Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7
Скорочення
ВП:ВВС

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Створити новий запит на відновлення сторінки

Жиган Дмитро Федорович[ред. код]

Відповідає критеріям значимості Вікіпедії. У енциклопедії категорія українських політтехнологів представлена невиправдано мало, що взагалі не репрезентує ситуацію в цій галузі, яка опинилася, фактично, поза увагою Вікіпедії. З категорії Українські політтехнологи випливає, що в Україні їх всього 15, серед них навіть один шанований, але покійний Ю. Левенець. Це свідчить про те, що в Україні лише 14 політтехнологів? При чому більша частина з них не займається безпосередньо політичними технологіями, а є чиновниками, депутатами (Р. Павленко, О.Марченко), політичними журналістами (В. Піховшек) або просто науковцями (Ю.Левенець). Реально категорія українські політтехнологи не містить персоналій, що роблять як прикладний, так і науково-теоретичний у розвиток цієї галузі політики. Просимо дозволити виправити цю ситуацію та доповнити категорію фахівцями, які відіграють ключову роль у творенні політичного та виборчого процесу, але залишаються, так би мовити, завжди «за кадром» в силу специфіки своєї професійної діяльності. --Namjaga (обговорення) 15:16, 4 квітня 2016 (UTC)

Добрий день. Чому ви вважаєте, що дана особа відповідає критеріям значимості для осіб? У статті крім посилань на власний сайт особи не було жодного джерела, тим більше авторитетного і незалежного (див. довідку про джерела).
П.С. Інші сторінки, їхня присутність чи відсутність у Вікіпедії, не стосуються значимості даної конкретної особи. Приклад, якби по статтях в укрВікі робили висновок скажімо по темі ембріологія, то з вашого запропонованого правила випливає, що явища нейрогенез не існує. --Helixitta (ut) 12:11, 6 квітня 2016 (UTC)

Дякую, а чи можна її переробити з посиланням на авторитетні джерела, щоб вона відповідала критеріям значимості Вікіпедії?

Користувач:Namjaga/Жиган Дмитро Федорович будь ласка, після доопрацювання пишіть тут. -Helixitta (ut) 20:14, 8 квітня 2016 (UTC)

Категорії за просторами[ред. код]

--PsichoPuzo (обговорення) 17:37, 4 квітня 2016 (UTC)

--PsichoPuzo (обговорення) 17:37, 4 квітня 2016 (UTC)

Довідка:Простір назв. В українській Вікіпедії такі простори назв відсутні. Очевидно, що шаблонів неіснуючих просторів назв у нас немає — NickK (обг.) 18:18, 4 квітня 2016 (UTC)
Так це судячи з усього нові простори виділили і вони ще взагалі мало де впроваджені, але вочевидь будуть. Нащо вилучати підготовку до цього?--PsichoPuzo (обговорення) 08:14, 5 квітня 2016 (UTC)
Простір назв книг (Book) існує в енВікі з 2009 року, але, здається, не запроваджений майже в жодній іншій вікі. Цей простір підтримує видавництво PediaPress, яке друкує книги зі статей Вікіпедії на замовлення, але з огляду на ціну книги в 500-1500 грн. попит на таке в Україні очевидно нульовий, тож перспектив його запровадження в нас ніяких нема. Простір назв Draft (що перекладається як чернетка, а не як проект, до речі) у них створений у 2013 року внаслідок заборони анонімам створювати статті в основному просторі. Оскільки в нас аноніми можуть створювати статті без обмежень, передумов для створення цього простору в нас немає. Була пропозиція запровадити подібний Інкубатор за російським зразком, але вона запроваджена не була: Вікіпедія:Інкубатор. Тож створення цих просторів у нас якщо й відбудеться, то далеко не в найближчій перспективі, і з огляду на це створення та категоризація шаблонів цих просторів позбавлені сенсу — NickK (обг.) 09:13, 5 квітня 2016 (UTC)

Рисіна Оксана Андріївна[ред. код]

Баскетбол 3 на 3 - один з видів спорту, що найбільш стрімко розвивається у світі, отримав олімпійське визнання та претендує включення до переліку олімпійських. Доказом цього є присутність цього виду спорту на 1-х Європейських ігор. Також проводяться чемпіонати світу та Європи. Вилучення члена збірної України виглядає якимось божевіллям. І це на фоні присутності усіх футболістів другої ліги в укрвікі. Що є рівніші види спорту в укрвікі. Що за дискримінація? Де уніфікованість стандартів?

Вилучати учасницю чемпіоната Європи від України http://www.3x3planet.com/en/oksana.risina та кандидата у до збірної на участь у Європейських іграх, http://dsmsu.gov.ua/media/2015/05/21/26/dod.pdf (тієї команди, що грала на рівних з РФ згодом у фіналі 1-х Європейських ігор, ставши срібним призером ігор). Таким шляхом незабаром ми забудемо про своє місце у 20-ті найбільших вікірозділів.--Yasnodark (обговорення) 13:53, 10 квітня 2016 (UTC)

NickK може вас це зацікавить.--Yasnodark (обговорення) 16:26, 15 квітня 2016 (UTC)
Я за відновлення, але критеріїв значимості спортсменів у нас таки нема, спробую найближчим часом підготувати проект критеріїв — NickK (обг.) 16:56, 15 квітня 2016 (UTC)

Рисіна Наталія Андріївна[ред. код]

Баскетбол 3 на 3 - один з видів спорту, що найбільш стрімко розвивається у світі, отримав олімпійське визнання та претендує включення до переліку олімпійських. Доказом цього є присутність цього виду спорту на 1-х Європейських ігор. Також проводяться чемпіонати світу та Європи. Вилучення члена віце-чемпіона України виглядає якимось божевіллям. Що є рівніші види спорту в укрвікі. Що за дискримінація? Де уніфікованість стандартів?--Yasnodark (обговорення) 13:53, 10 квітня 2016 (UTC)

А4, Кулькова ручка[ред. код]

--Flinn (обговорення) 14:40, 13 квітня 2016 (UTC)

Необгрунтоване видаленні сторінки художнього проекту "А4, Кулькова ручка" Сторінка була видалена без обговорення користувачем Fessor при цьому навіть не давши часу на дебати. Проект було засновано 10 років тому, в ньому наразі бере участь 511 авторів, щодо проекту є як статті фахових авторів, так і багато вторинних джерел з інтерв'ю, репортажами, анонсами, оглядами, тощо. Можливо стаття не повністю відповідає "букві", але вона точно відповідає "духу" вікіпедійних правил. Слід окремо зауважити, що в Україні наразі немає авторитетних професійних фахових видань, що розбирали б проблематику сучасних мистецьких процесів, тому часто-густо фахові автори обирають в якості трибуни загальноінформаційні медіа. Те що це не звичайні "каляки-маляки" кульковою ручкою, а серйозний художній проект можна вдостовіритися просто прочитавши список учасників проекту, в якому фігурують самі відомі та впливові художники України, окрім того площадки експонування - проект тричі експонувався в Мистецькому арсеналі, та двічі на міжнародній виставці Art Vilnius.

--Джерела:

Друковані статті:

--Bartalomeo3

Запитання[ред. код]

Вітаю, @Fessor:! Стаття видається значимою, поясніть будь ласка причину видалення. Дякую! --Goo3 (обговорення) 12:30, 19 квітня 2016 (UTC)

Каюся, не знайшов стільки згадок. У Хромі є така фіча: пошук з лапками. Так ось такий пошук дав навдивовижу мало результатів як на 10 років. Відновлено. Але ці посилання мають бути у статті. --Fessor (обговорення) 15:30, 19 квітня 2016 (UTC)
Дякую за ваш час! --Goo3 (обговорення) 10:02, 21 квітня 2016 (UTC)

LUIKU[ред. код]

--yakudza 21:34, 13 квітня 2016 (UTC)

Підсумок.
Заперечень не було, відновлено. --yakudza 14:28, 25 квітня 2016 (UTC)

Павленко Олександра Сергіївна[ред. код]

--Анатолій (обг.) 18:14, 14 квітня 2016 (UTC)

YesТак ЗробленоNickK (обг.) 09:02, 15 квітня 2016 (UTC)

Kateryna Babkina[ред. код]

--Тетяна Коробка (обговорення) 21:07, 14 квітня 2016 (UTC)

@Тетяна Коробка: вітаю. Ви створили англомовну статтю в україномовному розділі Вікіпедії. Тут всі статті повинні бути українською мовою. --Helixitta (ut) 21:11, 14 квітня 2016 (UTC)
Є стаття Бабкіна Катерина Богданівна, Ви можете доповнити та покращити її. --Sergento 09:30, 15 квітня 2016 (UTC)

Попільнянська гімназія №1[ред. код]

--Udovenko (обговорення) 20:37, 16 квітня 2016 (UTC)

@Udovenko: ви не маєте права копіювати текст з іншого сайту, бо той сайт захищено авторським правом. Прочитайте Вікіпедія:Дозволи та Вікіпедія:Авторські права. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:42, 19 квітня 2016 (UTC)

ГНЛ[ред. код]

--SubZero (обговорення) 14:49, 19 квітня 2016 (UTC)

Добрий день. Стаття мала посилання лише на сторінку в соцмережі. Це ніяк не виглядає темою, що підходить під критерії значимості. --Helixitta (ut) 15:43, 19 квітня 2016 (UTC)

Канал Саб-Зиро[ред. код]

Chains2004[ред. код]