Вікіпедія:Гумор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ГУМОР

Ця сторінка створена для того, щоб зберігати у ній усі смішні виправлення та статті, що бувають у Вікіпедії. Загалом ми намагаємось їх видаляти, але деякі з них часом хочеться залишити для наочності, та для того, щоб інколи посміятись.

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Додати нове повідомлення

І знову фантастичні парадокси[ред. код]

Стаття про фільм «Треба відступати».

В ролях: Дамсон Ідріс — лейтенант Томас Гарп, пілот безпілотника [3]. --Віщун (обговорення) 09:02, 6 лютого 2021 (UTC)

Антиплагіат-система[ред. код]

ред.№ 30123306 --AS 18:16, 24 листопада 2020 (UTC)

Це просто фантастика[ред. код]

Епізод «Позачасові діти» серіалу «Доктор Хто»:

Отож виявляється, що Доктор зовсім не володар часу, а так звана «Позачасова дитина» — прибулець невідомого походження, знайдений мандрівницею-дослідницею на ім'я Тектеюн, що походила з корінної раси Галліфрею — шобоганів. Тектеюн усиновила знайдену дівчинку [4].--Віщун (обговорення) 15:02, 27 травня 2020 (UTC)

Програмісти - сапери[ред. код]

Роблять розмінування вказівника. ред.№ 24875051 --Буник (обговорення) 10:58, 13 травня 2020 (UTC)

Бог існує, бо одяг[ред. код]

Категорія "Одяг" додана в категорію "Аргументи на користь існування Бога", бо одяг є речовим доказом невіри Богу.

Всесвітній день перевертання матрасів[ред. код]

« встановлений з метою збільшення терміну служби двох-сторонніх матрасів з метою зменшення шкідливого впливу від їх виробництва та утилізації. Єдиний день який відзначається 4 рази на рік: 15 Жовтня, 15 Січня, 15 Квітня та 15 Липня. Осінню матрас перевертається на "зимову" сторону, весною на "літню". Крім того для збільшення терміну служби матрасу та захисту від просіданння - кожного Всесвітнього дня перевертання матрасу необхідно перевернути матрас з ніг на голову.[[5]] «

--Нікалай Обг. 19:09, 10 січня 2020 (UTC)

Стала Дубілета[ред. код]

постійна версія № 27180852

Фундаментальні фізичні константи
Величина Символ Значення в системі СІ Примітки
швидкість світла 299 792 458 м·с−1 точно
гравітаційна стала G 6,67428(67)×10−11 м³·кг−1·с−2 a
стала Планка (елементарний квант дії) h 6,626 608 96(33)×10−34 Дж·с a
елементарний заряд e 1,602 176 487(40)×10−19 Кл a
стала Дубілета Db 0,888 точно

Дуже поширена хвороба[ред. код]

« СНІК - це психічний розлад, який не шкідливий для хворого. Як правило від СНІКу страждають більше ті хто контактував з хворим.

СНІК спостерігається лише у жінок (на даний момент не зафіксовано проявів СНІКу у чоловіків)


Симптоми: планування планів і різка відміна в останній момент. Забудькуватість. Хворий може забути подію або обіцянку яку він дав буквально вчора, а в рідких випадках навіть декількома годинами раніше. Стрес та агресія.

«

--Andriy.v (обговорення) 08:21, 18 жовтня 2019 (UTC)

Омолодження[ред. код]

Протягом 4 тижнів група дослідників на чолі з професором Кешавом Сінгхом додавала до їжі гризунів антибіотик доксициклін (…) шерсть знову стала густою та природного кольору. Фактично, вчені змогли зістарити грузинів, а потім повернути до молодого стану [6] --Friend (обг.) 19:09, 4 грудня 2018 (UTC)

Дарійо Срна[ред. код]

Да́рійо Срна (хорв. Darijo Srna, МФА[ˈdaːriɔ ˈsrna]); нар. 1 травня 1982], Меткович, СФРЮ) — відома хорватська актриса, що виступає в Театрі балету міста Донецька, білше відомому, як "ФК Шахтар Донецьк" [7].--Сергій Липко (обговорення) 20:44, 1 листопада 2018 (UTC)

Фальшиві друзі перекладача чи розкрита таємниця виробництва шил[ред. код]

До 12 серпня 2018 року на сторінці неоднозначності Шульга (значення) можна було прочитати: «У давнину на українських землях словом „шульга“ називали людину, яка послуговується у повсякденних справах лівою рукою, на відміну від більшості людей…» (між іншим, не суперечить науковим даним), але далі читаємо «Перша письмова згадка в Росії відноситься до ХVI століття. Прізвище записане в Ельнинській волості Смоленського повіту, на півдні Псковського повіту і в Брянському повіті. Тоді воно писалося як „Шулга“. Лінгвістично на території Росії походження слова обґрунтовується комбінацією частин слова „Шул“ (гострий зубець (язичок) тризуба + „га“ (частка, що означає рух — но-га, доро-га …) дає значення — „гострий на язик“, „колючий за мовою“. Сучасне слово „шило“ (гострий металевий зубець (язичок), насаджений на дерев'яну ручку) ймовірно походить від давньослов'янського слова „шул“, що означало гострий зубець (язичок) тризуба». Отже, розкрита технологія давнього виготовлення шил: їх робили зі старих тризубців[1]. --В.Галушко (обговорення) 15:58, 25 серпня 2018 (UTC)

Афроамериканські раби та клаптик землі[ред. код]

Тивоняк Богдан Михайлович (1921-1990) - видатний письменник, поет та громадський діяч ХX століття міста Сторожинець, Чернівецької області. Проводив освітні та громадські роботи в 1945-1951рр. Найбільш відомий своїм заповітом. В ньому ця найщедріша людина Сторожинецького району заповіла всі свої земельні ділянки(близько 38га) дітям-сиротам, а також всіх своїх афроамериканських рабів віддав місцевій спілці інвалідів, які втратили працездатність. Неодноразово нагороджений Орденом Радянського Союзу за заслуги перед Вітчизною. Найбільш відомі твори письменника: "А я у полі стою"(1937), "Неси Марушка воду"(1937), "Робочі будні"(1940), "Ненаситний Вершник"(1941), "Віддав Роману Інвентарь"(2017), "Борис і лижі"(1970), "Волохата квітка"(1971), "Лариса та стегно"(1980), "Гарбуз у полі гілля гне"(1983) та ін.

тут навіть краще ніж ота приказка про 2 раби та клаптик землі. --Kharkivian (обг.) 16:51, 17 липня 2018 (UTC)

Творчий доробок 1970-2017 рр. також вартий уваги. --Nina Shenturk (обговорення) 12:49, 19 липня 2018 (UTC)

Кризовий менеджер[ред. код]

Автор статті про Володимира Іванишина так захопився описувати чесноти особи постійна версія № 22854889, що навіть написав, що він «Відомий в Україні аграрний вчений-економіст, кризовий менеджер». Порадувала згадка про кризового менеджера — певно, того, що вганяє в кризу. То ж я за Подільський державний аграрно-технічний університет навпрочуд спокійний. Амінь! --Kharkivian (обг.) 14:30, 15 липня 2018 (UTC)

По городах і осях[ред. код]

Читаємо на сторінці неоднозначності Вісь: «Вісь , а ще Весь — заселений острівець в давніх полян, як нерухома вісь навколо якого рухається вода концентричним колом». Додається якесь дивне англомовне джерело, що не має стосунку до давньоруської історії: Fleming, Sir John Ambrose (1902) с. 20.[2]. Очевидно, весь («село») походить від вісь, бо в старовину поселення були осями вертикальних гідротурбін. Отже, незважаючи на фальсифікацію давніх документів, ми тепер знаємо, що правильно не «по городах і весях», а «по городах і осях». --В.Галушко (обговорення) 06:23, 25 травня 2018 (UTC)

Ще один доказ заснування Рима українцями[ред. код]

Читаємо в статті Армія Стародавнього Риму: «Така легка піхота отримала назву „веліти“ (від лат. Velites -полотно, тобто- „одягнені у вишиванки“…»[3]. --В.Галушко (обговорення) 10:31, 13 січня 2018 (UTC)

Ґумоз[ред. код]

Яку літеру обрати, «г» чи «ґ»? Просто: якщо в російській мові в англійських та інших словах незрозумілого походження «х» — пишемо «г», а якщо «г» — тоді «ґ»… Читаємо в одній з статей: «…на різних ґрунтах, у тому числі на піску, часто на ґумусі…» (а оригінальне написання — humus)[4]. --В.Галушко (обговорення) 17:06, 11 січня 2018 (UTC)

Гарячі фінки з російської глибинки[ред. код]

На цей раз ми поговоримо про гарячих фінських хлопців. І не тільки про чоловіків. Виявляється, що фінське плем'я меря хоча й було маленьким, займало території всього кількох сучасних областей Росії, але надзвичайно агресивним і непереможним у бою… Досить сказати, що вони перебили не тільки слов'ян, що притягли з польського Помор'я й Наддніпрянщини, не тільки балтійське плем'я голядь, але й всю свою фіно-угорську рідню: народи весь, мещера, мурома та інші. До подібних висновків схиляють такі рядки зі статті, присвяченій цьому народу: «Численні наукові дослідження з антропології, етнографії та археології однозначно доводять, що сучасні у своїй більшості росіяни — переважно угро-фінський етнос меря» (версія до 8.01.2018). Джерелом вказане «Балановская Е. В. Балановский О. П. Русский генофонд на русской равнине», хоча там нічого подібного не стверджується, а тільки наводяться доводи мішаного, слов'яно-фінського походження населення центральних областей Росії. Ви можете спитати мене, чому я згадав гарячих фінок і фінських хлопців, а не скажімо, гарячі голови анонімних авторів укрвікі. Дуже просто: забувають, що ДНК-маркери пов'язані з X і Y хромосомами, цебто жінками й чоловіками, а не з абстрактним «етносом». --В.Галушко (обговорення) 22:23, 7 січня 2018 (UTC)

Античні траки[ред. код]

«Та й цей великий прихильник іранської теорії все ж визнає кімрів індоєвропейським народом — траками»[5]. Які ще гусеничні траки в античності? Розгадка — у дойчвікі: там thrakische. Але нормативною українською це слово перекладається як «фракійці». Втім, росіяни теж не надто від нас відстають: на якомусь сайті про гладіаторів дописувачі згадували якогось «тракса» (англ. Thraex). --В.Галушко (обговорення) 19:20, 27 листопада 2017 (UTC)

Як не заблудитися в лісах на будмайданчику?[ред. код]

Тесляр в Україні настільки насобачився, що зводить не тільки «…стіни з колод, настилає підлоги, встановлює віконні рами і двері…», але й «…будівельні ліси»![6]. Росіяни на своїх слонах і ведмедях таке не виробляли! --В.Галушко (обговорення) 19:10, 27 листопада 2017 (UTC)

Косяки в статтях або світло в червоних вікнах[ред. код]

«Червоне вікно — вікно з рамою, обробленою косяками.» Доставляє? Які ще косяки? Невже Равшан і Джамшут потрудилися? Еге, напевно, так і є: «Назву „червоне“ вікно дістало не лише через те, що зазвичай ці вікна були оздоблені дерев'яною різьбою, а й через те, що через них проходило багато світла.» Уявіть, кілька будівельників накосячили у вікні і вставили у неї червоні шибки! Не доводиться сумніватися, що світла було багато, але чи так красно було від нього в кімнаті…[7]. --В.Галушко (обговорення) 19:02, 27 листопада 2017 (UTC)

Урок геометрії[ред. код]

У тій же «Бочці» можна було прочитати: «Бочки бувають різної форми, але зазвичай денце, верх і розріз центральної частини бочки мають форму кола…». Так у чому ж гумор? Звичайно не в омографії «ко́ла» і «кола́» (окрім того, порівнювати форму бондарного виробу з «коло́м» це недотепно), а в поганому знанні геометрії. Оскільки йдеться про поперечний переріз, слово «коло» тут недоречно: це не фігура, а «геометричне місце точок», як мудро пише наша Вікіпедія. Отже, «форму круга», а не «ко́ла»! Ніяких кіл в описах перерізів, щоб вони в чергового здобувача ступеня чудовим чином не перетворилися на коли́… --В.Галушко (обговорення) 17:37, 12 листопада 2017 (UTC)

З якої трави роблять днища бочок?[ред. код]

Нам завжди здавалося, що бочки можна зробити, ну практично зі всього. З дерева, металу, пластику. Інформація про матеріал у вікі-статтях давно набила всім оскому, ми стараємося пошвидше пробігти очима цю скукотину: «…виготовляють з того-то, того-то, рідше ще чого-то…». Навіщо ж це писати, справедливо зауважуєте ви, ми і так знаємо з чого можна зробити… ну, ті ж бочки-діжки, ясно, що не з паперу, не з піску, не з пруття, не з трави… Стоп-стоп! От-тута ви помилились. В Україні росте пречудова трава буркун-зілля, що незважаючи на свої скромні розміри, з успіхом заміняє дуб (!) для виробництва бочкових днищ. Читаємо («бочка» і «діжка»): «Дно складають з донних клепок ([[Буркун (бондарство)|буркуну]]), сполучених між собою дерев'яними шпильками.» Тільки сьогодні видалив, ґрунтовно поламавши голову над терміном, не засвідченим жодним словником. Втім, не здивуюсь, як доведеться прочитати в якомусь «Новому словнику»: «Буркун — 1) Melilotus, 2) Планка дна діжки…» Адже популярність Укрвікі росте з кожним днем…

І таки що мав на увазі російський автор? Що це за загадкова трава? --В.Галушко (обговорення) 14:50, 5 листопада 2017 (UTC)

Оскільки всі читачі самі розгадали загадку, можна дати й відповідь: «донник». --В.Галушко (обговорення) 19:04, 27 листопада 2017 (UTC)

«Донор»[ред. код]

Євген Ледвижка - являється почесним донором сперми всієї сумщини, центр штучного запліднення назвали у його честь. Нагородженний орденом самого багатодітного батька, у школах формуються класи з його дітей. ред.№ 20790397--Сергій Липко (обговорення) 19:07, 18 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (авторське право)[ред. код]

Стрільба у жінок[ред. код]

22:03, 5 серпня 2016 Ahonc (обговорення • внесок) перейменував сторінку з Шаблон:Олімпійські чемпіони зі стрільби у жінок на Шаблон:Олімпійські чемпіони зі стрільби серед жінок (вони не в жінок стріляють, а в мішені)

Комсомольське (Миколаївський район)[ред. код]

Стаття про село була коротенькою, анонім вирішив це виправити ред.№ 17960740 — ось що вийшло: «Там живуть норм люди. Норм стадіон. Там класний бар, ток там скушно. Васіліч предсідатель. Ізвестний ансамбль Берегиня. Гріша фільми снімає. Захарченки самогоном торгують. Єсть местний авторітет Сідой. Каждий год, тільки у нас,9 мая, на Центральному стадіоні, коли там нема коров, проходить футбол за кубок пам*яті Клименка.» --Олег (обговорення) 07:07, 4 липня 2016 (UTC)

Заміна зображення на більш якісне[ред. код]

Бот замінив зображення на більш якісне, і ось що вийшло:

До Після

Шедевр![ред. код]

Із вилученої статті: «Пастух Роман Іванович (+20 лютого 1948 року в с. Уголна Стрийського району Львівської області) — радянський поет, журналіст і сіксот органів КГБ до 1991 р. Закінчив Уголнянську початкову школу (...), дев'ять класів Великодідушицької середньої школи на Стрийщині(1964), Стрийську вечірню середню школу робітничої молоді № 1 (1967), Стрийське професійно-технічне училище № 8 за спеціальністю токар по металу (1966), факультет журналістики Львівського державного(нині національного) університету ім. І. Франка (1975 заочно). Працював токарем Стрийського металозаводу (1966–1967). Служив у армії (1967–1969). Коротко працював слюсарем Стрийської суконної фабрики, а після університету — завідувачем відділу промисловості, будівництва і транспорту газети «Радянське слово»(ниніка «Галицька зоря») За період своєї роботи на партію прославляв Леніна і Сталіна у всіх відомих газетах та журналах Львівщини. По відновленні незалежності все почав вирізати ножицями. Але більшість того зберегли його ненависники, родичіву яких він здава органам кгб за участь у підпіллі української уніатської Церкви. Став сам себе самореабілітовувати пишу про патріотизм свій до України. Ненавидить о. Бендика за те шо той говорив про ньог оправду в 90-х рр. Нині підлягає пастух декомунізації і висміюванню. Його політичними друзаями по партії були: Радевич-Винницький, Мирослав Романяк, Базик, Олег Турченко, секретар обкому Бульба, Радзієвський, Любко Сікора і інші. Ті політичні смерди нині видають себе за патріотів? Через то шо його дочку не взяли в ДДПУ, він ненавидить усіх з інституту. А дочка його тупа як валінок не могла навіть просте зліпити до купи. В львові Пастуха неодразово били по морді внуки тих кого він здава органам кгб. Страшний самолюб, брехун і вихваляка. Пише не вріші а понос! Тому він працював власним кореспондентом всеукраїнського часопису «За вільну Україну» (м. Львів) у Прикарпатському реґіоні (1990–2006), щоб себе виправдати перед Україною.

В дрогобичі живе дві його коханки ,яких він пограює періодично! Посивів не від перслідування його лічності ,а від брехні проти українців ,сусідів і громадян, за нахальність, за розкол чужих сімей і т.д. і т.п.» --Helgi (обговорення) 10:35, 7 жовтня 2015 (UTC)

Жіночність презерватива[ред. код]

Якщо бувають «жіночні презервативи» ([8]), то теоретично повинні існувати й «мужні» :-) --Djadjko (обговорення) 01:29, 29 вересня 2015 (UTC)

Щось сексуально-небезпечне[ред. код]

Сідло — спорядження для ручного з'єднання людини з конем :) --Nina Shenturk (обговорення) 16:04, 26 вересня 2015 (UTC)

За Нікуліним: «Если б я имел коня — это был бы номер, если б конь имел меня - я б, наверно, помер.» --Олег (обговорення) 22:29, 9 грудня 2015 (UTC)

Найсмішніший автопереклад?[ред. код]

В одній зі статей завдяки автоперекладу німецький футболіст рос. Ульрих Зуде віднайшов у себе італійське коріння і став Ульріхом Свербінні. --Thevolodymyr (обговорення) 22:17, 25 червня 2015 (UTC)

Визначна подія[ред. код]

16 квітня --ASƨɐ 12:46, 16 квітня 2015 (UTC)

Лінь[ред. код]

лінь -- психосоматична ознака справності виробленого за роки еволюції механізму інтуїтивного розпізнавання безглуздості виконання поставлених завдань.з однойменної статті

Підлогу-Стать Барретт[ред. код]

Дві невдалі спроби перекласти з російської ім'я Пол Барретт (звідси):

доктор і палеонтолог Музею природної історії у Лондоне [[Барретт, Підлогу|Стать Барретт]]

Іст-Сент-Луїс[ред. код]

Настільки страшне місце, що в демографічному розділі коду статті є рядок: За оцінкою 2012 року, населення становить 26 708 осіб.<ref name="crime"></ref>. Випадково вийшло, я не хотів, правда. --Thestraycat57 (обговорення) 03:56, 2 вересня 2014 (UTC)

Стан теплового господарства[ред. код]

Із статті проЛьвівтеплоенерго:

Про стан теплового господарства і рівень його експлуатації вже в середині 60-х років можна судити з таких фактів. Котельня по вулиці Січових Стрільців, 12 одночасно використовувалась і як ферма для виробництва дієтичного м яса, на якій кочегар Кумєков вирощував одночасно близько 30 кролів і не менше курей. Поруч, в котельні по вулиці Січових Стрільців, 2 обслуговуючий персонал відгодовував свиней. Приміщення котельні по вулиці Винниченка, 6, розташованої поруч з "Галицьким ринком", орендували хлопці з Кавказу під склад для цитрусових. Котельня по пр.Свободи, 6/8 довгий час служила широко відомим в певних колах клубом побачень зі спиртними напоями на розлив. В багатьох котельнях функціонували різноманітні кустарні майстерні. На багатьох неавтоматизованих котельнях чисельність персоналу становила 0,5-2 кочегари, тобто ці котельні значну частину часу працювали без нагляду. Багато вбудованих (підвальних) котелень не мали приточно-витяжної вентиляції, туалетів, окремих входів.

Бач, навіть там є звірі;) --Звірі (обговорення) 14:06, 21 липня 2014 (UTC)

Криворукі піарщики дарма їдять свій хліб[ред. код]

Із обговорення вилучення: Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Дивно, що партія існує більше місяця - а у вікіпедії ще не зареєстрована. Також треба оновити список діючих партій. Єдине зауваження - назва партії з малої літери. Було цікаво ознайомитись з інформацією, щодо Партії Сіріус.

Дуже чудова партія. На мою думку, це та партія, яка змінить країну на краще! Сподобалось чітке розуміння керівника,це єдина партія, яка не обіцяє того, що зробити не можливо! Головне почати з себе,і це на мою думку найправильніше рішення. Слідкую за партією з самого початку, і партія Сіріус завоювала мою довіру не словом - а ділом.Так тримати

Дуже цікава інформація. Я стала прихильницею цієї партії. Перевага,що все зрозуміло викладено. Все прозоро. Програма партії взагалі дуже сподобалась. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:56, 26 червня 2014 (UTC)

Бойові свині[ред. код]

Зі статті про Бойових свиней: Свині були м'ясоїдні. І тягали курей. Татаро-монголи вночі підкрадалися до стін і закидали свиней на довгих повідках. І свині тягали ним курей, індиків і качок. Звідси до речі і бере свій початок легенда про літаючих свинів.

Одного разу п'яний гончар Харитон пішов до стіни. І в цей момент з того боку татаро-монголи закинули свиню. Харитон онімів, постригся в буддійські ченці, прийняв ім'я Герасим і пішов підмітати двір. І до речі вислів "підкласти свиню" це теж звідси. <...> Щоб захистити птицю, Росіяни стали розводити сторожових гусей. І садити їх в клітках на стінах. Ви коли - небудь бачили кріпосні стіни? Там зубчики такі. От саме між ними і ставилися кліті зі сторожовими гусаками. І коли повз пролітала свиня, гусак піднімав тривогу, пекельно верещить. З тих пір і кажуть, що гусак свині не товариш.

Релігійна діяльність[ред. код]

Зі статті про Шеляженка Юрія Вадимовича.

Хранитель Віри [8] — засновник і керівник Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини, у повноваження якого входить розподіл добра та зла. Зокрема, визнав злом черги у Київському апеляційному адміністративному суді [9] і визнав добром пастафаріанізм [10].

Випускає журнал «Мораль» [11].

Проповідує в віртуальному Храмі Божественного Одкровення. Проповіді розміщуються у формі відеоблога [12].

Веде блог на сайті Релігійної інформаційної служби України [13], в якому висвітлює релігійні та філософські питання.

Фрідріх Ніцше[ред. код]

Читаючи статтю про Ніцше наткнувся на такий перл: А тим часом до Ніцше приходить слава і популярність. Проте сам він цього вже не міг розуміти, бо помер.. Та й чесно кажучи, ціла стаття про нього написана в такому стилі. --SteveR (обг.) 17:36, 18 вересня 2013 (UTC)

Церква свідків покращення[ред. код]

Нормальна адекватна стаття! :) --Yuriy Kvach (обговорення) 09:56, 30 травня 2013 (UTC)

Бій на ножах[ред. код]

Ножовий бій є видом фізичного протистояння між двома або більше комбатантів в яких один або декілька учасників озброєні ножем, визначається наявністю ножа в якості зброї та насильницьких наміри комбатантів, щоб убити або вивести з ладу один одного. Учасники можуть бути абсолютно непідготовленими, самоучки, або бути учнями або професіоналами в одному або декількох формальних чи неформальних систем ножового бою. (взагалі незрозуміло, що) Ніжеві бої можуть включати використання будь-якого типу ножа, від бойових до кухонних, від столових приборів до ножиць.

Репліка: стаття ніби-то має назву "Бій на ножах", але цей бій включає в себе всі колючі предмети разом з ножицями))).

Азірівка[ред. код]

Азарівка (азірівка, рос.: азаровка) — діалект, поширений, головним чином, у прикордонних з Росією регіонах нашої країни. Вірогідно, має бути віднесений до степових говорів південно-східного наріччя української мови.

На думку деяких донецьких учених, первинний ареал поширення азірівки охоплював село Азарівка (що на Луганщині) та його найближчі околиці. Нині діалект набув поширення скрізь на теренах України та в близькому зарубіжжі.

Найвиразнішим носієм цього діалекту є скандально відомий прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Азірівка знайшла своє місце й у текстах україномовного розділу Вікіпедії. Це пов'язують з поширенням інтернет-мереж на теренах, що населені носіями діалекту.

Жан-Поль Біде[ред. код]

Фейкова стаття про міфічного винахідника біде, яка проіснувала в українській Вікіпедії з 19 травня 2010 до вилучення 19 лютого 2013 року.

Дніпропетровський міжнародний аеропорт[ред. код]

Capture 002 23022013 135822.jpg

просування міста серед мешканців[ред. код]

«Агенція промоції «Суми» – комунальне підприємство, орієнтоване на просування міста Суми серед сумчан --Helgi (обговорення) 10:50, 13 лютого 2013 (UTC)

Кам'яна гора (Стебник)[ред. код]

Не кожна гора, що має висоту декілька кілометрів, описана як ця 21-метрова --Basio (обговорення) 20:43, 4 лютого 2013 (UTC)

це не просто гора, це - пагорби (4 «піка») --Helgi (обговорення) 20:54, 4 лютого 2013 (UTC)

Нові космічні об'єкти[ред. код]

Виявлється є нове сузір'я Яскрава стріла (сузір'я) та Комета Е-12, що має хвіст більший за діаметр орбіти Землі і це ще не найбільший хвіст комети. --Basio (обговорення) 20:39, 4 лютого 2013 (UTC)

Наказ покійним[ред. код]

Стаття Петро I Олексійович: «У 1709 році цар Петро І наказав скоротити число студентів Києво-Могилянської академії із двох тисяч до 161-го, а кращим науково-просвітницьким силам звелів перебратися з Києва до Москви. Зокрема, це Інокентій Гізель (1600–1683), Іоанникій Галятовський (1620–1688), Лазар Баранович (1616–1693), Дмитро Туптало, Стефан Яворський, Феофан Прокопович, Симеон Полоцький (1629–1680)». У Хогвартсі серед викладачів був професор Бінс, якій не помітив, як помер, та продовжував викладати. У Могилянці теж були привиди, які працювали десятки років після смерті. Тільки мольфар Петро І зумів ці невідомі сили («науково-просвітницькі») з Києва вивести. --V1adis1av (обговорення) 17:01, 24 листопада 2012 (UTC)

Головна риса археолога[ред. код]

"Він є головою кваліфікаційної ради з видачі відкритих листів (ліцензій) науковцям – археологам на право проведення археологічних досліджень, у більшості випадків сам рішає кому видавати відкритий лист. У дісний час володіє декількома ресторанами та автозаправками у м. Києві та області. Нещодавно купив квартиру у центрі Києва для доньки. Головна риса це жадність до грошей." Зі статті Козак Денис Никодимович. --Bulka UA (обговорення) 18:24, 17 листопада 2012 (UTC)

Швейк у Львові[ред. код]

«Пам'ятник Швейкові біля «Віденської кави» у Львові відразу почав жити власним, незалежним від волі своїх творців, життям... Хоч на бронзовому Швейку немає напису, але кожен його впізнає і тішиться, мов дитина: «О, дивися! Швейк!». Особливо радіють туристи. Воно й закономірно. Турист — то така істота, яка буде щасливою і при показуванні обгорілого сірника, коли його запевнити, що цим сірником Нерон підпалив Рим, або Кутузов — Москву.

І все ж таки, особливо серед журналістів (а їм лише дай покепкувати, робота у них така) проглядається скепсис. Сумніваються, чи був Швейк у Львові. Матолковаті цивілісти! Ні вигляду, ні виправки, а до військових справ пхаються.»

Енциклопедичному стилю не відповідає, але стилю роману цілком. )--Олег (обговорення) 13:24, 18 жовтня 2012 (UTC)

Білогрудий капуцин[ред. код]

"Мавпочки капуцини викликають симпатія і при вмісті в клітці. Вони випускають оглушливі верещали і інші звуки, які, однак, не позбавлені мелодійності". верещали, одначе, не позбавленні мелодійності :-)--Звірі (обговорення) 08:00, 1 серпня 2012 (UTC)

"Чемеровецька" тактика[ред. код]

"Чемеровецька" тактика (Chemerovetska taktika - лат.) - це тактика не тільки гри в футбол, це тактика всього життя. Вона зародилась на Чемеровеччині ще в далекому 15 столітті. В ті часи люди грали цією тактикою проти монгольських завойовників та перемагали...

Але справжнє світове признання вона отримала лише після приїзду славнозвісного міланського гранда "Інтернаціонале" на Чемеровечину. Після нищівної поразнки з рахунком 8:0 від місцевої команди ФК "Чемеровеччина" (яка доречі є предком сучасного клубу ФК "Товтри") головний тренер Єленіо Єрерра мав про що задуматися, саме так народився знаменитий катенначо. Відтворивши слова Діда Петра що був свідком того побоїща міланського "гранда" можна зрозуміти, що Еленіо саме тоді зрозумів що атакують лише дурні.

На даний момент залишилось лише два покровителя цієї тактики це: збірна Греції (доречі Чемпіон Європи 2004 та ФК "Товтри" просто чемпіон). Про збірну Греції також на Чемеровеччині ходять легенди. Перед виїздом в Португалію 2004 Отто Рехагель все не міг вирішити як же йому грати. Саме тому він звернувся до відомого мага та пророка сучасності Васілія Івановича з села Івахнівці Чемеровецького району за порадою. І той розкрив йому стародавні втрачені рукописи з 15 століття про "Чемеровецьку" тактику. А далі я впевнений що ви знаєте чим все закінчилось... Отто став чемпіоном Європи, а Васілій Іванович їздить на новенькому Ленд Ровері по селі... (автор: 91.209.118.4)

Спільнообразний ліцей[ред. код]

Багато бачив тут шедеврів перекладу, але цей мене вразив найбільше: До 1992 року Олександра жила в бабусі на Україні, її батьки 1991 року заключили контракт з Великим театром у Познані та забрали свою дочку в Польщу, де та закінчила спільнообразний ліцей і музичну школу по класу фортепіано.

Ось так: заключили люди контракт із сільським театром і поїхали в Польщу. А село лишилося ні з чим. Мабуть треба було його укладати, а не заключати…--Анатолій (обг.) 21:40, 16 липня 2012 (UTC)

Творіння Sanya[ред. код]

Serg7255 (обговорення) 14:26, 12 червня 2012 (UTC)

2012#Заплановані події[ред. код]

20 травня — кільцеподібне сонячне затемнення. Цікаво, хто планував?

Малолітній депутат[ред. код]

Ігор Миколайович Бутко (справжнє прізвище: Бутко; * 8 лютого 1995 року, Гребінка, Полтавська область) — український телеведучий, журналіст. Екс-ведучий програми «Підйом» на Першому каналі. Нині веде проект «Ревізія», Депутат міської ради у м.Гребінка.

Гм, пробив по гуглю... Знайшов Бутко Ігор Миколайович, Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4... Чого не напишеш заради вікіпедії... Навіть дептатом станеш у 15-ть, хоча за законом можна лише з 18-ти) --Kharkivian (обговорення) 22:47, 8 березня 2012 (UTC)

Народний пофегист України[ред. код]

З'явилось нове звання: народного пофегиста України.

Кедич Христина Іванівна

Народна пофегистка України. Заслуженний і по істенні народний працівник готелю "Львів"

Пофегисти - всіх країн єднайтеся! --Kharkivian 23:45, 28 лютого 2012 (UTC)

Українці[ред. код]

Зі статті [20]:

Видатні українці всіх часів: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Анна Ахматова...

/Internet Group Prodaction[ред. код]

 • Галузь Веб-дизайн
 • Валовий дохід 2500 грн. (2012)
 • Чистий прибуток 2300 грн. (2012)
 • Співробітники 6 (2012)
 • Дочірні компанії Analytics resources

... і ще багато цікавого...

Google Translate на сторожі автоперекладів[ред. код]

БСЭ у Google Translate

Якщо ви перекладаєте статті через Google Translate, він вам допоможе написати правду. Адже навіть Google Translate розуміє, що ви не читали БСЭ, а скопіювали текст з російської Вікіпедії.

Вірний друг вікіпедиста Google Translate[ред. код]

Марк Твен у Google Translate

Google Translate завжди допоможе вікіпедистам написати якісну статтю. Адже тільки він знає, що Bolesław Prus українцям відомий як Марк ТвенNickK 20:22, 28 грудня 2011 (UTC)

Після гуглівського перекладу «Михаил Шуфутинский» на англійську мене вже нічого в ньому не дивує.--Анатолій (обг.) 22:13, 15 січня 2012 (UTC)
ОМГ!!! "Хтось" співає "щось" --Kharkivian 22:40, 15 січня 2012 (UTC)
Це ще не дивно) а от тим, хто не проти посміятися з автоперекладів, я б рекомендував софт Translate and speak, воно з англійської краще перекладе, ніж з російської наприклад....там такий жах(....Тож гугл, це ще нормальний перекладач=) --ВікіPEDист (обговорення) 10:45, 17 січня 2015 (UTC)
Якщо все так жахливо, чому ви не використовуєте Яндекс.Перекладач? --37.229.122.33 11:41, 4 січня 2016 (UTC)

Огірко Ігор Васильович серед 16 найвидатніших українських учених[ред. код]

Бомба :D --AS 19:53, 4 листопада 2011 (UTC)
Fjellrev pho.jpg --Ілля 21:29, 4 листопада 2011 (UTC)
То не смішно, деякі Вікіпедії це в статті вставили. Треба негайно вилучити з Коммонс, або нижній правий квадратик чорним замалювати. Як Слюсарчук, так і Огірко — дуже скромні особи :) --Friend 21:32, 4 листопада 2011 (UTC)
Там два зображення-джерела з сумнівними ліцензіями. Хай тиждень повисить (щоб дотриматись процедур), тоді вилучу.--Анатолій (обг.) 21:43, 4 листопада 2011 (UTC)
Там Трохим Лисенко до купи. Треба перевірити хто є і хто мав би бути --Ілля 09:45, 5 листопада 2011 (UTC)
написав автору колажу --Ілля 09:58, 5 листопада 2011 (UTC)
Вилучив.--Анатолій (обг.) 16:06, 20 листопада 2011 (UTC)

Токійський палац нічим не пов'язаний з Китаєм[ред. код]

« Назва музею нічим не пов'язана із столицею Китаю — Токіом «

Стаття Токійський_палац, авторський стиль збережено.--YarikUkraine 00:36, 2 листопада 2011 (UTC)

Броненосці[ред. код]

Важливе значення у дослідженні захисної функції панцира броненосця відіграє революційна теорія видатної дослідниці захисних механізмів тварин - Ярошенко Єлени. Дана теорія була висунута випадково одного вечора на колегіумі спеціалістів із дослідження анатомічної будови броненосця при перегляді документально-анімаційного фільму "Ранго" в якому розкрито надзвичайно високі характеристики міцності панцира даної тварини. Основну суть даної теорії виражають слова : "Просто він броньований, - складається з металічних пластинок і може витримати вагу автомобіля". Дана теорія викликала хвилю активних обговорень серед присутніх вчених і зумовила перегляд 200-т річного досвіду щодо методів дослідження будови тварин в цілому та броненосців зокрема. Можливо я знайомий з майбутнім лауреатом Нобелівської премії у галузі "дослідження броненосців"), який, крім того, вміє дуже смачно пекти пироги))). [21]

Забіг[ред. код]

У 1933 - 1939 роках з Німеччини та Австрії бігло 330 000 євреїв. (стаття Голокост)

Біографія[ред. код]

Народився цей козак у славетному місті Красилові, до 18 років не має жодної згадки про цього парубка, але після того як він поїхав навчитись у місто Хмельницький він став відомий на всю Україну. "Бог Доти", "Бог Арени" і просто "Бог" почали так називати його друзі так шанувальники. За 5 років в DotA від добився таких висот що ніхто ніколи не зможе його переплюнути. Завершив він свою кар'єру на Garena, але пенсію проводить на Iccup-і.[22]

Чапаєв Василь Іванович[ред. код]

Василь Іванович Чапаєв був простим сільським теслею, який із дитинства мріяв стати священиком, але через підставу батьків на фронті втратив сенс в житті та пішов з головою у бій. Спочатку, у перших боях, В.І. Чапаєв був невпевненим у бою та боявся навіть вистрелити у ворога, але після одного із листів його батьків втратив сенс життя, та щоб забути горе з головою, поринувся у війну. Впродовж 1-го року В.І. Чапаєв перетворився із рядового в унтер-офіцера, а за прекрасні бойові дії отримав орден Повного Георгіївського Кавалера

Найдовша «стаття» Вікіпедії[ред. код]

Майже по Аристотелю (Арістотелю): «Хоч ми і друзі, та правильно все ж віддавати перевагу істині». Вперед, друзі!!! ) --Олег 20:52, 28 серпня 2011 (UTC)

Дик, равлик[ред. код]

Равлик - дик тварюка, шо мешкає на берігах річок і перебуває в нещадній стогнації рибаловами Чернігова. Тварина також відома своїм товаришувнням с Маженікулою, іншим предстаником класа топінамбуревих.[23]

Вогонь Ундінга[ред. код]

«Вогонь Ундінга» (англ. The Undying Fire) — роман англійського письменника …

з чого це раптом «Незгасимий вогонь» (The Undying Fire) перетворився на «Вогонь Ундінга»?!?

Велике село[ред. код]

З розділу «Економіка»:

У 2007 році серед 2 осіб у працездатному віці (15-64 років) 2 були активні, 0 — неактивні (показник активності 100,0%, у 1999 році було 50,0%). З 2 активних працювали 2 особи (1 чоловік та 1 жінка), безробітних було 0 (0 чоловіків та 0 жінок). Серед 0 неактивних 0 осіб було учнями чи студентами, 0 — пенсіонерами, 0 були неактивними з інших причин (наближені дані, у 1999 році тимчасова зайнятість врахована частково).

Цікаво, а з яких інших причин були неактивними приблизно 0 осіб.)

Як зв'язатися з вчителем[ред. код]

Якщо вчитель активно працює у Вікіпедії, учні хоча б знають, що йому завжди можна написати на сторінку обговорення: Добрий ранок, коли і на скільки годин вручення атистатів? Alexandr14 11:28, 16 червня 2011 (UTC)

Можна було б до 11-го класу вивчити, як пишеться слово «атестат»…--Анатолій (обг.) 22:35, 2 липня 2011 (UTC)

Понєдєльнік Яна[ред. код]

Понєдєльнік Яна Вікторівна- народилася 1996 року 19 Жовтня у місті Нововолинськ, Україна. Нажаль відомою ще не стала але любить дуже танцювати, співати а найкраще у неї виходить писати пригодницькі романи. Одного разу вона потрапила до рук міліції томущо стояла і кричала на всю вулицю "Я Зїхала З Котушок". Це була жахлива інформація на все місто, що погіршило репутацію цієї видатної особи.Нещодавно вона перейшла в іншу школу де зістріла свою майбутню найкращу пожружку. На наступний рік вона збирається переїхати в Америку, де і продовжить свою карєру.

Якщо б статтю назвали "Понеділок", а не "Понєдєльнік" було б взагалі ржачно)) --ВікіPEDист (обговорення) 17:07, 21 квітня 2013 (UTC)

Втіхи перекладу;)[ред. код]

в процесі редагування цього:
Висока пристосованість і всеїдність диких свиней дозволила первісній людині швидко їх одомашнити. Свині розлучалися головним чином заради м'яса, але використовувалися також і шкури (для щитів), кістки і щетина.
мабуть від "разводились" -> розлучатись.--Звірі 09:02, 7 травня 2011 (UTC)

Захотілось приміряти[ред. код]

[24] бо від вас недочекаєшся!--Сергій (обг.) 17:31, 27 квітня 2011 (UTC)

Із статті про Реквієм[ред. код]

Найвідомішим Реквіємом класичної епохи є Реквієм d-moll В.А. Моцарта, написаний 1971 року. Тій же епосі належать реквієми Л.Керубіні та А. Сальєрі.

Нелегка доля[ред. код]

Комерзан Ангеліна Василівна(народилась 23 березня 1996 р.)-дівчина,яка в свій вік...дуже багато дізналася...багато пережила.....в 8 років-розлучення батьків....11 років-нещасливе кохання...в 14років-переїзд до зовсім незнайомого міста...16років-втрата багатьох надій..

Пригода« Посейдона »(фільм)[ред. код]

фільм Посейдона є дуже гарним витвором мистецтва.Хоча я його недивилась але можу сказати назва захоплює!

Образа - з Вікіпедія:Запити до адміністраторів[ред. код]

1. Тре почистити цю сторінку. 2. Гості це добре але пора вже й міру знати. 3. На злодії шапка горить. Є! і нема чого на мене Булкою обзиватись

Біла деревна жаба[ред. код]

Це та жаба,вона пригає,ну і може стрибать.Потім розмножується і здохає. Вона зеленого кольору,що є очевидним. Також любить у водичці хлюпаться.Жінка жаба доглядає діток. Чоловік жаба плює в потолок.

Творчість аноніма --A-tomic 14:09, 7 березня 2011 (UTC)

30 лютого[ред. код]

При створенні сторінок проекту «Цей день в історії» ElimBot видав ось такий шедевр: Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/30 лютого. Звісно, подій цього дня йому знайти не вдалося... — 19:32, 3 березня 2011 (UTC)

А от і невгадав. 30 лютого існувало в історії, зокрема кілька разів у Норвегії. Так що якісь події таки траплялися у цей день, хоча й навряд чи важливі. З повагою ゲイ 10:04, 7 березня 2011 (UTC).
Та знаю, просто це ж шаблон для розміщення на головній сторінці в певний день. Цікаво, в який день на Головній розмістили б шаблон «Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/30 лютого»... — NickK 12:29, 7 березня 2011 (UTC)

Виробник машин смерті[ред. код]

У 1984 закінчив фізико-технічний факультет ДНУ за спеціальністю “Виготовлення летальних апаратів”. (зі стаття Сухоніс Фідель Анатолійович)

Гормональний фон підлог[ред. код]

...З тієї ж причини картини відомих художників XVII—XIX століть, які зображують оголених жінок, в переважній більшості малювалися з відсутністю рослинності на статевих органах...

У чоловіків набагато частіше... Це пов'язано з різним гормональним фоном у підлог...

Ochrenet[ред. код]

 • В статті Хмельницький(озерна)

Озерна-частина Хмельницького.Там є озеро і великий мусорник. Тай всьо шо ше казати шоб сторінка біла біль-менш заповнена.

 • В статті Сауна

Сауна-себто баня але не проста баня а баня вищий клас підвищеної комфортності можливо з дівками і спиртними напоями короче крута баня. --Krystofer 14:13, 22 січня 2011 (UTC)

Друга стаття навіть дотягує до Петроса. --Буник 14:52, 22 січня 2011 (UTC)

Головна зброя вершника[ред. код]

Головною зброєю вершників був цибуля. Яка жахлива і варварська зброя! Всі вороги плакали рясними сльозами... ) --Helgi 08:15, 14 грудня 2010 (UTC)

Справді, смішно. Цибуля ж жіночого роду.--Назар Саман 08:42, 14 грудня 2010 (UTC)
А вороги монголів про це не здогадувались. Отак і загинула Русь-Матінка під ударами монгольської цибулі... --Helgi 08:56, 14 грудня 2010 (UTC)
Монгольського цибулі (або цибуля?)--Назар Саман 09:26, 14 грудня 2010 (UTC)
Ну так, так... Він — цибуль, а вона — цибулиха (або цибуля і цибулійка). Італійський варіант цієї зброї називався якось чи поліно, чи кимак. А англосакси модифікували базову комплектацію лакріматора з використанням газу Ne — «0 неон» --Helgi 09:37, 14 грудня 2010 (UTC)

І не лише там! У Стародавньому Єгипті основною зброєю служили цибулю і бойова сокира. Мабуть, спочатку доводили до сліз, а потім забивали сокирою... — NickK (обг.) 11:34, 21 лютого 2021 (UTC)

Порода собак шар-пей[ред. код]

Є думка, що шарпей споріднені чау-чау, але єдине, що у них спільне - це фіолетовий колір мови.

Теплові явища[ред. код]

теплові явища - це явища якві виділяють тепло.Тепло виділяє Сонце.ОДНАК є ще багато теплових явищ

Вічний Народний синоптик[ред. код]

Володимир Савович Лис (*26 жовтня 1950 — † ще ні) — український журналіст, драматург, письменник. Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися.

Корупціометрія від Огірка[ред. код]

Студенти проф. Огірка продовжують писати нові статті, тепер і до Вікіпідручника, і цього разу вийшло таке:

Корупціометрія – це напрям науки на стику корупції і прикладної математики.
Вже зовсім недалеко до Маразмометрії — тої, що на стику маразму і прикладної математики. :)--Mr.Rosewater 19:39, 5 грудня 2010 (UTC)
Напевне, це галузь науки, яка вивчає корупціонованих математиків.--Назар Саман 14:02, 6 грудня 2010 (UTC)

Бакла[ред. код]

« Дивні фігури стільникового вивітрювання вапняків явно вказують на те, що ці поклади пов'язані не з повільними, протягом десятків мільйонів років відкладами, а з бурхливим катаклізмом, в якому моментально загинули численні морські організми. Піна, яку вони утворили, коли зварились заживо від перегрітих підземних вод, й дала такі неймовірні завитки в оголенні обривів Бакли. «

— Аффігєць! --Helgi 08:13, 2 грудня 2010 (UTC)

Морський бій біля Пенанга[ред. код]

Поглянте на вказані координати бою: 05°24′ пн. ш. 100°14′ сх. д. / 5.400° пн. ш. 100.233° сх. д. / 5.400; 100.233--Kamelot 16:13, 27 листопада 2010 (UTC)

Фернир[ред. код]

Devil medium.jpg

Фернир - патлатий чорт з мелірованою чолкою.

Склонний до чесання затилку замість гри на гітарі. склонний до безпідставних істерик, склонний мати вигляд як наркоман, склонний бути мрією малолітніх педовок.

На дух не переносить води, для того щоб ізгнати демона потрібно запропонувати йому зайти в воду.

Як стати Галичаненом[ред. код]

188.72.199.57 пропонує таке:

...Я пропоную для тих хто небоїться дізнатися щось нове і для тих хто любить неординарно дивитися на навколишній світ. Наступну, на першмй погляд божевільну, але цікаву можливість - ввійти в лави галичан. Оскільки, ще із давних давен нічого невідбувається саме собою. Тому найкраща можливість це організувати чи оформити у своїрідний, символічний ритуал. Це обовязково треба робити біля місцевої ратуші, в одному із міст Галичини, і виглядає він наступним чином - треба три раза прокрутитися навколо своєї осі, два рази підпригнути і прокричати дуже голосно "Ура"

(авторську орфографію збережено)

Український інститут лінгвістики і менеджменту[ред. код]

видимо институт не очень волнуется за своих абитуриентов. Ищу по интернету его целый день, а он переехал 2 года тому назад, а координаты старые! Безобразие и бардак! Буду поступать в другой

Краєзнавство в Україні[ред. код]

Морган Фрімен[ред. код]

…дуже поважаний американський актор. Він знімається в багатьох фільмах, не менше ніж Армен Джигарханян.

Гриф (міфологія)[ред. код]

підпис до зображення: «Грифон на кратері Лаврського музею», хоча ваза зберігається у Луврі :). --Erud 17:32, 15 квітня 2010 (UTC)

Планіметрія[ред. код]

Перший систематичний виклад планіметрії вперше був даний Евклідом в його праці «Почала» (лат. Elementa). [25]

Основними поняттями шкільного курсу планіметрії є крапка, пряма, площина... [26] --Bunyk 17:09, 30 березня 2010 (UTC)

Busta Rhymes[ред. код]

«Його батьки, що були вихідцями з Ямайки, переїхали у Велике Яблуко (англ. Big Apple — New York), коли їхньому синові виповнилось 12.» --Erud 15:22, 29 березня 2010 (UTC)

Обговорення категорії:Правоохоронні органи України[ред. код]

я хочу стати беркутом, або спец підрозділом!!

з таким інтелектом, авторові туди і дорога--Kamelot 19:05, 25 березня 2010 (UTC)

Семенівка[ред. код]

Світлий і широкий шлях у комуністичне майбутнє простелений перед трудівниками Семенівки.

Тарас Шевченко[ред. код]

Безмежну любов до України поет висловив у вірші «Мені однаково». Фраза отримала визнання.--Leonst 16:15, 13 березня 2010 (UTC)

також ця фраза є кількох рефератах. Звідки списано? --Ілля 16:20, 13 березня 2010 (UTC)
Ясно, що у нас потянули, студенти беруть на віру все що бачать у вікіпедії.--Leonst 16:22, 13 березня 2010 (UTC)
А чим неправильна фраза? --Bunyk 16:22, 12 травня 2010 (UTC)
У тому й гумор, що формально правильна.--Назар Саман 06:15, 31 травня 2010 (UTC)

Дунаївці (місто)[ред. код]

 • В 1597 році була затверджена печатка магістрату — журавель, що тримав камінь в нозі, якій мовби стоїть на варті, оберігає всю зграю від ворога.
 • На прапорі зображений образ того ж журавля, який тримає у лапі камінь, як і на гербі міста.

Коваленко Олена Едуардівна[ред. код]

Відрізнається зневажанням до людей, завдяки яким вона стала тим кім є, а саме до Артюха Станіслава Федоровича. Підбирає оточення серед підлеглих, особливо осіб чоловічої статі, основною фізічною рисою яких є маленький (близько 160 см) зріст. [27]

Ще нові категорії[ред. код]

оригінал тут

Адміністратор (!) А1 і колеги «граються», приколюються, стебуться, а може... сурйозно працюють над категоризуванням. --IgorT 13:58, 25 лютого 2010 (UTC)

Маю намір створити серію категорій, а також серію списків осіб, які закінчуються на задані дві літери. (Приклад: "Особи, що закінчуються на -ьє" - Шарль Мессьє і т.п.) Думаю така категоризація була би дуже зручною для навігації, а списки допомогли би скоординувати роботу вікіпедистів по наповненню Вікіпедії. У нас вже є подібні списки, а також категорії осіб, що починаються з літер хх, проте на мою думку з ростом Вікіпедії було би доцільно подвоїти їх ефективність шляхом, який я пропоную. Робота досить об'ємна і глобальна, тому спершу виношу на суд спільноти. Якщо досвід буде вдалим, подібну категоризацію та оспискацію можна буде також поширити і на підприємства, персонажі, геопункти, музичні альбоми, кінофільми і т.п. --А1 18:32, 24 лютого 2010 (UTC)

 • Підтримую ))) --Erud 18:42, 24 лютого 2010 (UTC)
 • Думаю згаданого пана можна ще додати наприклад у категорію «Особи в імені яких є -рл-». --Drundia [ˈd̪r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 21:09, 24 лютого 2010 (UTC)

Складнопідрядне речення[ред. код]

Едвард Мейбридж — англійський та американський фотограф і дослідник, відомий вивченням процесу руху та його фіксації, зокрема, знаний, як перший, хто використав відразу декілька фотокамер одночасно й проведеним завдяки цьому експериментам, винайденням у результаті так званого зоопраксископа (zoopraxiscope) — прилада, що служив для проектування картинок (фільмів), що існували до появи целулоїдної плівки, відтак один з винахідників-предтеч кіно.[28]

Дякую, що звернули увагу. Ще коли писав, здавалось «важким». Змінюю. --IgorT 13:58, 25 лютого 2010 (UTC)

Рейн-Головне міська електричка[ред. код]

Рейн-Головне міська електричка (нім. S-Bahn Rhein-Main) — система міського залізничного транспорту Франкфурта… (Насправді, це електричка між річками Рейн і Майн:))))

Добре, що хоч головне, а не смт. Головне. Мила б така електрича із Гессену та на Волинь. ゲイ 19:29, 28 липня 2010 (UTC)

Кріпатура[ред. код]

Кріпатура - це коли мязи дуже сильно болять. Кріпатура зявляється коли тіло що не звикло до навантажень, робить нагрузку на мязи. Чоб позбавитись від кріпатури треба або знову почати рухатись або на деякий час перестати.

В'ячеслав фон Плеве[ред. код]

Походив з сім"ї німецьких аристократів і був вирощений у Варшаві

Стаття Рублянь[ред. код]

«Рублянь - нова російсько-китайська валюта, створена у 2009 році на Кафедрі Хронологіїтм у місті Києві. В обіг має надійти у кінці 2011-2012 році та замінити існуючу валюту двох країн. Аналітики наголошують на її швидкому зміцненні та реальну конкурентноспроможність до Евро та американського Доляра уже у 2020 році. Рублянь ділитиметься на 100 копійок або 10 цзяу. Код валюти згідно другої поправки ISO 4217 RUЬ.» --Erud 18:45, 3 жовтня 2009 (UTC)

C Sharp[ред. код]

Цитата: Наступна консольна програма є версією традиційної "Привіт тобі" програми, котра виписує речення "Привіт тобі". --DixonD 22:24, 22 серпня 2009 (UTC)

Міра (співачка)[ред. код]

...записує треки "Ранок" та "Step On The Gas", постійно репетує у студіях та на репетиційних базах. Ото справжня українська співачка:) --DixonD 21:28, 18 серпня 2009 (UTC)

Колядівка[ред. код]

Творчість користувача LeeMin - стаття Колядівка. Можна згодом перенести у абсурдопедію.

«Кривбас» (Кривий Ріг)[ред. код]

Не знаю, плакати чи сміятися, але запрошую усіх охочих ознайомитися зі складом футбольної команди «Кривбас». Якщо пройтися по сторінках гравців основного складу, стає зрозумілим, чому команда демонструє не надто високі результати. )
P.S. Сміх сміхом, але з цим щось треба робити. Якщо комусь від такого стану речей скоріш сумно, аніж весело, запрошую приєднуватися до ось такої ініціативи. --Thevolodymyr 06:59, 14 серпня 2009 (UTC)

Все ж таки не витримав. Склад команди, достойний цієї сторінки переїхав сюди. --Thevolodymyr 07:47, 15 серпня 2009 (UTC)
Ех, пожаліли б краще запорізький «Металург», бо там взагалі є ветерани, які з 1900 року грають... — NickK 08:21, 15 серпня 2009 (UTC)
Та ні, це в них просто ігрові номери такі. Буває... --Thevolodymyr 16:19, 15 серпня 2009 (UTC)
Пожалів, вже не грають (принаймні в Метазапі. --Thevolodymyr 16:59, 19 серпня 2009 (UTC)

Центр(и) Кіровоградської області[ред. код]

Зайшла суперечка про центр Кіровоградської області, і Користувач:Ahonc узявся визначити його з математичною точністю. В результаті з'явився малюнок аж з «двома центрами» області:

дивіться на мапі жовта і синя крапки позначають «центри», віднайдені автором. --Turzh 21:59, 27 липня 2009 (UTC)
Точність там не дуже математична (я рахував по наявній по карті, а не по координатах крайніх точок). Жовтий круг — геометричний центр, синій — географічний.--Анатолій (обг.) 22:13, 27 липня 2009 (UTC)
) Всім охочім — проставте ще з деяток центрів у фігурі ! --Turzh 22:19, 27 липня 2009 (UTC)
І що тут смішного?--Анатолій (обг.) 22:23, 27 липня 2009 (UTC)

Взагаліто смішно те, що Ahonc сприймає центр тільки з позиції точних наук. Насправді і географічний і геометричний центри вказані (на око) вірно. Підхід не правильний--Kamelot 14:46, 11 серпня 2009 (UTC)

Жорастан[ред. код]

Знаю, що прикол, сам вилучив, але для гумору згодиться:

Жораста́н — велика країна,яка прихована десь біля Казахстану. Столиця Жорастану — Жораград, також там є місто Жорабург та Жорастопель. На півдні є Жорине Море неподалік від Жорастопеля. Населяють країну жорастанці .Кожен Жорастанець гордиться своєю державою, всі вони вітаються Hiel Jora, тобто Халь Жора. Валюта у країні Жорадоллари і Жораценти. Економіка держави стоїть на арбузах, та їх погрузці.
Для Жорастанської Вікіпедії :-) --Turzh 20:11, 19 червня 2009 (UTC)

Відомий украИнський поет про себе[ред. код]

Новий користувач дебютував статтею про самого себе. І ось що там було:

 • «Відомий сучасний украинський поет…»
 • «…нагороджений Міжнародную летературную премією ім Ніколая Гумільова»
 • «…членом Межрігіональної спілки…»
 • «…в періодичній пресе»
 • «…декілько поєтичних сбирок»

І все це на просторі лише в півтора кілобайти. Борони Боже від таких поєтів!

Ім'я в студію! Країна має знати своїх героїв! --А1 16:36, 12 травня 2010 (UTC)

Динозаври та жирафи[ред. код]

Ззовні брахіозавр був дуже схожий на гігантського жирафа [29].--Anatoliy 024 046 12:09, 9 червня 2009 (UTC)

«Лідер української висоти, недобудований з середини»[ред. код]

Хмарочос «Континенталь» в місті Києві вже є добудований до кінця своєї висоти, але він не застеклений і недобудований з середини тож його не можна вважати лідером української висоти. Зі статті Хмарочоси України... --Turzh 20:02, 9 травня 2009 (UTC)

Фінські вояки на лещатах[ред. код]

Фінські вояки на лещатах
Радянсько-фінська війна (1941—1944) [30]

... Зі словника: ЛЕЩАТА — Слюсарний інструмент, яким затискують оброблюваний предмет.

Обличчя[ред. код]

З недавньої версії статті: Обличчя є особистістною частиною тіла людини, по якій як правило вирізняють людину (зокрема охоронці правопорядку).

Добра стаття за 1 квітня[ред. код]

Колумб у музиці

Результати голосування

"Рускі" Щі[ред. код]

це руске блюдо яке не нужне вопше нікому і воно не вкусне

(стаття аноніма про щі)

5 балів! ) --Mr.Rosewater 16:24, 30 червня 2010 (UTC)

Люди пішли від мавп[ред. код]

...Люди пішли від мавп. Спочатку були автсралопітеки, потім пітекантропи, після них неанндертальці, а потім уже кроманьйонці [31]

Совєтське[ред. код]

Є транспортне повідомлення з м. Ялта (маршрутне таксі).

УАнет[ред. код]

« Назва «УАнет» складається з двох слів. Перше – доменне ім'я (яке також можна інтерпретувати як перші дві букви слова «український» і постфікса «нет»…) «

Острів Лисянського[ред. код]

Площа острова приблизно 1.5557 км². (четвертий знак після коми і приблизно).

А що тут смішного? Площа острова 155,571 га (згідно з англ.вікі), якщо перевести в квадратні кілометри і округлити до четвертого знаку, то вийде 1,5557. До гумору треба було іншу фразу з тієї статті: Lisianski Island (мовою гавайців Папаапого). Що це за такі гавайці Папаапого? І чому їхня мова так нагадує англійську?)--Анатолій (обг.) 13:33, 31 січня 2009 (UTC)

А тут явно десь не вистачає коми.

« Острів Лисянського розташований за 1490 км на північний захід від м.Гонолулу на острові Оаху. «
« Український російський мореплавець Лисянський Юрій Федорович відкрив Острів Лисянського у 1805 р. коли корабель «Невою» зазнав аварії із островом, — та зрозумів, що острів хоч неважливий, проте небезпечний для кораблів. «

Яке розмаїття перлин мови: Відкрив острів свого імені?! Ім’я корабля "Невою", а не "Нева"?! Бідолашний корабель, бідолашний острів, разом зазнали аварії?! ゲイ 20:09, 28 липня 2010 (UTC)

Усі коти міста[ред. код]

Елеонор Абернаті→ див. родичі.

Що більше цікавить читачів української Вікіпедії?[ред. код]

Статистика переглядів статей в укрвікі.png

Статистика перегляду сторінок в укрвікі у період газової кризи 2009 року. Зображено кількість переглянутих статей у січні 2009 року (у середньому за день) станом на 18 січня 2009, згідно даних сайту http://wikistics.falsikon.de/latest-daily/wikipedia/uk/

Єдрьона вош[ред. код]

Єдрьона вош — русизм, який всочився в українську мову в 18 сторіччі. Легенда мовить, що в бояр модно було мати воші в бороді. Знаходивши їх вони кричали: «Єдрьона вош!», що означало вищу ступінь радості. Лайкою не являється.

Іван Павло II[ред. код]

У дитинстві Кароль найбільше полюбляв футбол, лещата, місцеві кремові тістечка (kremówki) та театр.

Дивне захоплення...

лещата — то лижі по-западенськи --Ілля 15:34, 31 січня 2009 (UTC)
Річ у тім, що в статті були лещета, це справді лижі, а анонім замігив на лещата, що до лиж жодного стосунку не має — NickK 21:30, 31 січня 2009 (UTC)

Місцеві назви[ред. код]

Цікаво, як інколи перекладаються назви свят (у статті Уругвай#Національні свята, оригінальний варіант): 19 червня: Назва українською: «День народження Хосе Хервасіо», Місцева назва: «День народження Хосе Артиґаса». (примітка: Хосе Гервасіо Артіґас — одна людина, але хто ж здогадається)—Oleksii0

Робота — божевільний або промоутер[ред. код]

звідси ;)

Союзна республіка в НАТО[ред. код]

Литовська РСР стала членом НАТО і Європейського Союзу

Казахи[ред. код]

« В Україні, згідно перепису населення 2001 року проживало 5526 казахів, з яких в якості рідної казахську вказали 1041 особа (бл. 1/5 усіх казахів України), тоді як українську — 1079 осіб (бл. 1/7). «

Яким чином 1041, будучи меншим числом за 1079 є 1/5, в той час як 1079 — 1/7???--Kamelot 10:53, 20 вересня 2008 (UTC)

Тут же написано - "близько", а не "точно".--Назар Саман 07:10, 31 травня 2010 (UTC)

Виправив. На сайті перепису населення вказано 822 казахи зазначили рідною українську, якраз ~1/7. ゲイ 20:27, 28 липня 2010 (UTC)

Революція 1905—1907 (підпис зображення)[ред. код]

Радянський плакат 1905 року Цікаво, а радянські плакати 1000-го, 1100-го років не збереглись

Історія пляжного футболу[ред. код]

Боти вміють створювати гарні перенапрямки. Після їх розгортання вийшло б таке:

Участь у змаганнях відомих спортсменів з великого футболу, таких як ... Мігель... сприяло поширенню телевізійного висвітлення

Хто б міг подумати, що пляжний футбол та телебачення такі давні...

Музичний напрямок "голен-поп"[ред. код]

Із занепадом медчестера й шугейзинга до середини 1990-х сформувався новий музичний напрямок, названий голен-попом, очолюваний такими групами, як Oasis, Blur, Suede й Pulp. [32]

Чи це музика для голених? У дійсності же мався на увазі брит-поп (скорочення від британська поп-музика).

Засоби поразки[ред. код]

Дивітьсяя вакуумна бомба.

Маленькі курці[ред. код]

"Велика організована боротьба з курінням в багатьох країнах призвела до зменшення курців." Див. сучасну або першу версію статті.

Партія регіонів[ред. код]

Політична ідеологія:"Щаслива родина — успішна країна!" Див. шаблон

Підлога Маккартні[ред. код]

Цей день в історії: 24 вересня.

Народилися:
 • 1941 — Лінда Маккартни (Шаблон:Langі) (пом.1998), дружина Підлоги Маккартни (Шаблон:Langі) [33].
 • «...Інші вісім пісень були написані Джоном Ленноном і Підлогою Маккартні» [34].

(Якщо хтось не зрозумів — мався на увазі Пол Маккартні)

Удвічі коротше від безстрокового[ред. код]

Користувачів, у яких всі редагування вандальні, блокують безстроково. У вас лише половина таких, тому ваш термін блокування може бути у два рази коротшим. --yakudza พูดคุย 16:24, 18 травня 2008 (UTC) [35]

Данилюк Володимир Олександрович[ред. код]

...Володимир Данилюк дебютував у складі львів'ян. Ще на тренувальних зборах період в Ялті йому зламали носа, потім у ході сезону зламали й ногу. [36]

Куренай Югі[ред. код]

Куренай – кунойічі, тобто жінка-ніндзя, одна з небагатьох, хто досяг такого високого рівня. На даний момент вона є вагітною від вже мертвого Асуми Сарутобі. [37]

Гумор[ред. код]

 • Є люди, в яких відсутнє почуття Г.. Цей психічний розлад назвивається відсутністю почуття Г..

Анекдоти

Анекдоти — короткі повчальні оповідання з життя знаменитих людей. До знаменитих людей належать

 • Василій Іванович
 • Петька
 • Анка
 • Штірліц
 • Поручник Ржевський

Доля-музиканти[ред. код]

Доля-музиканти це, певно, ті, що тримають долю ? --Movses

* 1944Мік Ралфс (англ. Mike Ralphs), англійська доля-музикант, гітарист 

Срезневський Іван Овсійович[ред. код]

Іван Овсійович Срезневський (* 1770 — ↑ 1820) [38]

символ † означає - помер, а що може значити символ ↑?

Вікіпедія:Вікіконференція[ред. код]

Форма доповідей : оральна (безпосередня участь), постерна --Helgi 08:19, 4 лютого 2008 (UTC)

Ціанотерапія[ред. код]

Новий метод лікування, див. в статті Статті польської Вікіпедії... [39] --Oleksii0 17:36, 12 січня 2008 (UTC)

Віргінський ара[ред. код]

Відомий винятково по викопних лапках, які орнітолог Олександр Ветмор (англ. Alexander Wetmore) знайшов в 1937 році в пагорбах, що утворювався з кухонних покидьків і начиння первісної людину...

Вікторія (королева Великої Британії)[ред. код]

Королева Вікторія робила всілякі знаки уваги імператорові Миколаю.

Країни-члени ООН[ред. код]

...

...

Амбарний замок[ред. код]

Амбарний замок - це нескладний, але важкий механічний пристрій, що запобігає проникненню в амбар та інші схожі за призначенням об'єкти. Складається з трьох основних частин: дужки, серцевини та оболонки (переважно металевих). Були відоиі ще у стародавньому світі. Порада злодіям. Для уникнення спротиву споруди рекомендується перепиляти дужку замка.

Берн (для читачів 18+)[ред. код]

 • у 19 столітті місто розрослося за межі річки
 • Собор Берна вважається найважливішим піздноготічним храмом Швейцарії (Берн)

Gala[ред. код]

"Gala" - це одна з організацій миючих засобів для дому. це також можуть бути стіральні порошки. Вони бувають з різними запахами (морська свіжість, лимон...). Соціологічне опитування довело, що це досить гарна та ефективна продукція.

Українська Православна Церква (Московський Патріархат)[ред. код]

Варіант перший

З шаблону [40]:

Варітант другий ("виправлений")

З шаблону [42]

Жінка[ред. код]

статевим протиріччям жінки є чоловік

Валява (Городищенський район)[ред. код]

ВАЛЯВА Городищенського РАЙоНу - це Клубний центр Украйіни мало хто знае що літом туди приїде ДеВід Гуетта зі своїм новим альбомом Life is the Valava. Місяць назад звідти нехотів вилазить Paul Vandyk цитую його слова " Нетрогайте Б*я мене я тут буду жить Валява це руль, Амстердам-отстой... Так що запрошуемо всіх бажаючих побачити Клубне життя Валявських людей 23 серпня відбудется сингл Д.Гуетти так шо давайте по биріку сюда в місцевий клуб "Када ми в клубе чікси танцуют" він знаходится в центрі села. Валява також славится своїми Діджеями наприклад Dj LSD, Dj DetroIt , а також Хуторянський Dj ELEKTROHAUSE , в прості дні там відбуваются діджейбатли в ВШД (Валявська Школа Диджеїнга) в який навчався сам Dj KONb. Валява поділена на 5 клубних районів ЕлектроХутір, ТехноГард, ТрансЦентр, та ПопівкаБАСС і ЧубівкаДРАМ

Наші брати пишуть...[ред. код]

Любой может внести свой вклад, и статьи пишутся совместно больной аудиторией. - Довідка російських вікіновин

Тихорєцьк[ред. код]

«Тихорецкий машинобудівний завод імені Злодійського В. В.» — випуск залізничного устаткування.

Олександр Пономарьов[ред. код]

У дитинстві Саша хворів на малокрів'я. Та знайшлася жінка — Рахіль Хасиллівна, яка згодилася влити Сашку трохи своєї крові. Відчувши повну кров, Саша зовсім змінився: став постійно битися з хлопцями, належав до хуліганських компаній.

Комп'ютерний переклад[ред. код]

Зі статті Гавайські острови:

« Цей архіпелаг репрезентує над морем вершини великої під морем гори діапазон знав як Гавайського-Імператора підводним горими ланцюг, утворену вуканічну діяльністю над гарячій точкам, у плащі землі. При про 3 000 км з найблизького материкa, Гавайський архіпелаг найбільш ізольований островів на Землі. «

Вікіпедія:ВИЛ - збочення[ред. код]

Скриншот Вікіпедія:ВИЛ від 27.05.2007 :))

Порно[ред. код]

 • Порно — нецензурне сношение людей.

1866[ред. код]

11 серпня– у США відкрит перший у світі майданчик для катання на роликових кониках

Категорії персоналій, створені ботом[ред. код]

 • Категорія:Давньоєгипетські мультиплікатори
 • Категорія:Давньоєгипетські мікробіологи
 • Категорія:Давньоєгипетські Нобелівські лауреати
 • Категорія:Давньоєгипетські нумізмати
 • Категорія:Давньоєгипетські офтальмологи
 • Категорія:Давньоєгипетські хокеїсти
 • Категорія:Давньоєгипетські футболісти
 • Категорія:Давньоєгипетські футбольні тренери
 • Категорія:Давньоєгипетські кікбоксери
 • Категорія:Давньоєгипетські гонщики
 • Категорія:Давньоєгипетські гандболісти
 • Категорія:Давньоєгипетські біатлоністи
 • Категорія:Давньоєгипетські баскетболісти
 • Категорія:Давньоєгипетські програмісти
 • Категорія:Давньоєгипетські піаністи
 • Категорія:Давньоєгипетські революціонери
 • Категорія:Давньоєгипетські режисери
 • Категорія:Давньоєгипетські скрипалі
 • Категорія:Давньоєгипетські телеведучі
 • Категорія:Давньоєгипетські українці
 • Категорія:Давньоєгипетські льотчики
 • Категорія:Давньоєгипетські космонавти
 • Категорія:Давньоєгипетські дизайнери
 • Категорія:Давньоєгипетські олігархи
 • Категорія:Давньоєгипетські міліардери
 • Категорія:Давньоєгипетські астронавти
 • Категорія:Давньоєгипетські антропологи
 • Категорія:Давньоєгипетські імунологи
 • Категорія:Гонконзькі пасічники
 • Категорія:Гватемальські пасічники
 • Категорія:Албанські пасічники

Медведяча послуга[ред. код]

така послуга, що непобажаєш навіть свому ворогу! Старався зробити як най краще, але своїми вчинками зробив гірше.

Медвежа послуга - зробив так, як будь-яка людина так не незмогла б зробити, тоість сильно запаскудив своїй знайомій людині.

Наприклад: Знайома людина відкрила "свою душу"-(свої секрети) а ти натомість здав її з потрохами, або нагло використав ту інформацію.

Компеадор[ред. код]

Зручність нафігації машиною забезпечена наявністю на борту відеокамери, мікрофора та інших систем оповіщення.

Глушков Віктор Михайлович[ред. код]

Глушков Віктор Михайлович В 1975 нагороджений орденом Леніна за заслуги в розвитку радянської науки та в зв'язку з 250-річчям АН СРСР.

26 січня[ред. код]

Померли

 • 1891 — Николаус Серпень Отто (Nicolaus August Otto) (р. 1832), німецький конструктор, 4-тактний двигуна внутрішнього згорання, що створив.

Живіт[ред. код]

Живіт - тереторія на тілі людини, в якому знаходяться такі органи як:нирки,кишечник тощо.

Нам пишуть[ред. код]

перенесено зі сторінки Користувач:Gutsul/Нам пишуть

Інтернетом бродять різні люди, хтось читає, хтось дивиться картинки, а окремі особи знаходять в собі сили щось написати, деколи навіть в вікіпедію. Ось деякі шедеври:

Стаття час користувач зміст
Хотинський район 11:47, 14 Черв 2004 217.196.165.225 пішли ви на... Це Ваш сайт, Ви і публікуйте статті!!!
Дніпропетровський район 20:31, 9 Трав 2004 212.99.194.35 Dnipropetrowsk ist keine schöne Stadt, doch allerdings sind ihre Menschen schön und freundlich. Wenn ihr dahin fahtren müssen oder wollen - tun sie es, denn man kann da sehr viele interessante MEnschen antreffen.

(Переклад) Дніпропетровськ, це не красиве місто, щоправда його мешканці хороші та привітливі. Якщо ви мусите чи хочете поїхати туди — зробіть це, бо там можна зустріти дуже багато цікавих людей.

Петрос 17:43, 10 Трав 2004 212.86.254.8 Петрос - це взагалі ніштяк гора, але й складна до сраки, особливо зимов! отаке-то, курва мать! написав Олесь з Франика

Поле (фізика)[ред. код]

Поле - незрозуміла властивість простору змінювати стан руху матеріальних частинок.

Бужинська Катерина[ред. код]

У липні 2000 р. так званими «Імператором Всеросійським Миколою III Олексійовичем» і «Імператрицею Наталею I Євгенівною» привласнений дворянський титул Графиня.

Нерода Георгій Васильович[ред. код]

 • Георгій Васильовіч Нерода — радянський скульптор, народний художник РРФСР, член-кореспондент Академії витівок СРСР.

Співак[ред. код]

У класичній музиці і опері, голоси сприймаються просто як музичні інструменти. Композитори пишуть музику для цих інструментів, пам'ятаючи про вокальні можливості співака

Океан Ельзи[ред. код]

Океан Ельзи — популярна в Україні й багатьох інших країнах група, що співає важкий рок (Hard Rock).

Психоделічний рок[ред. код]

До найвідоміших в Україні груп, що співають пісні такого стилю належать : Океан Ельзи, Nightwish

Шумахер Міхаель[ред. код]

 • Перемоги: 91
 • Подіуми: 152
 • Окуляри: 1364
 • Перший гран-прі: Бельгія, 1991
 • Перший подіум: Гран-прі Мексики 1992

Сан Мун[ред. код]

Преподібний Сан Мян Мун дійсно народився в 1920 році 6 січня, проте за місячним календарем. Так в 2005 році 85-ий день Його народження святкувався 14 Лютого.

ru:Унуноктий[ред. код]

Российские ученые, синтезировавшие элемент, а также политики предлагают назвать его московием (Mw).

Гумор навколо Вікіпедії[ред. код]

 • Німецька Вікіпедія стрімко зменшується, ось що пише сайт німецького посольства в Україні http://german-embassy.org.ua

Щоденно до енциклопедії надходить близько 40 нових статей німецькою мовою і кожного дня майже 60 зникають.

 • Вікіпедія мовою "калаалліт" — мовою автохтонного населення Гренландії. Що цікаво: більшість статей помічені як кандидати на вилучення через вандалізм. Вочевидь, народ знущається і пише в них безглуздий набір літер [43]

Lordi (гурт)[ред. код]

В Росії результат Євробачення оголосили занепадом європейської культури, політичним голосуванням, перемогою бездарності над вічним мистецтвом, яке уособлював поп-співак Діма Білан з Росії.

Письменник-фантаст[ред. код]

Письменник-фантаст - це письменник, який у своїй творчості використовує фантастичний метод

Ліфт[ред. код]

Ліфт (від. грецького liftus - підіймати) - рухома коробка, яка дозволяє змінювати положення без фізичних зусиль. Часто використовується для переміщення людей і є прямокутною. Аксесуари, що є в типовому ліфті:

 1. Коробка, в якій власне знаходиться об'єкт перевезення
 2. Кнопки, що щозволяють вказати кінцевий пункт призначення (часто поверх)

Тіна Кароль[ред. код]

... отримала приз від Алли Пугачової — $50 тис. За це досягнення отримала звання Народної артистки України

Гокей[ред. код]

Гокей — вид спорту, в якому є три головні роди. Найбільш популярний рід відбувається на леді, де дві команди стараются стрілити малу ґумову шайбу ключкою у ворота.

Аналогічно: Що таке гольф? Це гра, в якій кулька діаметром два дюйми ставиться на кульку діаметром шість тисяч миль і треба попасти ключкою не у велику кулю, а у маленьку (з американського гумору)--Leon II 17:35, 26 листопада 2006 (UTC)

Зубрицька Марія Олексіївна[ред. код]

Зубрицька Марія Олексіївна (1957) - проректор Львівського університету, кандидат філологічних наук. Дослідницькі інтереси та основні наукові праці - Дослідження актуальних проблем розриву між читацьким горизонтом сподівань та реальним літературним досвідом на прикладі сучасного українського літературного процесу. Окрему увагу зосереджено на конституюванні нової ментальності в українських реаліях, які неминуче призводить до зіткнення рецепційних крайностей, без якого неможливо сформувати багату і розмаїту культуру сприйняття, витворити свою духовну рецепційну ауру.

Був такий анекдот на ту ж тему про попа й діву, яка міркувала так же чином, і він їй сказав "Женіться! Нє мєдля!"--Albedo @ 21:57, 18 травня 2006 (UTC)
)))))) Боже, давно так не сміявся… --ΑΜακυχα Θ 11:30, 6 грудня 2007 (UTC)

Гіперони[ред. код]

Гіперони - група баріонів, яким властива дивність, але в яких немає ні краси, ні чарівності. До складу гіперонів входить принаймні один дивний кварк. Як баріони вони мають напівцілий спін. Вони беруть участь у сильній взаємодії, а також у слабкій взаємодії, з якою пов'язані механізми їхнього розпаду. При розпаді гіперонів парність не зберігається.

От такі вони і є - гіперони... --Olvin 21:55, 17 вересня 2010 (UTC)

Мері Шеллі[ред. код]

Мері Шеллі (англ. Mary Shelley, при народженні Волстонкрафт Годвін (англ. Wollstonecraft Godwin), 30 серпня 1797 ) - о, це така жінка, вона була оточена значимими для Вікіпедії людьми, її чоловік Персі Біші Шеллі був визначним англійським поетом, її батько, Вільям Годвін, визначним англійським філософом, мати - Мері Волстонкрафт, письменницею та феміністкою, але найбільше відоме власне творіння Мері - Франкенштейн.

Історія написання Франкенштейна[ред. код]

Влітку 1816 року, в Франції, куди Мері Годвін утекла разом із Персі Біші Шеллі, одруженим чоловіком, молода незаконна пара часто зустрічалася з лордом Байроном та його лікарем, доктором Полідорі. Телевізора в ті часи не було, тому вечорами шляхетне панство розважалося тим, що читало різні страшилки. Одного разу вони вирішили, що кожен із них напише свою. Персі Біші Шеллі та Байрон швидко охололи до цієї ідеї, доктор Полідорі написав "Вампіра", чим започаткував цей жанр в англійській літературі, але всім утерла носи 19-річна Мері Шеллі. Її роман Франкенштейн, або Сучасний Прометей став класикою жанру.

Де-де? В Улан-Уде![ред. код]

Сьогодні серфую Вікіпедією, телевізор включений, випадково глянув — в російському фільмі на слова «Где-где? В Краганде!» йдуть чудові субтитри — «Де-де? В Улан-Уде!». Отже, маємо український відповідник! -- Володимир Ф 18:47, 23 вересня 2010 (UTC)

Це що! Я бачив у такій же ситуації, як на слово "мехцех" (від рос. "механический цех") ішли субтитри "хутроцех".--Назар Саман 08:40, 6 листопада 2010 (UTC)

Коли довічний термін закінчиться...[ред. код]

Блокування
Вас заблоковано безстроково у зв'язку з якимись порушеннями для запобігання подальшим порушенням.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої участі у проекті.
}}

--Bunyk 14:58, 13 листопада 2010 (UTC)

Змагання серед очкариків[ред. код]

Переможець визначається по сумі окулярів, набраних у всіх видах десятиборства[44]--Mr.Rosewater 16:15, 13 листопада 2010 (UTC)

Золота молодь[ред. код]

У 1841 орден був поглинений орденом Святого Сильвестра і отримав найменування орден Святого Сильвестра і Золотий міліції. Але тато Пій X відновив орден в колишньому статусі [45] :))

Нога[ред. код]

Нога - частина організму, яка використовується для руху. Складаєтьсь з багатьох частин.[46]

Гарне місто...Одеса[ред. код]

Як і кожне місто - Одеса, безсумнівно, має свою родзинку ... Це і забавні старовинні ліхтарі у центрі міста, що показують на якій вулиці перебуваєте ви і що вас чекає попереду (або позаду, праворуч і ліворуч). І канатна дорога в парку імені Шевченка. І морський вокзал. І порт. І кораблі, за якими так цікаво спостерігати. І маяк миготливий так зазывающее ... І набережна. І солоний повітря. І ще багато-багато всього. І не перерахуєш все що можна побачити в Одесі. Тут я була два рази. Але до сих пір з незрозумілих мені причин спочатку Одеса мені не сподобалася. Видалася якоюсь брудною, шумной, спекотній ... І от порівняно недавно ми відвідали Одесу знову, вдруге. І я ввібрала в себе красу цього міста. Не стану описувати які в Одесі є пам'ятки, ви просто пріедьте і побродити по Одесі. Мені здається, що для подорожі в Одесу ідеально підходить весна. Коли місто ще не встигли заполонит туристи і відпочивальники. Поки там не дуже спекотно і можна вдосталь вдихати запах моря ... Тепер більш практична інформація.[47]

Неандертальці[ред. код]

Анонімом на початку січня 2011 було додано ряд пасажів, найцікавіші з яких наведено нижче (текст безпосередньо доданий анонімом виділено курсивом). Автор не приховував свого співчуття до неандертальців, можливо й справді не всі з них вимерли...


Об'єм мозку — 1100—1700 куб. см. Для порівняннґ - мозок сучасної людини в середьному 1400 куб. см. Видно, що навіть при невеликій кількості знахідок решток неандертальців відразу натрапили на свідчення більшого об'єму головного мозку. Через це можна вважати що інтелект неандертальців міг бути і вищим за інтелект сучасної людини. В ході еволюції, як відомо, не завжди виживають найрозумніші - інакше б наші вчені були б найплодючишими - давали б найбільше потомства.

...неандертальці винайшли перші музикальні інструменти, загалом це свідчить про наявність розвинутої культури.

Неандертальці вміли використовувати саморобні інструменти й зброю, але, очевидно, у них не було ніякої метальної зброї - так що загалом вони були мирними.

Також існує теорія що плодючість самок кроманьйонців (що вийшли з Африки) була значно вища ніж місцевого населення неандертальців. Подібний процес ми можемо спостерігати і зараз - чисельність африканців зростає значно швидше ніж будь-якого неафриканського населення.

Поезія[ред. код]

Які таланти пропадають... --Microcell 15:47, 11 лютого 2011 (UTC)

Примітки[ред. код]