Вікіпедія:Запити на арбітраж/Tespaer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Суть позову[ред. код]

YarikUkraine привласнив прапор адміністратора користувачу Tespaer за підсумком обговорення, відповідно до якого було вирішено не враховувати мої вилучені правки і тому не враховувати мій голос, оскільки без віддалених правок я не задовольняв вимогам до учасників голосування. Але при цьому не було враховано те, що у мене є вклад в статті з інших моїх облікових записів - Qnyx77 (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (46 правок в статтях української Вікіпедії), Ашири (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (29 правок в статтях української Вікіпедії) і Zhukk (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (1 правка в статте української Вікіпедії). Те, що ці облікові записи належать мені, підтверджується наступним:

  1. моєю заявою на своїй сторінці в російській Вікіпедії, зробленим задовго до початку голосування по адміністратору Tespaer,
  2. рішенням арбітражного комітету російської Вікіпедії № 961,
  3. результатами перевірок чекюзерів російської Вікіпедії: ru:Википедия:Проверка участников/Раммон, ru:Википедия:Проверка участников/Ашири, [1], ru:Служебная:Вклад/Zhukk.

Оскільки з урахуванням правок в статтях української Вікіпедії з вищевказаних облікових записів я задовольняю вимогам до учасників голосування, то прошу врахувати мій голос проти і скасувати присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer. Раммон (обговорення) 12:55, 20 серпня 2019 (UTC)

Позовні вимоги[ред. код]

  • Скасувати присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer. Раммон (обговорення) 12:55, 20 серпня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар то вас треба заблокувати за ляльководство. А загалом, то враховують дані обліковки чинної та однієї, а не кількох. І вкотре, до чого тут рувікі? Я щось не зрозумів, якщо ви там редагування, то там і голосуйте. --Jphwra (обговорення) 13:15, 20 серпня 2019 (UTC)

В української Вікіпедії я не порушував правило Вікіпедія:Ляльковий театр - див. Раммон (обговорення) 13:31, 20 серпня 2019 (UTC)
  • Заблокував всіх віртуалів користувача Раммон за порушення ВП:ЛТ. Загалом, зважаючи на черговий випадок гри з правилами та порушення ВП:ЛТ користувачем Раммон варто говорити і про безстрокове блокування для цього користувача. --yakudza 13:13, 8 вересня 2019 (UTC)

Голосування арбітрів щодо прийняття справи до розгляду[ред. код]

  • Відхилити. Це важливе питання про те, що вважати внеском — внесок користувача "обліковий запис" чи внесок _людини_, якій може належати декілька облікових записів. Це питання варто розширити у вигляді доповнення правил про голосування на відповідних сторінках про голосування за надання/позбавлення прав адміністратора/бюрократа/патрульного. Це варто зробити щоб не було надалі відкритих питань, бо вже декілька разів подібне питання поставало. Але у права арбітражного комітету не входить формування та доповнення правил Вікіпедії (з офіційного правила, АК "не має права формувати політику й правила Вікіпедії"), ці правила формуються обговоренням спільноти. --Helixitta (t.) 19:40, 9 жовтня 2019 (UTC)
  • Відхилити згідно з аргументами Helixitta --Анна Мороз (обговорення) 07:10, 10 жовтня 2019 (UTC)
  • Відхилити позов як такий, що не належить до компетенції Арбітражного комітету. Разом з тим рекомендувати спільноті уточнити правило на ВП:ЗПА разом з подібними правилами ВП:ЗПП тощо, де йде мова про розрізнення людини та облікового запису. --Brunei (обговорення) 07:43, 10 жовтня 2019 (UTC)

Підсумок[ред. код]

Позов відхилено. --Brunei (обговорення) 07:44, 10 жовтня 2019 (UTC)