Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Скорочення
ВП:ВВС

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Бондаренко Володимир Валерійович[ред. код]

  • Стаття: Бондаренко Володимир Валерійович (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: Це стаття про особу - Першого заступника Міністра Кабінету Міністрів України - першого заступника керівника секретаріату Кабінету міністрів. Адміністратор, який видалив статтю вирішив, що дана особа не є значимою. Згідно правил Вікіпедії до таких зокрема належать Керівники і члени вищих ...виконавчих (кабінет міністрів, уряд, рада тощо) органів усіх країн. Згідно посилання на офіційний сайт Кабміну http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/officialcategory?cat_id=244828227 ця особа належить до керівників у Кабінеті Міністрів України. А тому вважаю трактування адміністратора, який видалив статтю, субєктивним і надто вільним. Не говорячи про наявність у вікіпедії значної кількості статтей про осіб, який займають значно менш важливі посади. Видаляючи такі статті ми підриваємо довіру користувачів вікі до обєктивного вибору тем статтей.

--Sekretar wiki (обговорення) 14:04, 2 листопада 2016 (UTC)

Критерії значимості осіб є для того, щоб була інформації, наприклад, про членів уряду (міністри) або керівника уряду (прем'єр-міністр). Згадана особа до них не відноситься. Але це не означає, що про неї не може бути написана стаття. Умовою для цього є показ того, що його діяльність мала вплив і широко висвітлена у ЗМІ. У статті перераховані тільки факти біографії. При наявності відповідних джерел стаття може бути відновлена. --Basio (обговорення) 14:25, 2 листопада 2016 (UTC)

Ну як мінімум його призначення викликало резонанс у ЗМІ - http://www.pravda.com.ua/news/2016/09/5/7119585/ Інші ж ЗМІ поширюючи цю новину користувались зокрема фото з Вікіпедії http://www.newsru.ua/ukraine/05sep2016/zamsovetnik.html Sekretar wiki (обговорення) 15:41, 2 листопада 2016 (UTC)

Цього недостатньо, інформація нічим не виділяє особу серед інших. Не видно людину, його позицію, дії. --Basio (обговорення) 17:13, 2 листопада 2016 (UTC)
Згоден, що стаття має право на життя.--Yasnodark (обговорення) 16:14, 2 листопада 2016 (UTC)

- То хто зрештою має поставити крапку в цьому питанні? Sekretar wiki (обговорення) 20:07, 3 листопада 2016 (UTC)

Алла Костромічева[ред. код]

Статтю не бачив, та обґрунтовання явно надумане та не відповідає дійсності:

13 жовтня 2016 Fessor (обговорення • внесок) вилучив сторінку Алла Костромічева (безсумнівна невідповідність критеріям значимості: зміст:

Алла Костр...

Публікації та висвітлення у пресі:

З такими підходами 10 років тому ви б і Куриленко вилучили. Yasnodark (обговорення) 16:21, 2 листопада 2016 (UTC)

Та в аргументації жодного слова про такі посили для вилучення та і вона має право на місце лише у випадку, якщо її автор не має дозволу. А хтось в нього питав, пропонував надати дозвільні документи. Може хтось поставив відповідний шаблон, щоб автор, якщо він новий учасник помітив, що зі статтею щось не так. Чи був він ознайомлений? Напевно ні, бо причини вилучення надумані і зовсім не подібні на ті, що називаєте ви. Yasnodark (обговорення) 17:21, 2 листопада 2016 (UTC)
Я вказав причину, яка не дозволяє відновити вилучену версію. Якщо вважаєте, що джерела показують значимість, то створіть статтю у своїй чернетці і зверніться до адміністраторів. --Basio (обговорення) 17:31, 2 листопада 2016 (UTC)
Проте ця стаття, була вилучена з безсумнівними порушеннями за невідповідними причинами, тому має бути відновлена без будь-яких вагань.

А потім можете знову виставляти. Заодно я подивлюсь, що ж то за стаття. Бо ви маєте перевагу, яким чином я можу перевірити ваші слова щодо перекладу? Я знаю лише те, що аргументація вилучення абсолютно хибна. Оце справді є фактом, а не домислом. І взагалі, чому б адмінам вікіпедії замість вилучення не звертатися до тих джерел, чиї права нібито порушуються, а не займатися кіллерством статей. Щось сумніваюся, що "Новий канал" буде проти її існування. Та вилучити це ж набагато простіше, чи не так?.

P.S. Cкладно знайти бодай одне профільне ЗМІ України, що не писало про цю особу.

Yasnodark (обговорення) 17:21, 2 листопада 2016 (UTC)

Green Zero,Goo3,Yakudza,Nina Shenturk,Ykvach,Gutsul,Amakuha, Dgho та інші адміністратори та арбітри прошу звернути увагу, що Basio підтвердив, що причина вилучення не відповідає дійсності та наявним підозрам. За всіма юридичними нормами стаття повинна бути відновлена, а вже потім об'явлена нова номінація за новими посилами..

Yasnodark (обговорення) 17:42, 2 листопада 2016 (UTC)

Порушення авторських прав не обговорюється. Формальне порушення в іншому не дає право ігнорувати це. --Basio (обговорення) 18:29, 2 листопада 2016 (UTC)
Поки ви не відновите сторінку, ви не доведете це порушення. Бо причиною вилучення та номінації це не було. Відновіть я покажу - я треба вирішувати цю проблему. А за день поговоримо. Один день існування статті нічого не поганого не зробить.Yasnodark (обговорення) 13:12, 3 листопада 2016 (UTC)

Друге скасування гетьманства[ред. код]

Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike.Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike --Андрій Черновол (обговорення) 16:09, 7 листопада 2016 (UTC)}}

Список цивільних літаків збитих СРСР[ред. код]

--Alex Blokha (обговорення) 13:18, 8 листопада 2016 (UTC)

Зроблено.--Brunei (обговорення) 14:40, 16 листопада 2016 (UTC)

ТОВ "Рейтингове агентство "ІВІ—Рейтинг"[ред. код]

--Olvin (обговорення) 15:37, 14 листопада 2016 (UTC)

@Olvin: Стаття може бути відновлена, але над нею ще потрібно попрацювати. На мою думку детальна інформація про методику зайва, її, якщо можна, перенести і використати в Національна рейтингова шкала і Рейтингове агентство. Додати більше інформації про історію, діяльність з незалежних джерел про агентство, наприклад про це тут [1], [2], [3] --Basio (обговорення) 17:03, 14 листопада 2016 (UTC)

На мою думку, напрямки доопрацювання статті краще викласти на сторінці її обговорення (вже після відновлення). Зокрема там я відповім, що інформація про методику в статті не зайва, бо методика у кожної агенції своя (і більшість агенцій її навіть не оприлюднюють). А от додати щось із незалежних джерел мабуть-таки варто. І ще скажу, що статтю варто перейменувати. Однак, усе це не є перепоною для відновлення? --Olvin (обговорення) 17:28, 14 листопада 2016 (UTC)
Напишіть нову назву (хотів сказати, але забув). Я відновлю. --Basio (обговорення) 17:32, 14 листопада 2016 (UTC)
На мою думку, стаття має називатися Рейтингове агентство «ІВІ-Рейтинг» (принаймні, так її називають у наведених вище джерелах), але відновити статтю варто під старою назвою. І лише потім перейменовувати (а я б написав пропозицію на сторінці обговорення й трохи зачекав). --Olvin (обговорення) 17:54, 14 листопада 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Basio (обговорення) 18:05, 14 листопада 2016 (UTC)

Юрій Качкін[ред. код]

Качкіна Іриа --Kair-alfa (обговорення) 15:52, 15 листопада 2016 (UTC)

Трач Руслан Вікторович[ред. код]

--Perohanych (обговорення) 11:12, 16 листопада 2016 (UTC)

Тук-тук!!! --Perohanych (обговорення) 10:19, 2 грудня 2016 (UTC)

Відновлення історій категорій[ред. код]

--PsichoPuzo (обговорення) 19:15, 16 листопада 2016 (UTC)


--PsichoPuzo (обговорення) 19:15, 16 листопада 2016 (UTC)

Академія політичних наук[ред. код]

  • Стаття: Академія політичних наук (обговорення, редагувати, історія, журнали, журнал вилучень, посилання на статтю, відновити)
  • Причина: Наукова організація, яка представлена не лише в Україні, але й закордоном. Серед її представників відомі не лише в Україні науковці в сфері політології, а й за межами України. Дані предствники зробили значний внесок в розвиток української науки. Академія політичних наук має власний науковий журнал, який розсилається в Польщу, Німеччину. Випускає власну серію книг - відомих українських науковців. Тому вилучення через самопіар або Академія нічого не зробила - не гідне та не обгрунтоване. Складаеться таке враження, що адміністратори не перевіряють інформацію в повному спектрі.— Це написав, але не підписав користувач Dania Lihten (обговореннявнесок).
  • Дійсно, це адміністратор видаляє сторінку, але — за результатами обговорення. В обговоренні аргументів що доводять значимість не було (див. ВП:КЗ, ВП:КЗО що до значимості організацій). artem.komisarenko (обговорення) 00:13, 1 грудня 2016 (UTC)
  • Навели вже аргументи про значимість. В посиланнях був вказанийц сайт АПН, де є про наукову діяльність, журнал, видані книги, конференції, конгреси. Деякі сторінки з одним реченням не видаляють, а сторінка АПН була оформлена з достатньою кількістю інформації.
  • очень странно. Я смотрел эту страницу, на страницы было указана ее значимость. Известные в науке Украины личности. Она соответствовала всем шаблонам. И все такое. Очевидно что удалили специально.

Центр «Номос»[ред. код]

--Павло (обговорення) 11:20, 1 грудня 2016 (UTC)

@Pavlo1: Відновив, з огляду на останні події значимість стала очевидна. Тримайтеся! — NickK (обг.) 10:30, 2 грудня 2016 (UTC)