Вікіпедія:Запити на зображення

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Запити на зображення
Image upload-tango.svg

Ця сторінка є форумом, де Ви можете розмістити запит до інших вікіпедистів на зображення, якого/их бракує у статтях Вікіпедії.

Перед тим як робити запит
 • Перевірте, чи немає потрібного зображення у Вікісховищі.
 • Сформулюйте свій запит якомога конкретніше. Уникайте розлогих запитів (як то «потребую ілюстрацій для всіх осіб на сторінці Списки осіб»).
 • Запити подаються лише для ілюстрування статей, що вже існують. Якщо стаття ще не написана, створіть її, будь ласка, перед поданням запиту.
Подання запиту
 • Запит можна подавати у формі відкритого, загального запитання.
 • Тут можна подавати запити на всі типи зображень: діагарми, фотографії, малюнки тощо.
 • Якщо Вам потрібно декілька зображень, перелічіть їх (1, 2, 3..).
 • Як тільки запит буде виконаний, додайте до нього шаблон {{Зроблено}}.
 • Виконані запити архівуються.
 • Запити, на які немає реакції протягом трьох місяців, переносяться в архів.

Архіви

Також

Виконання запиту
 • Будь-хто може висловлювати поради чи виконувати запити.
 • Ставте запитання та давайте відповіді у розділі для запитів.
 • Вказуйте якщо запиту виконується, аби інші користувачі даремно не робили ту роботу, за яку вже взялися Ви.
 • Оповістіть (згадайте) користувача, що подав запит, використовуючи {{ping|ІМ'Я КОРИСТУВАЧА}}
 • Ви можете перенаправити користувача на вже наявне в мережі зображення, надавши йому URL-посилання на нього ( http://... ).
 • Дотримуйтесь авторського права та умов використання зображень автором яких ви не є.
Подати новий запит


Музей загиблих літаків[ред. код]

Вітаю. Потрібно пару фото з Музею загиблих літаків, розташованого поруч зі Львовом.Liubomir G (обговорення) 06:23, 4 березня 2021 (UTC)

Постер до мінісеріалу «Розум і почуття»[ред. код]

Допоможіть завантажити для української Вікіпедії зображення з англійської. На сторінці мінісеріалу «Розум і почуття», створеній шляхом перекладу з англійської, не відображається постер. Він, мабуть, збережений тільки для їхнього внутрішнього використання. Bella Harmon (обговорення) 12:48, 3 червня 2020 (UTC)

@Bella Harmon: Невільні файли потрібно перезавантажувати локально. Зробити Ви можете це за допомогою ВП:Майстер завантаження файлів.--Gouseru Обг. 13:39, 3 червня 2020 (UTC)
@AlexKozur: Чи не могли б Ви перевірити чи правильно заповнена картка цього зображення?--Bella Harmon (обговорення) 07:42, 4 червня 2020 (UTC)
на 99% Так! Але не використовуйте {{CopyrightByWikimedia}}. Він призначений для логотипів чи дизайн Фонду Вікіпедіа, як наприклад File:Wikipedia-banner0002.png.--Gouseru Обг. 07:48, 4 червня 2020 (UTC)

Музичні училища (коледжі)[ред. код]

Для списку Список музичних училищ України та відповідних статей, в містах:

 • Луцьк
 • Донецьк (в умовах окупації)
 • Дрогобич
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Київ (Толстого 31)
 • Кіровоград
 • Луганськ (в умовах окупації)
 • Кремінна (санаторій "Мрія")
 • Миколаїв
 • Маріуполь
 • Одеса
 • Рівне
 • Сєвєродонецьк
 • Херсон

Олеський замок Львівської області. Картини із зображенням Садовських.[ред. код]

Шановні колеги! В Олеському замку Львівської області є картина з сином Ігнація Садовського і Францішка Потоцької, а також картини інших Садовських. Прошу надати допомогу і зробити фотокопії з цих картин і розмістити їх в статті Садівські (Гедиміновичі) в Вікіпедії російською мовою. З найкращими побажаннями--Alekssad (обговорення) 23:20, 23 травня 2019 (UTC)

@Alekssad: Чи є потрібні картини в категорії c:Category:Collections of the Olesko Castle? Або ж інакше: чи є зображення цих картин десь в Інтернеті чи друкованих виданнях? Оскільки ці картини вже давно в суспільному надбанні, не обов'язково фотограф повинен бути вікіпедистом, фотокопія картини не вважається творчою роботою та може бути використана у Вікіпедії — NickK (обг.) 22:40, 16 червня 2019 (UTC)

Київ - Вищий антикорупційний суд України[ред. код]

1) вул. Преображенська, 5/2
2) вул. Максима Кривоноса, 2а[1]

--Dgho (обговорення) 08:49, 2 травня 2019 (UTC)

СМТ України[ред. код]

Для ілюстрування статей, що стосуються селищ міського типу України, терміново потрібні світлини.

--Stuchka (обговорення) 17:57, 25 березня 2019 (UTC)

Рівне[ред. код]

Зробити фото синагог: на вулиці Шкільній 39 та 33. --Andrei Kurbiko (обговорення) 22:58, 3 березня 2019 (UTC)

Venzz в рамках ВЛП зробив, схоже: c:Category:Skilna Street, Rivne. --塩基Base 13:01, 25 жовтня 2019 (UTC)

Запоріжжя[ред. код]

Зробити фото Гіймат-Роза --Andrei Kurbiko (обговорення) 22:58, 3 березня 2019 (UTC)

Томос[ред. код]

Потрібна повна розбірлива фотографія документа для статті Надання автокефалії православній церкві України. Томос сьогодні в різдвяній літургії в Софії Київській і доступ до нього обмежений, а починаючи із завтра він має бути виставлений й доступний у трапезному храмі Софії Київської щодня з 8:00 до 18:00.--Роман Рябенко (обговорення) 09:55, 7 січня 2019 (UTC)

Щойно був там: касир сказала, що томос уже вивезли й невідомо коли повернуть.--Роман Рябенко (обговорення) 08:31, 8 січня 2019 (UTC)

Державний архів Тернопільської області[ред. код]

Прохання до користувачів із м. Тернопіль. Зробіть будь ласка гарні фото, нового приміщення Державного архіву Тернопільської області на вул. Карпенка. І завантажте на Вікісховище. Архів скоро переїде у нову будівлю, а я хотів би доробити статтю і додати зображення нової будівлі. Дякую--Sibaroni обг 11:09, 28 грудня 2018 (UTC)

Мануте Бол[ред. код]

Потрібні фото у цю статтю Мануте Бол. --Андрійко 19:03, 19 грудня 2018 (UTC)

Як розмістити фото[ред. код]

Як розмістити його фото на сторінку, де вже є інформація про педагога? — Це написав, але не підписав користувач Ольховик Любов (обговореннявнесок).

@Ольховик Любов: Доброго ранку. Для того, щоб розмістити фото у Вікіпедії, потрібно спочатку завантажити його на сайт Вікіпедії. Для цього, будь ласка, скористайтеся Вікіпедія:Майстер завантаження файлівNickK (обг.) 07:30, 5 листопада 2018 (UTC)

Зображення медалі Альберта Ейнштейна[ред. код]

Прошу допомогти із зображенням медалі Альберта Ейнштейна. У жодній із статей на різних вікі я його не знайшов. Хочу написати шаблон нагороди. Нагороджені є, а шаблон нема. Дякую наперед. Чи можна його завантажити звідси? --Kasio67 (обговорення) 13:37, 27 лютого 2018 (UTC)

Запитання[ред. код]

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи можу я завантажити у Сховище фото, взяте із офіційгого сайту SpaceX (http://www.spacex.com/news/2014/07/31/spacex-launches-3d-printed-part-space-creates-printed-engine-chamber-crewed)? Якщо ні, то чи можна зі сторінки Ілона Маска у Twitter?--Vita-minka (обговорення) 14:51, 25 серпня 2017 (UTC)

@Vita-minka: Вітаю. Ні, до вікісховища не можна, бо цей контент захищений авторськими правами (з Твітера теж не можна). Якщо вони відповідають ВП:КДВ, то можливе локальне завантаження до української вікіпедії. --JTs (обговорення) 20:16, 4 січня 2018 (UTC)

Грицяк Євген Степанович[ред. код]

Хто з вікіпедистів проживає у Снятині чи неподалік, знайдіть можливість зробити фото для статті. --ReAlв.о. 17:26, 29 серпня 2016 (UTC)

Уже, мабуть, неактуально, оскільки пан Грицяк помер — NickK (обг.) 15:52, 31 березня 2018 (UTC)

Архітекторки України[ред. код]

Розшукуються портрети архітекторок/реставраторів України, які або живі або дата смерті невідома, в дужках імовірне місце проживання: Годованюк Олена Марківна, Гусельникова Тамара Валентинівна, Грачова Алла Василівна, Каракіс Ірма Йосипівна (Нью-Йорк), Консулова Муза Борисівна (Львів), Корнеєва Валентина Іванівна (Київ), Малакова Ірина Магомедівна (Київ), Маєвська Валентина Григорівна, Новакова Муза Іванівна (Львів), Панченко Тамара Федотівна, Пламеницька Ольга Анатоліївна, Шевченко Валентина Петрівна, Целіковська Тамара Олексіївна, Новаківська Ганна Максимівна. --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 15:12, 21 червня 2016 (UTC)

Державне бюро розслідувань[ред. код]

Територіальні управління ДБР:

--Dgho (обговорення) 12:38, 10 грудня 2018 (UTC)

Національне антикорупційне бюро України[ред. код]

Територіальні управління НАБУ:

--Dgho (обговорення) 12:38, 10 грудня 2018 (UTC)

Вітаю, @Dgho:. На вихідних зробив фото будинку територіального відділення НАБУ в Харкові. Фотографувати було не дуже зручно, вони ще й парканом відгородились, але от те що маю. Борошно (обговорення) 09:02, 6 серпня 2019 (UTC)
НАБУ в Харкові.jpg
НАБУ в Харкові. Вхід.jpg
@Dgho:, ось знайшов можливість зробити ще таке фото будівлі. Та частина, яка має ремонт, теоретично і використовується НАБУ.
Проспект Московський 140, Харків.jpg

Див. також[ред. код]

Примітки[ред. код]