Вікіпедія:Завдання для роботів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

Скорочення
ВП:ЗДР
ВП:ЗДБ

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7

На цій сторінці ви можете подати запит на вчинення якоїсь автоматичної дії, яку доцільніше провести роботом, а не людиною. Ботовласники розглянуть ваш запит і, спираючись на доцільність, виконають його.

Emblem-important.svg Будь ласка, не додавайте запити на дії, які можна виконати вручну (наприклад, заміна шаблону із малою кількістю включень або перейменування категорії з кількома статтями). Для швидшої роботи з категоріями ви можете встановити собі додаток HotCat у Налаштуваннях.

Додати новий запит

Категорія:Пінчери, шнауцери, молоси та швейцарські собаки-пастухи[ред. код]

Категорія:Пінчери, шнауцери, молоси та швейцарські собаки-пастухи незрозуміла категорія, ще й розірване перенаправлення. Але проставлена майже у трьох десятках статей. Вилучіть, будь-ласка і додайте {{db-catempty}} у цю недокатегорію. --ReAlв.о. 21:20, 28 жовтня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 12:24, 29 жовтня 2017 (UTC)

{{Каталонські країни}}[ред. код]

Замініть, будь ласка включення шаблонів Каталанські країни та Països Catalans на Каталонські країни. Дякую. --Fessor (обговорення) 17:41, 28 жовтня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 18:06, 28 жовтня 2017 (UTC)

Музичні альбоми за роком[ред. код]

Замінити категорії Музичні альбоми ХХХХ року на Музичні альбоми ХХХХ. Є роки з декількома сотнями включень. --Basio (обговорення) 05:01, 24 вересня 2017 (UTC)

Тривіальне завдання[ред. код]

Категорія:Перенаправлення категорій Вікіпедії не всі, але з розумом, будь- ласка,

десятки категорій. дякую..

далі буде.--Avatar6 (обговорення) 01:29, 19 вересня 2017 (UTC)

Прибрати категорію статей про села[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, приберіть 50 включень вилученої категорії Категорія:Села України з розвинутою соціальною інфраструктурою. Дякую.--Brunei (обговорення) 11:01, 16 вересня 2017 (UTC)

Вилучення Шаблон:Рядок переглядів зі сторінок обговорення[ред. код]

Вилучіть Шаблон:Рядок переглядів зі сторінок обговорення, будь ласка. Все одно він страшенно не актуальний, а в меню ліворуч є посилання на статистику відвідування сторінок. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 17:02, 30 липня 2017 (UTC)

Хіба та статистика сягає далі кількох останніх років? Зокрема аж 2010? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:51, 6 вересня 2017 (UTC)
@Base:
По-перше, він виглядає як розбите вікно, занедбаність Вікіпедії. І, на жаль, він не один такий.
По-друге, він відображає відвідуваність старих версій сторінок, які вже давно пішли в історію, а не актуальних. Наша ж Вікіпедія на п'ять рочків таки дещо підросла.
По-третє, кого цікавитиме історія, зможуть подивитися в історії редагування обговорення, де цей шаблон залишиться. :)
По-четверте, новий механізм дає можливість бачити динаміку на глибину понад 2 роки, що, в принципі, бачити динаміку вже дозволяє.
З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 07:34, 16 вересня 2017 (UTC)

Українізація Вікіданих[ред. код]

... не знаю чи знайдуться тут боти здатні, бо в нас переважають ботовидалянти... Список статей: К:Вікіпедія:P910:відсутня (0); в Елементах, на які посилаеться Властивість P910: основна категорія теми сторінки відповідних цім статтям Елементів Вікіданих, задати мітку-назву (label) українською мовою із префіксом "Категорія:", тобто "Категорія:<назва статті>", але!, поки що, тільки для назв, які не мають уточнення в назві (тобто сама назва сторінок не містить дужок, тобто "(уточнення)'). Це можна б було і напівавтоматично зробити інструментами Petscan і Quickstatements, але в мене технічні обмеження...--Avatar6 (обговорення) 18:25, 26 червня 2017 (UTC)

А можете перефразувати, будь ласка? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 10:18, 1 липня 2017 (UTC)
Наскільки я зрозумів, якщо в тій категорії, призначення якої мені не до кінця зрозуміле, бо я не зрозумів з її опису що це за ключі сортування плюс та мінус, ніколи таких не бачив, є умовна стаття «Слон», то треба для елементу Вікіданих на які посилається властивість p910 елементу Вікіданих, пов'язаного зі статтею «Слон» додати лейбл «Категорія:Слон», тоді і тільки тоді якщо в назві «Слон» немає фігурних дужок? Але ж категорія в україномовній Вікіпедії матиме називатись «Категорія:Слони», а не «Категорія:Слон». Ваш варіант матиме сенс тільки для статей що стосуються власних назв, наприклад, «Комуністична партія України» чи й взагалі іншою абеткою «11365 NASA» для яких буде дійсно використовуватись назва категорії яка відповідає назві самої статті. Якщо назви іншими абетками ще можна відділити, то власні назви від невласних відділити програмно я особисто не бачу як. Можете підказати як запобігти доданню неправильних назв за вашим алгоритмом? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 10:44, 1 липня 2017 (UTC)
@Base: Я спробував розібратися в цьому і що більше я вдавався, то більше замість якихось корисних речей знаходив проблеми самого підходу. В підсумку зрозумів, що виправити це нереально, й відправив на Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/8 липня 2017. Якщо ти знаєш, як врятувати цей шаблон, переробивши його на щось корисне — буду вдячний — NickK (обг.) 00:21, 9 липня 2017 (UTC)

Заранее извиняюсь за употребление чужого языка на этой странице; если кто хочет можете перевести мой пост.

Пользуясь случаем я бы хотел упомянуть тот факт что у большой части элементов викиданных про украинских населленых пунктов нету меток (лабел) на английском, а они крайне важны так как очень многие не понимают кирилицу и при отсутствующих англо-меток у них даже fallback не осуществляется и эти элементы "вне зоны доступа". Ранее заметил что в базе данных Укрстата по населению есть и английские транскрипции для н.п. Может кто-то заинтересован и может поработать немножко над этим, сделая упомянутые элементы ВД более полезными для инностранцев. С уважением, XXN (обговорення) 21:40, 17 липня 2017 (UTC)

Ну це загалом не складна задача, транслітерацію по постанові 55-2010 можна легко автоматизувати, не треба й в джерело якесь далі самої постанови дивитись, імхо. Треба тільки розібратись що там на вд твориться в плані як там найадекватніше витягувати наші НП, я не знаю чи всі з них позначені якоюсь властивістю. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:41, 17 липня 2017 (UTC)
ппц, йому прямим текстом кажуть про українізацію Вікіданих (необхідність), а Воно видалянством займається,
то хто чим ображений тут?. --Avatar6 (обговорення) 01:49, 19 вересня 2017 (UTC)