Всеукраїнський науковий інститут селекції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип компанії ВНІС
Логотип компанії ВНІС

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) - приватна компанія (товариство з обмеженою відповідальністю, яка спеціалізується на створенні і широкомасштабному впровадженні нових сортів і гібридів важливих сільськогосподарських культур. Метою його створення в 1999 році було забезпечення аграрного ринку України новітніми технологіями в сфері селекції та насінництва основних сільськогосподарських культур. Розташована в Києві.

Селекційна робота базується на найновітніших досягненнях біологічної науки: використовуються технології ДНК-маркерів, культури тканин та органів in vitro, прискорені методи створення ліній. Серед високопродуктивних і високоадаптивних гібридів Інституту є також і так необхідні сучасному виробництву перші в Україні гібриди соняшнику, стійкі до гербіцидів суцільної дії на основі сульфанілсечовини та імідозолінонів. Розроблені в Інституті оригінальні сучасні селекційні методи дозволяють створювати високопродуктивні гібриди та сорти кукурудзи, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку, ярих і озимих зернових культур прискореними темпами.

Співпраця з науковими установами Всеукраїнський науковий інститут селекції тісно співпрацює з науковими установами як в Україні, так і за кордоном. Серед установ-партнерів: Національний університет біоресурсів та природокористування України (НУБіП України), Уманський національний університет садівництва (УНУС), Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН, Інститут землеробства УААН. Проводяться спільні наукові дослідження з науковцями профільних інститутів Національної академії наук України та рядом приватних компаній. Ведеться тісна співпраця з Інститутом генетики, фізіології та захисту рослин Академії наук республіки Молдова. Досягнувши високого рівня селекційно-генетичних досліджень в Україні, Інститут ініціював співробітництво з селекційними установами різних країн світу. Активно розвиваються проекти по науковому співробітництву, реєстрації сортів та гібридів в Росії, Молдові, Словенії, Угорщині, Туреччині та Китаї.

Адреса: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30 Телефони офісу: +380 (44) 507-11-70 +380 (67) 505-47-42 +380 (50) 440-36-96

Відділ по роботі з регіональними представниками: +380 (99) 423-13-31

web-site: http://vnis.com.ua/