Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2002, жінки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Австралії 2002
Чемпіонs   Швейцарія Мартіна Хінгіс
Росія Анна Курнікова
Фіналіст   Словаччина Даніела Гантухова
Іспанія Аранча Санчес Вікаріо
Рахунок фіналу   6–2, 6–7(4–7), 6–1
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Серена Вільямс і Вінус Вільямс були чинними чемпіонками, але Серена знялась з турніру (через травму), а Вінус не бажала брати участь з іншою гравчинею.
Мартіна Хінгіс і Анна Курнікова здобули титул, перемігши у фіналі Даніелу Гантухову і Аранчу Санчес Вікаріо з рахунком 6–2, 6–7(4–7), 6–1.

Сіяні гравчині[ред. | ред. код]

  1. США Ліза Реймонд / Австралія Ренне Стаббс (півфінал)
  2. Зімбабве Кара Блек / Росія Олена Лиховцева (1-ше коло)
  3. Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль / Аргентина Паола Суарес (3-тє коло)
  4. Бельгія Кім Клейстерс / Японія Ай Суґіяма (3-тє коло)
  5. США Ніколь Арендт / ПАР Лізель Губер (3-тє коло)
  6. Франція Сандрін Тестю / Італія Роберта Вінчі (3-тє коло)
  7. Бельгія Елс Калленс / Австралія Ніколь Пратт (3-тє коло)
  8. Швейцарія Мартіна Хінгіс / Росія Анна Курнікова (чемпіонки)
  9. Словенія Тіна Кріжан / Словенія Катарина Среботнік (чвертьфінал)
  10. ПАР Аманда Кетцер / США Лорі Макніл (чвертьфінал)
  11. (знялись)
  12. Італія Сільвія Фаріна-Елія / Австрія Барбара Шетт (2-ге коло)
  13. Словаччина Даніела Гантухова / Іспанія Аранча Санчес Вікаріо (фінал)
  14. Іспанія Марія Хосе Мартінес Санчес / Іспанія Анабель Медіна Гаррігес (2-ге коло)
  15. Іспанія Кончіта Мартінес / Іспанія Магі Серна (півфінал)
  16. Китайський Тайбей Джанет Лі / Індонезія Вінне Пракуся (2-ге коло)
  17. Франція Александра Фусаї / Нідерланди Кароліна Віс (2-ге коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
710 6    
   Чехія Дая Беданова
Чехія Квета Грдлічкова
68 4    
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
77 1 0  
  8  Швейцарія Мартіна Хінгіс
Росія Анна Курнікова
65 6 6  
   Японія Асагое Сінобу
Японія Фудзівара Ріка
4 2  
  8  Швейцарія Мартіна Хінгіс
Росія Анна Курнікова
6 6    
    8  Швейцарія Мартіна Хінгіс
Росія Анна Курнікова
6 64 6
  13  Словаччина Даніела Гантухова
Іспанія Аранча Санчес Вікаріо
2 77 1
  9  Словенія Тіна Кріжан
Словенія Катарина Среботнік
63 1    
13  Словаччина Даніела Гантухова
Іспанія Аранча Санчес Вікаріо
77 6    
  13  Словаччина Даніела Гантухова
Іспанія Аранча Санчес Вікаріо
7 6  
  15  Іспанія Кончіта Мартінес
Іспанія Магі Серна
5 2    
10  ПАР Аманда Кетцер
США Лорі Макніл
0 2  
  15  Іспанія Кончіта Мартінес
Іспанія Магі Серна
6 6    

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 6  
 Данія Е Дірберг
Чехія E Martincová
2 2       1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 6  
 ПАР Й Крюгер
Німеччина М Вайнгартнер
3 3    Росія Г Фокіна
Білорусь Н Островська
3 1  
 Росія Г Фокіна
Білорусь Н Островська
6 6       1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 7  
 Словаччина К Габшудова
Парагвай Р де лос Ріос
3 6 3        Греція Е Даніліду
Австралія А Молік
2 5  
 Греція Е Даніліду
Австралія А Молік
6 3 6      Греція Е Даніліду
Австралія А Молік
w/o
 Австралія Р Макквіллан
Австралія Л Макші
4 4   14  Іспанія МХ Мартінес Санчес
Іспанія А Медіна Гаррігес
 
14  Іспанія МХ Мартінес Санчес
Іспанія А Медіна Гаррігес
6 6       1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
710 6
12  Італія С Фаріна-Елія
Австрія Б Шетт
7 6        Чехія Д Беданова
Чехія К Грдлічкова
68 4
 Австралія Е Домінікович
США М Ірвін
5 4     12  Італія С Фаріна-Елія
Австрія Б Шетт
77 2 4  
 Чехія Д Беданова
Чехія К Грдлічкова
6 6    Чехія Д Беданова
Чехія К Грдлічкова
65 6 6  
 Росія А Родіонова
Німеччина Кароліна Шнайдер
1 3        Чехія Д Беданова
Чехія К Грдлічкова
2 6 6
 США С Рівз
Італія Ад Серра-Дзанетті
5 3       7  Бельгія Е Калленс
Австралія Н Пратт
6 2 3  
 Аргентина МЕ Салерні
Аргентина П Тарабіні
7 6      Аргентина МЕ Салерні
Аргентина П Тарабіні
78 4 3
 США Каті Шлукебір
Україна О Татаркова
63 6 2   7  Бельгія Е Калленс
Австралія Н Пратт
66 6 6  
7  Бельгія Е Калленс
Австралія Н Пратт
77 3 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
3  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
6 77  
 США Аманда Огастус
США Дж Ембрі
3 62     3  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
77 6  
 Австралія Т Мусгрейв
Росія Т Панова
2 4    Німеччина М Мюллер
Німеччина Б Ріттнер
62 3  
 Німеччина М Мюллер
Німеччина Б Ріттнер
6 6       3  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
0 4  
WC  Австралія Б Стюарт
Австралія С Стосур
4 3        Японія С Асагое
Японія Р Фудзівара
6 6  
 Японія С Асагое
Японія Р Фудзівара
6 6      Японія С Асагое
Японія Р Фудзівара
4 77 6
 ПАР Н де Вільєрс
Казахстан І Селютіна
6 3 3   16  Китайський Тайбей Дж Лі
Індонезія В Пракуся
6 65 2  
16  Китайський Тайбей Дж Лі
Індонезія В Пракуся
1 6 6        Японія С Асагое
Японія Р Фудзівара
4 2
17  Франція А Фусаї
Нідерланди К Віс
6 6       8  Швейцарія М Хінгіс
Росія А Курнікова
6 6
 Японія Х Іноуе
Нова Зеландія Ш Стівенс
1 4     17  Франція А Фусаї
Нідерланди К Віс
4 2  
 Німеччина А Барна
Словаччина Ж Гусарова
2 1    Нідерланди К Богерт
Нідерланди М Ореманс
6 6  
 Нідерланди К Богерт
Нідерланди М Ореманс
6 6        Нідерланди К Богерт
Нідерланди М Ореманс
3 5
WC  Австралія А Грем
Австралія С Вотсон
0 4       8  Швейцарія М Хінгіс
Росія А Курнікова
6 7  
 Болгарія М Малеєва
Швеція О Свенссон
6 6      Болгарія М Малеєва
Швеція О Свенссон
3 1
 Австралія А Еллвуд
Україна Т Перебийніс
2 2   8  Швейцарія М Хінгіс
Росія А Курнікова
6 6  
8  Швейцарія М Хінгіс
Росія А Курнікова
6 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
5  США N Arendt
ПАР Л Губер
6 7  
 Угорщина П Мандула
Австрія П Вартуш
4 5     5  США N Arendt
ПАР Л Губер
6 6  
 США Е де Лоун
Франція В Раззано
77 1 7    США Е де Лоун
Франція В Раззано
4 2  
 Словенія М Матевжич
FR Yugoslavia Д Зарич
63 6 5       5  США N Arendt
ПАР Л Губер
3 66  
 Болгарія Л Бачева
Білорусь Т Пучек
5 0       9  Словенія Тіна Кріжан
Словенія К Среботнік
6 78  
 Японія Р Хіракі
Японія Нана Міягі
7 6      Японія Р Хіракі
Японія Нана Міягі
4 4
 Росія А Жидкова
Румунія А Ванк
4 6 6   9  Словенія Тіна Кріжан
Словенія К Среботнік
6 6  
9  Словенія Тіна Кріжан
Словенія К Среботнік
6 3 8       9  Словенія Тіна Кріжан
Словенія К Среботнік
63 1
13  Словаччина Д Гантухова
Іспанія А Санчес Вікаріо
6 6       13  Словаччина Д Гантухова
Іспанія А Санчес Вікаріо
77 6
 Росія А Мискіна
Словенія Т Писник
4 4     13  Словаччина Д Гантухова
Іспанія А Санчес Вікаріо
6 6  
 Швейцарія Е Гальярді
США М Ту
3 6 6    Швейцарія Е Гальярді
США М Ту
4 2  
 Німеччина Б Ламаде
Швейцарія П Шнідер
6 3 2       13  Словаччина Д Гантухова
Іспанія А Санчес Вікаріо
w/o
 Аргентина К Фернандес
США Е Фрейзер
6 6       4  Бельгія К Клейстерс
Японія А Суґіяма
 
 Хорватія І Майолі
Італія Ф Ск'явоне
2 3      Аргентина К Фернандес
США Е Фрейзер
4 0
 Аргентина М Діас-Оліва
Угорщина К Мароші-Аракама
2 1   4  Бельгія К Клейстерс
Японія А Суґіяма
6 6  
4  Бельгія К Клейстерс
Японія А Суґіяма
6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
6 6  
 Іспанія Е Бес
Чехія Л Немечкова
3 1     6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
7 6  
 Іспанія М Марреро
Іспанія К Торренс-Валеро
3 3   WC  Австралія К Берклей
Австралія К Вілер
5 0  
WC  Австралія К Берклей
Австралія К Вілер
6 6       6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
77 5 2  
 США Л Остерло
Велика Британія Ж Пуллен
3 1       10  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
62 7 6  
 Італія Т Гарбін
Італія Р Гранде
6 6      Італія Т Гарбін
Італія Р Гранде
WC  Австралія Джеслін Г'юїтт
Австралія А Шилі
3 4   10  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
w/o  
10  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
6 6       10  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
0 2
15  Іспанія К Мартінес
Іспанія М Серна
77 6       15  Іспанія К Мартінес
Іспанія М Серна
6 6
 Словаччина Г Надьова
Узбекистан І Туляганова
64 4     15  Іспанія К Мартінес
Іспанія М Серна
6 6  
 Франція Н Деші
Франція Е Луа
0 6 6    Франція Н Деші
Франція Е Луа
3 4  
 Бразилія Ж Кортез
Італія А Серра-Дзанетті
6 0 2       15  Іспанія К Мартінес
Іспанія М Серна
6 6
 Росія О Бовіна
США А Стівенсон
77 3 4        ПАР Н Грандін
Нідерланди A van Exel
2 1  
 ПАР Н Грандін
Нідерланди A van Exel
63 6 6      ПАР Н Грандін
Нідерланди A van Exel
77 6
 ПАР К Грант
США А Спірс
6 3 6    ПАР К Грант
США А Спірс
64 1  
2  Зімбабве К Блек
Росія О Лиховцева
4 6 2  

Посилання[ред. | ред. код]