Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11

Скорочення
ВП:ВВС
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Зміст


Шо - новий займенник[ред. код]

Стаття є словниковою та не має джерел, які б підтверджували енциклопедичну значимість теми «Шо - новий займенник» — NickK (обг.) 22:57, 5 травня 2018 (UTC)

Михаїл Гранд[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Глиняний_кіт Також письменник займається меценатською діяльністю http://biblioteka.com.ua/news/2911-znayomtesya-nova-kniga.html Вилучена стаття може бути доповнена значимими фактами. Вона доречна у Вікіпедії та буде суспільно-корисною. --Ninasychova (обговорення) 22:34, 15 квітня 2018 (UTC)

Школа Гуманітарної соціоніки[ред. код]

--Dima Medvedev (обговорення) 20:22, 17 квітня 2018 (UTC)

Аніме-клуб «Міцурукі»[ред. код]

Турція[ред. код]

Шандранський водоспад[ред. код]

 • Стаття: Шандранський водоспад (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
 • Причина: 1. Якщо теми в Українській вікіпедії будуть видалятися тільки тому, що немає джерел, то багато цікавих місць ми не знатимемо десятки років. Зверніть увагу на тему Сукільські водоспади, яку я поправив декілька років тому, додавши 2 високих водоспади назвавши їх Сукільськими. До того була тема Сукільські водоспади з метровим водоспадом-порогом яких справді в карпатах багато. І в такому форматі ця тема все одно була у вікіпедії (її ніхто не видаляв) тільки тому, що цей поріг видно на маршруті до скель Довбуша і його всі відвідувачі бачили. Якщо б я додав нову тему, наприклад назвавши її Козаківські водоспади , а не редагуючи Сукільські, то її б видалили, бо джерел на той час не було. А тепер подивіться в youtube скільки появилось відеороликів саме на Сукільських водоспадах в с.Козаківка, завдяки поправленій мною статті та фотографіях "Сукільські водоспади". Зараз ще одна створена мною нова тема "Cолотвинський водоспад" висить в повітрі декілька тижнів. І я вас запевняю, що в жодних джерелах про цей водоспад не вказано, окрім створених мною. Я сплавлявся 2 роки тому річкою Мізунка від с.Сенечів і замітив Cолотвинський водоспад. Цього року повторив сплав з фотоапаратом, але виходить доказів мало. Виходить тема Cолотвинський водоспад буде видалена, так як Шандранський водоспад, бо нема джерел. Хоча про Шардранський водоспад знає частина туристів, які віддихають в урочищі Шандра. Я сам з Долинського району і можу сказати, що Солотвинський водоспад найвищий водоспад, який я бачив у Долинському районі, про який немає даних. І хочу сказати, якщо теми будуть так субєктивно видалятись, то не буде сенсу їх створювати. Я вважаю люди повинні знати про красиві місця в Україні, і собі cуб'єктивно вже вирішувати які місця відвідувати які ні. А от деякі 'редактори' це право в людей забирають. Якщо є тисячі таких водоспадів як Шандранський, то чому про них не знати, чому не побачити фото?

--Vovavovk1 (обговорення) 13:11, 3 травня 2018 (UTC)

@Vovavovk1: Ніхто не проти того щоб стаття була, але потрібні джерела, і не просто джерела, а вторинні незалежні джерела інакше Вікіпедія втратить довіру. Якщо ж Ви вважаєте, що об'єкт значимий, то для того щоб він був у Вікіпедії, потрібно зробити ось так. Тобто Ви можете здійснити описи об'єктів у ЗМІ, які викликають довіру, на офіційних сайтах. Якщо тема зацікавить і буде опублікована, то вона важлива, якщо ні то значимість відсутня. Такі правила, інакше Вікіпедія перетвориться у безладне зібрання інформації, навіть якщо наміри будуть добрі. --Basio (обговорення) 13:44, 3 травня 2018 (UTC)

Я таких водоспадів можу створити тисячу і ніхто навіть не скаже чи насправді існує цей водоспад. Без джерел, це лише неверифікований текст. Якщо взагалі немає в джерелах, то найкраще звернутися до відповідних органів про реєстрацію цього географічного об'єкта. Без джерел це лише створення інформативної небезпеки для читачів.--Чорний Кіт Обг. 14:21, 3 травня 2018 (UTC)

Ukrface[ред. код]

Я знаю, що багато адміністраторів Вікіпедії не люблять багатослівні тексти, вважаючи, що думку можна виразити в двох рядках. При видаленні статті, адміністратор вказував на кількість користувачів, але відповідно до ВП:ВЕБ:"Число користувачів проекту або кількість пошукових запитів самі по собі не можуть і не повинні служити підставою для ухвалення рішення про збереження або видалення статті про сайт." Так як причина видалення була вказана саме у ВП:ВЕБ, то буду обґрунтовувати згідно критерії значимості. Згадка і опис ресурсу UKRFACE російським автором, журналістом - Нюра Н. Берг в РІА новини в статті "Почему украинцы рвутся из истинно украинских сетей назад в "русский мир"" - це до того, що адміністратор вказував про невідомість ресурсу, хоча про ресурс знають навіть у Росії і пишуть про ресурс статті(а UKRFACE виступає як головний ресурс про який писав автор). Факти ICTV - показав у новинах UKRFACE - https://fakty.ictv.ua/ru/videos/ukrface-ts-ukr-ta-weua-info-chym-ukrayintsi-zaminyat-vkontakti-ta-odnoklasnyky/ Український тиждень , який запропонував українцям соціальні мережі, в ТОП-10 увійшов також Ukrface, в тому числі у статті описується Facebook, Twiter - http://tyzhden.ua/News/192825 Joinfo.ua - описав у статті Ukrface "Украинские социальные сети: 5 украинских аналогов российских соцсетей", до речі, Joinfo.ua як джерело використовувався і при написанні інших статей UAmodna у статті "UKRFACE - перспективна українська соціальна мережа" описали про UKRFACE Сегодня (газета, Україна) - в статтi "ТОП-5 украинских соцсетей" - відзначила той факт,що "Изюминкой UkrFace является перевод на живой крымскотатарский язык, что не предлагает ни одна из наших или зарубежных соцсетей." Є ще багато ресурсів, в яких згадується або описується UKRFACE, якщо треба можу написати, але начебто наведено достатньо посилань, які відповідають ВП:ВЕБ п. 1 п. 3 Стаття UKRFACE була опублікована, тобто хтось із групи Патрульний або Адміністратор визнав, що стаття має місце у Вікіпедії. Також було питання про значущість ресурсу як Явища - UKRFACE, хотілося б відзначити,що даний ресурс, у всіх вище вказаних статтях, а також в інших джерелах, вказується як перший у світі ресурс кримськотатарською мовою(жива кримськотатарська мова). Тобто перший ресурс в світі, який має переклад на кримськотатарську мову є Українська соціальна мережа UKRFACE. Як приклад Ви намагаєтеся закрити очі на очевидне, UKRFACE як Явище в Україні та за кордоном уже є. Вона, одна з небагатьох соцмереж України, яка існує і вважається перспективною, тому стаття про даному ресурсі має право на існування у Вікіпедії. Я також хотів би залучити до обговорення власника сайту, так як він володіє більшою інформацією по своєму ресурсу і в разі необхідності може дати більше відповідей. --Archage21 (обговорення) 18:21, 3 травня 2018 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Травень 2017 бум українських ЗМІ. Вони рили усе що могли. UAmodna це більше всього блог (як для мене сумнівна значимість). Хотілось б бачити джерела поза цим бумом. Бо з огляду на ці джерела можна описати про 40 соц мереж українських. Хоча як на меня ця соц.мережа набагато краща чим пропіарені Ukrainians (також створені в травні 2017). Хоча на мою думку п.3 суперечить п.1, де говориться про огляд сайту, а не згадка його в іншій темі.--Чорний Кіт Обг. 15:51, 4 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: "Що написано пером, то не вирубаєш сокирою". Так ось, у ВП:ВЕБ у п. 1 написано - "Про сайт повинні бути декілька нетривіальних публікацій, чиє джерело незалежне від сайту. Сюди включаються: Публікація в засобах масової інформації прес-релізів або реклами вмісту сайту" - така стаття була наведена - Нюра Н. Берг в РІА новини в статті "Почему украинцы рвутся из истинно украинских сетей назад в "русский мир"". РІА новини - є одним з найбільших інформаційних агентств світу (згідно з даними з Вікіпедії), Нюра Н. Берг - є відомим журналістом, написала не одну сотню статей. Стаття у РІА новини не є рекламною або замовною, так як в ній розглядається критика. ВП:ВЕБ у п. 3 - "Вміст неодноразово розповсюджувався або освітлювався іншим відомим сайтом, незалежним від творців цього вмісту (наприклад, як джерело інформації). Сюди включаються часті згадки в онлайн-газетах і журналах, а також в стрічках новин" - Вище були спеціально наведені назви і посилання на їх опису у Вікіпедії, де вони описувалися як відомі і серйозні компанії, серед них: Сегодня (газета, Україна) , Український тиждень , Факти ICTV. Ви пишіть, що травень 2017 бум українських ЗМІ, хоча ніде не написано у ВП:ВЕБ, про рік який виключає авторитетність інформації або про бум тощо. Я можу навести приклади взяті за 2014 рік статей, 2015 рік статей. Крім цього, в одному аматорському відео (російський критик), де він розглядає новини з буму 2017 року про соціальні мережі...в момент, коли він читає новину про Ukrface він робить відмітку, що Ukrface і справді відомий раніше йому сайт, про який він чув, що це не з молодих сайтів Українські мережі, які повинні замінити російські соцмережі. Так само хочу зауважити, що стаття (яка була видалена про Ukrface) у своєму змісті не має агітаційного, рекламного або спам характеру, так як в ній пишеться не тільки позитивні сторони ресурсу, але і критика. Велика частина статті, оброблені цитати, взятий текст зі сторонніх ресурсів і мала частина тексту написана мною(і відредагована одним з адимнистраторов Вікіпедії), для того, щоб відповідала нормі публікації - що виключає привзятости до ресурсу з боку автора статті, так як написана з нейтральної точки зору. І якщо ми відійшли від норм ВП:ВЕБ, то також хотілося б відзначити, що в пошуковому запиті ukrface в Google "Разом з ukrface часто шукають" вказаний запит "ukrface вікіпедія", що вказує на бажання користувачів побачити і дізнатися більше про Ukrface у статті Вікіпедії.--Archage21 (обговорення) 19:11, 4 травня 2018 (UTC)
1) коментар відноситися до модернізації цієї сторінки; 2) в РИА ошибка 404; 3) журналістика річ не легка, без подій у травні 2017 року, ці б соц мережі ЗМІ не зацікавили б. І на мою думка такий пік ЗМІ не повинен відображатися на Вікіпедії, так як це не енциклопедично. Можна навіть сказати, що це ВП:НОВИНИ; 4) з огляду на ці статті в ЗМІ, можуть підтягнутися ще менш значимі соц. мережі, тому і потрібні, на мою думку, джерела де висвітлюється лише ця соц. мережа; 5) це лише моя особиста думка! Дякую за увагу!--Чорний Кіт Обг. 19:35, 4 травня 2018 (UTC)
Що до "Хотілось б бачити джерела поза цим бумом" - ТОП-5 українських соціальних мереж, щоб спілкуватися з друзями (Опубліковано: 08/07/2015 - 15:34), Где лайкать котиков и ныть о "зраде"? 10 сервисов для замены Facebook (23 марта, 07:01) , УКРАЇНЦІ ПОКИДАЮТЬ РОСІЙСЬКІ СОЦМЕРЕЖІ ТА ЙДУТЬ У FACEBOOK (31 липня 2014), Станут ли украинские социальные сети серьезным бизнесом (11 АПРЕЛЯ 2014, 11:30) . "в РИА ошибка 404" - можливо помилка через блокування? так як я відкривав і нормально (з ВПН), адреса http://ria.ru для перевірки, повинен відкритися --Archage21 (обговорення) 19:42, 4 травня 2018 (UTC)
Усе, зрозумів там bern у посилання, а не berg. І дякую за посилання. Хоча я не знаю як відділити інші укр. соц. мережі з цих посилань від цієї. А також такі ж соц. мережі з інших країнах. Я дуже часто глобалізую о.о--Чорний Кіт Обг. 22:14, 4 травня 2018 (UTC)
Ви до цього писали, що "Травень 2017 бум українських ЗМІ і якщо виходити з цього, то можна написати і про інші 40 соц мереж", також ви питаєте, чому цю соц мережу можна відрізнити від інших - якщо порівнювати 2014 і 2017 рік - то можна помітити, що соц мережі 2014 року практично не згадуються в 2017 році, крім Ukrface - що являє собою стабільність даної соц мережі як стабільною. Крім того, з 2014 року серед найпопулярніших були Weua, Druzi і Ukrface - ось як раз Weua і Druzi - це бум, які могли увійти як новинна стрічка, тому що ці соц мережі вже "мертві", як і Ukrainians. На даний момент конкурентні між собою Ukrface і Ukropen, але ми обговорюємо статтю пов'язану з Ukrface, тим більше що про Ukropen стало відомо в 2017 році, і гарантії стабільності - тільки час може показати . Відмінні риси - так ви ж чиатете інформацію про соц мережі, огляди в новинах - де пишуть, що перша соціальна мережа в світі, перша Українська соціальна мережа яка має переклад на кримськотатарську мову. Тобто щоб розуміти - ви більше ніде не побачите соціальну мережу, в тому числі українську кримськотатарською мовою, яка є мовою етнічного народу Криму, який є частиною території України. І все таки п1 і п3 передбачає публікації або зміст про сайт в онлайн-журналах, ЗМІ, газетах, що є і було привиденно вище. Ви написали, покажіть публікації в яких писалося б тільки про сайт - UAmodna у статті "UKRFACE - перспективна українська соціальна мережа", але цей ресурс не викликає у Вас довіру, є ще Вікі Українопедія (за посиланням стаття) - але, я вважаю, що і зараз ви напишіть, що даний ресурс не викликає довіри. У новинних сайтах - не можуть написати про сайт, так як це новинний, в ньому можуть написати максимум це огляд, який є в РІА новини від Нюри Н. Берг, вона як раз писала в більшій мірі про Ukrface роблячи на нього позначку і також в цілому описала інші ресурси. Чисті пубиликации про сайт - опис, як з'явився, скільки зареєстровано і т. п., тобто енциклопедичний характер опису - з авторитетних Вікіпедія, інформаційних(скажімо так їх інформація може бути під сумнівом) - блоги або основані на wiki, якими є UaModna і Вікі Українопедія. --Archage21 (обговорення) 17:56, 5 травня 2018 (UTC)
Не можуть? Ukrainians піарили хто тільки міг і не в загальних оглядах соц мереж. Ладно тему цю закрито, бо обговорення не туди йди. З огляду на підбитий підсумок з цими ж джерелами, як хотів бачити більше джерел, щоб збільшити шанс відносити сторінку, коли буде підбитий підсумок. Щось хотілось бачить подібне до такого [1]. --Чорний Кіт Обг. 18:43, 5 травня 2018 (UTC)
Я просто вважав що такі новинні сайти не будуть прийнятні. Але якщо треба такі, то ось - itc.ua ,theinsider.ua , b2blogger.com, novostit.com. Це один і той же ресурс. Але щось мабуть перегралося. Можу звичайно знайти статті, в текстах яких говориться, що це один і той же ресурс.--Archage21 (обговорення) 18:20, 6 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Добрий день! Хотілося б дізнатися, можливо потрібні ще джерела з даного питання?--Archage21 (обговорення) 10:08, 30 травня 2018 (UTC)

Економічна аналітика[ред. код]

Бутурлим Тетяна Іванівна[ред. код]

Відновіть мою статтю, бо я зараз працюю над її створенням на вікітренінгу.

@Тетяна Бутурлим: Відновив як сторінку у вашому просторі користувача для доопрацювання: Користувач:Тетяна Бутурлим/Бутурлим Тетяна Іванівна. Оскільки наразі стаття не показує відповідності особи критеріям значимості науковців, будь ласка, спочатку підготуйте доопрацьовану версію статті для перенесення до основного простору — NickK (обг.) 13:33, 13 травня 2018 (UTC)

Асоціація об'єднаних територіальних громад[ред. код]

Климльйон[ред. код]

Шестаков Дмитро Юрійович[ред. код]

 • Стаття: Шестаков Дмитро Юрійович (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
 • Причина: Внесено необхідні зміни згідно Критеріям значимості: 1. Наявність публікацій у провідних наукових журналах - наразі, це 4 публікації з існуючими ISSN з яких 3 опубліковано, 1 готується до публікації та присвоєння ISSN, 2. Значна кількість науково-популярних публікацій на широко відомих Інтернет-ресурсах - додано в категорію Посилання, 3. 3. Офіційна участь у програмних комітетах - Дмитро є співавтором першої частини, вступного документу "Стратегії Розвитку Інновацій в Україні" та входить до складу робочої групи з розроблення Стратегії інноваційного розвитку України при Міністерстві Освіти і Науки України.

Статтю за моїм проханням було відновлено у власний простір і там її було відредаговано. Прошу Вас прокомментувати та порадити мені необхідні зміни або додатки у випадку, якщо стаття їх потребує. Дякую! --Михайло Зеленко (обговорення) 19:03, 28 травня 2018 (UTC)

Добрий день. Прошу прокоментувати, залишити Ваші зауваження або дозволити розміщення даної статті. Дякую. --Михайло Зеленко (обговорення) 12:34, 21 червня 2018 (UTC)

@Михайло Зеленко: Ви намагаєтеся показати значимість згідно з критеріями значимості для науковців. Втім, наведені вами аргументи не свідчать про це.
 1. Вимагаються публікації в провідних наукових журналах, і сама по собі наявність ISSN не дає журналу статусу провідного. Звісно, ми не можемо вимагати від усіх публікацій в Nature та Science, однак тут ми маємо справу з трьома збірками доповідей конференцій (які не є науковими журналами взагалі) і одним журналом наукових праць університету (журнал, але навряд чи провідний).
 2. Жодне з наведених вами посилань не є публікацією авторства пана Шестакова. За наведеними посиланнями він або дає коментар для публікації іншого автора, або дає інтерв'ю. Цей критерій вимагає написаних саме особою науково-популярних публікацій
 3. Тут мова про участь у програмних комітетах великих наукових конференцій. Робоча група з розроблення стратегії не є великою науковою конференцією — її взагалі не можна вважати науковою конференцією, це більше до громадсько-політичної діяльності.
Загалом навіть попри переробку статті пан Шестаков, найімовірніше, не відповідає критеріям значимості науковців — NickK (обг.) 11:53, 24 червня 2018 (UTC)

Хмара Іван Федорович[ред. код]

--Хорольська ЦБС (обговорення) 21:08, 29 травня 2018 (UTC) Хорольська ЦБС Відповідь на звинувачення: Доброго вечора! Так як Aced‬ надіслав(ла) лише листа на пошту Хорольської ЦБС, а не звернувся(лася) на сторінці обговорення, користувач Хорольська ЦБС звертається до керівництва Вікіпедії. Стаття про Івана Хмару була подана на конкурс користувачем Хорольська ЦБС від імені автора Артеменка Василя Олександровича, вчителя історії Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст., завідувача шкільного краєзнавчого музею та користувача Вишняківської бібліотеки-філії. Якщо ви звернете увагу на фото до статті "На честь полтавця Івана Хмари названо мис у Антарктиді" Тані Цирульник http://archive.kolo.poltava.ua/2011/01/20/na-chest-poltavcya-ivana-xmari-nazvano-mis-u-antarktidi, то побачите підпис "Іван Хмара (справа) з батьком і братом Фото надане Василем Артеменком". Стаття була написана зі слів та матеріалів Артеменка Василя Олександровича, який надав і фото про свого земляка І.Хмару. Дані фото і матеріали зберігаються в шкільному краєзнавчому музеї. Отже авторство не було порушене, так як вчитель історії Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст. Артеменко Василь Олександрович особисто подав статтю на конкурс "Культурна спадщина та видатні постаті краю". Хорольська ЦБС не копіювала уривки із допису блогера Тані Цирульник.

«Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike»,


Доброго ранку! Звертаємось до адміністрації Вікіпедії, так як Aced‬, користувач чи волонтер, який опікується порушенням авторських прав, виставив на статті шаблон про порушення авторських прав Тані Цирульник, а не звернувся до Хорольської ЦБС ні на сторінці обговорення даної статті чи на сторінці обговорення користувача Хорольська ЦБС, а це зробив адмін Вікіпедії, вважаємо дії Aced‬ некоректними. Іще раз, повідомляємо, що матеріали про Івана Хмару в тому варіанті, що в статті Тані Цирульник, взяті з матеріалів шкільного музею. Тобто, що Таня Цирульник і Хорольська ЦБС використали один і то й же матеріал без змін. Завідувач музеєм Артеменко Василь Олександрович надав дані матеріали для ознайомлення з історичною постаттю Вишняків. Якщо потрібно, можемо надіслати Фото з документів, що знаходяться в шкільному музеї... і чиї тоді авторські права будуть порушені? Хорольська ЦБС просить відновити статтю про Івана Хмару. «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike»,--Хорольська ЦБС (обговорення) 04:15, 31 травня 2018 (UTC) Хорольська ЦБС.

Звенигородська дитяча школа мистецтв[ред. код]

Karmazinsv16 --Karmazinsv16 (обговорення) 05:59, 31 травня 2018 (UTC)

@Karmazinsv16: потрібно розміщувати повідомлення на тому сайту з якого взята інформація--Чорний Кіт Обг. 07:07, 31 травня 2018 (UTC)

Асоціація об’єднаних територіальних громад[ред. код]

Прошу допомогти у покращенні статті і готова попрацювати над її удосконаленням із врахуванням всіх зауважень. Дякую.--Олександра Терещук (обговорення) 05:43, 13 червня 2018 (UTC)

Inlimited[ред. код]

--Alexandra257 (обговорення) 13:37, 22 червня 2018 (UTC)

@Goo3: Ви двічі вилучали статтю, можете прокоментувати, будь ласка? — NickK (обг.) 00:42, 9 липня 2018 (UTC)
@Alexandra257: Прошу розглянути можливість відновлення сторінки "Inlimited"— Alexandra257 (обговорення) 09:25, 28 серпня 2018 (UTC)
@Goo3: Чи могли б ви прокоментувати, будь ласка? Дякую — NickK (обг.) 00:38, 18 вересня 2018 (UTC)
NickK, Alexandra257, в джерелах — дві рекламні статті, а одне з джерел не знайдене. Стаття має рекламний характер. В такому форматі та з такими джерелами не відповідає ВП:КЗО, жодної упередженості в моїх діях не було й немає. --Goo3 (обговорення) 06:54, 18 вересня 2018 (UTC)
@Alexandra257: Щодо джерел, то наявні не рекламні статті про діяльність компанії Inlimited: кейс з компанією HPE та результати круглого столу: «Украина и страны Ближнего Востока…» 10:14, 25 вересня 2018 (UTC) — Це написав, але не підписав користувач Alexandra257 (обговореннявнесок).
@Alexandra257: В обох наведених Вами джерелах діяльність Inlimited докладно не розглядається:
 • У першому наведено лише логотип (і більше — ні слова);
 • У другому лише згадка, що компанія була одним з організаторів та учасників круглого столу: «Организаторы мероприятия: ... и компания Inlimited.», «Среди прочих, в круглом столе приняли участие ... Inlimited (поиск, мониторинг и аналитика BigData), ...». Це все.
За чинними критеріями такі джерела для значущості неприйнятні. --Olvin (обговорення) 11:30, 25 вересня 2018 (UTC)
 • Inlimited - це ТМ ТОВ "Новітнє Обладнання". Вся стаття про проект, який був реалізованый цією компанією. Щодо другого джерела, то воно підтверджує, що компанія веде активну діяльність - сприяє проведеню важливих для України заходів та праює над ІТ-проектами, які сприяють економічному розвитку країни.
 • З приводу значущості джерел: не вимагається, щоб тема була для них основною, подані джерела висвітлюють діяльність Inlimited. До того ж, вони є авторитетними та незалежними. — Alexandra257 12:24, 27 вересня 2018 (UTC)
  @Alexandra257: Перше джерело написане пов'язаною особою, тобто, ніяке воно не незалежне. У другому є лише згадка, а за правилом: Істотне висвітлення — це не просто згадка у джерелах, хоча й не вимагається, щоб тема була для них основною. Навіщо Ви вводите адміністраторів в оману?
  І давайте визначимося, про що ж була стаття — про компанію чи про торговельну марку? У цьогорічному квітневому прес-релізі справді написано, що «Inlimited» — торговельна марка[inlimited 1]. У пізніших прес-релізах Inlimited стали називати вже «компанією»[inlimited 2].
  Зазначу, що ТОВ «Новітнє обладнання» діє під своєю звичною назвою, зокрема, бере участь у відкритих аукціонах (останній раз — у вересні ц.р.)[inlimited 3]. Особливо не засвітилося, хіба що згадується в двох корупційних розслідуваннях[inlimited 4][inlimited 5]. --Olvin (обговорення) 14:14, 27 вересня 2018 (UTC)
@Olvin:
 • Перше джерело містить висвітлення діяльності компанії в рамках одного проекту, визнаного компанією HPE успішним. На скільки мені відомо, для розміщення такого матеріалу на сайті вендора, існує певний алгоритм. Надана компанією інформація про кейс завжди підлягає перевірці третьою компанією, яка бере інтерв’ю у клієнта та у виконавця і, як незалежний експерт, визнає важливість запропонованого для розміщення матеріалу. Тому, відносно критеріїв значимості, то не впевнена, що поданий кейс можна вважати настільки ж залежним, як «публікації про себе». Щодо другого джерела - важливо розуміти, що мається на увазі під словом «згадка». Якщо детально прочитати статтю, стає зрозумілим, що компанія виступала у ролі як організатора так і доповідача, представляла інструменти, які пропонувалося використовувати українським компаніям при виході та просуванні продукції на зовнішні ринки. Адже, нижче у статті зазначено, що компанія займається «поиском, мониторингом и аналитикой BigData», інші з учасників заходу – за сферою діяльності відносяться взагалі до інших напрямків ведення бізнесу. Чесно кажучи, не хочу, щоб обговорення перейшло в «гру словами», але бачу, що необхідно наводити докази по кожному пункту.
 • Стаття була про діяльність компанії. «Inlimited» – є офіційно зареєстрованою торговою маркою ТОВ «Новітнє Обладнання». Під цією торговою маркою компанія реалізує ряд рішень про які було зазначено у статті.
 • ТОВ «Новітнє Обладнання» - назва компанії,тому і застосовується при оформлені офіційної документації. «Корупційне розслідування» - це дуже гучна фраза. Публікації у ЗМІ, які привернули Вашу увагу дійсно є. Але на даний час багато різних статей в цьому ракурсі розміщується в мережі Інтернет і це можуть бути домисли. Чесно кажучи, не розумію до чого Ви схиляєте нашу дискусію, наводячи ці джерела. Alexandra257 16:56, 3 жовтня 2018 (UTC)
  @Alexandra257:
  • Я запропонував визначитися, про що стаття — про підприємство чи про торгову марку? Я бачу, що «Inlimited» — торговельна марка (яку подекуди чомусь називають компанією). Значущості Inlimited (як торговельної марки) я геть не бачу. Усього дві публікації, одна — пов'язана (так, Ви правильно сказали, що це не «публікація про себе», але й незалежною її назвати не можна), друга — лише згадка (у наведеній статті не описано діяльність, зокрема не сказано, буцімто Inlimited «представляла інструменти, які пропонувалося використовувати українським компаніям при виході та просуванні продукції на зовнішні ринки». То Ви від себе додали).
  • Одним зі шляхів збереження інформації про малозначущі речі є приєднання до статті ширшої тематики. Скажімо, могла б бути стаття про підприємство «Новітнє обладнання». Тому я шукав публікацій про це підприємство. Виявилося, що воно описане, однак, у невигідному (для Вас) світлі. Ви називаєте ці публікації «можливими домислами в Інтернеті». Так «домислами» ж можна назвати й наведені Вами публікації з Інтернету, хіба ні? Чому такий такий вибірковий підхід до джерел? Відповідно до політики нейтрального погляду діяльність має висвітлюватися всебічно.
  --Olvin (обговорення) 15:48, 3 жовтня 2018 (UTC)

Мелещенко Тетяна Володимирівна[ред. код]

@Андрій Кондратьєв: Будь ласка, ознайомтеся з критеріями значимості науковців. Якщо коротко, то лише професори мають автоматичну значимість, кандидати ж наук є значимими лише за умови виконання критеріїв. Чи можете ви показати відповідність пані Мелещенко цим критеріям? — NickK (обг.) 20:19, 12 липня 2018 (UTC)

Марков В'ячеслав Валерійович[ред. код]

--Darth Maul 2210 (обговорення) 17:23, 2 липня 2018 (UTC)

Гирич Богдан Юрійович[ред. код]

--Ukraine Inform (обговорення) 04:27, 5 липня 2018 (UTC)

У статті були посилання лише на Фейсбук, а також на одну републікацію допису в цій соцмережі. Правило ВП:АД називає такі публікації неавторитетними. Чи є інші джерела, які б висвітлювали діяльність особи? --Brunei (обговорення) 11:23, 16 липня 2018 (UTC)

Паритет-Сервіс (Група компаній)[ред. код]

 • Стаття: Паритет-Сервіс (Група компаній) (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
 • Причина: На даний момент в українській Вікіпедії існує лише 3 статті про українських виробників іграшок (якщо опиратися на категорію «Виробники іграшок України») та лише 8 статей про українські торгові марки (якщо опиратися на категорію «Українські торгові марки»). Стаття була видалена з причини «безсумнівна невідповідність критеріям значимості» без попереднього обговорення але, на мою думку, тема українських виробників іграшок є значимою та ці категорії, без сумнівів, потребують доповнення статтями.

Згоден з тим, що стаття потребує доопрацювання але не видалення. В статті були наведені авторитетні джерела,такі як посилання на:

 • www.ukrinform.ua
 • tsn.ua
 • статтю в журналі Київської торгово-промислової палати - «Експортери Києва» та інше.

Прошу переглянути рішення про видалення. Дякую. --Тельчаров (обговорення) 08:01, 16 липня 2018 (UTC)

Суспільна влада[ред. код]

--Dgho (обговорення) 10:58, 21 липня 2018 (UTC)

@Стефанко1982: Можете прокоментувати, будь ласка? Дякую — NickK (обг.) 20:56, 6 серпня 2018 (UTC)
Об'єднати запропонував сам Dgho (ред.№ 11366879) невказавши причину. Шаблон висів 5 років. Обговорення не було. Прийшлося розбиратися самому. Єдине джерело у статті Суспільна влада називала її то суспільною, то публічною. На основі того джерела я і зробив перенаправлення.--Стефанко1982 (обговорення) 21:03, 6 серпня 2018 (UTC)
Ясно. З того часу мої правові погляди змінилися. Я подумаю, чи варто створити "Соціальна" і перенаправити туди "Суспільну".--Dgho (обговорення) 21:35, 6 серпня 2018 (UTC)
Ось тут проводиться чітка різниця.--Dgho (обговорення) 21:40, 6 серпня 2018 (UTC)

Українська Асоціація Індустрії Іграшок[ред. код]

--Fainostan (обговорення) 11:44, 21 липня 2018 (UTC)

Клініко-діагностичний центр Національного фармацевтичного університету[ред. код]

Клініко-діагностичний центр Національного фармацевтичного університету України (КДЦ НФаУ) - був створений, за ініціативою ректора академіка НАН України Черних Валентина Петровича, в 2000 році як структурний підрозділ НФаУ і фактично КДЦ НФаУ – перша в Україні університетська клініка. Безпосереднім організатором як теоретичного, так практичного аспектів роботи є завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ професор Зупанець Ігор Альбертович. З початку діяльності і до сьогодніочолює КДЦ НФаУ директор, канд. мед. наук, доцент Грінцов Євген Федорович. Діяльність КДЦ НФаУ здійснюється на ґрунті ліцензії на медичну практику і регламентується "Положенням про Клініко-діагностичний центр Національного фармацевтичного університету”. Головною акредитаційною комісією при МОЗ України КДЦ НФаУ атестований на вищу категорію як лікувально-профілактичний заклад; КДЦ НФУ відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO9001:2008, IDT). Сертифікат No UA 2.003.08997-15 від 24.04.2015р. Постановою КМ України No501 від 16.05.2011р. він затверджений переліком закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій. На сьогодні Клініко-діагностичний центр НФаУ - клініка одним з головних завдань якої є проведення досліджень з оцінки біоеквівалентності лікарських препаратів та проведення Ι іΙΙ фази клінічних досліджень. Заклад забезпечений всім необхідним обладнанням. До складу КДЦ НФаУ входить атестована клінічна діагностична лабораторія. Високий ступень безпеки пацієнтів/здорових добровольців забезпечує наявність реанімаційного обладнання тачергування лікарів-реаніматологів під час клінічних випробувань. Персонал Клініко-діагностичниого центру регулярно проходить тренінги з GCP щодо правил проведення клінічних випробувань лікарських засобів і має відповідни сертіфікати. Клініко-діагностичний центр Національного фармацевтичного університету проводить усі дослідження відповідно до вимог національного законодавства та міжнародних вимог серед яких Наказ МОЗ України No690 від 23.09.2009р. „Про затвердження Порядку проведення клінічних випробувань лікарських засобів та експертизи матеріалів клінічних випробувань і Типового положення про комісії з питань етики”, Закон України «Про лікарські засоби», Нюрнберзький кодекс, Гельсінська декларація ICHGCP та ін. Величезний досвід і високий професіоналізм фахівців КДЦ НФаУ не раз підтверджувався результатами інспекцій з боку державних контролюючих органів, а також закордонних аудиторів з США, Великобританії та інших країн Європи. Не менш важливою є робота співробітників КДЦ щодо популяризації принципів GCP в Україні, організації науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів та лекцій з методологіїклінічних випробувань. Накопичений досвід постійно впроваджується в педагогічний процескафедри клінічної фармакології і клінічної фармації НФаУ. Клініко-діагностичний центр НФаУ — університетська клініка, головним завданнямякої є забезпечення високого рівня підготовки спеціалістів у галузі фармації. На його базіпроводяться практичні заняття для вітчизняних та іноземних студентів денної, вечірньої, заочної (дистанційної) форми навчання наступних спеціальностей: “Фармація”, “Клінічнафармація”, “Технологія парфумерно-косметичних засобів”, “Лабораторна діагностика”. Для студентів 6 курсу спеціальності “Клінічна фармація” (освітньо-кваліфікаційнихрівень підготовки – магістр) на базі КДЦ НФаУ проводяться заняття з дисциплін, що маютьна меті підготовку спеціалістів до можливої майбутньої роботи у сфері клінічних дослідженьлікарських засобів, а саме “Належна клінічна практика (GCP) та валідація клінічної апробаціїліків ”, “Методи вивчення біоеквівалентності”, організоване стажування.В організації та проведенні навчальних лабораторних занять задіяні приміщення, матеріальна база та медичний персонал КДЦ.

ХМІГ "Кип'яток"[ред. код]

Основні посилання: 1. Офіційна сторінка у соціальній мережі Фейсбук 2. Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні 2017 3. Результати конкурсу «Краща громадська ініціатива України» 4. Список НДО України 5. Брошура Національної Молодіжної Ради України 6. Мережа хабів сприяє утвердженню громадянського суспільства в Україні 7. Молодіжні інновації для демократії та прав людини

А ось посилання для приміток.

Анонси, прес-релізи та згадування як організаторів або партнерів заходів/проектів у ЗМІ (всього їх близько 30, якщо будуть всі потрібні, то скину):

1. ХМІГ «Кип’яток» запрошує на зустріч «10 онлайн-сервісів Херсонської міської ради» у рамках проекту «PRO100» 2. У Херсоні буде «Кип’яток» 3. У Херсоні розкажуть, як подорожувати бюджетно в Україні та за кордоном 4. Інформаційні технології допоагають дітям розвиватися 5. Херсонщина в дії: кілька ініціатив, які роблять місто кращим

Згадування на сайтах освітніх установ: 1. ПЕРША ЗИМОВА ДЕБАТНА ШКОЛА ВІД ХМІГ «КИП’ЯТОК» У БІБЛІОТЕЦІ 2. Генії vs звичайні люди: хто кого? 3. Активна молодь у Херсоні є! 4. Профорінтаційна лекція для учнів 9-го класу 46 школи міста 5. Участь студентів Херсонського державного аграрного університету у дебатному турнірі серед вищих навчальних закладів м. Херсона 6. Конкурс відеороликів «25 кадр» 7. Курсанти Херсонської державної морської академії – переможці дебатного турніру серед ВНЗ 8. Орієнтуємо на професію

Громадські організації про "Кип'яток": 1. Вітайте переможців дебатного турніру серед студентів вищих навчальних закладів! 2. Прес-конференція "Запуск всесвітньої кампанії 16 днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства у Херсоні" 3. Програма першого обласного форуму відкритих даних у Херсоні

Органи державного самоврядування: 1. Громадські організації та молодіжні ініціативні групи Херсону 2. Людина, яка ловить кожний момент нашого кип’ятошного життя 3. Молодь Херсонщини презентувала Програму стажування у Верховній Раді України 4. Акція "Будуймо Херсон разом" 5. Відбувся дебатний турнір “House of debates” 2018 --Fireproofpetro (обговорення) 00:40, 26 липня 2018 (UTC)

@Nina Shenturk: Ви свого часу вилучили цю статтю, чи могли б ви подивитися, будь ласка? Дякую — NickK (обг.) 00:32, 9 серпня 2018 (UTC)
@Fireproofpetro: Статтю відновила, але в такому стані її не полишайте. Необхідно додати туди посилання на зазначені вами ресурси і сам текст переписати: в ньому має бути більше фактів про діяльність групи та її оцінку, менше — емоційних висловлювань. --Nina Shenturk (обговорення) 21:27, 9 серпня 2018 (UTC)

@Nina Shenturk та NickK: Як на мене, краще статтю перенести для доопрацювання до особистого простору користувача, бо стаття все одно зараз виглядає щось середнє між рекламою, новиною та звалищем зовнішніх посилань. При цьому у статті немає ЖОДНОГО посилання на ЗМІ. --Kharkivian (обг.) 11:06, 17 серпня 2018 (UTC)

Садовенко Світлана Миколаївна[ред. код]

Аргументи, згідно яких стаття була вилучена, - неенциклопедичний стиль, реклама, розкриття значимості особи, посилання - будуть враховані. --OlgaKuznetsovaCBS (обговорення) 07:04, 1 серпня 2018 (UTC)

West Ukrainian Business Club[ред. код]

--West Ukrainian Business Club (обговорення) 12:19, 2 серпня 2018 (UTC)

Будь ласка, ознайомтеся з критеріями значимості організацій. Зокрема, однією з вимог є наявність незалежних авторитетних джерел про організацію. У вашій же статті інформація базувалася на власному сайті організації, і в такому вигляді стаття не може бути відновлена — NickK (обг.) 23:30, 23 серпня 2018 (UTC)

Тітамир Олег Миколайович[ред. код]

Тактичний одяг[ред. код]

--Byrzyi (обговорення) 08:42, 21 серпня 2018 (UTC)

Byrzyi, внизу сторінки написано Copyright 2009-2018 © Магазин якісного тактичного спорядження та одягу - Tactical Gear Наразі стаття не вилучена, відновлювати там нема що, весь текст, який вилучений, доступний за ред.№ 23137076. Виходить конфуз. Хотів би почути думки інших. — Alex Khimich 17:10, 21 серпня 2018 (UTC)

Холод Сергій Володимирович[ред. код]

Київська Федерація Бодібілдингу та Фітнесу[ред. код]

--Володимир Кормільцев (обговорення) 16:42, 27 серпня 2018 (UTC)

@Володимир Кормільцев: Ви можете поставити шаблон {{hangon}} та доопрацювати її згідно з ВП:КЗО (див. розділ громадські організації) та відповідно надати ВП:АД. Відновлювати тут поки що немає що, так же як і залишити цю статтю.--『 』 Обг. 15:12, 2 вересня 2018 (UTC)

Цибулько Олеся Сергіївна[ред. код]

--Катерина Перекрест (обговорення) 09:33, 2 вересня 2018 (UTC) 2. http://mtot.gov.ua/radnyk-ministra-olesya-tsybulko-vzyala-uchast-v-obgovorenni-zakonoproektu-shhodo-zabezpechennya-vyborchyh-prav-vnutrishno-peremishhenyh-osib/ 3. https://posipaky.info/minion/328380 4. https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39272034/

@Катерина Перекрест: Вона ще не видалена, і відновлювати поки що немає що. Всі аргументи щодо залишення статті краще залишати в розділі на її видалення тут - Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 вересня 2018. І звичайно до підведення підсумку її доопрацювати відповідно до ВП:КЗП з наданням ВП:АД.--『 』 Обг. 15:07, 2 вересня 2018 (UTC)

Ніжинська Тамара Василівна[ред. код]

--Jul Mas (обговорення) 18:14, 2 вересня 2018 (UTC)

Федір Яковлевич Пахольчак[ред. код]

--Fedir.indutnyi (обговорення) 17:35, 3 вересня 2018 (UTC)

Запит на відновлення статті ВІК БУД[ред. код]

--Taevskiy

Сінченко Дмитро Володимирович[ред. код]

--Stepovyi (обговорення) 16:06, 9 вересня 2018 (UTC)

@Stepovyi: Статтю було вилучено через невідповідність критеріям значимості осіб. Для відновлення статті потрібно навести аргументи, які свідчили б про значимість пана Сінченка згідно з цими критеріями — NickK (обг.) 17:28, 9 вересня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Статті для редагування[ред. код]

@Bunyk: Весь зміст сторінки такий:
Статті, які необхідно відредагувати або доповнити знаходяться переважно в категорії (темі) - Категорія:Статті, які слід доробити.
Як на мене, це не надто по темі (неіснуюча категорія та вже перероблена сторінка). Я можу відновити, якщо ти перетвориш це на щось адекватне — NickK (обг.) 12:13, 12 вересня 2018 (UTC)

Хм... З неіснуванням категорії така сама проблема, її типу перейменували, але на неї стільки посилань що рахувати ліньки. --Буник (обговорення) 12:30, 12 вересня 2018 (UTC)

@Bunyk: Категорію відновив. Що робимо зі сторінкою? — NickK (обг.) 14:11, 12 вересня 2018 (UTC)
Та хай лежить. Думаю там має бути опис того що і як робити в категоріях впорядкування, але то що писати з нуля, що писати з того що є - однаково. --Буник (обговорення) 14:17, 12 вересня 2018 (UTC)

Український малий драматичний театр[ред. код]

--НЕСАМОВИТА (обговорення) 21:45, 19 вересня 2018 (UTC)

Гурський Іван Григорович[ред. код]

Райко Максим Сергійович[ред. код]

Прошу відновити статтю. У текст додані посилання на вторинні джерела.

Благомай[ред. код]

--Student resistance (обговорення) 06:00, 2 жовтня 2018 (UTC)

Відновлення вилученой сторіноки "Skober"[ред. код]

--Константин Скобер (обговорення) 21:52, 4 жовтня 2018 (UTC)

Управління Головного Каховського магістрального каналу[ред. код]

--UGKMK (обговорення) 05:43, 11 жовтня 2018 (UTC)

Андрій Чеботару[ред. код]

--DinaCovoruxina (обговорення) 11:46, 11 жовтня 2018 (UTC)