Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8
Скорочення
ВП:ВВС

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Шаблон:Футболист[ред. код]

 • Стаття: Шаблон:Футболист (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
 • Причина: В 2015 році шаблон було вилучено, основний аргумент був, що шаблон не використовується. Ніхто не був проти, бо я тоді його і сам не використовував. Тепер він чудово використовується, я його відновив (причому навіть якби в мене не було адмін. прав на відновлення, то не склало би великої праці його просто створити). Наразі я його достатньо використовував і сенсу в його вилученні нема, але деякі люди, користуючись тим старим рішенням, яке вже неактуальне, знову вирішили вилучити шаблон. Тому прошу у спільноти визнати цей шаблон корисним і відновити. Він існує для простішого перенесення інформації з російських шаблонів. І таких шаблонів у нас досить багато, бо зручність має бути на першому місці. Зокрема і польською мовою {{Cytuj książkę}}, і англійською {{Infobox anatomy}}. А якщо для деяких дуже великих патріотів проблема лише в російській мові, то і такі шаблони є — {{Статья}}. Тому аргемент, що цей шаблон щось дублює — також не аргумент. Бо дуже довго і марудно їх переводити в український шаблон {{Футболіст}}, а результат один і той самий, шаблони майже не відрізняються ні за виглядом, ні за формою, ні за наповненням. --YarikUkraine (обговорення) 17:14, 4 липня 2016 (UTC)

--YarikUkraine (обговорення) 17:28, 4 липня 2016 (UTC)

 • А зараз він знов не використовується. --Fessor (обговорення) 08:52, 5 липня 2016 (UTC)
  Хочете погратись, замість того, щоб чимось корисним займатись? ну добре... шаблон знову використовується. Відновіть, будь ласка Face-smile.svg --YarikUkraine (обговорення) 12:36, 5 липня 2016 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти відновлення в поточному стані: не варто множити сутності та плодити шаблони. Кожна зміна в {{Футболіст}} вимагає синхронізації цього шаблону, щоб вони були бодай візуально однаковими. Можу підтримати відновлення, якщо це буде конвертор російських параметрів на {{Футболіст}}, який можна було б використовувати з підстановкою — NickK (обг.) 15:43, 5 липня 2016 (UTC)
  Ішні шаблони, які я зазначив вище, не «множать сутностей і не плодять шаблонів», і тільки мій такий жахливий і страшний, аж край. Вже б не ганьбилися таке писати. Так зразу і кажіть, що вам важливіше не мати одного додаткового шаблону, ніж мати сотні або тисячі статей про футболістів, які використовують шаблон {{Футболист}}. Та і жодних змін у шаблоні {{Футболіст}} не проводилось з 2013 року і навряд хтось його буде чіпати, бо то треба знавці, а таких мало. Тому це теж не аргумент. Якби хтось його модернізував, як у росіян, щоб він автоматичн звікіданих фото, віксховище і особисті данні брав - тоді інша справа, а так нема про що говорити, це все далека перспектива, бо майже нема любителів футболу, які б розбирались у цих розумних кодах. Тому про ніякі конвертори також мови йти не може. --YarikUkraine (обговорення) 16:18, 5 липня 2016 (UTC)
  {{Infobox anatomy}} є просто шаблоном з неперекладеними параметрами, іншого шаблону на ту саму тему немає. Шаблони посилань на джерела варто привести до єдиного зразка, якби їх хтось уніфікував, я б теж підтримав вилучення. Існування двох карток на одну й ту саму тему ж я не підтримую, особливо якщо одна з них має лише кілька включень: це ні до чого крім плутанини не призведе
  Стосовно модернізації шаблону {{Футболіст}}, то за наявності часу можу попрацювати над цим. Принаймні краще ті російські шматки коду українізувати та вставити в наш шаблон, ніж тримати дублікат з повністю російськомовними параметрами — NickK (обг.) 16:52, 5 липня 2016 (UTC)
  У шаблонах {{Cytuj książkę}} і {{Статья}} ситуація у них ідентична з нашою, тількі ті ніхто не намагається вилучити, а мій шаблон зразу і бігом прибрали. Всім вічно муляє саме нещасний футбол. Якщо ж Ви можете якось об'єднати шаблони - я тільки «за», мені нема різниці в складі якого шаблону воно буде, головне аби імпортувалось з російського. Бо поки попереводиш в наш шаблон з російського послужні списки деяких футболістів, то за цей час можна написати десять статтей, використуючи російський шаблон. Face-smile.svg --YarikUkraine (обговорення) 17:05, 5 липня 2016 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти {{Футболіст}} - двомовний і має два варіанти заповнення. Правильніше зробити його тримовним і додати третій варіант заповнення, хоч це і непросто, ніж плодити багато однакових шаблонів. Порядок треба наводити, а не вказувати на те, до чого не добрався порядок, і не порушувати правила. І якби YarikUkraine самовільно не відновив цей шаблон, то зараз не було б ситуації з некоректними статтями, в яких він же ж і використав цей шаблон. --VPrypin (обг.) 07:08, 11 липня 2016 (UTC)
  Всі в нас такі розумні давати поради як воно має бути, але ніхто нічого не робить. А як хтось починає хоч якось виправляти недоліки - зразу невдоволення. Краще щоб ніяк, аби не не по-моєму. І до чого тут ці «якби»? А якби автор шаблону {{Футболіст}} не вигадав його з якогось невідомого польоту фантазій, через що не схжоим ні на що, а зразу зробив за аналогом російського зразка, то не було б проблем ще з 2006 року. Але чого вже якбикати, то було давно, нема чого жити минулим. --YarikUkraine (обговорення) 14:27, 11 липня 2016 (UTC)

Emblem-important.svg @Fessor: @NickK: @Vprypin: Спеціально для вас сидів цілий день і створював «трьохмовний шаблон». Поки він знаходиться на Користувач:YarikUkraine/Чернетка, але вже цілком працює. Тимчасово на нього перевів статтю Попович Тиберій Ладиславович, все працює ідеально. Перевіряв без збереження звичайні статті, що були на стабільному шаблоні — вони зовсім не ламаються і жодних проблем з ними нема. Можливо якісь невеличні недоліки вилізуть, бо я ж в цьому нічого не тямлю, але їх завжди можна буде підчистити. Тому прошу згоди на заміну ним діючого шаблону. Позаяк основний ваш аргумент з існуванням лише одного шаблону виконано, то незгоду буду розцінювати як деструктивні дії. --YarikUkraine (обговорення) 19:20, 11 липня 2016 (UTC)

@YarikUkraine: Подивився, загалом наче добре, але є кілька недоліків, головний з яких — локальні поля мають за бути пріоритетнішими за Вікідані, щоб у разі потреби можна було б локальним полем переписати поверх Вікіданих. Найближчими днями подивлюся уважніше код і виправлю це (ти не заперечуєш, якщо я виправлю зразу в твоєму просторі?). Все решта зроблено добре, як підправлю (чи хтось інший підправить), можна буде переносити — NickK (обг.) 22:31, 11 липня 2016 (UTC)
Звісно не прооти. Дякую за допомогу. --YarikUkraine (обговорення) 22:42, 11 липня 2016 (UTC)
@NickK: З тих самих «найближчих днів» пройшло вже два місяці. Сподіваюсь, що Ви просто забули Face-smile.svg. Бо інакше це некрасиво... --YarikUkraine (обговорення) 21:49, 19 вересня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: Таки забув, перепрошую. Я конкретно зараз цим не можу займатися (у відпустці з обмеженим Інтернетом), можеш, будь ласка, нагадати за тиждень (після 26/09, а краще після 1/10)? Дякую — NickK (обг.) 10:43, 20 вересня 2016 (UTC)
Нагадую Face-smile.svg @NickK: --YarikUkraine (обговорення) 15:45, 1 жовтня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: Дякую за нагадування, сьогодні чи завтра подивлюся — NickK (обг.) 19:06, 1 жовтня 2016 (UTC)
@NickK: І знову я Face-smile.svg Від того «сьогодні-завтра» вже пройшов тиждень. Так, я цього разу діставучий, бо хочу показати, що Ваше рішення проти мого російського шаблону помилкове. І замість того, щоб спокійно використати Шаблон:Футболист ми вже ТРИ МІСЯЦІ (!!!) морочимось з цими переробками шаблону українського і ще невідомо скільки будемо. То може визнаєте, що мій варіаннт з шаблоном простіше і легше, і має повне право на існування. Я його відновлю і закриємо цю тему, щоб більше Вам голову не морочити. --YarikUkraine (обговорення) 19:48, 7 жовтня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: Дякую за набридання, мені соромно, що в мене досі не дійшли до цього руки, але таке життя. Варіант з російським шаблоном у короткостроковій перспективі справді простіший, а от у довгостроковій він вимагатиме більше зусиль: якщо один з двох шаблонів (наш чи російський) зміниться (а зміни будуть — перш за все явно буде інтеграція з Вікіданими), потрібно буде або відповідним чином дороблювати другий (вдвічі більші витрати часу), або матимемо два несумісні шаблони (значні витрати часу на забезпечення сумісності). Зараз ключова проблема в тому, що мені потрібно сісти на годину—півтори, розібратися в коді та перевірити, чи всі параметри працюють як слід, і за потреби розібратися. На жаль, у всі попередні дні в мене їх не знайшлося: або часу просто не було, або були пріоритетніші речі Face-sad.svg. Найближчими днями хоч трохи часу мав би знайти, тож сподіваюся, що питання скоро можна буде закрити — NickK (обг.) 21:43, 7 жовтня 2016 (UTC)
Ну якщо наш шаблон зробити за зразком російського, то ніяких складнощів не буде, достатньо проглянути що змінили там і просто скопіювати в наш шаблон. Але наш шаблон футболіст зроблений взагалі за іншою системою. Ні на йоту не співпадає ні з російським, ні з англійським, тому і доводиться морочитись, а таким як я, що не тямлять у кодах, це взагалі смертна мука, думав повішусь, поки налаштую Face-smile.svg. З цієї ж причини не працює і зобреження з вікідати, бо в нас треба параметр [[Файл:ххх.jpg|200пкс], а в них просто ххх.jpg. Це єдине, що я так і не зміг урівняти і виправити. Тому вся наша проблема лише в тому, що ми вирішили вигадати велосипед, а не взяти готову модель. Тепер автор шаблону неактивний і щось змінити можуть лише якісь мегахакери та інші надто розумні люди. А таких мало, тому все застигло на рівні минулого десятиліття. --YarikUkraine (обговорення) 23:22, 7 жовтня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: Крига скресла, пішов переробляти шаблон. Заразом спробую й Вікідані до нього причепити. Заразом оновлю й сумісність з англійським шаблоном, вона в нас теж роками не оновлювалася — NickK (обг.) 19:28, 9 жовтня 2016 (UTC)
@NickK: І? Більше тижня пройшло як «крига скресла», а шаблон з росыйськими параметрами і досі не працює( Я ж Вас таки дістану, що дасте дозвіл на відновлення мого шаблону Face-grin.svg --YarikUkraine (обговорення) 14:49, 18 жовтня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: Я витратив чимало часу на переробку, ставлячи за мету сумісність і з англійською, і з російською Вікіпедіями, і з Вікіданими, паралельно довелося виправляти супутні шаблони й модуль Вікіданих (зокрема, вдалося налагодити імпорт зображень і місць народження та смерті з Вікіданих). Але це закінчилося тим, що поки я це тестував, у мене завис браузер і втратилися дані. Попередні дні я був у відпустці, зараз робитиму це саме знову: буде вже простіше, але в найближчі дні в мене мало часу, намагатимусь зробити до вихідних — NickK (обг.) 15:03, 18 жовтня 2016 (UTC)
@NickK: От бачте, все просто кричить, що мій шаблон був хорошою ідеєю. Навіть метафізичні явища втручаються Face-smile.svg А якщо без жартів, то дякую за работу і за відповідь. Шкода, звісно, що пропало. Але з англійською вікіпедією навряд вийде якась адекватна сумісніть з їх форматом clubs1, clubs2, goal1, goal2 ітд. Тобто просто бездумно скопіювати шаблон не вийде, треба буде його перероблювати, а тоді втрачається сенс, бо можна ж і напряму український шаблон заповнювати. Тому про англійців можете не думати, якщо це завдає додаткові складнощі. --YarikUkraine (обговорення) 15:18, 18 жовтня 2016 (UTC)
Мова про те, що в нас, наприклад, є параметр dateofbirth, а в англійській він birth_date. Дрібниця, але ж потрібно це виправити — NickK (обг.) 15:22, 18 жовтня 2016 (UTC)

Кадрове агентство «Пелех»[ред. код]

--Piramidion 11:42, 10 серпня 2016 (UTC)

Ihor.design Ми можежемо надати офіційні документи, що є первинними джерелами, в яких зазначено наші ексклюзивні права на ці програми. Згідно з правилами значимості для організацій, наші посилання підходять, вони є не рекламного характеру, згадані ми з нейтральної точки зору і не лише побіжні, наприклад, інтерв’ю нашого деректора журналу "Фокус" не можна назвати побіжною згадкою. Ми - кадрове агентство, а не рекламне, щоб про кожне наше досягнення згадувалось в пресі.

 • Проти відновлення, ця компанія поки що навіть не наближається до критеріїв значимості комерційних організацій. Щоб комерційна організація була значимою, потрібно, щоб її діяльність була широко висвітлена в спеціалізованих виданнях або згадуватись у чомусь подібному до біржових індексів, або аналітичні огляди її діяльності. В окремих випадках може бути якась скандальна відомість, але теж не завжди. Загалом, для компанії, яка складається із декількох десятків співробітників, нема шансів потрапити у Вікіпедію, хіба що вона виробляє якийсь унікальний загальновідомий продукт. --yakudza 16:11, 11 серпня 2016 (UTC)

Ihor.design А де в правилах значимості зазначено, що має бути висвітлена діяльність в спеціалізованих виданнях? І назвіть, будь ласка, спеціалізовані видання щодо працевлаштування? Ми - єдині в Україні, які маємо ексклюзивні права на програму Work and study і співпрацюємо з Gi Group,і на СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ САЙТІ zarobitchany.org ми займаємо перше місце в рейтингу, що в нашій галузі багато що говорить. І взагалі для чого тоді рубрика "Підприємства України"?

 • IMHO, якщо якась маловідома українська фірма є ексклюзивним агентом якоїсь відомої міжнародної компанії в Україні, то треба не створювати нову статтю про цю маленьку фірму, а просто додати абзац про неї в статтю про ту міжнародну компанію. --Djadjko (обговорення) 00:38, 18 серпня 2016 (UTC)

Ihor.design. Українська Вікіпедія не містить статті Work and study чи Gi Group. Перед тим, як готувати статтю для Вікі, ознайомилась з іншими підприємствами, що представленні тут. Вікі містить багато "маловідомих фірм" - приватних підприємств. Чому одні підприємства висвітлюються в енциклопедії, а іншим не можна? Для чого розділ підприємства України? Щоб там були одні заводи і холдинги?

 • @Ihor.design:, наведіть, будь ласка список цих «маловідомих фірм» — будемо вдячні: на жаль, на Вікіпедії завжди бракує активних добросовісних редакторів (але багато випадкових відвідувачів, які не проти зайнятися вандалізмом або саморекламою). IMHO, приклад значущої компанії, не заводу — «Нова Пошта». --Djadjko (обговорення) 23:51, 7 вересня 2016 (UTC)

Ihor.design. Наприклад, стаття "Нічний експрес", в цій статті взагалі не вказані джерела, що підтверджують значимість, діяльність компанії щодо вагомості у суспільстві нічим від нашої компанії не відрізняється. Таких статей про аналогічні компанії є безліч, я вам навела першу, що трапилась. Моя мета - це не вилучення чи редагування інших статей, а довести значимість компанії "Пелех". Ми, можливо, маловідомі тим людям, які не були дотичні до нашої сфери діяльності, але кому цікаве працевлаштування за кордоном, то про нашу компанію знає. Тому твердження, що ми - маловідома компанія нас ображає.

 • @Ihor.design:, навіть у того «Нічного експресу» більше філій по Україні, ніж у вашої фірми :) Перепрошую, але якщо ви не плануєте редагувати інші статті, то це грубо підпадає під ВП:реклама і ВП:КІ. Я вам радив би почати з покращення існуючих статей з вашої галузі, а то на тему зайнятості і рекрутингу в Україні нема чого читати, хіба тільки «Державна служба зайнятості» :) IMHO, коли вже буде стаття з описом регіональних особливостей ринку праці, тоді вже туди можна буде пару слів додати, наприклад: «За даними журналу Ж, лідерами у N-ській області є кадрове агенство A та сайт пошуку роботи S». --Djadjko (обговорення) 23:54, 12 вересня 2016 (UTC)

Ihor.design. Я мала на увазі, що "Нічний експрес" не вказав жодного посилання на джерела, що є обов’язковим, аби довести значимість. То виходить, що кількість філій зробила його значимим для Вікі? Нам не потрібно така кількість філій, ми - не транспортна компанія. І достовірність його кількості філій треба ще підтвердити. Одні модератори радять вказувати більше джерел, інші стверджують, що є мало джерел, і пропонують самим писати... Я цієї логіки не розумію, це схоже на придирання. Є рубрика "Підприємства України", і кожне легальне підприємство має право бути представлене там.

 1. У Вікіпедії, на жаль, багато «сміття», усі помиляються і т. д. і т. п. :)
 2. Незважаючи на це, брати приклад з порушників, займатися саморекламою і публікувати свої оригінальні дослідження тут не варто.
 3. Вікіпедія — це енциклопедія, а не державний реєстр, каталог чи довідник підприємств і організацій.
 4. Якщо вам не важко — пишіть свої повідомлення в обговореннях, зайшовши до Вікіпедії під своїм логіном і підписуйте їх за допомогою «--~~~~» в кінці повідомлення. І більше читайте правила.

P. S. Я не модератор. --З повагою, Djadjko (обговорення) 22:42, 13 вересня 2016 (UTC)

Марков В'ячеслав Валерійович[ред. код]

--Darth Maul 2210 (обговорення) 19:26, 18 вересня 2016 (UTC)

Сама стаття: Користувач:Darth Maul 2210/Марков В'ячеслав Валерійович. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:33, 20 вересня 2016 (UTC)

Куновський Маркелій[ред. код]

Будучи настоятелем церкви св. Миколи в селі Кривка особисто знав Іларіона Свєнціцького і Михайла Драгана, ініціаторів заснування музею народної архітектури і побуту під відкритим небом у Львові "Шевченківський гай і через них звернувся до митрополита Андрея Шептицького з просьбою про збереження і перевезення церкви до Львова, де вона стала першим ексронатом новоствореного музею.

« Складно сказати, яка б доля чекала цей шедевр дерев’яного зодчества, яким є невеличка бойківська церква зі села Кривка, що на Турківщині та яка сьогодні є окрасою Музею народної архітектури та побуту у Львові, якби не те, що на той час парохом у цьому селі був о. Маркелій Куновський. Згідно з одними джерелами, ця церква, посвячена отцю Миколаю, була збудована 1761 року, а, згідно з іншими - 1763-го. Вона довго задовольняла потреби мешканців села, кількість яких ніколи не перевищувала 400 осіб, а в 1920-х роках зросла майже вдвоє, а тому громада села вирішила розібрати стару церкву і на її місці поставити нову. (...) Стару церкву очікувала доля багатьох дерев’яних церков: її або могли продати в якесь інше бідніше село, або просто використати дерево на опалення. (...) Під час дискусії з громадою щодо майбутнього старої церкви отець Маркелій Куновський звернувся до відомого мистецтвознавця Михайла Драгана, який попросив допомоги Митрополита Андрея Шептицького і переконав його, що варто викупити в села цю церкву і перевезти її до Львова. Під керівництвом М. Драгана стару церкву розібрали й перевезли до Львова, у теперішній Шевченківський гай, започаткувавши у такий спосіб Музей народної архітектури й побуту просто неба. Церкву перевезли возами з Кривки і змонтували на новому місці 1930 року.  »

Джерело — Роман Горак. Канікули 1888 року (Листи Антона Березинського до Івана Франка). — Науковий вісник музею Івана Франка у Львові. Випуск 20. — Львів: Апріорі, 2016. — С. 438 — 439. — ISBN 978-617-629-341-5
Стаття тут
--Nashastudiya (обговорення) 12:16, 21 вересня 2016 (UTC)

Констанкевич Ірина Мирославівна[ред. код]

-- Green Zero обг 19:02, 25 вересня 2016 (UTC)

@Green Zero: Відновив, статтю потрібно оновити — NickK (обг.) 19:20, 25 вересня 2016 (UTC)

Вовченко Олександр Леонідович[ред. код]

--Ksana n (обговорення) 17:47, 26 вересня 2016 (UTC)

 1. @Ksana n: наведіть будь ласка ВП:АД --Goo3 (обговорення) 09:30, 29 вересня 2016 (UTC)
  1. http://blog.liga.net/user/ogorobets/article/23303.aspx, http://kiev.pravda.com.ua/columns/5799ccbfb8ea8/, http://kiev.pravda.com.ua/columns/574afef137088/, http://24tv.ua/u_kiyevi_hochut_pereymenuvati_shhe_12_vulits_n720668, http://ukr.segodnya.ua/life/stories/pochem-zhizn-pod-kievom-prelesti-i-nedostatki-zhizni-v-prigorode-756393.html, http://podrobnosti.ua/2124799-ukraina-dobivaetsja-vozvraschenija-iz-ssha-moschej-jaroslava-mudrogo.html, http://m.day.kyiv.ua/uk/article/cuspilstvo/peredusim-potribna-politychna-volya, http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2016/07/160714_rl_yaroslav_wise--Ksana n (обговорення) 07:09, 12 жовтня 2016 (UTC)

Полякова Інна Володимирівна[ред. код]

--Инна Полякова (обговорення) 15:15, 28 вересня 2016 (UTC)

Так ще не видалили. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:21, 28 вересня 2016 (UTC)
 1. @Khodakov Pavel:, @Инна Полякова:. Мої вітання. Я видалив статтю, яка не відповідає критеріям значимості. Жодної згадки в ВП:АД, рекламний характер. До того ж статтю видалено втретє. Про книгу — також. --Goo3 (обговорення) 19:06, 28 вересня 2016 (UTC)
Так треба було поставити захист на створення сторінки. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:25, 29 вересня 2016 (UTC)

КОZАКИ (вокально-хореографічний гурт)[ред. код]

--Machnovetc (обговорення) 16:46, 10 жовтня 2016 (UTC)

Назарій Федитник[ред. код]

--176.118.48.21 15:55, 15 жовтня 2016 (UTC)

Добрий син[ред. код]

--Грабар Олена (обговорення) 15:01, 21 жовтня 2016 (UTC)

Перенаправлення згідно Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/29 вересня 2016#Добрий син. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:15, 21 жовтня 2016 (UTC)

Категорія:Феномени[ред. код]

--Djadjko (обговорення) 22:36, 23 жовтня 2016 (UTC)