Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2011, жінки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Відкритий чемпіонат Австралії 2011
Чемпіон   Бельгія Кім Клейстерс
Фіналіст   КНР Лі На
Рахунок фіналу   3–6, 6–3, 6–3
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Кім Клейстерс виграла свій перший титул на Відкритому чемпіонаті Австралії, який став її четвертою (і останньою) перемогою на турнірах Великого шолома загалом. У фіналі вона здолала Лі На з рахунком 3–6, 6–3, 6–3. Лі стала першою серед спортсменів Азії, яка досягнула фіналу одного з турнірів Великого шолома в одиночному розряді. Хоча вона поступилась у цьому фіналі, але кілька місяців по тому виграла Відкритий чемпіонат Франції.

Цей чемпіонат став останнім турніром Великого шолома для двох колишніх перших ракеток світу, Жустін Енен і Дінари Сафіної. Енен завершила кар'єру через травму ліктя, а Сафіна - травму спини.[1]

Також це був перший турнір Великого шолома, на якому Каролін Возняцкі виступала як перша ракетка світу. Вона вибула в півфіналі.

Сіяні гравчині[ред.ред. код]

  1. Данія Каролін Возняцкі (півфінал)
  2. Росія Віра Звонарьова (півфінал)
  3. Бельгія Кім Клейстерс (переможниця)
  4. США Вінус Вільямс (3 коло, знялась через травму стегна)
  5. Австралія Саманта Стосур (3 коло)
  6. Італія Франческа Ск'явоне (чвертьфінал)
  7. Сербія Єлена Янкович (2 коло)
  8. Білорусь Вікторія Азаренко (4 коло)
  9. КНР Лі На (фінал)
  10. Ізраїль Шахар Пеєр (3 коло)
  11. Бельгія Жустін Енен (3 коло)
  12. Польща Агнешка Радванська (чвертьфінал)
  13. Росія Надія Петрова (3 коло)
  14. Росія Марія Шарапова (4 коло)
  15. Франція Маріон Бартолі (2 коло)
  16. Росія Анастасія Павлюченкова (3 коло)
  17. Франція Араван Резаї (1 коло)
  18. Росія Марія Кириленко (2 коло)
  19. Сербія Ана Іванович (1 коло)
  20. Естонія Кая Канепі (2 коло)
  21. Бельгія Яніна Вікмаєр (2 коло)
  22. Італія Флавія Пеннетта (4 коло)
  23. Росія Світлана Кузнецова (4 коло)
  24. Росія Аліса Клейбанова (2 коло)
  25. Чехія Петра Квітова (чвертьфінал)
  26. Іспанія Марія Хосе Мартінес Санчес (2 коло)
  27. Румунія Александра Дулгеру (1 коло)
  28. Словаччина Даніела Гантухова (1 коло)
  29. Словаччина Домініка Цібулкова (3 коло)
  30. Німеччина Андреа Петкович (чвертьфінал)
  31. Чехія Люціє Шафарова (3 коло)
  32. Болгарія Цветана Піронкова (2 коло)

Сітка[ред.ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред.ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  Данія Каролін Возняцкі 3 6 6  
6  Італія Франческа Ск'явоне 6 3 3  
  1  Данія Каролін Возняцкі 6 5 3  
  9  КНР Лі На 3 7 6  
30  Німеччина Андреа Петкович 2 4  
  9  КНР Лі На 6 6    
    9  КНР Лі На 6 3 3
  3  Бельгія Кім Клейстерс 3 6 6
  12  Польща Агнешка Радванська 3 64    
3  Бельгія Кім Клейстерс 6 77    
  3  Бельгія Кім Клейстерс 6 6  
  2  Росія Віра звонарьова 3 3    
25  Чехія Петра Квітова 2 4  
  2  Росія Віра Звонарьова 6 6    

Верхня половина[ред.ред. код]

Секція 1[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
1  Данія К Возняцкі 6 6    
   Аргентина Х Дулко 3 4       1  Данія К Возняцкі 6 6    
   Австрія Т Пашек 77 0 3      США В Кінґ 1 0    
   США В Кінґ 64 6 6       1  Данія К Возняцкі 6 6    
   Чехія Л Градецька 4 5         29  Словаччина Д Цібулкова 4 3    
   Італія А Бріанті 6 7          Італія А Бріанті 1 6 2
   Німеччина А Кербер 2 77 4   29  Словаччина Д Цібулкова 6 4 6  
29  Словаччина Д Цібулкова 6 64 6       1  Данія К Возняцкі 6 6  
21  Бельгія Я Вікмаєр 6 2 6          Латвія А Севастова 3 4  
   Австралія Я Грот 3 6 4     21  Бельгія Я Вікмаєр 4 2    
   Словенія П Герцог 4 65        Латвія А Севастова 6 6    
   Латвія А Севастова 6 77            Латвія А Севастова 6 6  
Q  Росія В Манасієва 7 6         Q  Росія В Манасієва 1 3    
   Іспанія Л Поус-Тіо 5 2       Q  Росія В Манасієва 3 6 6
   Італія Т Гарбін 0 0     15  Франція М Бартолі 6 3 0  
15  Франція М Бартолі 6 6    

Секція 2[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
11  Бельгія Ж Енен 5 6 6  
Q  Індія С Мірза 7 3 1     11  Бельгія Ж Енен 6 6    
Q  США Дж Гемптон 6 4 5      Велика Британія О Балтача 1 3    
   Велика Британія О Балтача 3 6 7       11  Бельгія Ж Енен 4 68    
   США Б Маттек-Сендс 1 6 5       23  Росія С Кузнецова 6 710    
Q  Нідерланди А Рус 6 3 7     Q  Нідерланди А Рус 1 4  
   США А Ріск 3 2     23  Росія С Кузнецова 6 6    
23  Росія С Кузнецова 6 6         23  Росія С Кузнецова 4 6 14
32  Болгарія Ц Піронкова 6 3 6       6  Італія Ф Ск'явоне 6 1 16
   Франція П Пармантьє 4 6 3     32  Болгарія Ц Піронкова 4 1    
   Швейцарія Т Бачинскі 0 3        Румунія М Мікулеску 6 6    
   Румунія М Мікулеску 6 6            Румунія М Мікулеску 0 62  
   Канада Р Маріно 6 4 6       6  Італія Ф Ск'явоне 6 77    
   Японія Дз Намігата 2 6 3        Канада Р Маріно 3 7 7
   Іспанія А Парра Сантонха 77 2 4   6  Італія Ф Ск'явоне 6 5 9  
6  Італія Ф Ск'явоне 64 6 6  

Секція 3[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
4  США В Вільямс 6 6    
   Італія С Еррані 3 2       4  США В Вільямс 66 6 6  
   Чехія С Заглавова 6 6        Чехія С Заглавова 78 0 4  
   Чехія Р Ворачова 1 3         4  США В Вільямс 0r    
Q  Велика Британія Е Кеотавонг 7 6         30  Німеччина А Петкович 1      
Q  Росія Ар Родіонова 5 4       Q  Велика Британія Е Кеотавонг 6 5 0
   США Дж Крейбас 1 2     30  Німеччина А Петкович 2 7 6  
30  Німеччина А Петкович 6 6         30  Німеччина А Петкович 6 6  
20  Естонія К Канепі 2 6 6       14  Росія М Шарапова 2 3  
   Словаччина М Рибарикова 6 4 3     20  Естонія К Канепі 4 6 4  
   Німеччина Ю Гергес 6 4 6      Німеччина Ю Гергес 6 3 6  
   Румунія Е Галловіц-Халл 3 6 3          Німеччина Ю Гергес 6 4 4
   Росія О Весніна 6 3 3       14  Росія М Шарапова 4 6 6  
   Франція В Раззано 4 6 6        Франція В Раззано 63 3  
   Таїланд Т Танасугарн 1 3     14  Росія М Шарапова 77 6    
14  Росія М Шарапова 6 6    

Секція 4[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
9  КНР Н Лі 6 7    
   Швеція С Арвідссон 1 5       9  КНР Н Лі 6 6    
   Росія Є Родіна 6 6        Росія Є Родіна 3 2    
WC  Австралія О Роговська 3 1         9  КНР Н Лі 6 6    
   Чехія З Ондрашкова 4 0            Чехія Б Заглавова-Стрицова 2 1    
WC  Австралія Є Докич 6 6       WC  Австралія Є Докич 63 1  
   Чехія Б Заглавова-Стрицова 6 3 7      Чехія Б Заглавова-Стрицова 77 6    
17  Франція А Резаї 0 6 5       9  КНР Н Лі 6 6  
28  Словаччина Д Гантухова 63 6 7       8  Білорусь В Азаренко 3 3  
   Росія Р Куликова 77 3 9        Росія Р Куликова 4 6 5  
   Хорватія К Шпрем 6 4 2      ПАР Ш Схеперс 6 4 7  
   ПАР Ш Схеперс 4 6 6          ПАР Ш Схеперс 3 3  
   Австрія П Майр-Ахлайтнер 5 4         8  Білорусь В Азаренко 6 6    
   Чехія А Главачкова 7 6          Чехія А Главачкова 4 4  
Q  Німеччина К Верле 0 2     8  Білорусь В Азаренко 6 6    
8  Білорусь В Азаренко 6 6    

Нижня половина[ред.ред. код]

Секція 5[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
7  Сербія Є Янкович 6 77    
   Росія А Кудрявцева 0 65       7  Сербія Є Янкович 63 3    
   Україна К Бондаренко 6 3 6      КНР П Шуай 77 6    
   КНР П Шуай 2 6 8          КНР П Шуай 6 3 6  
WC  Франція К Гарсія 7 4 6          Японія А Моріта 1 6 3  
   США В Лепченко 5 6 3     WC  Франція К Гарсія 4 4  
   Японія А Моріта 6 6        Японія А Моріта 6 6    
27  Румунія А Дулгеру 4 4            КНР П Шуай 5 6 5
24  Росія А Клейбанова 6 6         12  Польща А Радванська 7 3 7
Q  США І Фалконі 1 0       24  Росія А Клейбанова 4 62    
Q  Люксембург А Кремер 3 6 2      Румунія С Халеп 6 77    
   Румунія С Халеп 6 3 6          Румунія С Халеп 1 2  
WC  Австралія С Фергюсон 66 6 3       12  Польща А Радванська 6 6    
Q  Хорватія П Мартич 78 0 6     Q  Хорватія П Мартич 3 4  
   Японія К Дате-Крумм 4 6 5   12  Польща А Радванська 6 6    
12  Польща А Радванська 6 4 7  

Секція 6[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
13  Росія Н Петрова 6 6    
   Росія К Первак 2 1       13  Росія Н Петрова 6 6    
WC  Австралія А Молік 1 6 8   WC  Австралія А Молік 4 1    
   Італія Р Вінчі 6 3 6       13  Росія Н Петрова 2 6 6  
   Швейцарія П Шнідер 2 3            Росія К Макарова 6 3 8  
Q  Україна Л Цуренко 6 6       Q  Україна Л Цуренко 66 1  
   Росія К Макарова 3 6 10      Росія К Макарова 78 6    
19  Сербія А Іванович 6 4 8          Росія К Макарова 63 2  
26  Іспанія МХ Мартінес Санчес 6 4 6       3  Бельгія К Клейстерс 77 6  
   Угорщина Г Арн 3 6 2     26  Іспанія МХ Мартінес Санчес 5 1    
Q  США К Вандевей 2 1        Франція А Корне 7 6    
   Франція А Корне 6 6            Франція А Корне 63 3  
   США К Макгейл 6 3 4       3  Бельгія К Клейстерс 77 6    
   Іспанія К Суарес Наварро 4 6 6        Іспанія К Суарес Наварро 1 3  
   Росія Д Сафіна 0 0     3  Бельгія К Клейстерс 6 6    
3  Бельгія К Клейстерс 6 6    

Секція 7[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
5  Австралія С Стосур 6 6    
WC  США Л Девіс 1 1       5  Австралія С Стосур 6 6    
   Італія МЕ Камерін 3 6 1      Росія В Душевіна 3 2    
   Росія В Душевіна 6 3 6       5  Австралія С Стосур 65 3    
   Білорусь О Говорцова 3 4         25  Чехія П Квітова 77 6    
   Росія А Чакветадзе 6 6          Росія А Чакветадзе 3 4  
WC  Австралія С Пірс 2 4     25  Чехія П Квітова 6 6    
25  Чехія П Квітова 6 6         25  Чехія П Квітова 3 6 6
22  Італія Ф Пенетта 6 6         22  Італія Ф Пенетта 6 3 3
   Австралія Ан Родіонова 2 1       22  Італія Ф Пенетта 6 6    
   Іспанія Л Домінгес Ліно 6 6        Іспанія Л Домінгес Ліно 2 2    
   Швеція Ю Ларссон 2 1         22  Італія Ф Пенетта 3 77 6
   Румунія С Кирстеа 6 6         10  Ізраїль Ш Пеєр 6 63 4  
   Хорватія М Лучич-Бароні 4 2          Румунія С Кирстеа 3 2  
   Франція М Жоанссон 1 1     10  Ізраїль Ш Пеєр 6 6    
10  Ізраїль Ш Пеєр 6 6    

Секція 8[ред.ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
16  Росія А Павлюченкова 6 77    
   Бельгія К Фліпкенс 4 64       16  Росія А Павлюченкова 6 6    
   Узбекистан А Аманмурадова 4 2        Німеччина К Барруа 2 2    
   Німеччина К Барруа 6 6         16  Росія А Павлюченкова 3 6 5  
   Іспанія А Медіна Гаррігес 0 1            Чехія І Бенешова 6 1 7  
   Чехія І Бенешова 6 6          Чехія І Бенешова 6 6  
   Італія Р Опранді 3 7 6   18  Росія М Кириленко 3 1    
18  Росія М Кириленко 6 5 8          Чехія І Бенешова 4 1  
31  Чехія Л Шафарова 7 4 6       2  Росія В Звонарьова 6 6  
   КНР Ч Шуай 5 6 1     31  Чехія Л Шафарова 6 62 7  
   Чехія К Закопалова 6 3 6      Чехія К Закопалова 3 77 5  
   США М Уден 1 6 1       31  Чехія Л Шафарова 3 69  
   Сербія Б Йовановські 7 6         2  Росія В Звонарьова 6 711    
WC  Китайський Тайбей Ч Кайчжень 5 1          Сербія Б Йовановські 6 3 1
   Австрія С Баммер 2 1     2  Росія В Звонарьова 2 6 6  
2  Росія В Звонарьова 6 6    

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]