Вікіпедія:Завдання для роботів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.
Скорочення:
ВП:ЗДР
ВП:ЗДБ

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

На цій сторінці ви можете подати запит на вчинення якоїсь автоматичної дії, яку доцільніше провести роботом, а не людиною. Ботовласники розглянуть ваш запит і, спираючись на доцільність, виконають його.

Emblem-important.svg Будь ласка, не додавайте запити на дії, які можна виконати вручну (наприклад, заміна шаблону із малою кількістю включень або перейменування категорії з кількома статтями). Для швидшої роботи з категоріями ви можете встановити собі додаток HotCat у Налаштуваннях.

Додати новий запит

Зміст

Корекція таксокарток[ред. код]

Почистіть, будь ласка, статті з шаблоном Картка:Таксономія (це, зокрема, відкриє шлях до поліпшення самого шаблону):

 • треба замінити параметри: superrdo на superordo; famillia на familia; subclass_ordo на subordo; fossil range на fossil_range; image descr та image caption на image_caption; image width на image_width; range map на range_map; range legend, range map caption та range_map caption на range_map_caption; range map width та range_map width на range_map_width; syn на synonyms; type species на type_species; section name та section_name на subdivision_ranks; section text на subdivision (наслідки розтиражованих одруків та копіювання з іновік);
 • прибрати параметр iucnstatus, де пустий або збігається зі status (інші випадки розберу вручну; параметр не підтримується, скопійований із ру-вікі);
 • прибрати такі параметри там, де їх не заповнено:
  • caption (не підтримується, помилковий);
  • author, children, children name, image_alt, typus (не підтримуються, результат копіювання з іновік);
  • commonscat, eol, if, ipni, itis, iucn, mycobank, ncbi, pl (беруться (iucn та pl — скоро братимуться) з Вікідати; якщо ж параметр вписано, але не заповнено, це скасовує вивід вікідатського);
 • прибрати незалежно від заповненості:
  • parent (не підтримується і не вписується в структуру укр. карток, скопійований із ру-вікі)
  • image_fossil, display_children та trend (не підтримуються, нема ні в англ., ні в рос.).
 • якщо нема параметру commonscat, але є commons, що посилається на категорію, а не сторінку (наприклад, |commons=Category:Macrouridae), варто переробити його на commonscat (|commonscat=Macrouridae);
 • у статтях про птахів (| classis = [[Птахи]] (Aves)) треба прибрати параметр iucn (не тільки значення, а й весь запис), якщо його значення починається з одиниці. Такі номери втратили чинність пару років тому (приклад — тут); скоро влаштую вивід актуальних із Вікідати.
 • Треба позамінювати в будь-яких параметрах карток англійські назви на латинські або, за їх відсутності, на українські: Angiosperms на Angiospermae; Monocots на Монокоти; Eudicots на Еудікоти; Asterids на Айстериди; Rosids на Розиди; [[Flowering plant|Magnoliophyta]] на [[Magnoliophyta]]; [[Flowering plant|Angiosperms]] на [[Angiospermae]]; [[Animal]]ia на [[Animalia]]; [[Chordate|Chordata]] на [[Chordata]]; [[Mammal]]ia на [[Mammalia]].
 • У значенні параметру subdivision_ranks треба замінити, де трапляється, Species та [[Species]] на Види, а в значенні параметру subdivision — замінити See text на Див. текст.
 • Такі проблеми багато де трапляються по кілька штук, тож, якщо можна, було б дуже класно зробити все за один прохід. Stas (обговорення) 02:02, 7 жовтня 2015 (UTC)

Категорія:Села Вірменії[ред. код]

Здраствуйте, надо в статьях сел Армении удалить этот параметр[1]--6AND5 (обговорення) 16:51, 3 жовтня 2015 (UTC)

В процесі. --«Teo» обг 20:31, 7 жовтня 2015 (UTC)
ТакТак Зроблено 726 редагуваннь. --«Teo» обг 21:29, 7 жовтня 2015 (UTC)
До речі наскільки я зрозумів Вірменія не переходить на літній час, то може пошукати цей параметр по всіх НП ВІрменії і повилучати його де є? --«Teo» обг 21:47, 7 жовтня 2015 (UTC)
Спасибо,Teo. Да, в Армении время не меняется. Просто, в статьях городов Армении, как понял параметр часовий пояс удален. В НКР время тоже не меняется.--6AND5 (обговорення) 08:37, 8 жовтня 2015 (UTC)

Виправлення/переклад[ред. код]

Прохання замінити усі випадки використання РККА на україномовне РСЧА. Забагато, аби руками це робити. --Fessor (обговорення) 17:53, 14 вересня 2015 (UTC)

Посилання типу [[РККА]] замінити на [[РСЧА|РККА]] чи щоб було [[РСЧА]]? --«Teo» обг 17:20, 16 вересня 2015 (UTC)
[[РСЧА]]. --Fessor (обговорення) 17:26, 16 вересня 2015 (UTC)
ТакТак Зроблено --«Teo» обг 17:35, 16 вересня 2015 (UTC)

Виправлення помилок на сторінках[ред. код]

Згідно із сайтом Check Wikipedia на сторінках української Вікіпедії налічується 162820 різноманітних помилок. Для виправлення частини помилок існує утиліта en:Wikipedia:WPCleaner. Чи може хтось з досвідчених ботовласників запустити цю програму для виправлення частини помилок, або написати свого бота для їх виправлення? -- DonDrakon (Обговорення) 10:51, 8 вересня 2015 (UTC)

Ввечері прожену бота по тому списку, але робити буду ВП:АВБ, бо чеквікі дуже складний і незрозумілий для мене. Якщо маєте ще такі посилання з однотипними змінами то пишіть сюди, або на мою СО --«Teo» обг 09:06, 16 вересня 2015 (UTC)
АВБ є полуботом. Буду вдячний за правки. Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:31, 16 вересня 2015 (UTC)
ТакТак Зроблено всі проблемні статті з цього списку, всього зроблено 5303 редагуваннь --«Teo» обг 13:48, 16 вересня 2015 (UTC)
Взявся робити оцей список, за два-три дні справлюся --«Teo» обг 08:14, 19 вересня 2015 (UTC)
З оцим списком виникли проблеми. --«Teo» обг 16:05, 30 вересня 2015 (UTC)

Колеги, не всі ці «помилки» є помилками. Слово «шаблон» із двокрапкою, інтервіки перед категорією, кілька категорій в одному рядку — воно ж ні на вигляд не впливає, ні на зручність редагування. При виконанні суттєвіших правок — так, варто й це упорядкувати. А самі по собі такі виправлення лише засмічують історію редагувань. Щодо інших правок (прибирання зайвих переносів строк, об'єднання дублів приміток, додавання reflist) — це дійсно важлива й корисна робота. Stas (обговорення) 22:42, 7 жовтня 2015 (UTC)

 • Все так, але у англійській Вікі зараз всього 821 помилка. І це при тому, що у них набагато більше статей і ці статті, як правило, набагато длінніші. Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:19, 8 жовтня 2015 (UTC)
Нащо звертати увагу на те, що хтось називає це помилками? Уваги потребують справжні помилки, яких в усіх розділах не на один порядок більше. Деякі «виправлення» — перестановка стаб-шаблонів під навігаційні — взагалі видаються явним погіршенням. Перегони за кількістю «помилок» — таке саме зло, як перегони за кількістю статей. Stas (обговорення) 08:43, 8 жовтня 2015 (UTC)
Не знаю хто і що називає помилками, можливо варто дойти консенсусу. Замінити мені не проблематично, головне щоб ми дійшли згоди щодо цього питання. Щодо мене то я вважаю це помилками, орієнтуючись на англвікі, де таких помилок мінімум. --«Teo» обг 11:55, 8 жовтня 2015 (UTC)
Оптимальний спосіб дій — робити лише те, що без усякого сумніву є суттєво корисним (reflist, дублі приміток, переноси строк і т.п.). А принагідно (в тих самих статтях) — і косметичні правки коду типу «інтервіки перед категорією», «шаблон з двокрапкою», жирне в заголовках і скорочення вікілінків. Оформлювальні речі, щодо яких в укрвікі нема рекомендацій та консенсусу (розташування стаб-шаблонів), звісно, чіпати не треба. Я не знайомий з AWB, але точно знаю, що функції там можуть бути казна-які: в ру-вікі один бот за його допомогою колись сортував примітки в тексті в алфавітному порядку імен (робота строго нульової користі і ненульової шкоди) лише тому, що таке стукнуло спало на думку комусь із розробників. Stas (обговорення) 12:52, 8 жовтня 2015 (UTC)
Нічого поганого у виправленнях нема. Ось я поставив перед собою задачу суттєво зменшити ці показники. Ну, ви не проти. Ви тільки не розумієте змісту. А зміст цієї роботи вказано на самому проекті. Слава Богу, що багато хто робить дану роботу. Отже до кінця року ми можемо суттєво зменшити дані помилки. Так, я потім планую взятися за персоналії. Можливо, щось прийдеться дописати. Але при ручній правці видні ще деякі недороботки, які не вказані у шаблонах помилок. Так, наприклад, деякі статті доводиться перейменовувати чи відкидати правки. На жаль, у нас дуже мало патрульних і дуже мало адміністраторів. Так що хоч якось, але статті потроху переглядаються і виправляються. І велике шанобливе ставлення до виправлення цих самих помилок. Велике Вам спссибі за те, що висловили свою думку. Буду рад бачити Вас як дописувача статей. З повагою, Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:17, 8 жовтня 2015 (UTC)
Запевняю Вас, колего, що дописуванням статей я трохи займаюся, інакше б мене ці діла не цікавили. Дійсно, в переважній більшості змін не тільки нема нічого поганого, але є й суттєво добре. І дійсно, я не розумію тих правок, що базуються лише на тому, що хтось десь назвав щось помилкою. І вважаю, що нерегламентовані в укрвікі речі типу розташування стаб-шаблонів мають лишатися на розсуд авторів статей. І взагалі-то ми з шановним колегою Teodret — якому за роботу загалом я дуже вдячний — цей момент уже обговорили. Stas (обговорення) 14:50, 8 жовтня 2015 (UTC)

Категорія:Список зірок за сузір’ямиКатегорія:Список зірок за сузір'ями[ред. код]

--VaeVictis (обг) 18:32, 28 серпня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено --TheStrayCat (обговорення) 13:31, 29 серпня 2015 (UTC)

’ → '[ред. код]

періодично трапляються сторінки з символом ’ замість апострофа ' в назві. сьогодні переіменував близько дестка таких. чи можливо їх знайти і переіменувати роботом? --VaeVictis (обг) 19:00, 26 серпня 2015 (UTC)

А яким чином ви відшукували такі статті які містять неправильний апостроф? Я наприклад за допомогою пошуку нічого не знайшов, якщо хтось підкаже мені як знайти такі статті то я залюбки їх перейменую усіх.--«Teo» обг 10:29, 27 серпня 2015 (UTC)
знаходити вручну складно, тому і написав сюди. я знаходив через пошук, де вводив поширенні слова з апострофом, тільки замість апосторофу підставляв цей символ: комп’ютер, об’єкт, зв’язок, м’яз, ...
якщо роботом шукати, то мабуть краще з буквами, після яких і перед якими ставиться апостроф: б’ п’ в’ м’ ф’ р’ ’я ’ю ’є ’ї: --VaeVictis (обг) 11:06, 27 серпня 2015 (UTC)
Ось список статей з не такими апострофами:
(А ви що, думали, що неправильний апостроф лише один?) — NickK (обг.) 12:26, 29 серпня 2015 (UTC)
тільки в деяких іноземних статтях мабудь краще залишити нестандартний апостроф. дивитись можна по інтервікам. наприклад в Marc O’Polo німецька інтервіка з таким апострофом ’ --VaeVictis (обг) 13:15, 29 серпня 2015 (UTC)
Ну оскільки я не зумів знайти шлях розв'язання цієї проблеми автоматично, то зробив це ручками.--«Teo» обг 15:44, 10 вересня 2015 (UTC)

Заміна шаблону[ред. код]

Усі включення Шаблон:Карта розташування Italy на Шаблон:Карта розташування Італія. Дякую. --Fessor (обговорення) 11:39, 18 серпня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено, всього 71 редагування --«Teo» обг 10:49, 19 серпня 2015 (UTC)

Категорії[ред. код]

Треба включення посилань на Спеціальна:Посилання_сюди/Категорія:Вікіпедія:Політики замінити на Категорія:Офіційні правила Вікіпедії. --Piramidion 06:00, 18 серпня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено

Майже всі ті сторінки не були включені у категорію Вікіпедія:Політики а лишень посилалися на неї через шаблон {{Шаблон:Правило}}. Всі проблеми вирішено одним редагуванням шаблону ред.№ 16624894 --«Teo» обг 11:22, 19 серпня 2015 (UTC)

О, не помітив цього, дякую) Насправді сторінку вилучив інший адміністратор, а я просто звернув увагу, що на неї ведуть посилання. Вирішив, що він просто забув подати запит на ВП:ЗДР. Виявилося, все простіше) --Piramidion 17:39, 19 серпня 2015 (UTC)

Пошук сторінок для дизамбігів[ред. код]

Статистика не радує, думаю, варто зробити аналогічний проект або й вікітиждень: ru:Проект:Персоналии/Однофамильцы, але не лише за співпадінням прізвища, а й термінів, імен... Колись думав вручну переглядати дизамбіги у рос. версії, тоді дивитись, чи у нас є відповідні статті для створення дизамбігів.--Сергій Липко (обговорення) 16:40, 4 серпня 2015 (UTC)

"Шаблон" "Vol."[ред. код]

Є 27 сторінок [2], які містять виклик шаблону {{Vol.}}, якого не існує в укр. Вікіпедії. Гадаю, що створювати такий шаблон не доцільно. Чи можна було б замінити в цих статтях {{Vol.|n}} і {{vol.|n}}на vol. n (де n - перший неіменований параметр)? --MMH (обговорення) 16:36, 2 серпня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено --«Teo» обг 11:37, 19 серпня 2015 (UTC)
Спасибі. --MMH (обговорення) 14:53, 19 серпня 2015 (UTC)

Заміна року[ред. код]

У статтях про райони, сільські поселення та населені пункти Кізнерського району Удмуртії вказав 2009 рік, але тепер визначив, що то дані за 2008 рік. Потрібно замінити у статтях з Категорія:Кізнерський район. --Вальдимар 06:35, 29 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено --«Teo» обг 11:54, 19 серпня 2015 (UTC)

Категорія:Економічна теоріяКатегорія:Економічні теорії[ред. код]

Перенести статті у правильну категорію. --ReAlв.о. 20:06, 27 липня 2015 (UTC)

Чи всюди це є виправданим? Середній клас, наприклад, не є економічною теорією, а є поняттям в економіці, тобто в якомусь наближенні підпадає під категорію «економічна теорія» в сенсі «економіка як наука». Цілком можливо, що категорію можна перейменувати на щось вдаліше чи частково об'єднати з якоюсь іншою. --TheStrayCat (обговорення) 20:18, 27 липня 2015 (UTC)
До речі, якщо хтось компетентніший за мене в питаннях економіки візьметься за справу, то нагадаю ще про існування Категорія:Економічні теорії та школи, яка за інтервіками відповідає темі історії економічних думок і теорій. --TheStrayCat (обговорення) 20:21, 27 липня 2015 (UTC)
Було перейменування, яке я вважаю правильним (якщо така категорія взагалі потрібна, судячи з інтервік — потрібна), після перейменування треба б замінити у статтях/категоріях. «Середній клас не є економічною теорією» — тоді статті не слід бути ні в тій, ні в тій категорії. Виправлення категоризації статей — то окреме питання, яке роботи не даси. --ReAlв.о. 20:31, 27 липня 2015 (UTC)
Гм, я поки що перенесу вручну ті статті, які очевидно стосуються саме економічних теорій. Стосовно інших статей краще запросити когось із користувачів-економістів повністю прояснити ситуацію. Категорія:Економічні теорії однозначно потрібна, але у випадку переносу всіх статей більшість із них будуть очевидно категоризовані хибно. Можливо, ці статті, включаючи вже згаданий мною Середній клас, слід перенести до якоїсь іншої категорії (типу Категорія:Економічна термінологія чи щось на кшталт). --TheStrayCat (обговорення) 21:25, 27 липня 2015 (UTC)

Заміна шаблону[ред. код]

Доброго дня. Створюю статті про сільські ради Башкортостан, брав за шаблону статті про такі ж з Удмуртії. І оце тільки нагледів, що не змінив у статтях шаблон Udm-stub на Bash-stub. Тепер у категорії незавершених статей про Удмуртію висять незавершені стаття про Башкортостан. Треба замінити у статтях Категорія:Поселення Башкортостану шаблони. --Вальдимар 06:45, 27 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено. --TheStrayCat (обговорення) 08:22, 27 липня 2015 (UTC)

порахувати параметр commons в шаблоні {{Infobox Weapon}}[ред. код]

в скількох сторінках з шаблоном {{Infobox Weapon}} використовується парамерт commons? хочу перевести шаблон на автоматичний виклик категорії вікісховища з вікіданих. --VaeVictis (обговорення) 08:23, 26 липня 2015 (UTC)

@VaeVictis:

--Pavlo Chemist (обг.) 21:40, 27 липня 2015 (UTC)

Дякую Дякую. переробив на автоматичне додавання з вікіданих. в шаблоні він більше не потрібен. повилучайте параметр |commons = в шаблонах заповнений і не заповнений. --VaeVictis (обговорення) 12:34, 28 липня 2015 (UTC)
@VaeVictis: на сторінках із цим шаблоном посилання на Вікісховище чомусь не відображається. Поки що нічого не прибараю. --Pavlo Chemist (обг.) 13:18, 28 липня 2015 (UTC)
відображається лише там де на вікіданних внесена інформація. в тих шаблонах, де параметр commons був заповнений, я перевірив/поправив, все працює (крім двох сторінок, де були помилки.) в інших дивився вибірково, там по різному, в якихось відображається в якихось ні. --VaeVictis (обговорення) 13:42, 28 липня 2015 (UTC)

Заміна включень перейменованого шаблону[ред. код]

Прохання замінити включення шаблону «Поточний сезон Ліги Європи УЄФА» на «Ліга Європи УЄФА 2014—2015» (100+ випадків). Дякую. --Fessor (обговорення) 14:36, 22 липня 2015 (UTC)

Наскільки я зрозумів, той шаблон треба було не перейменовувати, а оновити на поточний сезон 2015-2016. --Pavlo Chemist (обг.) 14:46, 22 липня 2015 (UTC)
Я не знаю, хто буде цим займатися (автор останнім часом неактивний, а я проти такої назви саме через постійну потребу оновлювати). Планую повиправляти і видалити стару назву. --Fessor (обговорення) 14:51, 22 липня 2015 (UTC)
Якщо цим дійсно ніхто не збирається займатися, то цей шаблон просто потрібно видалити зі всіх статей, замість замінювати. У нас тут ніби завжди було вдосталь футболістів, тому спочатку попитайте їх. --Pavlo Chemist (обг.) 14:59, 22 липня 2015 (UTC)
@Динамо-фан:, @Jphwra:. Є ймовірність, що я тут дещо зламав. Треба експертну думку. --Fessor (обговорення) 15:47, 23 липня 2015 (UTC)
Так, треба залишити шаблон лише для поточного сезону, а Шаблон:Ліга Європи УЄФА 2014—2015 просто повилучати зі статей про команди, які грали в 2014/15 роках, але не грають у ній в поточному сезоні. Шаблони на кожен рік явно непотрібні — інакше в статтях про постійних учасників єврокубків, такі як «Мілан», «Реал», «Барселона», «Баварія» чи навіть київське «Динамо», будуть багатоекранні звалища з кількох десятків шаблонів. Якщо шаблон зовсім не потрібен, його можна просто вилучити або переробити за прикладом Шаблон:Ліга Європи УЄФА 2009—2010NickK (обг.) 15:01, 22 липня 2015 (UTC)
Згоден з Ніком і взагалі на який фіг робити такі шаблони на сезон? Добре коли є просто шаблон: Європейський футбол та й і то я проти такого шаблону, вистачає загальних шаблонів про євротурніри, нацчемпіонати та нацкубки. --Jphwra (обговорення) 15:52, 23 липня 2015 (UTC)
Ось приклад шаблону, який оновлюється кожен сезон і є дуже корисним.— Динамо-фан (обг.) 16:01, 23 липня 2015 (UTC)
Так само підтримую НікКа, потрібно оновити в цьому шаблоні інформацію на поточний сезон 15-16, але перед цим бажано з усіх-усіх статей повидаляти цей шаблон, оновити в ньому інфу, і аж тільки потім додати його в статті про клуби, які беруть участь в ЛЄ 15-16. — Динамо-фан (обг.) 15:57, 23 липня 2015 (UTC)
Отже:
 • з усіх-усіх статей повидаляти цей шаблон - це сюди множина перетину сезонів майже дорівнює сумі, зроблю вручну
 • оновити інфу/додати - сам зроблю (хоча зараз тільки кваліфаї) ТакТак Зроблено
 • сторінка Шаблон:Ліга Європи УЄФА 2014—2015 непотрібна, тому повернути стару назву + видалити. @NickK: прохання до адміна. ТакТак Зроблено
Дякую усім. --Fessor (обговорення) 16:14, 23 липня 2015 (UTC)

Залишки перекладів[ред. код]

1) Прохання замінити слово Примечания в назвах розділів у статтях на Примітки (приклад статті з помилкою). Примечание теж трапляється. Поза назвами розділів, звісно, залишити. 2) См. также на Див. також — аналогічно. 3) Биография ніби менше в назвах розділів трапляється, але теж є. --Volodymyr D-k (обговорення) 17:57, 17 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено: додав до старого запиту про "Литературу" - всього зроблено заміну в 46 статтях. --Pavlo Chemist (обг.) 20:36, 17 липня 2015 (UTC)

категорії з помилками в назві[ред. код]

--VaeVictis (обговорення) 12:37, 17 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено. --Pavlo Chemist (обг.) 17:30, 17 липня 2015 (UTC)

Категорія:Шаблони:Географія:КарткиКатегорія:Шаблони:Картки:Географія[ред. код]

для впорядкування в категорії: Категорія:Шаблони:Картки --VaeVictis (обговорення) 10:38, 17 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено. --Pavlo Chemist (обг.) 11:50, 17 липня 2015 (UTC)

ПВО → ППО[ред. код]

Замінити у статтях, що використовують Шаблон:Підводний човен, відповідний параметр (>250 випадків). Дякую. --Fessor (обговорення) 14:36, 16 липня 2015 (UTC)

127 включень, запустив бота. --Pavlo Chemist (обг.) 20:15, 16 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено. --Pavlo Chemist (обг.) 20:45, 16 липня 2015 (UTC)

Категорія:Відеоігри за країною[ред. код]

Майже усі категорії треба перейменувати, додавши кому перед "розроблені". Наприклад, Категорія:Відеоігри розроблені в Україні треба перейменувати на Категорія:Відеоігри, розроблені в Україні.--Piramidion 21:36, 15 липня 2015 (UTC)

Деякі категорії перейменував вручну, де було менше включень, також були ще проблеми правопису, крім коми. Інші вже доробити роботам.--Микола Василечко (обговорення) 14:44, 16 липня 2015 (UTC)
Перейменовую. @Микола Василечко: чи не треба "Відеоігри розроблені у США‎" перейменувати в "Відеоігри, розроблені в США‎"? За правописом, ніби треба. --Pavlo Chemist (обг.) 17:05, 16 липня 2015 (UTC)
Ніби так. Але тут я більше схиляюся до думки про милозвучність (зазвичай читаємо не СеШаА, а таки США), то виглядає, що краще «у».--Микола Василечко (обговорення) 18:11, 16 липня 2015 (UTC)
Але навіть якщо читаємо "США", то за параграфом 11 все одно маємо перейменовувати на "в США", бо там йдеться лише про сполучення з "в" та "ф", наприклад "св" тощо. --Pavlo Chemist (обг.) 18:41, 16 липня 2015 (UTC)
Таки так.--Микола Василечко (обговорення) 18:44, 16 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено. --Pavlo Chemist (обг.) 20:06, 16 липня 2015 (UTC)

Перейменував ботом:

І, бонусом, Категорія:Відеоігри, дії яких відбуваються у АфганістаніКатегорія:Відеоігри, дії яких відбуваються в Афганістані. --Pavlo Chemist (обг.) 20:06, 16 липня 2015 (UTC)

Категорія:Шаблони посилань на джерелаКатегорія:Шаблони:Посилання на джерела[ред. код]

--VaeVictis (обговорення) 09:05, 13 липня 2015 (UTC)

я не впевнений, що в нас є консенсус щодо назв категорій шаблонів. Якщо глянути в Категорія:Шаблони, то там все змішано: є категорії з назвами "Шаблони:Тип" і є категорії "Шаблони типу". --Pavlo Chemist (обг.) 09:29, 13 липня 2015 (UTC)
Для структуризації та впорядкування, консенсусу, імхо, не потрібно. Якщо всі категорії шаблонів будуть в такому форматі - буде лише краще.--Piramidion 21:47, 15 липня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено за первинним запитом та згідно обговорення. Інші перейменування згадані в обговоренні будуть виконані незабаром. --Pavlo Chemist (обг.) 15:43, 23 липня 2015 (UTC)

Персонаж серіалу Доктор Хто‎[ред. код]

Категорія: Персонаж серіалу Доктор Хто‎Категорія:Персонажі серіалу «Доктор Хто»‎--Albedo (обговорення) 08:25, 12 липня 2015 (UTC)

Категорія:Персонажі Зоряних війнКатегорія:Персонажі «Зоряних війн» або воєн--Albedo (обговорення) 08:27, 12 липня 2015 (UTC)
Категорія:Місця світу Аватара‎Категорія:Місця світу «Аватара»‎--Albedo (обговорення) 08:28, 12 липня 2015 (UTC)
Дякую, що звернули увагу! Займуся перейменуваннями, як завершиться обговорення, бо там набагато більше таких випадків. --Pavlo Chemist (обг.) 09:24, 12 липня 2015 (UTC)

Почистити список[ред. код]

Це прохання не дуже важливе, якщо воно вимагає значних сузиль можна не виконувати. Треба пройтись роботом по підсторінках сторінки Вікіпедія:Проект:Відеоігри/Запити на статті і повилучати уже існуючі статті. Шаблон НП краще, напевно, не додавати, оскільки у назвах є частими уточнення українською. — Green Zero обг 13:00, 7 липня 2015 (UTC)

Почистив за запитом, однак, на жаль, помітив, що серед видалених посилань були типу Diamonds, які ведуть явно не на відеоігри. Там треба було додавати уточнення "(відеогра)", щоби бот не видаляв. Вирішуйте самі, що з такими випадками робити... --Pavlo Chemist (обг.) 13:18, 12 липня 2015 (UTC) P.S. Я не видаляв посилання, що є перенаправленнями, їх треба перевірити:
Можна видалити. Там багато і незначимих для вікіпедії ігр. P.S. На букві N чомусь дещо пропустило (напр. Need for Speed: Underground). — Green Zero обг 13:29, 12 липня 2015 (UTC)
ok. Пропустило, бо там було [[Need for Speed: Underground]], а не [[:Need for Speed: Underground]] як у всіх інших... --Pavlo Chemist (обг.) 14:04, 12 липня 2015 (UTC)
ТакТак Зроблено. --Pavlo Chemist (обг.) 16:01, 12 липня 2015 (UTC)
Дякую. — Green Zero обг 16:03, 12 липня 2015 (UTC)

Вирішено без завдання[ред. код]

В усіх моїх статтях хокейної тематики треба змінити «по булітах» на більш правильне «по буллітах», загубив одну «л». --Jphwra (обговорення) 10:44, 29 червня 2015 (UTC)

А це ви за яким правописом хочете замінити? В українській мові таки з одним «л».--Микола Василечко (обговорення) 18:22, 29 червня 2015 (UTC)
А якого біса тоді оце? --Jphwra (обговорення) 19:05, 29 червня 2015 (UTC)
Дякую Миколо, вже знайшов правило. Відмовляюсь від запиту. --Jphwra (обговорення) 19:09, 29 червня 2015 (UTC)
Shade.png прошу.--Микола Василечко (обговорення) 19:18, 29 червня 2015 (UTC)

Категорія:галузі економікиКатегорія:економіка за галуззю[ред. код]

--Albedo (обговорення) 14:12, 19 травня 2015 (UTC)

Є якесь обговорення, чи традиція, що вимагає таке перейменування? --Pavlo Chemist (обг.) 21:06, 19 травня 2015 (UTC)
технічна правка для категоризації за галузями--Albedo (обговорення) 10:26, 25 червня 2015 (UTC)
Вважаю, що тут потрібне ширше обговорення, бо в нас також є, наприклад, Категорія:Галузі історії та Категорія:Історія за галуззю — обидві мають інтервікі. --Pavlo Chemist (обг.) 11:02, 25 червня 2015 (UTC)