можливість взяти приватний урок в Едуардо Фернандеса, відомого гітариста, під час його гастрольного виступу в Банґкозі. Він брав участь у створенні Банґкозького Гітарного квартету та Банґкозького Гітарного товариства, президентом якого він був.

Воратеп виступає на міжнародних гітарних фестивалях в різних частинах світу, часто в дуеті з Леоном Коуделаком. Він є першим класичним гітаристом з Таїланду, який виступав у всьому світі на Міжнародних Гітарних фестивалях та першим тайським всесвітньовідомим гітаристом.

Викладацька діяльність[ред.ред. код]

В 1991 Воратеп був деканом Факультету гітарної музики в Музичній школі Чінаткарну. Він викладає в Консерваторії університету Ранґсіт в Банґкозі та навчав в Тайському Гітарному товаристві. Його вплив та участь в освіті мала великий вплив на молодші покоління тайських гітаристів.

Гітари[ред.ред. код]

Воратеп грає на гітоарах Торрес виготовлені Юічі Імай.[3]

Дискографія[ред.ред. код]

  • Гітара Лай Тай
  • Гітара Лай Тай вип.2[4]

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]