Вікіпедія:Вікізустрічі/35
Деталі підготовки до зустрічі |
---|
Вікізустріч, Київ, Сб, 15 січня 2011, 11:00, в Червоному корпусі Київського університету[ред. код]Все підтверджуеться, ректор дав згоду на проведення Вікі-зустрічі в КНУ. Захід відбудеться у Червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка, аудиторія 204 (вхід з Портретної галереї ректорів КНУ. Початок на 11 годину. Бажано (на всяк випадок)взяти з собою якісь документи, що підтверджують особу (це для охорони). Також на прохання Університету прошу включити у порядок денний заходу таку дискусію: Вікіпедія і Університет: як вони можуть допомогти один одному? Якщо хтось має презентації, або якісь медіа матеріали, то все це можна брати з собою. Аудиторія 204 - це мультимедійна аудиторія, там уся необхідна техніка. На всяк випадок мій мобільний (якщо є якісь додаткові питання): 0676454043 (Олексій) Тож ласкаво просимо Вікі-товариство в Київський університет!--Alexey Jacubin 16:56, 12 січня 2011 (UTC) Оскільки прес-конференція в робочий день і до обіду, то пропоную присвячену 10-річчю Вікіпедії вікі-зустріч провести окремо 15 січня до обіду об 11:00. Пропозиції[ред. код]Прошу реєструватися та давати пропозиції, в тому числі й до порядку денного. Свято починається. Стоп, я так зрозумів, що буде і офіційна прес-конференція, і неофіційна вікізустріч? Тоді треба окремі програми. --Буник 22:06, 9 січня 2011 (UTC)
Їжа[ред. код]А чи буде щось попоїсти смачненького? Якщо ні, то я готовий принести пару кіло яблук, печива. Було б добре якби хтось купив набір стаанчиків - штук 50, про всяк випадок, а хтось інший бутль соку, воду якусь. Ну і хтось іще печиво якесь. --193.93.185.37 13:05, 13 січня 2011 (UTC) Вікіпедія і університет[ред. код]Власне, якщо буде така тема дискусії, то справді варто було б якусь презентацію показати. Правда щось я дуже багато мультимедіа не знайшов.--Буник 20:27, 12 січня 2011 (UTC)
Порядок денний (орієнтовний):[ред. код]
Учасники:[ред. код]
Агов, люди! А хтось домовився про місце в Червоному корпусі? Часу лишилося обмаль! Пропоную паралельно пошукати запасний варіант. На жаль, я не матиму часу цим зайнятися --Perohanych 17:03, 13 січня 2011 (UTC)
Ось інформація на сайті Университету: Дзвонили з 5-го каналу, обіцяли прийти з камерою. --Perohanych 16:09, 14 січня 2011 (UTC)
Дуже приємно було познайомитися наживо з Вікіпедійцями) Власник фотопарату знайшовся--Alexey Jacubin 22:03, 15 січня 2011 (UTC) 14 або 15 січня 2011[ред. код]У суботу, 15 січня 2011 року, виповниться 10 років з дня заснування Вікіпедії. Пропоную приурочити до цієї дати вікізустріч і прошу висловитися про бажані місця проведення. Зустріч також анонсована тут. --Dimant 21:21, 16 грудня 2010 (UTC)
|
«Перед-зустріч»
[ред. код]- Місце: Київ, десь між «Континенталем» і «Парусом»
- Час: 15 січня 2011 року, ~ 9:30 — 11:00
Користувачі AS і Friend дуже вдячні користувачеві Nickispeaki за тепле спілкування та гарячий чайочок :) Обговорення майже не стосувалося Вікіпедії, тому складно щось серйозне написати :)) Завдяки навігації пана Nickispeaki гості зі Львівщини змогли швидко переміститися до основної частини зустрічі в Червоному корпусі Київського національного університету ім. Т. Шевченка.
Деталі зустрічі
[ред. код]- Місце: Київ, Червоний корпус Київського національного університету.
- Час: 15 січня 2011 року, ~ 11:00 — 14:00
- погодні умови: туман, +1 °C
Вперше в історії української Вікіпедії вікізустріч відбулася у стінах вищого навчального закладу, і не просто вишу, а такого знаменитого як Київський національний університет.
Своєю присутністю вікіпедистів вшанували професор Київської Політехніки Ніна Опанасівна Вірченко і професор КНУ ім. Т. Шевченка Максим Віталійович Стріха.
У вступному слові Юрій Пероганич подякував представникам і керівництву університету, що зробили можливим проведення зустрічі в стінах університету. У свою чергу Максим Віталійович Стріха зізнався, що ще кілька років тому скептично ставився до Вікіпедії, але зараз і сам став ентузіастом проекту і робитиме максимум для залучення студентів і науковців до її наповнення. Повідомив, що рішенням президії АН ВШ України від 14 січня 2011 в публічне надбання переданий актуальний довідник з 300 біографіями академіків АН ВШ України, що дозволить вільно розміщувати цю інформацію у Вікіпедії.
Основна частина нашого заходу була присвячена роздачі сувенірів, люб'язно надісланих нашим вікіпедистом Зенком Когутяком і Фондом Вікімедіа. Найбільш почесний приз — солом'яного дідуха (на пропозицію A1) отримав Юрій Пероганич, який зробив найбільше для популяризації Вікіпедії.
A1 був відзначений за найбільшу кількість статей написану в рамках вікімарафону, проте сам А1 заявив, що намагався досягти круглої цифри 4000 до ювілею і взагалі до змагань ставиться скептично, оскільки змагання передбачають дії проти когось, тоді як Вікіпедію ми наповнюємо для когось, зокрема для українців, які, на думку А1, мають право на отримання інформації рідною — українською мовою.
Почесний титул «Міс Вікіпедія» і солом'яного капелюшка за одностайним рішенням присутніх чоловіків отримала вікіпедистка Lumpia. Вручив капелюшка A1.
Lumpia - нік Гончарової Олександри, студентки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Цікавиться творчістю Мішеля Фуко, Жака Атталі, П'єра Розанвалона. Хобі - переклад з французької мови художніх та наукових текстів, студентський координатор Майстерні наукового перекладу. Голова наукового товариства студентів та аспірантів філософського факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка.
Як Міс Вікіпедія беру на себе обов'язок проведення циклу вікі-тренінгів для навчання талановитих студентів редагуванню статей у Вікіпедії. Найближчий тренінг планується провести наприкінці лютого |
Народилася Олександра 7 травня 1991 року у місті Сімферополь. Навчалася у Відкритому космічному ліцеї, Дитячій художній школі, Республіканській школі журналістики.
Опісля учасники зустрічі висловилися стосовно місця Вікіпедії у науковому та навчальному процесі, більшість учасників висловили оптимістичну точку зору, натомість скептичне ставлення до перспектив Вікіпедії в освітньому процесі висловив дописувач російської Вікіпедії Alexey Nechay.
Завітали на конференцію також представники 5-го каналу з телекамерою, за проявлену увагу до Вікіпедії вони також отримали від «Вікімедіа Україна» фірмові футболки Фонду Вікімедіа.
Також було висловлена (і підтримана) присутніми пропозиція про проведення досвідченими користувачами Вікіпедії в КНУ мастер-класу для новачків, на тему «Як редагувати/писати статті Вікіпедії?»
А ще хтось із користувачів приніс їжу — печиво, вафлі, цукерки, фрукти, воду, сік, яблука. Варіант — що їжа була надана представниками університету. В будь-якому разі, благочинцям висловлюється подяка. На думку користувача KotykS, цукерки «Червоний мак» особливо далися до смаку :).
Галерея
[ред. код]-
Міс Вікіпедія і містер Вікімедія :))
-
Ритуальні танці навколо пам'ятника Джимбо Вейлзу