Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна Об'єкти Спецномінації Правила ЧаПи English

Вітаємо на сторінці української частини найбільшого міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» (Wiki Loves Monuments). Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам'яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Ми прагнемо привернути увагу до стану збереження об'єктів нерухомої спадщини України та представити їхню неповторність та різноманіття у найбільшій онлайн-енциклопедії світу.

З 1 по 30 вересня запрошуємо всіх подавати на конкурс фотографії власного авторства пам'яток архітектури, історії, містобудування, садово-паркового мистецтва тощо, наповнювати Вікісховище і змагатися за цінні призи у кількох номінаціях.

Поділіться вашими світлинами культових споруд, замків, архітектурних ансамблів, історичних будівель розташованих на сусідній вулиці у вашому місті чи селі, або привезених з мандрів Україною — знайдіть пам'ятку у конкурсному списку, вантажте фото протягом вересня та допоможіть гідно представити культурну спадщину з різних куточків України у міжнародному фотозмаганні.

Часті запитання[ред. код]

Конкурс безкоштовний?[ред. код]

Так, плати за участь немає. Вам тільки треба бути зареєстрованим користувачем Вікіпедії і скористатися конкурсним завантажувачем.

Коли можна робити фото?[ред. код]

Будь-коли. Конкурс триває увесь вересень, але Ви можете подавати фото, зроблені будь-коли, навіть кілька років тому. Головне завантажити їх у Вікісховище з 1 по 30 вересня.

Чи можна ретушувати знімки?[ред. код]

Так. Ви можете редагувати свої знімки будь-яким програмним забезпеченням. Не забувайте про здоровий глузд.

Чи можна подавати будь-які знімки?[ред. код]

Ні, на знімках має бути пам'ятка культурної спадщини з офіційного списку.

Чи можу я завантажувати фото, зроблені в іншій країні?[ред. код]

Так, якщо це історичне місце, що захищається законами тієї країни. Однак Вам треба буде завантажувати фото через завантажувач саме тієї країни і участь Ви візьмете у конкурсі тієї країни.

Якщо я не бачу відповіді на своє запитання[ред. код]

Якщо Ви не знайшли тут відповіді на своє запитання, надішліть його листом на wlmAt sign.svgwikimedia.org.ua чи напишіть нам на сторінці обговорення.

Як взяти участь[ред. код]

Circle-ye-1.svg Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії, натисніть «Запам'ятати мене».

Circle-ye-2.svg Знайдіть сфотографовану (або потрібну) пам'ятку у конкурсних списках (чи скористайтеся картою).

Circle-ye-3.svg Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа. Дотримуйтеся інструкцій завантажувача. Оновіть сторінку, якщо не бачите його.

'YesТак Тут'

Спеціальні номінації[ред. код]

Читайте детальніше про спеціальні номінації.

Головна Об'єкти Спецномінації Правила ЧаПи English