Вікіпедія:Завдання для роботів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.
Скорочення
ВП:ЗДР
ВП:ЗДБ

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6

На цій сторінці ви можете подати запит на вчинення якоїсь автоматичної дії, яку доцільніше провести роботом, а не людиною. Ботовласники розглянуть ваш запит і, спираючись на доцільність, виконають його.

Emblem-important.svg Будь ласка, не додавайте запити на дії, які можна виконати вручну (наприклад, заміна шаблону із малою кількістю включень або перейменування категорії з кількома статтями). Для швидшої роботи з категоріями ви можете встановити собі додаток HotCat у Налаштуваннях.

Додати новий запит

Зміст

Категорії років у науці[ред. код]

Прохання пройтися по категоріях і зробити виправлення аналогічно до оцього. Там категоризація за роком іде автоматично, а «батьківська» категорія -- там можна було б зробити «2010-ті в науці», але за декадами в нас нема категоризації, тож нехай буде батьківська в загальному за роками в науці. Дякую--Unikalinho (обговорення) 04:38, 24 жовтня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Тут ботом нічого не вийде тому що кожна категорія містить різний текст, який потрібно поміняти, і через це я змушений буду при кожній категорії змінювати параметри бота, а це буде ще довше ніж зробити вручну. Я, доречі, вже трохи категорії відредагував, але там ще залишилося багато.--Andriy.v (обговорення) 14:36, 25 жовтня 2016 (UTC)
Н-да... в мене теж часу обмаль... там в енвікі один цабе взявся навбокси об'єднувати, хоча у вікіданих обидва окремо ідуть... зараз я там гризоту маю.... Може потроху якось зробимо. 2017 відредагував--Unikalinho (обговорення) 17:21, 25 жовтня 2016 (UTC)

Категорії «Ґміни…» → категорії «Гміни…»[ред. код]

За результатами обговорення в нас загальновживаним варіантом написання прийнято Гміна — так називається основна стаття і Категорія:Гміни Польщі у ній виглядає логічно. А от вже у середині цієї категорії безлад, шизофренічно виглядає, коли стаття Гміна Мронгово, наприклад, відноситься до категорії із назвою «Ґміни». Необхідно перейменувати як самі категорії, так і повиправляти категоризацію у статтях. --Nina Shenturk (обговорення) 08:25, 20 жовтня 2016 (UTC)

Потроху роблю вручну. Якщо хтось підключиться — буду радий. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:41, 20 жовтня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 21:33, 20 жовтня 2016 (UTC)

Категорія:Українські вишивальники‎Категорія:Українські вишивальниці[ред. код]

--Albedo (обговорення) 08:05, 17 жовтня 2016 (UTC)

Albedo, нажаль я не зможу задовільнити ваш запит через те що у категорії не присутні тільки жінки (є Покиданець Михайло Григорович).--Andriy.v (обговорення) 08:36, 17 жовтня 2016 (UTC)
ми виділимо їх в іншу. --Albedo (обговорення) 19:39, 20 жовтня 2016 (UTC)
Як для мене слід залишити все так як є. Категорія не є настільки великою щоб її було доречно розділяти на "чоловіки та жінки", та й чоловіків у тій категорії є тільки один, і тому створювати окрему категорію для одної особи це нонсенс та можливо ще й не відповідяє ВП:КАТ.--Andriy.v (обговорення) 20:21, 20 жовтня 2016 (UTC)
Зробив вручну. Вишивальниць як підкатегорію додав до вишивальників, ще додав Черемшинського, який теж вишивав багато. --Микола Василечко (обговорення) 20:31, 20 жовтня 2016 (UTC)
@Микола Василечко: А нам точно потрібен тут поділ за статями? Наче ж між вишивальниками та вишивальницями нема таких кардинальних відмінностей, і ті, і ті вишивають однаково — NickK (обг.) 09:54, 21 жовтня 2016 (UTC)
@NickK: А нащо тоді поділ тут? Як там є, то чого вишивальниці не можуть бути окремо, тим паче, що їх таки є трохи. --Микола Василечко (обговорення) 14:46, 21 жовтня 2016 (UTC)
@Микола Василечко: Не знаю навіщо. У Категорія:Українські народні майстри нікого не ділять за статтю, наприклад. Якщо ще жінки-політики та жінки-військові можуть розглядатися окремо з історичних причин, то чому саме жінки-вишивальниці мають бути підкатегорією чоловіків-вишивальників, зрозуміти не можу — NickK (обг.) 15:15, 21 жовтня 2016 (UTC)
У категорії нема уточнення «чоловіки», «вишивальники» це збірна назва. Чого тоді Категорія:Українські акторки є в категорії Категорія:Українські актори? --Микола Василечко (обговорення) 15:28, 21 жовтня 2016 (UTC)
Не знаю, навіщо це зроблено. Виходить, що до категорії Категорія:Українські вишивальники входять лише чоловіки, а жінки відправлені до підкатегорії Категорія:Українські вишивальниці. Так само й з акторами. Тут потрібно або робити чоловіків і жінок рівноправними (як в англійців у en:Category:Ukrainian actors, яка поділена на en:Category:Ukrainian male actors та en:Category:Ukrainian actresses, або ж паралельні fr:Catégorie:Acteur ukrainien та fr:Catégorie:Actrice ukrainienne у французів), або злити їх докупи — NickK (обг.) 16:29, 21 жовтня 2016 (UTC)
Такі питання треба на загальне обговорення виносити і визначатися колегіально, як доцільно зробити. --Микола Василечко (обговорення) 18:07, 21 жовтня 2016 (UTC)

Там же[ред. код]

Замінити росіянізм Там же на Там само. --Микола Василечко (обговорення) 19:31, 5 жовтня 2016 (UTC)

Тільки не ботом, а напівавтоматично хоча б. Бо є й таке, наприклад: там же, де таких звань немаєNickK (обг.) 23:56, 5 жовтня 2016 (UTC)
Напевно, що під контролем. Але цей приклад теж треба замінити з там же, де таких звань немає на а там, де таких звань немає... --Микола Василечко (обговорення) 11:23, 6 жовтня 2016 (UTC)

Категорія:Померли від інфаркту міокарду[ред. код]

Перемістити статті (є бл. 70) з Категорія:Померли від інфаркту міокарду в Категорія:Померли від інфаркту міокарда. --Микола Василечко (обговорення) 18:40, 28 вересня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:35, 28 вересня 2016 (UTC)

Знов інтервікі[ред. код]

Колеги, всіх ботів, що переносили інтервікі на Вікідані, схоже, вже повимикали? Якщо так, то дарма: користувачі різних розділів продовжують працювати з ВД, і завдяки ним досі з'являється чимало збігів інтервік на ВД та в статтях. Такі інтервікі зі статей варто би прибрати. Це, звісно, може здатися зайвим засмічуванням історій, але справа в тому, що деякі користувачі починають прибирати їх вручну, зносячи разом із ними ті, що зносити не треба, і створюючи купу роботи для перевірки. Крім того, серед таких інтервік важче виявити ті, що не збігаються з ВДшними і з якими треба розбиратися. Stas (обговорення) 16:13, 28 вересня 2016 (UTC)

підсторінки документації[ред. код]

для уніфікації роботи посилань на підсторінки документації шаблонів і модулів треба перейменувати усі підсторінки "/ Документація", масово створені у минулому, просторів назв 10, 828, (а може й 11, 829) на "/документація" без створення перенаправлень - для того щоб посилання редагувати, історія тощо не вело на перенаправлення.--Avatar6 (обговорення) 14:52, 28 вересня 2016 (UTC)

Avatar6 а ви цю тему вже десь обговорювали? Такі перейменування є досить серйозними і без попереднього обговорення, такий запит виконувати не буду.--Andriy.v (обговорення) 15:35, 28 вересня 2016 (UTC)
То що сказала спільнота і що Ви вирішили? Чи треба таки це обговорювати?--Avatar6 (обговорення) 06:00, 21 жовтня 2016 (UTC)
Крім того що я б радив це ще додатково обговорити та послухати думку деяких досвідчених користувачів, наразі саме виконання такого запиту є технічно досить складним, бо базовий скріпт "по перейменуванню" мого бота передбачає що я маю вказувати йому які сторінки потрібно перейменовувати та на які, але це буде дуже довго бо як ви сказали там приблизно 10 тис. сторінок. Тому тут є три варіанти: 1) Я створюю новий скріпт для робота який буде автоматично відшуковувати та перейменовувати потрібні сторінки, але на це потрібно буде багато часу (мінімум 3 місяці) бо я не розбираюся досконало у мові python та й часу і бажання щоб цим зайнятися немає. 2) Ви даєте мені список усіх сторінок у форматі:
[[Шаблон:X/Документація]]
[[Шаблон:X/документація]]
[[Шаблон:Y/Документація]]
[[Шаблон:Y/документація]]
3) Цим займеться інший ботовласник.--Andriy.v (обговорення) 08:28, 21 жовтня 2016 (UTC)
Як на мене, все і так гарно працює. Зайвий раз навантажувати сервери не варто. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:40, 21 жовтня 2016 (UTC)
"я Вас умоляю"! "все і так гарно працює" лише тому, що не Ви над цім працюєте. "Зайвий раз навантажувати сервери не варто" — сервери для навантаження і обслуговування людських потреб і призначені! Якщо маєте знання мови шаблонів Вікіпедії перегляньте код та історію редагувань шаблону {{Шп}} (і·о·д·р··#), щоб зрозуміти як шаблони і їх розробники "становляться раком" задля і перед користувачами через відсутність стандарту конвенції називань документації у Вікіпедії!!!.--Avatar6 (обговорення) 06:21, 22 жовтня 2016 (UTC)


Шаблони категорій[ред. код]

Прохання пройтись по шаблонах з Категорія:Шаблони:Нагороди за країною та її підкатегорій, і в тих шаблонах, де є у вікікоді {{PAGENAME}}, усунути це (приклад). Бо через оце {{PAGENAME}} йде неправильне сортування в категоріях, які цим шаблонам відповідають--Unikalinho (обговорення) 05:59, 25 вересня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Можете будь ласка навести приклад сторінки де відбувається неправильне сортування через дію {{PAGENAME}}? Я подивився на пару категорій, але там здається все ОК.--Andriy.v (обговорення) 07:58, 25 вересня 2016 (UTC)
Ну наприклад Шаблон:Кавалер Великого Хреста ордена Марії-Терезії. І, відповідно, категорія. Боюсь, Ви подивились саме те, що я вже виправив. Face-smile.svg--Unikalinho (обговорення) 14:03, 25 вересня 2016 (UTC) Ще Шаблон:Хрест «За військові заслуги» (Австро-Угорщина). Ну але, думаю, Ви самі розумієте, що якщо я почну сам шукати приклади, то й у боті не буде сенсу. Face-smile.svg--Unikalinho (обговорення) 14:05, 25 вересня 2016 (UTC)
Наче YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 15:28, 25 вересня 2016 (UTC)

Простір назв[ред. код]

Для уніфікації документації Вікіпедії щонайменше поза головним простором назв Вікіпедії треба замінити словосполучення простір/простору/простора/простором/простори/просторів/просторах/просторам/просторі імен словосполученням простір/простору/простора/простором/простори/просторів/просторах/просторам/просторі назв. Бажано також додати посилання на Довідка:Простір назв, якщо воно відсутнє на сторінці включення словосполучення. --Avatar6 (обговорення) 09:17, 19 вересня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено в просторах "Вікіпедія" (крім сторінок обговорення типу Кнайпи, ВП:ЗА і т. д.) і "Довідка".--Andriy.v (обговорення) 07:50, 25 вересня 2016 (UTC)

Сторінки [1], що посилаються на «Вулиця Героїв Майдану (Львів)[ред. код]

Треба виправити згідно з новою назвою. Дякую. --Бучач-Львів (обговорення) 10:43, 16 вересня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 15:12, 16 вересня 2016 (UTC)

Луганська дирекція Донецької залізниці → Луганська дирекція залізничних перевезень[ред. код]

Замініть, бдуь ласка, усі посилання (десь під сотню). Дякую. --Fessor (обговорення) 06:48, 9 вересня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:42, 9 вересня 2016 (UTC)

Категорія:Репресовані у СРСРКатегорія:Репресовані в СРСР[ред. код]

Відповідно до правопису. Див також обговорення Вікіпедія:Перейменування статей/Категорія:Репресовані у СРСР → :Категорія:Репресовані в СРСР. Категорію перейменувати без створення перенаправлення. --Piramidion 18:20, 2 вересня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:08, 2 вересня 2016 (UTC)
Дякую Дякую--Piramidion 19:15, 2 вересня 2016 (UTC)

Категорія:Випускники навчальних закладів Російської імперії[ред. код]

А також Категорія:Випускники навчальних закладів СРСР, Категорія:Випускники вишів СРСР та всі подібні категорії випускників навчальних закладів неіснуючих країн. Прохання розформувати відповідно до обговорення Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/27 липня 2016. --yakudza 15:40, 26 серпня 2016 (UTC)

@Yakudza: а в чому полягає завдання саме для ботовласників? Зі статей там наче нічого вилучати/редагувати не потрібно, а треба лише вилучити самі сторінки категорій. --Yakiv Glück 02:14, 28 серпня 2016 (UTC)
 • YesТак Зроблено, розформував вручну. Там було б довше програмувати бота, ніж вилучати вручну — NickK (обг.) 10:43, 28 серпня 2016 (UTC)

Сторінки [2], що посилаються на «Проспект Степана Бандери (Київ)[ред. код]

Треба виправити згідно нової назви. Дякую. --Бучач-Львів (обговорення) 09:14, 10 серпня 2016 (UTC)

@Бучач-Львів: що на що виправляти? --Yakiv Glück 02:21, 28 серпня 2016 (UTC)
Yakiv Glück Видається, вже виправили [3]. Дякую. --Бучач-Львів (обговорення) 07:44, 28 серпня 2016 (UTC)
Уже нічого не треба. Там треба було в кількох шаблонах виправити посилання через перенаправлення, для цього боти й не були потрібні — NickK (обг.) 10:44, 28 серпня 2016 (UTC)

Категорія:Військова наука‎Категорія:Військові науки[ред. код]

їх ряд, і негоже не узгоджувати з, хоча б, ваківським переліком, або ж назвою (однина/множина) для супутніх категорій--Albedo (обговорення) 18:44, 9 серпня 2016 (UTC)

Категорія:Теорія прийняття рішеньКатегорія:ухвалення рішень[ред. код]

--Albedo (обговорення) 17:31, 9 серпня 2016 (UTC)

Заміна RISC[ред. код]

Вітаю. Прошу зробити заміну посилань зі статей RISC на RISC (процесор). Десь 120-150 включень. Дякую.--Brunei (обговорення) 18:17, 3 серпня 2016 (UTC)

 • YesТак Зроблено Знайшов лише 100. Виправив. --Yakiv Glück 04:25, 28 серпня 2016 (UTC)
Це ви поспішили. У англійців каже "RISC" redirects here. For other uses, see RISC (disambiguation). . Це -основне значення. Треба сучасну сторінку RISC перейменувати на RISC (значення), бо RISC (процесор) - не тільки процесор, а й архітектура системи команд.--Avatar6 (обговорення) 04:53, 28 серпня 2016 (UTC)
@Avatar6: якщо для процесора та архітектури спільна стаття, то посилання можна назад без проблем виправити. Запитання: чому у нас не так, як в енВП і чи варто зробити так. @Brunei: що скажете? Якщо згодні, то вам і переіменовувати сторінки, бо адмінські права лише у вас. --Yakiv Glück 09:21, 28 серпня 2016 (UTC)
Якщо говориться про RISC, то у великі більшості випадків ідеться мова про архітектуру процесорів. Тому, згідно з ВП:ТОЧНО, RISC (процесор) потрібно перейменувати на RISC, а RISC на RISC (значення).--Andriy.v (обговорення) 09:46, 28 серпня 2016 (UTC)
Думаю, справа в тому, що пан @Brunei: біолог і для нього не так очевидна перевага RISC (процесор) над RISC (біологія). Але тут ще біда, що RISC це назва архітектури процесорів, а не лише одного конкретного. --Yakiv Glück 14:57, 30 серпня 2016 (UTC)
Якщо усунемо уточнення зі статті RISC (процесор), то вирішемо все. Перевага архітектури процесора RISC — очевидна. Статті з біології ще не існує + на en.wiki за пошуком RISC перенаправляє на сторінку процесора.--Andriy.v (обговорення) 15:28, 30 серпня 2016 (UTC)
 • Шановні колеги, в англовікі обидві обговорювані статті мають відмінні від абревіатури назви. Перенаправлення з абревіатури на архітектуру процесорів створене там лише тому, що той термін був у вжитку раніше. Разом з тим, в українській біологічній термінології нема еквіваленту терміну RISC, а сам об'єкт (комплекс білків) є основним компонентом процесу, за відкриття якого у 2006 році присудили нобелівську премію, а через те вкрай важливий. Для ІТшників ближче перший RISC, але я, наприклад, дізнався про нього, лише коли побачив невірне перенаправлення. Якщо "RISC (процесор)" виглядає погано, давайте виправимо на правильніше. Але, казати, що один RISC важливіше іншого, не доводиться. І, до речі, ВП:ТОЧНО - лише проект правила. --Brunei (обговорення) 20:16, 31 серпня 2016 (UTC)
  @Brunei: Я ніяк не бачу на одному рівні статтю, яка була створена у 2007 році, зі статею якої досі не існує у нашому мовному розділі. Порівняння можна зробити й в англовікі, там про архітектуру процесора створили ще в 2001, а про біологію в 2010. Але все-таки, якщо ви ще не впевненні у тому що потрібно зняти уточнення з RISC (процесор), то можна це поставити на ВП:ПС.--Andriy.v (обговорення) 06:34, 1 вересня 2016 (UTC)
  Ви не можете бачити всього, це ясно. Ну винесете Ви це на ВП:ПС, це займе пару місяців лайки спільноти. За тиждень я створю цю статтю, на неї буде купа посилань. І що, будемо мірятися датами створення? Я пропоную включити здоровий глузд: RISC в українській науковій літературі використовується як позначення білкового комплексу: Гугл-Академія. Щодо програмування, нехай буде RISC-архітектура або RISC (комп'ютери). Навіщо на рівному місці створювати конфлікт? Пересічний читач Вікіпедії ніколи не чув ані про білки, ані про процесори. Йому буде корисно дізнатися про те й та про інше зі сторінки неоднозначності.--Brunei (обговорення) 14:32, 1 вересня 2016 (UTC)
  Як останній аргумент на користь моєї позиції та щоб уникнути ВП:ПС, хочу щоб ви подивилися що про це кажуть інші іншомовні розділи Вікіпедії. Подивився я на 5 самих більших : англійський, французький, німецький, італійський та російський. З усіх 5 тільки французький підтримує ваш варіант.--Andriy.v (обговорення) 15:39, 1 вересня 2016 (UTC)
  @Brunei: Там насправді не все про білки. На першій же сторінці RISC структурою фірми Atmel, далі на базе микроконтроллера PIC18F458 с RISC архитектурой, використовується RISC-мікропроцесор, домінуючу архітектуру RISC (Reduced Instruction Set Computer) мікропроцесорів. Ще там купа нерелевантного на кшталт Дослідження RISC (Relationship between Insulin Sensitivity and Cardiovascular disease risk), наших грамотіїв (Helth Risc), статей пана Bilke чи румунів про ризики, або й взагалі двох в одній статті (Hothrdrea din 10 ianuarie 2007, Skovsi Bilka (...) a fi vorba despre existenta unui risc major). Загалом за цим запитом (RISC білок) я бачу 15 статей про власне білок і 5 про архітектуру
  Взагалі назва RISC (процесор) некоректна, бо це не процесор, а архітектура процесорів, і в ідеалі її варто змінити на просто RISC (як в усіх інших вікі: у жодній вікі нема уточнення в дужках), в неідеальному випадку придумати якесь адекватніше уточнення — NickK (обг.) 18:10, 1 вересня 2016 (UTC)

Дійсно, є не тільки RISC-архітектура, але й CISC-архітектура. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:40, 1 вересня 2016 (UTC) @Brunei: в англовікі обидві обговорювані статті мають відмінні від абревіатури назви. дійсно так, бо абревіатури походять від англомовних словосполучень, якими і звуться статті. в українській біологічній термінології нема еквіваленту терміну RISC В українській it-термінології еквівалентних термінів RISC -reduced instruction system code) нема. Перенаправлення з абревіатури на архітектуру процесорів створене там лише тому, що той термін був у вжитку раніше. лише тому? чи тому що Ви так вважаєте? за відкриття якого у 2006 році присудили нобелівську премію, а через те вкрай важливий. ніхто не принижує важливості відкриття. дізнався про нього, лише коли побачив невірне перенаправлення. - За тиждень я створю цю статтю, на неї буде купа посилань. - Десь 120-150 включень - це Ваші цитати, невірне перенаправлення? Воно стало перенаправленням коли статтю переіменували. хто? будьте послідовним - Навіщо на рівному місці створювати конфлікт? - то хто створив потенційний конфлікт замінивши усі 100 вірних. посилань?--Avatar6 (обговорення) 22:23, 9 вересня 2016 (UTC)

Якшо за більш ніж 10 років створено 100 вірних посилань, то такими ж темпами вони будуть створюватися й далі, але невірно на комплекс білків чи на сторінку значень.--Avatar6 (обговорення) 22:34, 9 вересня 2016 (UTC)
Коли термін був один, були всі посилання на нього. Коли їх стало багато, потрібно виправити посилання. Для мене RISC - це лише білок. Якась там архітектура мені невідома. Проте з поваги до колег я запропонував створити статтю зі значеннями, а всі значення уточнити. Так робиться всюди. Невірне перенаправлення - це тоді, коли в статті про білки в мене спливли процесори. Саме після цієї знахідки я взявся до виправлень, які вам так не сподобалися. 10 років йшли посилання на одну статтю, бо інших не було. Тим не менш, пару неправильних все ж було створено. Тепер шансів на помилку більше нема.--Brunei (обговорення) 16:40, 10 вересня 2016 (UTC)
Ось ще раз пройшовся - і ще одне невірне посилання виправив: ред.№ 18783565--Brunei (обговорення) 16:46, 10 вересня 2016 (UTC)

Категорія:ПаломництваКатегорія:Паломництво[ред. код]

прош перемістити до однини. Негоже, за правилами--Albedo (обговорення) 12:28, 30 липня 2016 (UTC)

Уточніть, б.л., за якими правилами. --Олег (обговорення) 21:34, 3 серпня 2016 (UTC)
якщо слово вживається в однині, його стосують до найменування. Паломництво — і збірний термін, і абстрактно-конкретний, тут множини не треба--Albedo (обговорення) 17:30, 9 серпня 2016 (UTC)

категорія:Представлення знань → подання знань[ред. код]

Обговорення категорії:Представлення знань → Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. перемістити до питомішого подання знань. Заперечень не було. відсилаюсь до фахового підручника за назвою: Субботін С. О. Подання й обробка знань у системах штучного інтелекту та підтримки прийняття рішень: Навчальний посібник. — Запоріжжя: ЗНТУ, 2008. — 341 с --Albedo (обговорення) 15:30, 29 липня 2016 (UTC)

Також прошу українізувати Категорія:Теорія прийняття рішеньКатегорія:ухвалення рішень, що відповідатиме й коротшому, й точному (precise) англ. найменуванню--Albedo (обговорення) 17:31, 9 серпня 2016 (UTC)

Категорія:Залізничний транспорт Австро-угорської імперії[ред. код]

Перемістити статті з Категорія:Залізничний транспорт Австро-угорської імперії у Категорія:Залізничний транспорт Австро-Угорської імперії. --Микола Василечко (обговорення) 06:02, 28 липня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено. Увімкнув AWB в автоматичному режимі. Сподіваюся, бот не дуже напартачив. --Yakiv Glück 02:02, 28 серпня 2016 (UTC)

Священників → Священиків, священників → священиків[ред. код]

Згідно з ulif і СУМ. Пошук "священників" дає 306 статей Вікіпедії. Дякую. --91.245.74.50 20:16, 15 травня 2016 (UTC)

Якщо в різних відмінках, то більше: insource:/[сС]вященник[^ ]/ але тоді перекривається з легітимними написаннями в цитатах російською :/ --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:57, 7 червня 2016 (UTC)
Пошук insource:/[сС]вященників/ дає 351 статтю без перекриття, що теж немало. --193.93.217.45 22:27, 12 червня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено Виправив. Додав також до Вікіпедія:AutoWikiBrowser/Typos про всяк випадок. --Yakiv Glück 09:14, 28 серпня 2016 (UTC)

експерем* → експерим*[ред. код]

Пошук експерем* дає 213 статей. Їх треба поправити, бо у словниках немає слова «експеремент» і похідних слів. --91.245.73.118 11:44, 15 лютого 2016 (UTC)

Мій пошук знайшов лишень 44 сторінки з помилкою. YesТак Зроблено --«Teo» обг 09:16, 3 травня 2016 (UTC)
Дякую. Я знову вводжу експерем* у віконце пошуку Вікіпедії і отримую ще 169 статей (зі словами «експерементів», «експерементальних», «експерементував», «експерементально» тощо). --91.245.72.126 20:17, 9 травня 2016 (UTC)
Прошу переконатися. Вже стало 172 статті з усілякими «експерементами». --91.245.72.178 15:32, 14 червня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено Дякую пане аноніме, що звернули увагу. Додав помилку до Вікіпедія:AutoWikiBrowser/Typos. @Teodret: Якщо шукати за Wiki search (text) (all NS), то дійсно у списку з’являється дуже мало результатів. Потрібно шукати за просто Wiki search (text). --Yakiv Glück 05:04, 28 серпня 2016 (UTC)