Вікіпедія:Додатки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Додаток (англ. Gadget) — JavaScript- або CSS-код, що його можна увімкнути для себе через налаштування облікового запису.

Увімкнення

Щоби підключити додаток, користувач має бути зареєстрованим. Тоді він може зайти у свої налаштування, вибрати закладку «Додатки», відзначити потрібні пункти й натиснути кнопку «Зберегти».

На самій сторінці налаштувань з метою безпеки додатки не виконуються. Більшість додатків використовують JavaScript, тому вони не працюватимуть, якщо у Вашому вебоглядачі вимкнене виконання скриптів.

Технічні деталі

Функіональність забезпечується розширенням mw:Extension:Gadgets. Список усіх додатків з відповідними їм системними повідомленнями можна побачити на сторінці Спеціальна:Додатки. Її вигляд визначається системним повідомленням MediaWiki:Gadgets-definition.

Принципової різниці між підключеним додатком і персональним оформленням через свою .js/css-підсторінку нема. Головна перевага додатка полягає в легкості підключення. Головний мінус додатків: щоби змінити параметри додатка все-таки доведеться редагувати свій .js/.css-файл