Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2016, чоловіки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2016
Чемпіон   Іспанія Фелісіано Лопес
Іспанія Марк Лопес
Фіналіст   США Боб Браян
США Майк Браян
Рахунок фіналу   6–4, 6–7(6–8), 6–3
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Іван Додіг і Марсело Мело були чемпіонами попереднього року, але в півфіналі їх перемогли Фелісіано Лопес і Марк Лопес.

У фіналі Лопеси перемогли братів Браянів з рахунком 6–4, 6–7(6–8), 6–3.

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

01.   Франція Пєр-Юг Ербер / Франція Ніколя Маю (3 коло)
02.   Нідерланди Жан-Жюльєн Роє / Румунія Хорія Текеу (2 коло)
03.   Хорватія Іван Додіг / Бразилія Марсело Мело (півфінал)
04.   Велика Британія Джемі Маррей / Бразилія Бруно Соарес (3 коло)
05.   США Боб Браян / США Майк Браян (фінал)
06.   Індія Рохан Бопанна / Румунія Флорін Мерджа (чвертьфінал)
07.   Канада Вашек Поспішил / США Джек Сок (2 коло)
08.   ПАР Равен Класен / США Раджив Рам (2 коло)
09.   Польща Лукаш Кубот / Австрія Александер Пея (півфінал)
10.   Філіппіни Трет Х'юї / Білорусь Макс Мирний (3 коло)
11.   Фінляндія хенрі Контінен / Австралія Джон Пірс (2 коло)
12.   Чехія Радек Штепанек / Сербія Ненад Зимонич (3 коло)
13.   Колумбія Хуан Себастьян Кабаль / Колумбія Роберт Фара (1 коло)
14.   Канада Деніел Нестор / Пакистан Айсам-уль-Хак Куреші (3 коло)
15.   Іспанія Фелісіано Лопес / Іспанія Марк Лопес (чемпіони)
16.   Польща Марцін Матковський / Індія Леандер Паес (чвертьфінал)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
  15  Іспанія Фелісіано Лопес
Іспанія Марк Лопес
3 6 79  
WC  Франція Жульєн Беннето
Франція Едуар Роже-Васселен
6 4 67  
  15  Іспанія Фелісіано Лопес
Іспанія Марк Лопес
6 3 7  
  3  Хорватія Іван Додіг
Бразилія Марсело Мело
2 6 5  
3  Хорватія Іван Додіг
Бразилія Марсело Мело
6 6
  6  Індія Рохан Бопанна
Румунія Флорін Мерджа
4 4  
    15  Іспанія Фелісіано Лопес
Іспанія Марк Лопес
6 66 6
  5  США Боб Браян
США Майк Браян
4 78 3
  5  США Боб Браян
США Майк Браян
714 6  
16  Польща Марцін Матковський
Індія Леандер Паес
612 3  
  5  США Боб Браян
США Майк Браян
7 6
  9  Польща Лукаш Кубот
Австрія Александер Пея
5 1  
9  Польща Лукаш Кубот
Австрія Александер Пея
6 6
   Уругвай Пабло Куевас
Іспанія Марсель Гранольєрс
1 4  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  Франція П-Ю Ербер
Франція Н Маю
6 6  
 Австралія С Грот
Австралія Б Томіч
3 3     1  Франція П-Ю Ербер
Франція Н Маю
6 7  
 США Д Кудла
Чилі Х Перальта
6 6    США Д Кудла
Чилі Х Перальта
2 5  
WC  Франція М Бург
Франція К Емері
4 3       1  Франція П-Ю Ербер
Франція Н Маю
67 1  
 Аргентина Ф Дельбоніс
Аргентина А Мольтені
6 7       15  Іспанія Ф Лопес
Іспанія М Лопес
79 6  
 Австралія Д Міллман
Велика Британія К Скупскі
1 5      Аргентина Ф Дельбоніс
Аргентина А Мольтені
1 2
 Аргентина Г Дюран
Аргентина М Гонсалес
79 0 5   15  Іспанія Ф Лопес
Іспанія М Лопес
6 6  
15  Іспанія Ф Лопес
Іспанія М Лопес
67 6 7       15  Іспанія Ф Лопес
Іспанія М Лопес
3 6 79
10  Філіппіни Т Х'юї
Білорусь М Мирний
63 77 6       WC  Франція Ж Беннето
Франція Е Роже-Васселен
6 4 67
 Італія Ф Фоньїні
Італія А Сеппі
77 65 1     10  Філіппіни Т Х'юї
Білорусь М Мирний
6 6  
 Литва Р Беранкіс
Чехія Л Росол
63 711 6    Литва Р Беранкіс
Чехія Л Росол
3 4  
PR  Бразилія М Демолінер
Хорватія М Драганя
77 69 4       10  Філіппіни Т Х'юї
Білорусь М Мирний
4 4
 Іспанія А Рамос
Чехія Ї Веселий
0 6 62       WC  Франція Ж Беннето
Франція Е Роже-Васселен
6 6  
WC  Франція Ж Беннето
Франція Е Роже-Васселен
6 4 77     WC  Франція Ж Беннето
Франція Е Роже-Васселен
63 6 7
 Бразилія Т Беллуччі
Словаччина М Кліжан
1 5   7  Канада В Поспішил
США Дж Сок
77 4 5  
7  Канада В Поспішил
США Дж Сок
6 7  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
3  Хорватія І Додіг
Бразилія М Мело
6 6  
 Нідерланди Р Гаасе
Сербія В Троїцький
0 3     3  Хорватія І Додіг
Бразилія М Мело
6 6  
 Нідерланди В Колхоф
Нідерланди М Мідделкоп
4 5   WC  Франція Т Ламазін
Франція А Оліветті
2 4  
WC  Франція Т Ламазін
Франція А Оліветті
6 7       3  Хорватія І Додіг
Бразилія М Мело
6 6  
 Франція Ж Шарді
Іспанія Ф Вердаско
2 4        Австралія К Гуччоне
Бразилія А Са
3 2  
 Аргентина Л Маєр
Португалія Ж Соуза
6 6      Аргентина Л Маєр
Португалія Ж Соуза
1 77 3
 Австралія К Гуччоне
Бразилія А Са
4 77 6    Австралія К Гуччоне
Бразилія А Са
6 65 6  
13  Колумбія ХС Кабаль
Колумбія Р Фара
6 65 3       3  Хорватія І Додіг
Бразилія М Мело
6 6
11  Фінляндія Х Контінен
Австралія Дж Пірс
66 6 77       6  Індія Р Бопанна
Румунія Ф Мерджа
4 4
 Іспанія Н Альмагро
Іспанія Г Гарсія-Лопес
78 4 63     11  Фінляндія Х Контінен
Австралія Дж Пірс
3 4  
PR  США Б Бейкер
Нова Зеландія М Даніелl
6 6   PR  США Б Бейкер
Нова Зеландія М Даніелl
6 6  
PR  Кіпр М Багдатіс
Росія Д Турсунов
3 2       PR  США Б Бейкер
Нова Зеландія М Даніелl
2 77 1
WC  Франція Г Баррер
Франція К Аліс
7 7       6  Індія Р Бопанна
Румунія Ф Мерджа
6 64 6  
 Україна Д Молчанов
Ізраїль Д Села
5 5     WC  Франція Г Баррер
Франція К Аліс
3 4
WC  Франція С Робер
Франція О Сидоренко
2 2   6  Індія Р Бопанна
Румунія A Мерджа
6 6  
6  Індія Р Бопанна
Румунія Ф Мерджа
6 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
5  США Б Браян
США М Браян
6 6  
 Польща М Фірстенберг
Мексика С Гонсалес
2 3     5  США Б Браян
США М Браян
6 77  
 Франція А Маннаріно
Франція Л Пуй
2 63    Австрія О Марах
Франція Ф Мартен
3 61  
 Австрія О Марах
Франція Ф Мартен
6 77       5  США Б Браян
США М Браян
4 78 6  
 Іспанія П Карреньйо
Іспанія Д Марреро
6 6       12  Чехія Р Штепанек
Сербія Н Зимонич
6 66 3  
 Австралія Н Кирйос
Німеччина О Зверєв
3 4      Іспанія П Карреньйо
Іспанія Д Марреро
66 3r
 Сербія Д Лайович
Австрія Д Тім
3 2   12  Чехія Р Штепанек
Сербія Н Зимонич
78 2  
12  Чехія Р Штепанек
Сербія Н Зимонич
6 6       5  США Б Браян
США М Браян
714 6
16  Польща М Матковський
Індія Л Паес
77 78       16  Польща М Матковський
Індія Л Паес
612 3
 Білорусь О Бурий
Узбекистан Д Істомін
63 66     16  Польща М Матковський
Індія Л Паес
6 6  
Alt  Росія М Єлгін
Туніс М Джазірі
2 1   PR  Австрія Ю Ноул
Німеччина Ф Маєр
4 3  
PR  Австрія Ю Ноул
Німеччина Ф Маєр
6 6       16  Польща М Матковський
Індія Л Паес
77 77
WC  Франція Д Гез
Франція В Мійо
7 7       4  Велика Британія Дж Маррей
Бразилія Б Соарес
65 64  
WC  Франція К де Схеппер
Франція М Тексера
5 5     WC  Франція Д Гез
Франція В Мійо
2 65
 Росія Є Донской
Росія А Кузнєцов
3 3   4  Велика Британія Дж Маррей
Бразилія Б Соарес
6 77  
4  Велика Британія Дж Маррей
Бразилія Б Соарес
6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
8  ПАР Р Класен
США Р Рам
6 78  
PR  Сербія Я Типсаревич
Росія М Южний
4 66     8  ПАР Р Класен
США Р Рам
6 3 62  
 Хорватія М Павич
Нова Зеландія М Вінус
64 4    США Е Буторак
США С Ліпскі
3 6 77  
 США Е Буторак
США С Ліпскі
77 6        США Е Буторак
США С Ліпскі
7 2 64  
 США Н Монро
Нова Зеландія А Сітак
4 77 6       9  Польща Л Кубот
Австрія А Пея
5 6 77  
 Росія Т Габашвілі
Аргентина Д Шварцман
6 63 4      США Н Монро
Нова Зеландія А Сітак
4 7 4
 Хорватія І Карлович
Індія П Раджа
1 2   9  Польща Л Кубот
Австрія А Пея
6 5 6  
9  Польща Л Кубот
Австрія А Пея
6 6       9  Польща Л Кубот
Австрія А Пея
6 6
14  Канада Д Нестор
Пакистан А-у-Х Куреші
77 6        Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
1 4
 Іспанія І Сервантес
Італія П Лоренці
65 2     14  Канада Д Нестор
Пакистан А-у-Х Куреші
6 77  
 Ізраїль Й Ерліх
Велика Британія К Флемінг
6 6    Ізраїль Й Ерліх
Велика Британія К Флемінг
3 64  
 Франція П-А Матьє
Франція Б Пер
3 0       14  Канада Д Нестор
Пакистан А-у-Х Куреші
63 4
 Люксембург Ж Мюллер
Данія Ф Нільсен
2 3        Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
77 6  
 Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
6 6      Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
5 6 6
 Аргентина Г Пелья
Аргентина О Себаллос
4 4   2  Нідерланди Ж-Ж Роє
Румунія Х Текеу
7 4 3  
2  Нідерланди Ж-Ж Роє
Румунія Х Текеу
6 6  

Примітки[ред. | ред. код]