Вікіпедія:ВікіАйболить

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ВікіАйболить
ВікіАйболить
Коли приходять вандали, ВікіАйболить може «сісти на коня» верхи й почати люто захищати своїх «звіряток»

ВікіАйболить (корінь слова походить від казкового імені на основі зойку хворого: "ай болить") — це термін, що застосовується для характеризування дій вікіпедиста чи вікіпедистки. ВікіАйболити відомі тим, що підбирають бездомні статті, відмивають їх, роблять необхідне щеплення проти хвороби, адаптують до правил проекту Вікіпедії та безоплатно передають в добрі руки Вікігномів і Вікічарівниць. У кожного ВікіАйболита можуть бути помічники — мавпенятко Чічі[недоступне посилання] та песик Авва. Часто ВікіАйболита можна побачити сидячим під деревом, з крони якого періодично сиплються нові статті на вікіспільноту, велика частина з яких потребує лікування шоколадом і гоголь-могелем.

Антагоністом ВікіАйболита в вікіпроекті є ВікіБармалей, який ввесь час намагається йому перешкоджати. Як правило, добрий доктор Айболить все ж перемагає Бармалея, і лиходій погоджується перейти на сторінку обговорення, де обіцяє почастувати смаколиками.

Незважаючи на свій добродушний вигляд, ВікіАйболить вельми відважний. Відомі випадки, коли вони, помічаючи свавілля ВікіБармалеїв, «кидалися» на них з «голими руками», видаючи при цьому бойовий клич: «Лімпопо! Лімпопо! Лімпопо!». Що може викликати в опонента жах! Широко відома у вікіпроекті надзвичайна витривалість серед ВікіАйболитів, яка дозволяє їм невтомно «латати» статті, надаючи їм «друге життя». Дивно, але точно це охарактеризував такий собі Микола Васильович Корнєйчуков:

Десять ночей Айболить
Не їсть, не п'є і не спить,
Десять ночей підряд
Він лікує нещасних звірят
І ставить й ставить їм градусники.

К. І. Чуковський

Щоночі всім ВікіАйболитам може наснитися той самий сон, як вони рятують Таню та Ваню від Бармалея...

Як впізнати ВікіАйболитів[ред. код]

Wikicure.png
Цей користувач вважає себе ВікіАйболитом

Якщо ви повністю або частково впізнали себе у цьому описі, можете повідомити інших дописувачів Вікіпедії про свій стиль роботи розміщенням такої позначки на особистій сторінці:

{{ВікіАйболить}}

Якщо ви дієте як «ВікіАйболить», але не любите скупчення юзербоксів, то додайте цю категорію на своїй сторінці:

[[Категорія:ВікіАйболити|{{PAGENAME}}]]