Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2014, жінки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Австралії 2014
Чемпіонs   Італія Сара Еррані
Італія Роберта Вінчі
Фіналіст   Росія Катерина Макарова
Росія Олена Весніна
Рахунок фіналу   6–4, 3–6, 7–5
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Сара Еррані і Роберта Вінчі були чинними чемпіонками і успішно захистили свій титул, перемігши у фіналі Катерину Макарову і Олену Весніну з рахунком 6–4, 3–6, 7–5.

Сіяні пари[ред. | ред. код]

01.   Італія Сара Еррані / Італія Роберта Вінчі (чемпіонки)
02.   Китайський Тайбей Сє Шувей / КНР Пен Шуай (2 коло)
03.   Росія Катерина Макарова / Росія Олена Весніна (фінал)
04.   Чехія Квета Пешке / Словенія Катарина Среботнік (півфінал)
05.   Австралія Ешлі Барті / Австралія Кейсі Деллаква (2 коло)
06.   Зімбабве Кара Блек / Індія Саня Мірза (чвертьфінал)
07.   Чехія Андреа Главачкова / Чехія Люціє Шафарова (чвертьфінал)
08.   США Ракель Копс-Джонс / США Абігейл Спірс (півфінал)
09.   Росія Алла Кудрявцева / Австралія Анастасія Родіонова (1 коло)
10.   Нова Зеландія Марина Еракович / КНР Чжен Цзє (1 коло)
11.   Німеччина Анна-Лена Гренефельд / Хорватія Міряна Лучич-Бароні (2 коло)
12.   Франція Крістіна Младенович / Італія Флавія Пеннетта (2 коло)
13.   Китайський Тайбей Чжань Хаоцін / США Лізель Губер (3 коло)
14.   Німеччина Юлія Гергес / Чехія Барбора Заглавова-Стрицова (2 коло)
15.   Словаччина Даніела Гантухова / США Ліза Реймонд (3 коло)
16.   США Ваня Кінґ / Казахстан Галина Воскобоєва (2 коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  Італія Сара Еррані
Італія Роберта Вінчі
6 3 6  
6  Зімбабве Кара Блек
Індія Саня Мірза
2 6 4  
  1  Італія Сара Еррані
Італія Роберта Вінчі
6 6  
  4  Чехія Квета Пешке
Словенія Катарина Среботнік
1 4  
4  Чехія Квета Пешке
Словенія Катарина Среботнік
7 4 6
  PR  Австралія Ярміла Ґайдошова
Хорватія Айла Томлянович
5 6 4  
    1  Італія Сара Еррані
Італія Роберта Вінчі
6 3 7
  3  Росія Катерина Макарова
Росія Олена Весніна
4 6 5
  7  Чехія Андреа Главачкова
Чехія Люціє Шафарова
2 6 64  
3  Росія Катерина Макарова
Росія Олена Весніна
6 2 77  
  3  Росія Катерина Макарова
Росія Олена Весніна
7 3 6
  8  США Ракель Копс-Джонс
США Абігейл Спірс
5 6 3  
8  США Ракель Копс-Джонс
США Абігейл Спірс
6 6
   Ізраїль Шахар Пеєр
Іспанія Сільвія Солер-Еспіноса
4 0  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   Чвертьфінали
1  Італія С Еррані
Італія Р Вінчі
7 6  
 Німеччина М Бартель
США М Мултон-Леві
5 2     1  Італія С Еррані
Італія Р Вінчі
1 6 6  
WC  Австралія С Пірс
Австралія В Раїчіч
3 1    Естонія К Канепі
Чехія Р Ворачова
6 1 1  
 Естонія К Канепі
Чехія Р Ворачова
6 6       1  Італія С Еррані
Італія Р Вінчі
6 6  
WC  Австралія М Адамчак
Австралія О Роговська
6 77       WC  Австралія М Адамчак
Австралія О Роговська
2 2  
 Хорватія Д Юрак
Словенія А Клепач
3 62     WC  Австралія М Адамчак
Австралія О Роговська
6 6
WC  Австралія Н Бейнз
Австралія О Тьяндрамулія
3 3   14  Німеччина Ю Гергес
Чехія Б Заглавова-Стрицова
2 3  
14  Німеччина Ю Гергес
Чехія Б Заглавова-Стрицова
6 6       1  Італія С Еррані
Італія Р Вінчі
6 3 6
11  Німеччина А-Л Гренефельд
Хорватія М Лучич-Бароні
6 6       6  Зімбабве К Блек
Індія С Мірза
2 6 4
WC  Австралія А Хадзіч
Австралія Дж Мур
3 1     11  Німеччина А-Л Гренефельд
Хорватія М Лучич-Бароні
4 5  
 Канада Е Бушар
Росія В Душевіна
6 6    Канада Е Бушар
Росія В Душевіна
6 7  
 Росія В Соловйова
Україна Е Світоліна
3 1        Канада Е Бушар
Росія В Душевіна
4 3
 Румунія М Мікулеску
Чехія К Закопалова
6 6       6  Зімбабве К Блек
Індія С Мірза
6 6  
 Румунія І-К Бегу
Румунія С Кирстеа
3 2      Румунія М Мікулеску
Чехія К Закопалова
5 1
WC  Австралія Т Паттерсон
Австралія Ар Родіонова
1 4   6  Зімбабве К Блек
Індія С Мірза
7 6  
6  Зімбабве К Блек
Індія С Мірза
6 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   Чвертьфінали
4  Чехія К Пешке
Словенія К Среботнік
2 6 6  
 Румунія А Каданцу
Румунія С Халеп
6 3 2     4  Чехія К Пешке
Словенія К Среботнік
77 6  
 Білорусь О Говорцова
США К Макгейл
3 3    Польща К Пітер
Польща А Росольська
62 4  
 Польща К Пітер
Польща А Росольська
6 6       4  Чехія К Пешке
Словенія К Среботнік
6 66 6  
 Японія С Аояма
Японія М Дой
2 4       13  Китайський Тайбей Чж Хаоцін
США Л Губер
2 78 4  
 США В Лепченко
Румунія Р Олару
6 6      США В Лепченко
Румунія Р Олару
4 64
 Таїланд Т Танасугарн
КНР Ч Сайсай
3 3   13  Китайський Тайбей Чж Хаоцін
США Л Губер
6 77  
13  Китайський Тайбей Чж Хаоцін
США Л Губер
6 6       4  Чехія К Пешке
Словенія К Среботнік
7 4 6
9  Росія А Кудрявцева
Австралія Ан Родіонова
6 4 5       PR  Австралія Я Ґайдошова
Хорватія А Томлянович
5 6 4
PR  Австралія Я Ґайдошова
Хорватія А Томлянович
1 6 7     PR  Австралія Я Ґайдошова
Хорватія А Томлянович
6 6  
Alt  Україна О Савчук
Україна Л Цуренко
4 2    Німеччина А Бек
Німеччина А Петкович
4 2  
 Німеччина А Бек
Німеччина А Петкович
6 6       PR  Австралія Я Ґайдошова
Хорватія А Томлянович
6 7
 Словаччина Д Цібулкова
Бельгія Я Вікмаєр
4 6 5        Угорщина Т Бабош
Хорватія П Мартич
2 5  
 Угорщина Т Бабош
Хорватія П Мартич
6 3 7      Угорщина Т Бабош
Хорватія П Мартич
6 6
 Росія О Панова
Чехія Ка Плішкова
1 1   5  Австралія Е Барті
Австралія К Деллаква
1 3  
5  Австралія Е Барті
Австралія К Деллаква
6 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   Чвертьфінали
7  Чехія А Главачкова
Чехія Л Шафарова
6 6  
 Японія К Дате-Крумм
КНР Ч Шуай
4 4     7  Чехія А Главачкова
Чехія Л Шафарова
6 6  
 Сербія Б Йовановські
Хорватія Д Векич
0 1    Іспанія А Медіна Гаррігес
Казахстан Я Шведова
2 2  
 Іспанія А Медіна Гаррігес
Казахстан Я Шведова
6 6       7  Чехія А Главачкова
Чехія Л Шафарова
6 6  
WC  КНР Х Сіюнь
Японія М Міямура
2 5        США М Кіз
США А Ріск
4 3  
 США М Кіз
США А Ріск
6 7      США М Кіз
США А Ріск
7 6
Alt  Болгарія А Найденова
Бразилія Т Перейра
1 2   12  Франція К Младенович
Італія Ф Пенетта
5 4  
12  Франція К Младенович
Італія Ф Пенетта
6 6       7  Чехія А Главачкова
Чехія Л Шафарова
2 6 64
15  Словаччина Д Гантухова
США Л Реймонд
62 6 6       3  Росія К Макарова
Росія О Весніна
6 2 77
 Люксембург М Мінелла
ПАР Ш Схеперс
77 2 1     15  Словаччина Д Гантухова
США Л Реймонд
6 6  
WC  Австралія Є Докич
Австралія С Сандерз
4 4    Словаччина М Рибарикова
Швейцарія С Фегеле
2 3  
 Словаччина М Рибарикова
Швейцарія С Фегеле
6 6       15  Словаччина Д Гантухова
США Л Реймонд
4 77 2
 Сербія Є Янкович
Італія К Кнапп
6 6       3  Росія К Макарова
Росія О Весніна
6 65 6  
PR  Росія А Павлюченкова
Росія В Звонарьова
2 4      Сербія Є Янкович
Італія К Кнапп
4 3
 США Л Девіс
Іспанія Л Домінгес Ліно
3 2   3  Росія К Макарова
Росія О Весніна
6 6  
3  Росія К Макарова
Росія О Весніна
6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   Чвертьфінали
8  США Р Копс-Джонс
США А Спірс
6 6  
PR  Китайський Тайбей Ч Цзяжун
Латвія Л Декмеєре
1 1     8  США Р Копс-Джонс
США А Спірс
6 77  
 Іспанія Г Мугуруса
Іспанія А Парра Сантонха
4 6 7    Іспанія Г Мугуруса
Іспанія А Парра Сантонха
4 64  
 Канада Ш Фічмен
Пуерто-Рико М Пуїг
6 4 5       8  США Р Копс-Джонс
США А Спірс
4 6 6  
 Росія С Кузнецова
Австралія С Стосур
6 6        Франція А Корне
Франція К Гарсія
6 4 4  
 Україна І Бурячок
Грузія О Калашникова
1 2      Росія С Кузнецова
Австралія С Стосур
3 64
 Франція А Корне
Франція К Гарсія
6 6    Франція А Корне
Франція К Гарсія
6 77  
10  Нова Зеландія М Еракович
КНР Ц Чжен
3 3       8  США Р Копс-Джонс
США А Спірс
6 6
16  США В Кінґ
Казахстан Г Воскобоєва
6 6        Ізраїль Ш Пеєр
Іспанія С Солер Еспіноза
4 0
 Австрія С Клеменшиц
Австрія І Мейсбургер
2 3     16  США В Кінґ
Казахстан Г Воскобоєва
64 1  
 Нідерланди К Бертенс
Бельгія К Фліпкенс
6 3 4    Чехія Л Градецька
Нідерланди М Крайчек
77 6  
 Чехія Л Градецька
Нідерланди М Крайчек
3 6 6        Чехія Л Градецька
Нідерланди М Крайчек
6 65 2
 Китайський Тайбей Ю Чжань
Словаччина Ж Гусарова
5 6 4        Ізраїль Ш Пеєр
Іспанія С Солер Еспіноза
4 77 6  
 Ізраїль Ш Пеєр
Іспанія С Солер Еспіноза
7 4 6      Ізраїль Ш Пеєр
Іспанія С Солер Еспіноза
7 3 6
 Чехія Е Грдінова
Аргентина П Ормаечеа
78 61 0   2  Китайський Тайбей С Шувей
КНР П Шуай
5 6 4  
2  Китайський Тайбей С Шувей
КНР П Шуай
66 77 6  

Посилання[ред. | ред. код]