Відомості.UA

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відомості.UA
Тип тижневик
Мова українська мова
Формат А3

Засновано 2000
Головний редактор Федоренко Галина Миколаївна
Ціна 3 грн./номер
Головний офіс 43016, м. Луцьк, вул. Романюка, 1
Наклад 18500 прим.
Передплатний індекс
(Укрпошта)
21769

vidomosti-ua.com

«Ві́домості.UA» — інформаційно-аналітична газета.

Штат редакції[ред. | ред. код]

На сьогодні штат складається з 5 журналістів (Наталка Слюсар, Ольга Юзепчук, Людмила Шишко, Ольга Урина, Ірина Костюк), головного редактора (Галина Федоренко), заступника головного редактора (Михайло Гарщаль), верстальника (Максим Шибецький), коректора (Анна Шишкіна), редактора сайту (Олена Ченчевик), бухгалтера (Анна Черняк), програміста (Вадим Оксентюк).

Тираж, дизайн[ред. | ред. код]

«Відомості.UA» виходять раз на тиждень щочетверга одним із найбільших у Волинській області разовим тиражем — 18500 примірників. Із них близько 70% розповсюджуються за передплатою, 30% надходить у роздрібну торговельну мережу.

Формат — 16 сторінок розміру 29,75х42 см. Друк офсетний. Дизайн газети розроблений редакцією. Застосоване колірне виділення рубрик, що дозволяє легко орієнтуватися у виданні. Всі сторінки газети - повноколірні. Обсяг реклами — до 5% площі.

Газета верстається у власній редакції, друкується в друкарні за адресою: Львівська область, Яворівський р-н, село Рясна-Руська, вулиця Свободи, 5.

Аудиторія, тематика, рубрики[ред. | ред. код]

Аудиторія – жителі Волинської та сусідніх областей, переважно 30-60 років.

Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, суспільство, економіка, культура, наука, медицина, розваги та ін. «Відомості.UA» інформують читачів про важливі події в країні, області й місті, порушують актуальні проблеми життя і сприяють їх вирішенню. У газеті багато проблемних матеріалів із коментарями чиновників області та місцевих експертів у різних галузях діяльності.

Серед постійних рубрик газети — "P.S", "Шоубіз", "Дозвілля", "Життя", "Здоров’я", "Програма", "Події".

Інтернет-проект[ред. | ред. код]

Сайт газети було створено у 2010 році. Аудиторія – 3-5 тисяч відвідувачів у день. Цей інтернет-проект дає змогу переглядати онлайн-версію газети «Відомості.UA», а також читати в онлайн-режимі останні новини політики, економіки, бізнесу, науки, культури, спорту, медицини, підготовлені професійною командою журналістів "Відомості.UA".

Посилання[ред. | ред. код]