Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2007, жінки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2007
Чемпіонs   Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
Фіналіст   Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
Рахунок фіналу   7–6(7–5), 6–3
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

17-ті сіяні Алісія Молік і Мара Сантанджело здобули титул, перемігши у фіналі 7-х сіяних Катарину Среботнік і Ай Суґіяма з рахунком 7–6(7–5), 6–3. У півфіналі Среботнік і Суґіяма перемогли 1-шу сіяну пару і чинних чемпіонок Лізу Реймонд і Саманту Стосур у трьох сетах.

Сіяні пари[ред. | ред. код]

  1. США Ліза Реймонд / Австралія Саманта Стосур (півфінал)
  2. Зімбабве Кара Блек / ПАР Лізель Губер (півфінал)
  3. КНР Янь Цзи / КНР Чжен Цзє (1-ше коло)
  4. Чехія Квета Пешке / Австралія Ренне Стаббс (3 коло)
  5. Китайський Тайбей Чжань Юнжань / Китайський Тайбей Чжань Юнжань (чвертьфінал)
  6. Німеччина Анна-Лена Гренефельд / Аргентина Паола Суарес (1-ше коло)
  7. Словенія Катарина Среботнік / Японія Ай Суґіяма (фінал)
  8. Іспанія Анабель Медіна Гаррігес / Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль (чвертьфінал)
  9. Росія Олена Лиховцева / Росія Олена Весніна (1-ше коло)
  10. Словаччина Жанетта Гусарова / США Меган Шонессі (чвертьфінал)
  11. Ізраїль Шахар Пеєр / Росія Дінара Сафіна (3-тє коло)
  12. США Ваня Кінґ / Хорватія Єлена Костанич-Тошич (1-ше коло)
  13. Італія Татьяна Гарбін / США Мейлен Ту (1-ше коло)
  14. N/A
  15. Росія Віра Душевіна / Україна Перебийніс Тетяна Юріївна (3-тє коло)
  16. Італія Марія Елена Камерін / Аргентина Хісела Дулко (чвертьфінал)
  17. Австралія Алісія Молік / Італія Мара Сантанджело (чемпіонки)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Саманта Стосур
6 6  
8  Іспанія Анабель Медіна Гаррігес
Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
1 2  
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Саманта Стосур
6 4 3  
  7  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
1 6 6  
16  Італія Марія Елена Камерін
Аргентина Хісела Дулко
6 5 3
  7  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
4 7 6  
    7  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
65 4
  17  Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
77 6
  5  Китайський Тайбей Чжань Юнжань
Китайський Тайбей Чжуан Цзяжун
3 6 1  
17  Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
6 4 6  
  17  Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
6 3 6
  2  Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
3 6 3  
10  Словаччина Жанетта Гусарова
США Меган Шонессі
6 1 1
  2  Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
4 6 6  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
6 6  
 Чехія Е Бірнерова
Індія С Мірза
1 2     1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
77 6  
 США Дж Крейбас
Росія Я Шведова
1 4    Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
64 0  
 Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
6 6       1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
4 6 6  
 Білорусь В Азаренко
Росія А Чакветадзе
4 3        Угорщина А Савай
Чехія В Угліржова
6 4 1  
 Польща К Янс
Польща А Росольська
6 6      Польща К Янс
Польща А Росольська
3 3
 Угорщина А Савай
Чехія В Угліржова
2 6 6    Угорщина А Савай
Чехія В Угліржова
6 6  
13  Італія Т Гарбін
США М Ту
6 4 1       1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
6 6
12  США В Кінґ
Хорватія Є Костанич-Тошич
2 4       8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
1 2
 Швейцарія Е Гальярді
Італія Ф Ск'явоне
6 6      Швейцарія Е Гальярді
Італія Ф Ск'явоне
6 6  
WC  Франція П Пармантьє
Франція О Санчес
6 4 3    Японія А Накамура
Таїланд Т Танасугарн
1 2  
 Японія А Накамура
Таїланд Т Танасугарн
1 6 6        Швейцарія Е Гальярді
Італія Ф Ск'явоне
4 4
WC  Франція Ф Арен
Франція В Юк
2 0       8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
6 6  
 КНР Ш Сунь
КНР Т Сунь
6 6      КНР Sun
КНР Т Сунь
2 2
 Франція Н Деші
Франція А Моресмо
4 6 3   8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
6 6  
8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
6 3 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
4  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 6  
WC  Франція Ж Куен
Франція В Піше
2 1     4  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 7  
 Австрія Т Пашек
Чехія Б Заглавова-Стрицова
4 2    ПАР Н Грандін
США Л Гренвілл
1 6  
 ПАР Н Грандін
США Л Гренвілл
6 6       4  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 4 3  
 Німеччина М Мюллер
Чехія Г Навратілова
6 5 7       16  Італія М Камерін
Аргентина Х Дулко
1 6 6  
 США Е Гарклроуд
Україна М Коритцева
3 7 5      Німеччина Мартіна Мюллер
Чехія Г Навратілова
1 1
 США К Мораріу
Швейцарія П Шнідер
4 6 5   16  Італія М Камерін
Аргентина Х Дулко
6 6  
16  Італія М Камерін
Аргентина Х Дулко
6 3 7       16  Італія М Камерін
Аргентина Х Дулко
6 5 3
11  Ізраїль Ш Пеєр
Росія Д Сафіна
77 78       7  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
4 7 6
 Італія Ф Пеннетта
Італія Р Вінчі
63 66     11  Ізраїль Ш Пеєр
Росія М Сафінa
6 6  
 Сербія А Іванович
Росія М Кириленко
1 2    Сербія Є Янкович
КНР Н Лі
3 2  
 Сербія Є янкович
КНР Н Лі
6 6       11  Ізраїль Ш Пеєр
Росія М Сафінa
1 2
 Франція С Форец
Франція К Пен
77 6       7  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
6 6  
WC  Франція А Корне
Франція Ю Федосова
65 2      Франція С Форец
Франція К Пен
1 3
WC  Чехія Л Градецька
Чехія Р Ворачова
77 5 2   7  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
6 6  
7  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
63 7 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
5  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Цз Чжуан
6 6  
 Чехія І Бенешова
Росія Г Воскобоєва
1 2     5  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Chuang
2 6 6  
 Росія К Бичкова
Ізраїль Ц Обзилер
66 1    Іспанія Л Домінгес Ліно
Іспанія А Парра Сантонха
6 1 1  
 Іспанія Л Домінгес Ліно
Іспанія А Парра Сантонха
7 6       5  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Chuang
6 7  
WC  Франція М Жоанссон
Туніс С Сфар
2 6 6        Словаччина Я Ґайдошова
Японія А Морігамі
3 5  
 Франція А Резаї
Україна Ю Вакуленко
6 1 4      Франція М Жоанссон
Туніс С Сфар
0 5
 Словаччина Я Ґайдошова
Японія А Морігамі
6 2 6    Словаччина Я Ґайдошова
Японія А Морігамі
6 7  
9  Росія О Лиховцева
Росія О Весніна
3 6 3       5  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Chuang
3 6 1
17  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 6       17  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 4 6
 Італія А Бріанті
Італія К Кнапп
0 2     17  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 4 6  
 США Б Маттек
Австралія Б Стюарт
63 1    Румунія А Ехрітт-Ванк
Росія Ан Родіонова
2 6 4  
 Румунія А Ехрітт-Ванк
Росія Ан Родіонова
77 6       17  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 6  
 Франція С Бремон
Франція С Коен-Алоро
5 2          Іспанія Н Льягостера Вівес
Іспанія А Мартінez Sánchez
3 4    
 Китайський Тайбей Ш Сє
США Ш Перрі
7 6      Китайський Тайбей Hsieh
США Ш Перрі
61 3
 Іспанія Н Льягостера Вівес
Іспанія МХ Мартінес Санчес
6 6    Іспанія Н Льягостера Вівес
Іспанія А Мартінez Sánchez
77 6  
3  КНР Цз Ян
КНР Цз Чжен
4 4  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
6  Німеччина А-Л Гренефельд
Аргентина П Суарес
2 0  
 Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
6 6      Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
6 6  
 Німеччина С Клезель
Франція В Раззано
1 1    Росія А Кудрявцева
Фінляндія Е Лайне
4 1  
 Росія А Кудрявцева
Фінляндія Е Лайне
6 6        Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
1 4  
 Чехія П Цетковська
Чехія Л Шафарова
6 2 66       10  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
6 6  
 Україна А Бондаренко
Україна К Бондаренко
2 6 78      Україна А Бондаренко
Україна К Бондаренко
1 3
 Австрія С Баммер
Німеччина Ю Шруфф
2 3   10  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
6 6  
10  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
6 6       10  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
6 1 1
15  Росія В Душевіна
Україна Т Перебийніс
6       2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
4 6 6
 Франція М Бартолі
Венесуела М Секера
4 ret.     15  Росія В Душевіна
Україна Т Перебийніс
6 78  
WC  Франція С Лефевр
Франція О Веді
6 6    Франція С Лефевр
Франція О Веді
1 66  
 Україна Ю Федак
Естонія К Канепі
4 4       15  Росія В Душевіна
Україна Т Перебийніс
5 3
 Росія О Пучкова
Канада А Возняк
6 4 4       2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
7 6  
 Росія В Бардіна
Білорусь Т Пучек
3 6 6      Росія В Бардіна
Білорусь Т Пучек
64 1
 Франція Е Луа
Австралія Н Пратт
3 4   2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
77 6  
2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
6 6  

Посилання[ред. | ред. код]