Відлуння віків (журнал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Відлуння віків — українське періодичне видання, засноване 18 березня 1997 року Українським товариством охорони пам'яток історії та культури.

Початкова назва була «Вісник Українського товариства охорони пам'яток історії та культури», під якою з 1998 року до 2003 рік вийшли 11 номерів у 10 випусках. Починаючи із 2004 року переформатований на Всеукраїнський ілюстрований часопис «Відлуння віків».

Тематика видання охоплює широке коло пам'яткодослідних та пам'яткоохоронних проблем, а також питань з історії музейної справи, археології, архітектурно-паркового та ландшафтного планування. Крім того журнал містить публікації нормативних документів з охорони пам'яток історії та культури, також інформацію про розвиток пам'яткодослідних студій і пам'яткоохоронну діяльність в Україні.

Головний редактор: Пархоменко Микола Трохимович — перший заступник голови Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, заслужений працівник культури України.

Посилання[ред. | ред. код]

  • Відлуння віків, Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України.
  • «Відлуння віків», Центр пам'яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, Культурологічний Центр.