Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2002, жінки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2002
Чемпіонs   Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
Фіналіст   США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
Рахунок фіналу   6–4, 6–2
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Вірхінія Руано Паскуаль і Паола Суарес були чинними чемпіонками і успішно захистили свій титул, перемігши у фіналі Лізу Реймонд і Ренне Стаббс з рахунком 6–4, 6–2.

Сіяні пари[ред. | ред. код]

  1. США Ліза Реймонд / Австралія Ренне Стаббс (фінал)
  2. Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль / Аргентина Паола Суарес (чемпіонки)
  3. Зімбабве Кара Блек / Росія Олена Лиховцева (3-тє коло)
  4. Словаччина Даніела Гантухова / Іспанія Аранча Санчес Вікаріо (1-ше коло)
  5. США Кімберлі По-Мессерлі / Франція Наталі Тозья (2-ге коло)
  6. Франція Сандрін Тестю / Італія Роберта Вінчі (чвертьфінал)
  7. Росія Олена Дементьєва / Словаччина Жанетта Гусарова (2-ге коло, знялись)
  8. Іспанія Кончіта Мартінес / Аргентина Патрісія Тарабіні (1-ше коло)
  9. США Ніколь Арендт / ПАР Лізель Губер (півфінал)
  10. Італія Сільвія Фаріна-Елія / Австрія Барбара Шетт (3-тє коло)
  11. Словенія Тіна Кріжан / Словенія Катарина Среботнік (1-ше коло)
  12. Китайський Тайбей Джанет Лі / Індонезія Вінне Пракуся (1-ше коло)
  13. ПАР Аманда Кетцер / США Лорі Макніл (2-ге коло)
  14. n/a
  15. Японія Фудзівара Ріка / Японія Ай Суґіяма (півфінал)
  16. Франція Александра Фусаї / Нідерланди Кароліна Віс (3-тє коло)
  17. Чехія Дая Беданова / Росія Олена Бовіна (3-тє коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
6 6  
 Японія Асагое Сінобу
Австралія Труді Мусгрейв
0 2  
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
6 65 6  
  15  Японія Фудзівара Ріка
Японія Ай Суґіяма
1 77 2  
15  Японія Фудзівара Ріка
Японія Ай Суґіяма
6 2 6
   Угорщина Петра Мандула
Австрія Патріція Вартуш
0 6 4  
    1  США Ліза Реймонд
Австралія Ренне Стаббс
4 2
  2  Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
6 6
  9  США Ніколь Арендт
ПАР Лізель Губер
6 78  
 Італія Ріта Гранде
Швейцарія Патті Шнідер
4 66  
  9  США Ніколь Арендт
ПАР Лізель Губер
0 4
  2  Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
6 6  
6  Франція Сандрін Тестю
Італія Роберта Вінчі
4 3
  2  Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
6 6  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
64 6 6  
WC  США М Навратілова
Білорусь Н Звєрєва
77 3 4     1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 2 6  
 Швеція О Свенссон
Узбекистан І Туляганова
7 7    Швеція О Свенссон
Узбекистан І Туляганова
2 6 3  
 Парагвай Р де лос Ріос
США Л Остерло
5 5       1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 4 6  
 Аргентина Л Монтальво
Україна О Татаркова
5 6 6       17  Чехія Д Беданова
Росія О Бовіна
4 6 2  
WC  Франція Анн-Лор Ейтц
Франція Е Ле Бескон
7 4 3      Аргентина Л Монтальво
Україна О Татаркова
3 2
 Словенія Т Писник
США Каті Шлукебір
6 3 5   17  Чехія Д Беданова
Росія О Бовіна
6 6  
17  Чехія Д Беданова
Росія О Бовіна
4 6 7       1  США Л Реймонд
Австралія Р Стаббс
6 6
11  Словенія Т Кріжан
Словенія К Среботнік
5 5        Японія С Асагое
Австралія Т Мусгрейв
0 2
 Японія С Асагое
Австралія Т Мусгрейв
7 7      Японія С Асагое
Австралія Т Мусгрейв
6 5 6  
 Франція Н Деші
США М Ту
7 2 6    Франція Н Деші
США М Ту
4 7 4  
 ПАР Н де Вільєрс
Казахстан І Селютіна
5 6 4        Японія С Асагое
Австралія Т Мусгрейв
6 7
Alt  Хорватія М Палавершич
Німеччина Кароліна Шнайдер
63 1        Хорватія І Майолі
Австралія Н Пратт
3 5  
 Хорватія І Майолі
Австралія Н Пратт
77 6      Хорватія І Майолі
Австралія Н Пратт
6 6
 Чехія Е Мартінцова
Білорусь Н Островська
64 3   5  США К По-Мессерлі
Франція Н Тозья
4 2  
5  США К По-Мессерлі
Франція Н Тозья
77 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
3  Зімбабве К Блек
Росія О Лиховцева
6 77  
PR  ПАР С Де Беер
Японія Нана Міягі
3 63     3  Зімбабве К Блек
Росія О Лиховцева
6 4 6  
 Німеччина В Генке
Німеччина Б Ламаде
6 6    Німеччина В Генке
Німеччина Б Ламаде
3 6 4  
WC  Франція М Бартолі
Франція Т Головін
1 4       3  Зімбабве К Блек
Росія О Лиховцева
63 3  
WC  Франція Е Луа
Франція А Моресмо
6 1 6       15  Японія Р Фудзівара
Японія А Суґіяма
77 6  
 Іспанія М Марреро
Іспанія МХ Мартінес Санчес
2 6 8      Іспанія М Марреро
Іспанія МХ Мартінес Санчес
4 2
 Болгарія Л Бачева
Білорусь Т Пучек
5 1   15  Японія Р Фудзівара
Японія А Суґіяма
6 6  
15  Японія Р Фудзівара
Японія А Суґіяма
7 6       15  Японія Р Фудзівара
Японія А Суґіяма
6 2 6
12  Китайський Тайбей Дж Лі
Індонезія В Пракуся
4 6 4        Угорщина П Мандула
Австрія П Вартуш
0 6 4
 США Аманда Огастус
США Дж Ембрі
6 3 6      США Аманда Огастус
США Дж Ембрі
3 3  
 Німеччина К Фрає
Японія Р Хіракі
77 3 0    Австралія А Молік
Іспанія М Серна
6 6  
 Австралія А Молік
Іспанія М Серна
63 6 6        Австралія А Молік
Іспанія М Серна
3 6 3
 Швейцарія Е Гальярді
Італія Ф Ск'явоне
4 3        Угорщина П Мандула
Австрія П Вартуш
6 2 6  
 Росія Г Фокіна
Україна Т Перебийніс
6 6      Росія Г Фокіна
Україна Т Перебийніс
6 0 4
 Угорщина П Мандула
Австрія П Вартуш
6 78    Угорщина П Мандула
Австрія П Вартуш
4 6 6  
8  Іспанія К Мартінес
Аргентина П Тарабіні
1 66  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
7  Росія О Дементьєва
Словаччина Ж Гусарова
6 3 6  
 США Е Фрейзер
Велика Британія Л Вудрофф
3 6 3     7  Росія О Дементьєва
Словаччина Ж Гусарова
 
 Італія Т Гарбін
Індонезія А Віджайя
6 7    Італія Т Гарбін
Індонезія А Віджайя
w/o  
 Бельгія Л Куртуа
Нідерланди А Гопманс
0 5        Італія Т Гарбін
Індонезія А Віджайя
62 6 4  
 Австралія Е Домінікович
США М Ірвін
6 6       9  США N Arendt
ПАР Л Губер
77 4 6  
WC  Франція С Коен-Алоро
Франція В Раззано
1 4      Австралія Е Домінікович
США М Ірвін
62 4
 Бельгія Е Калленс
США Ч Рубін
3 5   9  США N Arendt
ПАР Л Губер
77 6  
9  США N Arendt
ПАР Л Губер
6 7       9  США N Arendt
ПАР Л Губер
6 78
13  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
6 6        Італія Р Гранде
Швейцарія П Шнідер
4 66
 Україна Ю Бейгельзимер
Росія А Родіонова
3 3     13  ПАР А Кетцер
США Л Макніл
6 3 5  
 Чехія Л Немечкова
Румунія А Ванк
77 3 3    Італія Р Гранде
Швейцарія П Шнідер
4 6 7  
 Італія Р Гранде
Швейцарія П Шнідер
64 6 6        Італія Р Гранде
Швейцарія П Шнідер
6 6
 Словенія М Матевжич
FR Yugoslavia Д Зарич
6 6        Словенія М Матевжич
FR Yugoslavia Д Зарич
3 3  
 Італія Ад Серра-Дзанетті
Італія А Серра-Дзанетті
2 3      Словенія М Матевжич
FR Yugoslavia Д Зарич
6 7
 Німеччина Б Ріттнер
Венесуела М Венто-Кабчі
6 6    Німеччина Б Ріттнер
Венесуела М Венто-Кабчі
3 5  
4  Словаччина Д Гантухова
Іспанія А Санчес Вікаріо
3 4  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
1 7 6  
 Австралія К Берклей
Австралія К Вілер
6 5 2     6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
77 6  
 Таїланд Т Танасугарн
Канада В Вебб
2 7 9    Таїланд Т Танасугарн
Канада В Вебб
62 1  
 Австралія Р Макквіллан
Австралія Л Макші
6 5 7       6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
6 79  
 ПАР Н Грандін
Нідерланди A van Exel
3 2       10  Італія С Фаріна-Елія
Австрія Б Шетт
4 67  
 Нідерланди К Богерт
Нідерланди М Ореманс
6 6      Нідерланди К Богерт
Нідерланди М Ореманс
4 5
 ПАР К Грант
США А Спірс
6 0 3   10  Італія С Фаріна-Елія
Австрія Б Шетт
6 7  
10  Італія С Фаріна-Елія
Австрія Б Шетт
3 6 6       6  Франція С Тестю
Італія Р Вінчі
4 3
16  Франція А Фусаї
Нідерланди К Віс
6 6       2  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
6 6
 Велика Британія Ж Пуллен
Німеччина М Вайнгартнер
1 3     16  Франція А Фусаї
Нідерланди К Віс
6 6  
 Іспанія Е Бес
Іспанія Л Домінгес Ліно
6 7    Іспанія Е Бес
Іспанія Л Домінгес Ліно
1 0  
 Чехія К Грдлічкова
Словаччина Г Надьова
4 5       16  Франція А Фусаї
Нідерланди К Віс
1 0
 США С Рівз
ПАР Дж Стек
4 66       2  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
6 6  
WC  Франція К Денін
Франція С Форец
6 78     WC  Франція К Денін
Франція С Форец
1 1
 Аргентина К Фернандес
Аргентина МЕ Салерні
2 4   2  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
6 6  
2  Іспанія В Руано Паскуаль
Аргентина П Суарес
6 6  

Посилання[ред. | ред. код]