Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10
Скорочення
ВП:ВВС
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки


Морміль Михайло Петрович[ред. код]

Критична маса Львів[ред. код]

Приходько Андрій Анатолійович[ред. код]

Так, відповідно до у критеріях значимості діячів науки та освіти для розміщення інформації на Вікіпедії про науковця достатньо хоча б одного формального критерію та 2-3 змістовних критеріїв. Звертаю увагу адміністраторів на формальний критерій - Вчені, що займають видне становище (керівні і вищі консультативні посади, регулярна документально підтверджувана участь в організації заходів тощо.) в інших професійних асоціаціях і наукових товариствах загальнонаціонального чи міжнародного масштабу; Приходько А.А. я є керівником Рівненського осередку Всеукраїнської громадської організації "Асоціація українських правників" та Заступником керівника Антикорупційного комітету [1]. Вказана організація є найтарішою в Україні асоціаціює юристів та науковців. Асоціація українських правників створена у 1991 році. Має статус Всеукраїнської. Про мою діяльність, в тому числі на всеукраїнських та міжнародних заходах свідчать наступні джерела:

1.У Рівному відбулися перші збори організації «Асоціація українських правників» [2].

2. Приходько А.А. прийняв участь у Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції [3].

3.Національне агентство з питань запобігання корупції врахувало рекомендації Приходька А.А. [4].

4. АНДРІЙ ПРИХОДЬКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В РОБОЧОМУ НАВЧАЛЬНОМУ МОДУЛІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ, ДЕТЕКТИВІВ ТА ПРОКУРОРІВ «РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНУ НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ І ПОВЕРНЕННЯ АКТИВІВ» [5].

5.Андрій Приходько взяв участь в робочому навчальному модулі для українських правоохоронців, детективів та прокурорів «Розслідування злочину “незаконне збагачення” і повернення активів.» [6].

6. Андрій Приходько, який є заступником голови Антикорупційного комітету ВГО АУП та головою Рівненського обласного осередку ВГО АУП висловив думку про те, що Ассоціація є необхідним інструментом у всеукраїнських рамках організації діяльності юристів, адвокатів, суддів та науковців [7].

7. Тощо.

Звертаю увагу адміністраторів на змістовні критерій:

Розробка нової наукової теорії (нехай навіть незагальноприйнятої), широко відомої гіпотези (доведеної чи спростованої);

Офіційна участь у програмних комітетах великих (не менше 100 учасників) наукових конференцій, наявність запрошених доповідей на великих конференціях;

Авторство винаходів, що мають кардинальне значення для розвитку тієї чи іншої сфери виробництва чи обслуговування;

Наявність публікацій у провідних наукових журналах.

Приходько А.А. є кандидатом юридичних наук (доктором філософії) та автором дисертаційного дослідження "Договірні відносини за участю аварійних комісарів та їх роль у забезпечсенні безпеки дорожнього руху". Щодо змістовних критеріїв: 1. Розробив наукову теорію щодо статусу аварійних комісарів в Україні, в підтвердження захищена дисертація. 2. Вказана дисертація має кардинальне значення для розвитку сфери страхування, деякі положення дисертації відображенні у законодавчих змінах до ЗУ "Про страхування" та "Про стархування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". 3. Прийняв участь у великих всеукраїнських та міжнарожних конференціях. 4. Вказані наукові статті опубліковані в фахових науково-практичних журналах акредитованих ДАК.

Наявні статі в наступних провідних наукових журналах:

Право і безпека. [8] [9]

Форум права. [10]

Право та управління. [11]

Науковий вісник Ужгородського національного університету: Серія Право. [12]

Наразі Приходько А.А. є докторантом Ужгородського національного університету та працює над докторською дисертацією на тему "Конституційно-правовий механізм запобігання корупції в Україні". Активно ведеться наукова та практична діяльність у цій сфері. Про що свідчать наступні джерала: - ЕФЕКТИВНІСТЬ МОНІТОРИНГУ СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ПЕРЕВІРКИ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ СУБ`ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ.[13]

- НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ ПОШИРЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» НА ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ.[14]

- ПРО УЧАСТЬ ГРОМАДСЬКОСТІ В РЕФОРМУВАННІ ПРАВОВОГО МЕХАНІЗМУ ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ.[15]

- тощо.

Окрім того Приходько А.А. є засновником та керівником провідної юридичної компанії. Про результати діяльності якої можна ознайомитись за наступними посиланнями:

- АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» ВИЯВИЛО КОРУПЦІЙНИЙ ФАКТ! РОЗПОЧАТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО ПОСАДОВИХ ОСІБ КП «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК»![16]

- АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «PRIKHODKO&PARTNERS» ЗАБОВ`ЯЗАЛО НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ РОЗПОЧАТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ.[17]

- ПОВЕРНУТО МАЙНА НА СУМУ ПОНАД 1 000 000 $. [18]

- НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ – НАША ПЕРЕВАГА, ЩО ДАЄ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ.[19]

- НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ВРАХУВАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ВГО АУП ПРИХОДЬКА АНДРІЯ.[20]

- ПРИХОДЬКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ.[21]

- тощо.

Щодо мене, як науковця - читайте вище! Знову ж таки, виключно для Вас, найбільш актуальне сьогодні:

--Приходько Андрій Анатолійович
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:30, 14 лютого 2018 (UTC)

Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці (Краків)[ред. код]

Staff Clothes[ред. код]

--OLEH0411 (обговорення) 23:18, 13 січня 2018 (UTC)

@OLEH0411: Вітаю. Ви самі собі відповідаєте "такі відомі фірми": їхня значимість підтверджена незалежними від цих фірм джерелами. В даній сторінці є посилання лише на сайт фірми. Будь ласка, підтвердіть значимість компанії для можливості відновлення сторінки. Для цього див. довідку тут — Вікіпедія:Критерії значимості/Організації та Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Helixitta (ut) 18:33, 17 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Опитування/Відновлення сторінки Романов Нікіта Вікторович[ред. код]

Музичний альманах Октава[ред. код]

Олександр Апальков, директор видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" — Це написав, але не підписав користувач 178.94.97.200 (обговореннявнесок).

Вітаю. Сторінку було відновлено, оскільки вилучено було її за порушення авторських прав а на сайті додали дозвіл. Але зазначте, тема статті може не підпадати під критерії значимості для Вікіпедії, і значимість повинна бути підтверджена незалежними джерелами, а то сторінку можуть вилучити за незначимість і рекламу. Див. довідку тут: Вікіпедія:Критерії значимості, Вікіпедія:Авторитетні джерела та Вікіпедія:Нейтральна точка зору. --Helixitta (ut) 18:11, 20 січня 2018 (UTC)

Candy Master[ред. код]

Сторінка в стислому огляді розповідає про компанію. Відсутні будь-які вказівки на назви продукції, або контактну інформацію.

Приклади таких сторінок:

Конті (кондитерська фабрика)

Рошен

Фабрика имени Крупской

АВК

Липецкая кондитерская фабрика «Рошен»

Победа (кондитерская фабрика)

І так далі за цим посиланням - [компания]

Все це матеріали з ВікіпедіЯ, які ви не вважаєте рекламою, або спамом. Ціль сторінки надання публічної інформаціі щодо компанії, стиль викладення було запозичено з існуючих матеріалів... -- Candy Master 20:23, 20 січня 2018 (UTC)

@Candy Master: Вітаю. Ви дали посилання на сторінки з російської Вікіпедії. Ви хочете створити сторінку в українській Вікіпедії. Тому ці приклади нерелевантні і не мають ніякого стосунку до української Вікіпедії, адже там свої аміністратори. Далі, якщо ви вважаєте будь-яку сторінку незначимою, ви можете поставити її на вилучення сюди ВП:ВИЛ.
Щодо вашої статті, для її відновлення треба вам довести значимість організації незалежними від організації джерелами, адже на момент вилучення там був лише сайт організації в посиланнях. Див. довідку тут: Вікіпедія:Критерії значимості/ОрганізаціїВікіпедія:Авторитетні джерела --Helixitta (ut) 20:32, 20 січня 2018 (UTC)

Ось вам релевантні приклади: Кондитерська компанія Торая - працюючи 13 років на кондитерському ринку, такої навіть не знаю. Джерела що посилаються на неї відсутні. АВК (кондитерська компанія) - виключно реклама (http://prntscr.com/i38gyx). Джерела відсутні... Конті (кондитерська фабрика) - джерело яке на неї посилається (достатньо авторитетне, як я розумію) http://prntscr.com/i38htx Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» - 3 "ДУЖЕ" авторитетних джерела, які посилаються http://prntscr.com/i38j3i, http://prntscr.com/i38jei, http://prntscr.com/i38jp1 Два з яких не працюють, а інше є додатковим сайтом фабрики... Кондитерський Дім «Вацак» - джерела власний сайт, та замовне відео (якби відео буле не замовне, я думаю надали б посилання на новинний канал)...

Можна перегланути всі результати (матеріали взято з української вікіпедії)...

Джерела які посилаються на нас
http://prntscr.com/i38qbr
Країни в яких відвідують нас
- http://prntscr.com/i38qvs
Сторінки які GOOGLE вважає значимими для себе
- site:https://candymaster.org
І наше місце в країні та світі (рейтинг Alexa)
- http://prntscr.com/i38tz1

— Це написав, але не підписав користувач Candy Master (обговореннявнесок).

Перепрошую, я не так пояснила, спробую ще раз. Існування інших сторінок не має стосунку для даної статті. Деякі з них є значимими (якщо ви кажете, що конті/авк не значимі, то цього не може бути, бо вони продаються у кожному магазині країни і про них всі знають), але погано оформленими і їх треба поліпшувати (але поліпшення статей не є причиною для вилучення). А деякі можливо варто поставити на вилучення, я вам вже посилання дала, можете це зробити тут ВП:ВИЛ, якщо вважаєте їх незначними.
Знову ж таки, тут йде мова про значимість конкретної організації, що ви хочете відновити. Ви можете створити статтю у своєму підпросторі, наприклад тут Користувач:Candy Master/Чернетка, довести її до прийнятого вигляду і знову звернутися сюди, так буде легше розібратися, адже замість джерел ви надаєте прінтскріни та додаєте сайт компанії, коли джерела повинні бути неазалежними від компанії. Я рекомендую ще раз переглянути довідку авторитетні джерела та критерії значимості--Helixitta (ut) 21:46, 20 січня 2018 (UTC)

Ваша відповідь, цитую: "Ви дали посилання на сторінки з російської Вікіпедії. Ви хочете створити сторінку в українській Вікіпедії. Тому ці приклади нерелевантні і не мають ніякого стосунку до української Вікіпедії". Я навожу Вам приклади з української вікіпедії, аналізуючи їх від першого, а там є близько 500 результатів. Приклад одної з останніх http://prntscr.com/i39ndi - РЕКЛАМА, РЕКЛАМА і ще раз РЕКЛАМА.... І отримую видповідь - це також не має значення. Ви пишите: "Існування інших сторінок не має стосунку для даної статті", так звісно ви праві. Але, питання в подвійних стандартах - АВК http://prntscr.com/i39r5k - при переході на джерело (яке начебто включає АВК цитую: - входить до 100 найбільших кондитерських компаній світу. [джерело?]) отримуєш - перехід на сторінку вікіпедії. Тобто це відверта брехня, не підтверджена жодним авторитетним рейтинговим агенством, або будь-ким. Ви пишете: "ви кажете, що конті/авк не значимі, то цього не може бути, бо вони продаються у кожному магазині країни і про них всі знають" - з 10 людей згадають назви їх продукції не більше - 2. Тому їх значимість досить суперечлива!!! Але ви суб'єктивно вказуєте на їх значимість, хоча на сторінці такого підтвердження нема... Продукція - Жувальна гумка Кислиця, Love Is, Шок-шок, Турбо, Power GUM, шоколадне драже Радуга, цукрове драже, шоколадні яйця (не Кіндер), жувальні цукерки Тоффікс, Лімбо, жувальний мармелад, маршмеллоу і т.і (перелік можу подовжити) - ТАКОЖ в кожному магазині, більшість торгових центрів (Караван, Магелан, Ашан) мають лавки, що торгують саме такою продукцією... — Це написав, але не підписав користувач Candy Master (обговореннявнесок).

Ви пішли по колу. Ще раз — наявність подібних до Вашої статей у Вікіпедії не є аргументом для відновлення Вашої. Ви повинні довести значимість Вашої статті. Незначимі з Вашої точки зору статті, що тут існують, можете ставити на вилучення, аргументуючи згідно правил і порад української Вікіпедії (ВП:ПП, ВП:КРВИЛ, ВП:ЧНВ, ВП:КЗ, ВП:ОД, ВП:ПОДІБНЕ). Значимість Вашої статті доводьте конкретними посиланнями на авторитетні джерела. Для цього уважно прочитайте ВП:АД. Після цього можете створити сторінку у власному просторі Користувач:Candy Master/Чернетка, де створите статтю для відновлення і додасте там джерела. Тут складати довгий список сайтів, з якого не видно, що саме пишуть по темі статті, не потрібно. --Олег (обговорення) 23:27, 20 січня 2018 (UTC)

Я йду послідовно - створюю тему для відновлення - наводжу аргументи (що стаття не є спамом, або рекламою - це причина видалення) - роблю аналіз, на основі існуючих матеріалів - і отримую Ваші відповіді:

- Ви взяли джерела з іншого регіону,
- не дивіться на інших, бо вони не повинні відповідати стандартам (див. вище),
- ми не бачемо чорного на білому, тому ми не видаляємо статі що не відповідають критеріям вікіпедії (див. вище)
- а Ви хто такий, доведіть нам свою значимість авторитетними джерелами, але що таке авторитетне джерело (хоча і вказано в розділі ВП:АД, все одно ми розглянемо їх суб'єктивно. Бо послідовність наших дій вказує на повну суб'єктивність. 
 В той же час інформацію що наведена з пошукової системи GOOGLE ви ігноруєте... Так певна річ GOOGLE дуже сумнівна організація...
Ви своїми відповідями нагадуєте мені українське ДАІ - та їх трактування правил дорожнього руху...
Наразі, я намагаюся зрозуміти Ваші стандарти... Навівши Вам приклади статей, що розміщено, я вказую на невідповідність та непослідовність Ваших стандартів... Так одні статі - що не містять жодних авторитетних джерел, не викликають у Вас питань. І є опублікованими на сайті. Ви допускаєте на сайті відверто брехливу інформацію (див. ст. про АВК), застосовуючи до статі суб'єктивне сприйняття. 
  Тож якщо ми вже визначилися, що статя була видалена безпідставно - прошу її відновити. Нагадую що, причина видалення статі була - спам (Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Спам  — масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів. Термін «спам» почав вживатися з 1993 року, коли рекламні компанії стали публікувати в групах новин Usenet, дискусійних листах, гостьових книгах повідомлення, що не мають відношення до заданої тематики, або повідомлення, які є прямою рекламою.), або реклама (Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Рекла́ма (лат. reclamare — «поновлювати крик, знову кричати, кликати, голосно заперечувати») — спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку....
У Ваших зауваженнях про це не йдеться...

romcha[ред. код]

  • Стаття: romcha (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: "Раніше написана стаття" була видаленою за критеріями не значимості. Стаття була доповнена та дописана. Враховуючи велику кількість посилань на зовнішні ресурси та не одноразові згадки у ЗМІ ( інтервю, репортажи, прямі ефіри), така стаття має право бути у інформаційному просторі вікіпедії. Разом з авторськими відео роботами та 2 україно-мовними альбомами значимість - доведена.

--Romchafun (обговорення) 09:33, 23 січня 2018 (UTC)fun

Запит на відновлення[ред. код]

--Ievgen BARANNIKOV (обговорення) 10:31, 24 січня 2018 (UTC)

Статтю ще не вилучено. Додайте шаблон:hangon до статті. Проте джерел у статті дійсно нема, їх треба додати негайно. Також, будь ласка, ознайомтесь з правилом щодо критеріїв значимості. --Brunei (обговорення) 11:25, 24 січня 2018 (UTC)
Побачив, що статтю вилучено. В ній не було жодних джерел. Статті без джерел не можуть існувати.--Brunei (обговорення) 16:51, 10 лютого 2018 (UTC)

Вкажіть_тут_назву_статті[ред. код]

Педелес[ред. код]

talibal(співак)[ред. код]

  • Стаття: [[:]] ([[|обговорення]], [ редагувати], [ історія], журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: ця статя показує українську реп культуру яка вона є,і якщо поверните статю люди будуть читати і знати, що Україна може показати те, чого не бачив світ та знати, що є така людина. У цієї сторінки є значимість і я не бачу тут реклами, якщо найдете рекламу, покажіть я виправлю.

З повагою Sanya konor --G.S.K 16:15, 10 лютого 2018 (UTC)