Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано додати магічне слово __NOINDEX__ та прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Check sheet.svgСТВОРИТИ НОВИЙ ЗАПИТ НА ВІДНОВЛЕННЯ

Скорочення:
ВП:ВВС

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Система інтегративної кінезітерапії[ред.ред. код]

Прошу відновити статтю. Стаття написано наново з урахуванням зауважень. Стаття розміщена в моїх чернетках[1] --Kluva (обговорення) 18:10, 29 червня 2015 (UTC)

Поки що стаття являє собою все таке ж оригінальне дослідження як і раніше. В Україні зараз можна запатентувати все, що завгодно, хоч вішаки для одягу, тому посилання на патенти не можуть розглядатися як авторитетні джерела. Потрібна наявність вторинних джерел, бажано наукових, які б оцінювали цю систему, її переваги й недоліки. Крім того, стаття містить багато зайвих для енциклопедії відступів та побічних тез. Наприклад, до чого тут Сельє і посилання на його популярну книжку? І таких відволікань у тексті багато. Отже, текст поки неенциклопедичний, а значимість теми не доведено. Потрібні джерела. --Brunei (обговорення) 17:20, 30 червня 2015 (UTC)

Кафедра електромеханіки[ред.ред. код]

--Bvictorua (обговорення) 13:32, 22 червня 2015 (UTC) Bvictorua

@Ahonc:, @DixonD:, @Максим Підліснюк: підтвердьте.--Сергій Липко (обговорення) 13:55, 22 червня 2015 (UTC)
Плюс щодо відновлення чекаю коментаря адмінів, наскільки значимі кафедри, як дрібні структурні елементи вузу, навіть майже 100-річні.--Сергій Липко (обговорення) 13:58, 22 червня 2015 (UTC)

ticket:2015062210010613 --Максим Підліснюк (обговорення) 14:31, 22 червня 2015 (UTC) Пінгування не спрацювало

Підсумок: оскільки причиною до видалення було саме порушення авторських прав, відновив. Обговорення щодо значимості можна продовжити. --Максим Підліснюк (обговорення) 14:35, 22 червня 2015 (UTC)

P.S. перейменував на Кафедра електромеханіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» --Максим Підліснюк (обговорення) 14:39, 22 червня 2015 (UTC)

Науково-технічна_бібліотека_Національного_університету_харчових_технологій[ред.ред. код]

Зав. відділу інформаційних технологій Путіліна Інна Миколаївна

Тоді необхідно надати дозвіл за встановленою процедурою. Детальніше про це та бланк дозволу є на сторінках Вікіпедія:Дозволи, ВП:ОТРС --Максим Підліснюк (обговорення) 07:48, 18 червня 2015 (UTC)

Смовженко_Тамара_Степанівна[ред.ред. код]

Прошу відновити статтю. --Ольга Клименко (обговорення) 14:18, 17 червня 2015 (UTC)

Будь ласка, використання даних з сайту повинно бути дозволеним не просто так, а на відповідних ліцензіях, про які можна почитати тут. Дозвіл повинен знаходитись десь на сайті і виглядати якось так «CC-BY» чи «Текст доступний на умовах ліцензії», як внизу цієї і інших сторінок Вікіпедії (поки що такого зазначення на сайті університету немає, чи його не легко знайти).
Або ж оформлюється спеціальний дозвіл (детальніше тут), який офіційно відправляється представникам Wikimedia України, після чого на сторінці обговорення статті розміщується повідомлення про те, що на ці матеріали є дозвіл з його номером. (Для прикладу: Обговорення:Акрилові реагенти)
Поки що ситуація не відповідає жодному з цих двох критеріїв, тому відновити статтю наразі не можна. --Helixitta (обг.) 16:44, 17 червня 2015 (UTC)

Поіменні голосування[ред.ред. код]

— Це написав, але не підписав користувач Sviatoslav.Grabovsky (обговореннявнесок).

Вибачте, яким чином це може бути не порушення авторського права, коли текст там повністю збігається з текстом наприклад звідси чи звідси? --Helixitta (обг.) 08:56, 11 червня 2015 (UTC)
Там автором є одна і та ж людина себто я Святослав Грабовський, будь-ласка відновіть бо я не зберіг копіюю, а для мене це було складно підготовити і оформити цей текст, тим паче зараз розпочалась громадська кампанія про обовязковість поіменних глосувань у всіх радах, вже є законопроект у ВРУ
Вікіпедія:Дозволи, ВП:ОТРС - тут описана процедура надання від автора дозволу. Інакше ми не можемо відновити статтю. Якщо бажаєте, я можу надіслати вам текст статті електронною поштою. --Максим Підліснюк (обговорення) 11:55, 11 червня 2015 (UTC)

Рідне місто, Рідний край[ред.ред. код]

Двічі вилучав я. @Shchuka: якщо ви приведе у цій темі джерела, які показуватимуть, чим значима ця організація - можна буде перенести для доопрацювання у ваш особистий простір. --Максим Підліснюк (обговорення) 14:23, 8 червня 2015 (UTC)

Цією громадською організацією проведено близько 100 заходів за останній рік.

З двох сторінок Вікіпедії є посилання на цю громадську організацію: Деркач Оксана Антонівна, Удовіченко Олександр Васильович

Зокрема посилання із інтернет-видань:

 1. [2]
 2. [3]
 3. [4]
 4. [5]
 5. [6]
 6. [7]
 7. [8]
 8. [9]
 9. [10]
 10. [11] — Це написав, але не підписав користувач Shchuka (обговореннявнесок) 17:36, 8 червня 2015‎.
@Shchuka: я відновив у вашому особистому просторі (Користувач:Shchuka/Рідне місто, Рідний край). Можете працювати, додавати посилання і так далі. Коли закінчите, зверніться на цю сторінку або на мою сторінку обговорення. Так само звертайтесь до мене, якщо вам буде необхідна допомога. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:10, 9 червня 2015 (UTC)

UDHEEP[ред.ред. код]

Щодо "неенцеклопедичності", та не ясної значимості, стаття описує, щойно розпочатий Урядом України спільно зі Світовим банком (World Bank він же IBRD) проект який є частиною реформ, що впроваджуються Україною в рамках програми модернізації енергетичного сектору країни. Стаття буде доповнюватись, по ходу впровадження проекту, і дасть змогу оцінити його результати порівнявши їх із витраченими коштами та часом на його втілення. Проект є лише однією із частин загальних заходів спрямованих на модернізацію галузі теплопостачання, встановлення кателень на альтернативних джерелах, встановлення теплових лічильників, встановлення індивідуальних теплових пунктів, запровадження системи автоматизованого контролю SCADA, заміна теплотрас тощо. Інформація щодо співпраці України та міжнародних донорів, зокрема і самого проекту, постійно обговорюється як в локальних http://tusovka.kr.ua/news/2015/03/08/pidvischuvati-energoefektivnist-u-teplopostachanni-budut-za-mizhnarodni-koshti так і в національних Інтернет виданнях http://www.rbc.ua/rus/news/vsemirnyy-bank-vnedryaet-investproektov-energeticheskoy-1430055815.html Інтернет спільнота міст в яких буде впроваджуватись проект регулярно висвітлює цю тематику, (для прикладу Кіровоград) http://kirovogradinfo.cinfoo.com/news-9558.html http://news.meta.ua/archive/03.03.15/cluster:41557414-DPKrovogradteplo-TOV-TsNT-UNGA--viborolo-uchast-u-proekt-Pdvishchennia-energoefektivnost-u-sektor-tsentralzovanogo-teplopostachannia-Ukrani/ (для прикладу Херсон) http://tavrida.ks.ua/kherson/chtobyi-ne-povyishat-tarifyi-hersonteploenergo-provodit-optimizatsiyu.html http://fakti.ks.ua/aktualno/3225-segodnya-v-kabmine-mozhet-reshitsya-vopros-o-vydelenii-hersonu-20-millionov-dollarov.html (Потенційне місто - учасник Проекту Тернопіль) http://ecotown.com.ua/news/Svitovyy-bank-rekomenduye-investoram-misto-Ternopil-yak-naybilsh-hotove-do-reform-u-enerhozberezhenn/ Проблема на вирішення якої спрямовано Проект UDHEEP має загальнодержавну значущість http://ubr.ua/finances/macroeconomics-ukraine/v-ukraine-42-magistralei-teplosnabjeniia-priznany-avariinymi-336662 і постійно обговорюється як експертами так і відповідальними державними функціонерами. — Це написав, але не підписав користувач Sheburena (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:15, 19 червня 2015 (UTC)

Добровольський Олег Сергійович[ред.ред. код]

Адмін підмінив поняття, зазначивши, що необхідне «оголошення у світових ЗМІ», хоча насправді у критеріях просто сказано про оголошення у ЗМІ. І воно є, що я і написав у розділі «Проти»ю Але підбивач підсумків забив на всі аргументи. Проте, стаття цілком законна і має право на існування. ПС. Спочатку хотів подати запит на зняття статусу адміна з підбивача, але потім згадав, що у нас навіть неактивних не позбавляють, не те що некомпетентних Face-grin.svg. Та й усі футболофоби встануть стіною, так само як і з КЗ футболістів. Тому хай тут повисить Face-smile.svg --YarikUkraine (обговорення) 15:23, 22 травня 2015 (UTC)

Може, я щось не там шукаю, але на сайті ФФУ Добровольський Олег Віталійович не має жодного матчу на професіональному рівні. Тож або це такий відомий футболіст, що переплутали ПІБ, або він не виступав за жоден професіональний клуб — NickK (обг.) 14:58, 23 травня 2015 (UTC)
Там помилка в по-батькові, після відновлення треба буде перейменувати в Добровольський Олег Сергійович, і там все в порядку зі статистикою і виступами в профі клубі першої ліги. (Ви, як адмін, маєте змогу пересвідчитись, що у статті йде мова саме про Сергійовича — дата народження, позиція, клуб, дата дебюту в 1Л ітд.) --YarikUkraine (обговорення) 15:45, 23 травня 2015 (UTC)
Та там щось із 80 Добровольських на ФФУ, не перевіряти ж їх усіх... Подивився — в цього Добровольського 8 матчів у першій лізі, з них жодного разу не провів на полі 90 хвилин. Як на мене, цього може вистачити для значимості, але лише якщо йому приділяли додаткову увагу ЗМІ (отримав якусь відзнаку, наприклад, як найкращому новачку сезону чи щось подібне, було розширене інтерв'ю тощо). Це дещо суб'єктивно, але я не дуже вірю в поголовну значимість усіх гравців першої ліги та вважаю, що для цього потрібно хоча б відіграти повний сезон або мати якісь суттєвіші досягнення — NickK (обг.) 15:54, 23 травня 2015 (UTC)
Ну якщо вже так сильно хочеться, то відновимо через рік. Щкода, що тут немає автовідновлення через певний термін Face-grin.svg, ну або хоч функції нагадування. Лише тільки відновлю на кілька хвилин для перейменування, щоб потім створювати статтю було просто. Бо з помилковою назвою його ніхто не знайде) --YarikUkraine (обговорення) 16:32, 23 травня 2015 (UTC)
Уточню: це лише моя особиста точка зору, а не підсумок. Можливо, в ході обговорення хтось матиме ще аргументи за відновлення... — NickK (обг.) 23:07, 23 травня 2015 (UTC)
Насправді там сказано «відома завдяки участі в історичних, політичних або інших подіях, вартих оголошення». Притягувати сюди всіх «відомих завдяки будь-якій участі в будь-яких подіях, вартих оголошення» — доведення до абсурду. Сьогодні по вокзалу оголосили, що прибув такий-то поїзд. Подія варта оголошення. Машиніст і, навіть, всі пасажири, що в ньому прибули стали учасниками події, вартої оголошення. Немає досягнень — немає значимості, най у тебе буде довідка, що ти учасник трьох революцій і двох світових війн. Не приведи господи, помре сьогодні цей спортсмен — чи можна припустити, що через 100 років стаття про цю особистість виявиться кому-небудь потрібною і цікавою? Хіба що онукам, якщо вони у нього будуть. --Олег (обговорення) 19:08, 25 травня 2015 (UTC)
Не перекручуйте поняття, Ви ж все, як адмін, прекрасно розумієте. Оголошення для вікіпедії — це не «одна бабка сказала» десь посеред вокзалу, а увага незалежних ЗМІ. Якщо в новинах і на різних сайтах повідомлять про прибуття потягу, список його пасажирів, а також результат і зміст поїздки — то ось це було б оголошення. А просто шось там крикнути будь-хто може. З приводу смерті сабжа — то знову Ви хитруєте: Вікіпедія — не кришталева куля, невідомо що тоді буде. Бо якщо він помре — то як мінімум додаткова увага ЗМІ гарантована, а якщо ще й на полі, то говорити будуть про це всі, кому не лінь. Тому говорити що буде у випадку смерті особи досить невдячна справа. А в нинішніх реаліях ця особа є «потрібною і цікавою», та й через 100 років любителі статистики будуть по крихтах збирати інформацію. До речі, досі дослідники не можуть відтворити склад і інформацію про гравців київського «Динамо» у перші роки існування (1928—1935), а все через те, що тоді теж подібні люди казали «та кому ті футболісти будуть потрібні через сто років». Отакі діла... --YarikUkraine (обговорення) 20:43, 25 травня 2015 (UTC)
Взагалі, на вокзалі не одна бабка сказала, а офіційне оголошення. Тільки значимості воно події ніяк не надає. Гаразд. Отже, Ви знаєте, що джерела мають бути назалежні, вторинні і авторитетні. Єдине джерело, що було наведено в цій статті Профіль на офіційному сайті ФК «Буковина». Скажіть мені, як компетентний адміністратор, чи підпадає це джерело в цьому випадку під необхідні ознаки? З чого витікає, що у випадку смерті, дай йому бог здоров'я, йому гарантована увага ЗМІ? Така ж як Вам і мені, дай нам бог здоров'я. Звичайна людина, поки що, принаймні. Хіба що помре якось незвичайно. Проявить себе — для статистиків матеріал буде. Фантазувати, про те, що через 100 років комусь буде цікавий будь-який гравець команди тому, що вона стане цікавою як київське «Динамо», можна зараз про будь-який сільський клуб. Кришталева куля…--Олег (обговорення) 22:51, 25 травня 2015 (UTC)
Загалом, статистику всіх футболістів дає сайт Федерації футболу України. Сподіваюся, це достатньо незалежне від Чернівців джерело? Ще рік пограє і статтю відновимо. Вони потрібні, наприклад, щоб не було червоних посилань у статтях на кшталт Сезон ФК «Львів» 2010—2011. --Friend (обг.) 09:26, 26 травня 2015 (UTC)

Без заголовку[ред.ред. код]

Доброго дня

Статті, написані мною були видалені як відверта реклама та спам

Прошу відновити статті

Фізіологічна Регуляційна Медицина - назва напрямку лікування в гомеопатії. Описується підхід до лікування гормонами. Рогзлядати як рекламу можна тільки через посилання. Яке можна видалити.

Метод Послідовної Кінетичної Активації - ПКА (Sequential Kinetic Activation (SKA))- науковий термін для опису процесу приготування низькодозових препаратів. Рогзлядати як рекламу можна тільки через посилання. Яке можна видалити.

Алессандро Піццоккаро - президент компаніїї. Коротка біографія

Прошу розглянути моє зверенння, дякую за увагу— Це написав, але не підписав користувач LDM32 (обговореннявнесок) 12:06, 21 травня 2015.

Вилучав я. Прошу подивитись ще інших адміністраторів, але як на мене - реклама бадів. Фірма не відома, немає статті ні в італійській, ні в англійській Вікіпедіях. --Максим Підліснюк (обговорення) 09:36, 21 травня 2015 (UTC)
В PubMed нема фрази «Physiological Regulating Medicine» ні по заголовках медичних статей ні в виді тексту в абстрактах. Тобто це не поширене і не медичне поняття. «Sequential Kinetic Activation» є, але якось мало, а саме лише одна стаття в якій просто написано, що є такий метод і не описаний він детально (можу зацитувати тут, і при чому та стаття, на яку вже вони посилаються, не містить і гадки про SKA), і вже точно не написано там, що це робиться саме для препаратів «фізіологічної регуляційної медицини», як було в вилученій статті. Так що треба авторитетні джерела. Я сумніваюся, що вони можуть бути наведені. --Helixitta (обг.) 12:38, 21 травня 2015 (UTC)
Достатньо трьох слів: керується принципами гомеопатії. Якщо щось серйозне пишуть, спираючись на псевдонауку гомеопатію - реклама однозначно. — Green Zero обг 18:22, 25 травня 2015 (UTC)

Біденко Артем Ігорович[ред.ред. код]

Прошу відновити в моєму особистому просторі для оцінки і можливої доробки. Значимість Артема зросла він не лише відомий громадський діяч і блогер, але й заступник Міністра інформаційної політики. --Perohanych (обговорення) 15:36, 14 травня 2015 (UTC)

Подивилась в новинах — досить багато згадувань. Будь ласка, відновлена в персональному просторі стаття: Користувач:Perohanych/Біденко Артем Ігорович (прохання при запиті все ж таки посилатися на червону статтю — так легше знайти те, що треба =) )--Helixitta (обг.) 15:44, 14 травня 2015 (UTC)
Дякую щиро. Врахую :) --Perohanych (обговорення) 04:59, 15 травня 2015 (UTC)
Тут був запит, на відновлення в особистому просторі, а не в основному. «Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.» Наскільки я розумію, рішення про відновлення в основному просторі не було. Посада заступника Міністра не зробила його достатньо значимим. --Олег (обговорення) 13:44, 28 травня 2015 (UTC)

Прошу перенести в основний простір. Значимість особи з часу минулого вилучення зросла. Заступник міністра, багато інтерв'ю, відомий блогер. Статтю перероблено.

 • Symbol support vote.svg За Аргументи вище --Perohanych (обговорення) 02:12, 29 травня 2015 (UTC)
  Будь-ласка, наведіть конкретні критерії з ВП:БІО (Політики і громадські діячі), яким він почав задовільняти. --Олег (обговорення) 09:06, 11 червня 2015 (UTC)
  Пункти 7-8 (… інші політичні діячі … державного … рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу. Керівники та найактивніші в публічних виступах представники громадських неполітичних організацій, що діють у загальнодержавному або міжнародному масштабі). Наприклад 162 публікації на блозі УП. --Perohanych (обговорення) 09:47, 11 червня 2015 (UTC)
  Які конкретно дії Артема Біденка з перерахованих Вами у статті суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу? Якісь докази є того, що 162 публікації у блозі вплинули на життя регіону, країни чи світу? Керівником та найактивнішим в публічних виступах представником яких громадських неполітичних організацій, що діють у загальнодержавному або міжнародному масштабі він є? --Олег (обговорення) 12:00, 11 червня 2015 (UTC)
  Конкретні дії — діяльність як блогера, рекламіста і політичного та медіа-косультанта. Питання в тому, як вимірювати вплив. Пропоную числом публікацій на одному з найбільш популярних в Україні порталів. А перелік організацій, які очолював чи очолює п. Біденко є у самій статті. Непрямо вплив можна поміряти по числу результатів пошуку «Артем Біденко» у наприклад Гуглі. У мене вийшло 11 200 --Perohanych (обговорення) 12:17, 11 червня 2015 (UTC)
  Знаєте, я не можу уявити, що при нинішньому рівні його впливовості на життя регіону, країни чи світу, він пройде 100-літній тест. Нехай ще хто-небудь висловиться. --Олег (обговорення) 16:27, 12 червня 2015 (UTC)

Єфімов Олександр Миколайович (підприємець)[ред.ред. код]

ДОброго дня! Прошу повернути на доопрацювання статтю - Єфімов Олександр Миколайович (підприємець) Всі необхідні зміни та поссилання-внесу. Дякую! — Це написав, але не підписав користувач Инна1122 (обговореннявнесок) 15:44, 27 квітня 2015.

Користувач:Инна1122/Єфімов Олександр Миколайович (підприємець)Green Zero обг 18:08, 25 травня 2015 (UTC)

Голос Миру (прохання про відновлення статті)[ред.ред. код]

Perohanych[ред.ред. код]

Пероганич Юрій Йосипович є достатньо відомою людиною, про нього є стаття в вікіпедії. Одною з основних діяльностей Юрія Пероганича є його діяльність у вікіпедії, на неї він витратив багато часу. Цей факт є суттєвим у його біографії. Його нік у вікіпедії - Perohanych, перенаправлення з якого мало б допомогати у пошуку. Прошу відновити це перенапралення (ВП:П п.3 і п.5). — Green Zero обг 16:03, 30 березня 2015 (UTC)

То ви вважаєте, що для всіх значимих вікіпедистів повинно бути перенаправлення з їх імені у Вікіпедії на статтю про них? Це принаймні спірно та досі не практикувалося. Теоретично це можна трактувати як псевдонім, але чому ми тоді обмежуємося лише псевдонімами у Вікіпедії, а не, наприклад, нікнеймах на форумах, у блогах? — NickK (обг.) 16:41, 30 березня 2015 (UTC)
Блоги-форуми тут ні до чого. Зараз ми маємо: значиму для в. особу, про яку є стаття у в., значимий веб-проект, про який є стаття у в., участь Пероганича у в. можна вважати значимим фактом у його біографії (наскільки важливе місце посідає вікіпедія в житті Пероганича я зараз запитаю безпосередньо Пероганича). — Green Zero обг 19:06, 2 квітня 2015 (UTC)
Юрій Пероганич чітко висловився, що участь у вікіпедії є одною з ключових подій його життєпису. Псевдонім під яким він брав тут участь може полегшити пошук статті про нього.QuoteGreen Zero обг 19:25, 3 квітня 2015 (UTC)
Але він значимий в першу чергу як громадський діяч і гендиректор АПІТУ. Якби він не був вікіпедистом, то все одно був би значимий (Вікіпедія значимості не додає).--Анатолій (обг.) 16:47, 30 березня 2015 (UTC)
Допустимо. Але раз уже стаття про нього є, то зробити додаткове перенаправлення з його тутешнього псевдоніму буде корисним для пошуку. — Green Zero обг 19:30, 3 квітня 2015 (UTC)

Це не лише мій нік і Вікіпедії, але й псевдонім у багатьох інших проектах, наприклад на порталі «Жінка-УКРАЇНКА». --Perohanych (обговорення) 06:45, 28 квітня 2015 (UTC)

 • Увага! Усі шукають статтю про Юрія Пероганича! Тільки, на жаль, скількись відсотків читачів вікіпедії не знаходить про нього статтю, бо вони знають лише його псевдонім. Лише одне перенаправлення відсутнє - а скільки людей не можуть прочитати ту статтю! — Green Zero обг 17:55, 25 травня 2015 (UTC)

Bydło[ред.ред. код]

Прошу відновити це перенаправлення. Так, слово неукраїномовне, але ж це не стаття, це перенаправлення. Перенаправляє чітко за значенням - на слово бидло, яке походить саме від польського слова «bydło». Це перенаправлення допомагає у пошуку, відповідає ВП:П п.3 і п.5; це не стаття. — Green Zero обг 15:47, 30 березня 2015 (UTC)

Який сенс створювати перенаправлення з іноземних мов? Навіть якщо походження спільне, у нас же нема перенаправлень з загальних назв однією мовою на іншу. І кому взагалі може спасти на думку шукати польською в українській Вікіпедії? — NickK (обг.) 16:30, 30 березня 2015 (UTC)
Пропоную запитати в македонських колег. Вони експерти з перенаправлень іншими мовами. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 16:52, 30 березня 2015 (UTC)
Якісь погані з них експерти, mk:Скоп'є — і та вилучена, причому двічі — NickK (обг.) 17:19, 30 березня 2015 (UTC)
Сенс створювати перенаправлення на відмінній від української мові є тоді, коли це перенаправлення допоможе рядовому користувачу вікіпедії у пошуці. Чому з польської, а не ,наприклад, з російської? Тому що це сутто польське слово, воно польського походження. Зауважте, що я НЕ пропоную у промислових масштабах сторювати з усіх мов перенаправлення. Перенаправлення робиться лише в тому випадку, коли воно дійсно корисне і дійсно допомогає в пошуці. — Green Zero обг 19:23, 2 квітня 2015 (UTC)
Symbol oppose vote.svg Проти--TnoXX parle! 20:25, 2 квітня 2015 (UTC)
Чому? Ви вважаєте, що воно не буде допомогати у пошуці? — Green Zero обг 17:46, 25 травня 2015 (UTC)

Салон мистецтв Вінницького обласного художнього музею[ред.ред. код]

@Milena chorna: Я прибрала шаблон і відновила версію + додала декілька шаблонів по оформленню, адже в статті трохи неенциклопедичний стиль (наприклад, таке речення «Чудовий досвід музеїв») і нема підтверджень деяким твердженням (про нагороди бажано мати додаткові джерела) і немає вступу. Якщо вам не зрозумілі ці всі шаблони і є труднощі — в Вікіпедії є ціла категорія користувачів, хто готовий допомагати новачкам Категорія:Користувачі, що допоможуть новачкам — виберіть когось (бажано того, у кого є внесок останнім часом — це можна дізнатись на боковій панелі під кнопкою «Внесок користувача»/«Внесок користувачки» на сторінці користувача чи на сторінці його обговорення) і їм сміливо можна задавати питання, вони спробують все пояснити. Наснаги. --Helixitta (обг.) 15:11, 12 червня 2015 (UTC)

-- Дякую щиро!Навзаєм!І сонячних вихідних!