Вікіпедія:Запити на арбітраж/Щодо дій к-ча Khodakov Pavel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Суть позову[ред. код]

У статті Голодомори в Україні спочатку без підстав поставив шабон Нейтральність [1]. Потім - вилучив слово неодноразові [2]. Це є порушенням Вікіпедія:Вандалізм. Не хоче ні визнавати свою помилку, ні вибачатись [3] [4]. Також без підстав закидає мені неповагу до спільноти [5].

Вимоги[ред. код]

Зобов'язати к-ча:

  • визнати неправомірність таких його дій (порушення Вікіпедія:Вандалізм) та вибачитись перед спільнотою і читачами та к-чами, які творять статтю.
  • вибачитись (забрати свої слова назад) стосовно мого ставлення до спільноти. --Бучач-Львів (обговорення) 07:49, 23 вересня 2016 (UTC)

Коментар Khodakov Pavel[ред. код]

  1. Згідно Вікіпедія:ПЗВ50, для подачі запиту на арбітраж Користувач:Бучач-Львів повинен бути узгодити даний запит з Користувач:Yakudza, чого не було зроблено.
  2. Не було жодної спроби доарбітражного урегулювання конфлікту. Користувач навіть не знав, які саме вимоги висунути перед арбітражним комітетом (детальніше Обговорення користувача:Khodakov Pavel#АК).
  3. Роглядати даний запит як продовження Вікіпедія:ПЗВ50 і заблоковути користувач навічно за обхід вимог ПЗВ50.

ПС. Різні порушення ВП:Е і ВП:НО залишити поза розглядом даного запиту.

З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:52, 26 вересня 2016 (UTC)

Хоча ось це ще варте уваги: Обговорення користувача:Ветер#Конфлікт. Так що, можливо, буде ще 1 запит. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:06, 26 вересня 2016 (UTC)

Голосування арбітрів щодо прийняття справи до розгляду[ред. код]

Підсумок: позов не прийнятий до розгляду.--Basio (обговорення) 11:41, 20 жовтня 2016 (UTC)