Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Скорочення
ВП:ВВС

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Запорізька книжкова толока[ред. код]

Романов Нікіта Вікторович[ред. код]

Іван Компан[ред. код]

Спадщина-інтеграл[ред. код]

Тимошик Михайло Морозенкович[ред. код]

--Микола Василечко (обговорення) 16:24, 5 березня 2017 (UTC)

Чесно кажучи, я не бачу поки що там відповідності ВП:БІО для осіб сьогодення. --Олег (обговорення) 15:57, 15 березня 2017 (UTC)

Символи ДНР[ред. код]

Латчбахер Україна[ред. код]

Піхович Владислав Олександрович[ред. код]

  • Стаття: Піхович Владислав Олександрович (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: Відповідна стаття існує в англійській Вікіпедії. Багато користувачів висловлювались за збереження статті в українській Вікіпедії, адже це член студентської збірної команди України і учасник найпрестижніших студентських змагань - Всесвітньої зимової Універсіади. Чому в англійській ця стаття може існувати, а і українській не може? Вважаю що англійська Вікіпедія є провідною. Тобто усі статті, що існують в англійській Вікіпедії повинні перекладатись українською.

Знаєте, я вже втомився від суб'єктвивізму в системі оцінювання фігуристів, а тут ще й видалення цієї статті в українській Вікіпедії є лише суб'єктивною думкою одного адміністратора. --Владислав Пихович (обговорення) 23:04, 18 березня 2017 (UTC)

обговорення, посилання

Видалення було дещо сумнівне. — Юрій Дзядик в) 10:29, 19 березня 2017 (UTC).

Думаю, в англійській Вікіпедії на статтю ще не звернули уваги. Якщо Вас бентежить присутність статті в тому розділі — можна номінувати її там на вилучення. «Тобто усі статті, що існують в англійській Вікіпедії повинні перекладатись українською» — Ви помиляєтесь, у правилах такого немає. Хочете, щоб Ваша стаття залишилась тут — пишіть про значимих спортсменів. Призерів чемпіонатів світу і Європи ніхто не чіпатиме. Напевно, навіть призерів Універсіади. Але 34 місце на студентському змаганні, на я кому беруть участь далеко не всі члени перших збірних команд країн — це не рівень Вікіпедії. Почитатйте ВП:БІО. У нас тут навіть не всі доктори наук проходять. Дайте відповідь на питання — «Чи залишила ця людина після себе що-небудь, визнане фахівцями в даній галузі як помітний внесок?» --Олег (обговорення) 12:11, 27 березня 2017 (UTC)

Михайло Дяченко[ред. код]

--Tryhlav (обговорення) 23:05, 20 березня 2017 (UTC)

У ВП:БІО є критерії значимості для діячів мистецтва — якщо вони присутні у цього митця, то вони наразі просто не висвітлені. --Олег (обговорення) 12:15, 27 березня 2017 (UTC)

Олександр Харків[ред. код]

Марков В'ячеслав Валерійович[ред. код]

--Darth Maul 2210 (обговорення) 11:28, 27 березня 2017 (UTC)