Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти.

Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано прибрати категорії.

При відновленні статті в основний простір слід проставити на її сторінці обговорення відповідний шаблон.

Check sheet.svgСТВОРИТИ НОВИЙ ЗАПИТ НА ВІДНОВЛЕННЯ

Скорочення:
ВП:ВВС

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Йовбаки[ред.ред. код]

Притула Михайло Михайлович[ред.ред. код]

16 квітня я швидко вилучив цю статтю. Потім на прохання користувача в листі відновив статтю у його особистому просторі, пояснив причини вилучення. Але віттоді отримав кілька листів (останній сьогодні) на і-мейл від імені Притули Михайла Михайловича з вимогою поновити статтю, нерозумінням моїх дій, докорами і риторичним питанням стосовно наявності у мене совісті. Мої неодноразові рекомендації звертатися сюди і на правила проекту чомусь ігноруються і навіть не обговорюються. Я цілком розумію, що заявка повинна бути аргументованою і спиратися на правила Вікіпедії. Для мене цей випадок очевидний - ВП:КШВ. Але я можу помилятися, і головне хочу нарешті поставити крапку в цьому питанні, тому змушений сам звернутися із запитом на відновлення сторінки в основному просторі від імені користувача:CitizenUA. Аргументи, що викладалися цим користувачем в листах, навожу нижче долітерно в хронологічному порядку, бо мене не просили, а я не обіцяв, що переписка буде приватною:

За необхідності можу навести повний текст переписки. Дуже прошу висловлюватись з приводу можливості відновлення статті в основному просторі. --Олег (обговорення) 19:34, 29 липня 2015 (UTC)

Що тут скажеш, незалежних джерел немає. Поки відновити не можна.
Для таких випадків я навіть підсторінку створила.
--Helixitta (обг.) 19:58, 29 липня 2015 (UTC)

Perohanych[ред.ред. код]

Пероганич Юрій Йосипович є достатньо відомою людиною, про нього є стаття в вікіпедії. Одною з основних діяльностей Юрія Пероганича є його діяльність у вікіпедії, на неї він витратив багато часу. Цей факт є суттєвим у його біографії. Його нік у вікіпедії - Perohanych, перенаправлення з якого мало б допомогати у пошуку. Прошу відновити це перенапралення (ВП:П п.3 і п.5). — Green Zero обг 16:03, 30 березня 2015 (UTC)

То ви вважаєте, що для всіх значимих вікіпедистів повинно бути перенаправлення з їх імені у Вікіпедії на статтю про них? Це принаймні спірно та досі не практикувалося. Теоретично це можна трактувати як псевдонім, але чому ми тоді обмежуємося лише псевдонімами у Вікіпедії, а не, наприклад, нікнеймах на форумах, у блогах? — NickK (обг.) 16:41, 30 березня 2015 (UTC)
Блоги-форуми тут ні до чого. Зараз ми маємо: значиму для в. особу, про яку є стаття у в., значимий веб-проект, про який є стаття у в., участь Пероганича у в. можна вважати значимим фактом у його біографії (наскільки важливе місце посідає вікіпедія в житті Пероганича я зараз запитаю безпосередньо Пероганича). — Green Zero обг 19:06, 2 квітня 2015 (UTC)
Юрій Пероганич чітко висловився, що участь у вікіпедії є одною з ключових подій його життєпису. Псевдонім під яким він брав тут участь може полегшити пошук статті про нього.QuoteGreen Zero обг 19:25, 3 квітня 2015 (UTC)
Але він значимий в першу чергу як громадський діяч і гендиректор АПІТУ. Якби він не був вікіпедистом, то все одно був би значимий (Вікіпедія значимості не додає).--Анатолій (обг.) 16:47, 30 березня 2015 (UTC)
Допустимо. Але раз уже стаття про нього є, то зробити додаткове перенаправлення з його тутешнього псевдоніму буде корисним для пошуку. — Green Zero обг 19:30, 3 квітня 2015 (UTC)

Це не лише мій нік і Вікіпедії, але й псевдонім у багатьох інших проектах, наприклад на порталі «Жінка-УКРАЇНКА». --Perohanych (обговорення) 06:45, 28 квітня 2015 (UTC)

  • Увага! Усі шукають статтю про Юрія Пероганича! Тільки, на жаль, скількись відсотків читачів вікіпедії не знаходить про нього статтю, бо вони знають лише його псевдонім. Лише одне перенаправлення відсутнє - а скільки людей не можуть прочитати ту статтю! — Green Zero обг 17:55, 25 травня 2015 (UTC)
Symbol neutral vote.svg Утримуюсь На то перенаправлення 11 заходів за 3 місяця, можливо якісь із них пов'язані з переходами звідси (як то 29 травня). Персонально, не бачу в ній необхідності але і шкоди не бачу. --Helixitta (обг.) 12:45, 30 липня 2015 (UTC)

Система інтегративної кінезітерапії[ред.ред. код]

Украгроком[ред.ред. код]

Бюст О.С.Пушкіну (Каховка)[ред.ред. код]

Завод електозварювального устаткування (Каховка)[ред.ред. код]

Куранти (Каховка)[ред.ред. код]

Парк Слави (Каховка)[ред.ред. код]

Всесвітній день заощаджень в Україні[ред.ред. код]

Відкритий суд[ред.ред. код]

Національна наукова медична бібліотека України[ред.ред. код]

Рух_за_реформи[ред.ред. код]

Ракитянська Валентина Дмитрівна[ред.ред. код]

Сакральні пам'ятки археології Давнього Галича[ред.ред. код]

Геї[ред.ред. код]

Болєщук Володимир Михайлович[ред.ред. код]