Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Скорочення
ВП:ВВС

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Академія політичних наук[ред. код]

  • Стаття: Академія політичних наук (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: Наукова організація, яка представлена не лише в Україні, але й закордоном. Серед її представників відомі не лише в Україні науковці в сфері політології, а й за межами України. Дані предствники зробили значний внесок в розвиток української науки. Академія політичних наук має власний науковий журнал, який розсилається в Польщу, Німеччину. Випускає власну серію книг - відомих українських науковців. Тому вилучення через самопіар або Академія нічого не зробила - не гідне та не обгрунтоване. Складаеться таке враження, що адміністратори не перевіряють інформацію в повному спектрі.— Це написав, але не підписав користувач Dania Lihten (обговореннявнесок).
  • Дійсно, це адміністратор видаляє сторінку, але — за результатами обговорення. В обговоренні аргументів що доводять значимість не було (див. ВП:КЗ, ВП:КЗО що до значимості організацій). artem.komisarenko (обговорення) 00:13, 1 грудня 2016 (UTC)
  • Навели вже аргументи про значимість. В посиланнях був вказанийц сайт АПН, де є про наукову діяльність, журнал, видані книги, конференції, конгреси. Деякі сторінки з одним реченням не видаляють, а сторінка АПН була оформлена з достатньою кількістю інформації.
  • очень странно. Я смотрел эту страницу, на страницы было указана ее значимость. Известные в науке Украины личности. Она соответствовала всем шаблонам. И все такое. Очевидно что удалили специально.
Якщо ви хочете, щоб сторінку відновили, давайте більше конкретики, незалежні джерела, відповідність правилам значимості. А безпідставні звинувачення можуть лише налаштувати проти вас спільноту, не більше. Ви ж не того домагаєтесь, правда? --Brunei (обговорення) 14:19, 28 грудня 2016 (UTC)

Відновлення статті Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу[ред. код]

--S.Polozov (обговорення) 08:23, 23 грудня 2016 (UTC)

@S.Polozov: Не потрібно відновлювати самостійно статтю, якщо Ви подали сюди заявку. На це мають право адміністратори. Стаття ще не відповідає критеріям значимості, бо відсутні незалежні джерела. У наведених сайтах не видно згадки про центр, якщо є, то вкажіть конкретну сторінку. --Basio (обговорення) 08:34, 28 грудня 2016 (UTC)

Запорізька книжкова толока[ред. код]

Сергій Андрух

Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету[ред. код]

--Timkip (обговорення) 08:39, 24 січня 2017 (UTC)