Всесвітній Центр Багаї

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Координати: 32°48′52″ пн. ш. 34°59′13″ сх. д. / 32.81444° пн. ш. 34.98694° сх. д. / 32.81444; 34.98694

Bahai Terraces.jpg

Бахарі Світські центар.is ім'я, дане духовний і адміністративний центр Віри Бахаї. Всесвітній Центр складається з храму Багаулли біля Акко, Ізраїль, Святилища Баба і його сади на горі Кармель в Хайфі, Ізраїль і ряд інших будівель в цьому районі, включаючи дуги будівель.

Велика частина міжнародного управління та координації Віри Бахаї відбувається в Бахарі Світські Центар. До них відносяться рішення, які впливають на релігію на глобальному рівні, а також вивчення і переклад Писань Багаї. Всесвітній Дім Справедливості, що є вищим керівним органом Віри Бахаї, проживає в Хайфі. Всесвітній Центр Багаї також поточне місце для паломництва багаї.

Бахарі Світські центар.has його історичне коріння в області, яка колись була Османської Сирії. Це перегукується з 1850-1860-х років, коли шах Ірану і султан Османської імперії Абдул-Азіз, послідовно заслали Багаулла з Ірану в фортеці Акра на термін позбавлення волі.

Багато місця на Всесвітній Центр Багаї, в тому числі терас і святилище Баба, які складають північному схилі гори Кармель були включені до Списку всесвітньої спадщини в липні 2008 року.

Джерела і посилання[ред.ред. код]