Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Admin mop question.svg
Скорочення
ВП:ЗЧ
ВП:ЗПК

Цю сторінку призначено для звернення учасників проекту до чек'юзерів.

Plus symbol.svg ДОДАТИ ЗАПИТ

Зміст


Great Cockroach 007

В англійському розділі кажуть, що перші три акаунти належать одній людині. Четвертий відмітився в обговоренні en:Wikipedia:Articles for deletion/Dmytro Baker разом із першими трьома та має сторінку користувача (в нас) оформлену приблизно в тому ж стилі. Якщо це справді ляльки однієї людини, то маємо справу з очевидним та масовим порушенням ВП:ЛТ, зокрема, на сторінці заявок на статус патрульного та в обговореннях на ВП:ВИЛ. Прошу перевірити і за необхідності вжити заходів. --TheStrayCat (обговорення) 05:45, 2 грудня 2018 (UTC)

 • Боже, вже багаторазово було сказано про те, що один акаунт мій, другий моєї цивільної дружини і третій її сестри. Про це досить давно відомо. І пишемо ми на різні теми, і цікавлять нас різні теми, і в ЛТ ми не граємо (це можна дуже добре помітити по голосам, вони дуже часто відрізняються). А в АнглВікі адміністратор який знав прекрасно про наші взаємини і навіть знайомий з Вікою, вплинув на блокування після важкого конфлікту. Коли ти залучаєш в Вікіпедію близьких людей і редагуєте Ви з одного ПК в зв'язку з місцем проживання, не робить Вас порушником. Абсолютно все спокійно оцінюється за внеском: рівнем внеску, якістю, відсутністю або наявністю деструктивного внеску, відсутність або наявність гри в ЛТ (повторюю, в нас дуже часто відрізняються точки зору і це демонструють голоси). Навчіться ВП:ПДН, нарешті і не потрібно грати з правилами собі на втіху. Так що, на жаль. --GC 007 (обговорення) 08:36, 2 грудня 2018 (UTC)
Я вважаю, що голосування цілою сім'єю та знайомими користувача Great Cockroach 007 при отриманні статусу патрульного іншими користувачами — не припустимо, це спотворює результати голосування! Треба голосувати по-одинці, а не цілим сімейством! Треба адміністраторам сюди втрутитися.--Парус (обговорення) 09:08, 2 грудня 2018 (UTC)
Згоден, потрібно втрутитися. Оцінити внесок, голоси, різношерстність позицій. Що саме спотворює? Те, що різні люди, але з одного ПК, висловлюють свою думку, яка в 70 % абсолютно відрізняється? Про наш симбіоз знають багато учасників Вікіпедії, активні автори. Якщо я вважаю, що учасник гідний прав, я голосую «За», а дівчина моя може бути з цим не згодна і голосує «Проти». От і все. Сколько людей, столько и мнений. Моя позиція в питанні голосування прозора? Ніяких порушень у акаунтів не було, будь-яке з голосувань відбувається не однією людиною для власного задоволення, в ЛТ ніхто не грає (це до питання про відмінність позицій). Тому, все правомірно. Я один з найактивніших тут в питанні дотримання правил і сам їх жодного разу не порушив (за родину відповідати не беруся). --GC 007 (обговорення) 09:41, 2 грудня 2018 (UTC)
Можете для початку навести принаймні п'ять обговорень, де ви висловлювалися за, а ваша дружина чи її сестра проти, або навпаки? --TheStrayCat (обговорення) 18:59, 2 грудня 2018 (UTC)
 • Тобто я правильно розумію, що ви живете в Донецьку, ваша цивільна дружина в Одесі, її сестра у Великій Британії, і при цьому ви змушені користуватися одним ПК через місце проживання? --TheStrayCat (обговорення) 18:59, 2 грудня 2018 (UTC)
  Ні не правильно. Я з Донецька, але не живу там в зв'язку з відомими подіями. Дружина, дівчина швидше, в Одесі буває частіше ніж удома (хоча сама не з Одеси), через що рідко робить внесок, в зв'язку з бізнесом, але теж там не живе. А сестра її, Віка, з серпня фактично живе у нас, через закінчення робочої візи і відсутність її продовження. Думаю, цього досить, глибше в інтимне життя не полізу. Відносно обговорень, внесок, в тому числі і в обговорення, доступний для всіх, також і для оцінки адмінкорпусом. Я в ці ігри, в суперечки і в порушення позитивної атмосфери для себе в проекті, грати не стану. З повагою, GC 007 (обговорення) 19:29, 2 грудня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Повний і беззаперечний збіг даних Great Cockroach 007 = Jack Bulitlo = BiNA = Імператриця Вікторія = Dmytro Baker . Я не можу підтвердити історії про цілу родину, яка працює з одного комп'ютера, зокрема й через те, що перші чотири користувачі в певний період редагували з інтервалом у 10 хвилин учотирьох. До того ж замість трьох людей маємо вже п'ятьох — NickK (обг.) 23:13, 2 грудня 2018 (UTC)

NickK, дякую за перевірку. Підкажіть, а той епізод із редагуванням з інтервалом у 10 хвилин учотирьох — на які сторінки дивитися та на які дати?
GC 007, у вашому поясненні вище не було згадано про ще два облікових записи. --VoidWanderer (обговорення) 23:21, 2 грудня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Не можу обробити, кидаю так:

19 листопада 2018

(різн.) (історія) . . Парадокс Пігу-Найт-Доунса . . 00:08 . . Імператриця Вікторія (обговорення | внесок | заблокувати) (Номінація статті на швидке вилучення ({{db-nn}}) за допомогою гаджету швидкої номінації)

(різн.) (історія) . . Електродний пековий кокс . . 00:07 . . Jack Bulitlo (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Lambada (пісня) . . 00:07 . . Jack Bulitlo (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Вікторія0542 . . 00:05 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Ніч міста . . 00:05 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (Номінація статті на швидке вилучення ({{db-nn}}) за допомогою гаджету швидкої номінації)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Prokhorovua . . 00:04 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Prokhorovua . . 00:04 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Doctorevdokimov . . 00:04 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (Номінація статті на швидке вилучення ({{db-nn}}) за допомогою гаджету швидкої номінації)

(різн.) (історія) . . Hay Day . . 00:04 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі)

(різн.) (історія) . . Доктор Євдокимов . . 00:04 . . BiNA (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (Номінація статті на швидке вилучення ({{db-nn}}) за допомогою гаджету швидкої номінації)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Great Cockroach 007 . . 00:01 . . Great Cockroach 007 (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (‎Питання)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Great Cockroach 007 . . 00:00 . . Great Cockroach 007 (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (‎Чи допомагаєте Ви новим учасникам?)

(різн.) (історія) . . Обговорення користувача:Great Cockroach 007 . . 00:00 . . Great Cockroach 007 (обговорення | внесок | заблокувати) (Патрульні, Відкочувачі) (‎пропозиція)

NickK (обг.) 23:30, 2 грудня 2018 (UTC)
 • Передивився внесок, побачив за останній час аж два проблемних обговорення [2] та [3] де різниця була невелика. — Alex Khimich 06:29, 3 грудня 2018 (UTC)
  Два інших облікових записи належать не мені. Побачу Настю я обов'язково запитаю, так як зараз вона досить далеко. Так само запитаю й у Віки, її теж немає. Зараз я посидів подумав дивлячись в стелю, я навіть уявити не можу походження акаунтів. Ну добре, для себе я дізнаюся при можливості. Щодо інтервалів. Ви дійсно не розумієте, як в межах одного будинку можуть здійснювати внесок кілька вікіпедистів? Один собі сидить редагує, відходить за умовним чаєм, повертається і бачить як другий скоює внесок зі свого аккаунта, перший проганяє другого і продовжує свою роботу. Ну а в загальному, ми з Вами корову не ділимо, мій внесок і моїх домочадців абсолютно гідний, але і в опозицію я не піду, так що спокійно можете вживати якісь заходи в разі їх необхідності. --GC 007 (обговорення) 09:19, 3 грудня 2018 (UTC)
  І якась дивна послідовність простежується. Я, як завжди, трохи поредагував, віддав Насті і вона посиділа, потім третій і пізніше підключилася Віка. Дивно, правда. А щодо 5 аккаунта, я заглянув що там. Там жодного редагування. Але походження самого аккаунта мені теж цікаво. Добре, для самого себе я пізніше розберуся з усім. --GC 007 (обговорення) 09:28, 3 грудня 2018 (UTC)
  Безумовно воно і видно, що люди різні (ті, що я порівнював), 2-3 роки писати різні речі і статті, щоб когось потім проголосувати, теж викликає сумнів. Ну, я не знаю. У нас були прецеденти, де і чути такі версії не хотіли, думаю, цього разу варто дослухатись. Щодо решти двох -- не знаю. — Alex Khimich 10:03, 3 грудня 2018 (UTC)
  Звичайно, про це то й мова. Різні люди, різні погляди, різні інтереси. Пишемо ми про різне, голосуємо ми по-різному й іноді схоже. Я не можу сказати Насті «сиди, не голосуй там і там, тому що я там голосував». Вона має цілковите право залишити свій голос. Ще у мене є пара друзів у Вікіпедії, патрульних і активних редакторів, які теж можуть голосувати безумовно так, тому що я так голосував. Їх теж відловлювати? З приводу четвертого аккаунта я для себе постараюся розібратися, але з думок мені приходить тільки те, що обліковий запис може вести сусід Саша (прізвища не знаю), він користується нашим Wi-Fi але не нашим ПК. Але я не стверджую, так як я не знаю. Судячи з внеску, у того аккаунта ніяких порушень немає і якість самого внеску на досить високому рівні. З приводу п'ятого аккаунта я взагалі не знаю, повторюся що там жодного редагування немає і оцінювати нічого. --GC 007 (обговорення) 10:23, 3 грудня 2018 (UTC)
  GC 007, на жаль у вас не активована пошта, тому я листа на ваше ім'я направив на адресу, вказану при реєстрації користувачки BiNA. Попрохайте її переслати листа вам, хотів би з вами обговорити деякі моменти, які незручно обговорювати у Вікіпедії. Ситуація, коли декілька користувачів редагують з одного комп'ютера є досить складною і її рекомендують уникати. Тому вам краще продумати, як зробити так, щоб цього не було. Деякі рекомендації я написав вам у листі. --yakudza 10:45, 3 грудня 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: У вас вдома за останні три місяці 19 разів був Олександр Бойчук, часто ночував, часто одночасно з вами, а ви не знаєте, хто це? Це мене трохи дивує — NickK (обг.) 12:06, 3 грудня 2018 (UTC)
  @NickK: Я повторюю, поняття не маю, що за аккаунт. Не виключаю, що він належить одному з домочадців. Сказав про те, що це я з'ясую при можливості. --GC 007 (обговорення) 12:21, 3 грудня 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: Це акаунт 39-річного Олександра Бойчука з Києва, який був у вас вдома 19 разів за останні три місяці. Невже ви не знаєте, хто у вас вдома буває і забирає ваш комп через 5 хв після ваших редагувань? — NickK (обг.) 17:35, 3 грудня 2018 (UTC)
 • NickK, ви перемогли. А тепер давайте не нагнітати, а зробити все можливе, щоб обоє (якщо це так) залишились у проекті і при цьому не почувались покусані. Шукайте якесь соломонове рішення, а не продовжуйте ритись у чужій шафі, гучно оголошуючи нові знахідки. — Alex Khimich 18:15, 3 грудня 2018 (UTC)
  Ніякої перемоги в цьому я не спостерігаю, друже. NickK, ще раз, що за аккаунт я не в курсі. Я спокійно можу прийняти, що даний аккаунт належить одному з трьох постійних користувачів ПК. Хоча, аккаунт, судячи з внеску, абсолютно чистий, без будь-яких порушень і з якісним внеском. Себе зі списку трьох я виключаю, з іншими розберуся при можливості. Крапка. І ще раз повторю, що і мій внесок, і дівчини якісний, величезний і правомірний. Є бажання застосувати санкції? Будь ласка. Правити Вікіпедію з різних ПК не представляється можливим, в зв'язку з наявністю всього одного комп'ютера. Для себе я тему вважаю вичерпаною. Поки я в проекті, продовжу редагувати в тому ж руслі, в разі санкцій, абсолютно спокійно піду, думаю як і домочадці, без скандалів, воєн і подальших пряток та починань «з чистого аркуша». З повагою, GC 007 (обговорення) 19:05, 3 грудня 2018 (UTC)
 • Ми із GC 007 продовжили діалог вікіпоштою, за результатами напишу певний підсумок. --yakudza 22:54, 3 грудня 2018 (UTC)
 • Анатолію, суттєве уточнення - для твоїх перемовин: Дані "дописувачі" мають звичку голосувати в контаверсійних обговореннях, що: неЕтично, є Лихварством та маніпуляціями... здаєтьсяв одному випадку такими як вони було протягнуто одного з суперечливих адмінів!!!
 • Миколо, якось влітку ти напосівся на мене - що я вказував на голосуванні - щодо участі Лихварів в них.... тепер ти переконався! я не вимагаю вибачень (хоч ти мені робив дурацькі закиди). І твоя Покута - розібратися ще з двома маніпуляторами (з того ж «лагеря»...пройдися по голосувалкам, знаковим) та припинити «кіно Червоної Троянди»))).
 • насамкінець, особисте. До вікіпедії залучив до півсотні учасників - і жодного разу не спадало на думку користатися їхніми послугами (завалював би всі голосувалки))))... ба більше, стримував (особливо в часи гоніння мене вікі-навіженцями). Одного разу дочка від мого імені відписала в одному обговоренні (бо мене там стосувалося... а я був заблокований) - кілька скиглень вистачило їй - аби майже покинути проект. В мене теж редагували і з одного, двох, трьох компів...але діти та батько - свідомо абстрагувалися від місцевих Голосувалок - аби не стати пихатими лихварями. Тому мій Досвід вказує - якщо хочеш пса вдарити - прута найдеш... відтак констатую: хтось схотів зЛихварити/підДурити - а гіменце всплило ... з роками.--КогутякЗенко1488 (обговорення) 01:10, 4 грудня 2018 (UTC) питання дуже, специфічне....але рішення має бути якісне і щоби то не стало прецендентом - подальшим маніпуляторам... особливо тим, що вже роки ведуть по кілька двуЛичностей!!!!!
 • Обговорили це питання із Great Cockroach 007 вікіпоштою. У деяких питаннях ми залишились на власних позиціях, проте домовились, що порушень ВП:ЛТ з його боку не буде. Мова йде про два ніки Great Cockroach 007 - його, та BiNA - його дівчини. Ми домовились, що не буде участі в обговореннях і голосуваннях одночасно двох цих учасників. Обидва акаунти мають досить значний позитивний внесок, щодо інших акаунтів, то Great Cockroach 007 сказав, що вони більше з його комп'ютера не будуть активні. Я думаю, що Jack Bulitlo Імператриця Вікторія та Dmytro Baker можна заблокувати. --yakudza 01:23, 4 грудня 2018 (UTC)

Autofant і Mediaholic11

Є підозра на віртуала Autofant. Поведінка однакова — у статті Богдан (корпорація) вилучення критики зі спробою прикховати її доданням якоїсь інформації. Про це був неодноразово повідомлений Autofant, і заблокований на нетривалий термін згодом. --VoidWanderer (обговорення) 13:00, 29 листопада 2018 (UTC)

Результати перевірки

А ось це цікаво. Повний збіг даних великої кількості користувачів: Mediaholic11 = Autofant = Марьяна Иваненко = Зірка Констанція = Supramacyter . Судячи з внеску, це або один платний редактор з різних акаунтів, або група піарників з одного агентства — NickK (обг.) 22:14, 2 грудня 2018 (UTC)

Нещодвно створеного Mediaholic11 заблокував. Вагаюся що робити із тими трьома. Імовірно, також мають бути заблоковані. Проте Supramacyter (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) найстарший з усіх — 2017 року, хоча й має всього 4 правки. --VoidWanderer (обговорення) 22:29, 2 грудня 2018 (UTC)

Нова реінкарнація МелВіка?

--Анатолій (обг.) 15:12, 24 листопада 2018 (UTC)

@Ahonc: Див. нижче у #Support131047: тотожність технічних даних Support131047, Читач вікі, Червона Троянда та Korystuvach. Чи потрібна додаткова перевірка? — NickK (обг.) 21:31, 24 листопада 2018 (UTC)
А чого його ще тоді не заблокували?--Анатолій (обг.) 21:34, 24 листопада 2018 (UTC)
У блокуванні сенсу не бачу: це очевидний чистий старт Червоної Троянди. Очищання сторінок MelVic і Боґан не зовсім зрозуміло, я не знаю, чи можна їй це дозволити як спадкоємиці їхнього власника. Вилучити файли, завантажені Червоною Трояндою, можна чи після запиту з цього облікового запису, чи з іншого, якщо сама користувачка визнає приналежність їх одній особі. --В.Галушко (обговорення) 22:26, 24 листопада 2018 (UTC)
Чистий старт був би, як на мене, якби (персональний випад приховано) про існування тих сторінок і (персональний випад приховано) б собі статті.--Анатолій (обг.) 22:40, 24 листопада 2018 (UTC)
(персональний випад приховано) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 13:41, 25 листопада 2018 (UTC)
@Biletsky Volodymyr: користувач попереджений, будь-ласка не продовжуйте дану тему, це також буде порушенням ВП:Е --『 』 Обг. 13:49, 25 листопада 2018 (UTC)
@AlexKozur: От добре, що приховали і другий випад. Мабуть, дякуючи саме тому, що я вчасно «продовжив тему»? Дякую. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:01, 25 листопада 2018 (UTC)
вилучення СО користувача як і файла неможливо, бо все прописано згідно вільної ліцензії. Со користувача не є простором користувача (так же як СО сторінки, не є статтею). Простір користувача знаходиться Користувач:<нік користувача> і усі його підсторінки. Видалення СО користувача у нас не прописаний в правилах і обговорення щодо цього не завершилось нічим. Однак, в ангвікі є якась система для вилучення же не діючих сторінок. Якщо файл вільний, вилучити його вже ніяк, у зв'язку з публікацією його під вільною ліцензією. --『 』 Обг. 12:45, 25 листопада 2018 (UTC)
Файли вилучити легко. По-перше, вони не мають енциклопедичної цінності: ВП:НЕБЛОГ, у Коммонз є таке ж правило. По-друге, підтверджене єдине авторство однієї людини над кількома обліковими записами дає право і подавати запити на вилучення, і вилучати. Як уже було зазначено, чистого старту не вдалося досягнути, тому питання належності облікового запису не стоїть. --VoidWanderer (обговорення) 13:16, 25 листопада 2018 (UTC)
@VoidWanderer: згоден, у загальному я не дивився, що за файл. І я мав на увазі, що запит на вилучення не завжди працює для опублікованих вперше зображень під вільною ліцензією --『 』 Обг. 13:49, 25 листопада 2018 (UTC)

Можливий ВП:ЛТ навколо Пешко Анатолій Володимирович

Результати перевірки

Є майже повний збіг даних Kamilla9874 та MissNastassja — це може бути як одна людина, так і двоє людей, які використовували комп'ютери з одного й того ж місця. Дані користувачів FlamebergUA та "FlamebergRU" не мають збігів ні між собою, ні з іншими користувачами — NickK (обг.) 23:43, 19 листопада 2018 (UTC)

Участник867 та інші клони з Росії

із

Така ж любов до Поклонської та інших колаборантів і російських політиків. --Yukh68 (обговорення) 12:19, 18 листопада 2018 (UTC)

Результати перевірки

Участник867 = Мяу141. Дуже ймовірний збіг із 1990год = 1998год — NickK (обг.) 15:11, 18 листопада 2018 (UTC)

 • NickK, а що значить 1990год = 1998год? Також, чи можна тут обхід блокування припускати? — Alex Khimich 11:15, 19 листопада 2018 (UTC)
  @Alex Khimich: Між парою.облікових записів 1990год і 1998год збіг повний, у цієї пари з іншими двома користувачами збіг дуже ймовірний, але не повний — NickK (обг.) 13:29, 19 листопада 2018 (UTC)

Заблокував Участник867 (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) назавжди за обхід блокування, дякую. --Goo3 (обговорення) 14:22, 25 листопада 2018 (UTC)

Gvinder і Shmurak

Підстава: типова для Shmurak і його попредніх клонів поведінка, де користувач вбиває пошук по статтям і вилучає російські джерела без розбору. Зустрів тут Обговорення:102-га військова база (РФ). --VoidWanderer (обговорення) 17:55, 17 жовтня 2018 (UTC)

Я думаю, якщо підтвердиться, в чому я майже не сумніваюсь, треба піднімати питання про прогресивне блокування основного акаунту у випадку створення нових сокпапетів. Я розумію добрі наміри користувача але з оцими "чистими стартами" він немов би кожного разу повертається до тих проблем, які здавалось би були подолані на основному акаунті. --yakudza 22:31, 17 жовтня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Shmurak = Gvinder = T7op = L50g = Carpatorusyn = Rrtt5 = Lavidav = Jrpej = СашкоПодол . Така кількість облікових записів справді виглядає надмірною навіть для чистого старту — NickK (обг.) 07:54, 19 жовтня 2018 (UTC)

Заблокував віртуалів. --VoidWanderer (обговорення) 10:15, 19 жовтня 2018 (UTC)

Гідротехніки Вікіпедії

Водне господарство - ті юзери, що не засвітили айпі.

Доповнення (Kirotsi (обговорення) 18:11, 16 жовтня 2018 (UTC))

БУВР річок Приазов'я
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип'ять
Олевське міжрайонне управління водного господарство
Cіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів


Доповнення (Kirotsi (обговорення) 18:11, 16 жовтня 2018 (UTC))

Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Черкаське РУВР
IP у трьох статтях

Будь-ласка, перевірте на порушення ВП:ЛТ.

Учора з вечора (15 жовтня) [Виявляється, заливку розпочали раніше. Знайшов статті від 12 жовтня --Kirotsi (обговорення) 18:11, 16 жовтня 2018 (UTC)] було запущено цілий конвеєр зі створення сторінок про басейнові, регіональні та тому подібні управління водних ресурсів.

Виходячи із засвічених айпі, редагування відбулися як мінімум з п'ятьох місць (3 і 2 айпі - дві мережі в Києві, 3 айпі в Черкасах, та по одному в Запоріжжі й Слов'янську). Такий масив менше ніж за добу насторожує.

Більшість статей має неприпустимий вигляд за ВП:Стиль. У одній перевірив випадковий фрагмент на ВП:АП, теж є порушення (фрагмент один в один звідси buvrtysa.gov.ua). Детальніший огляд за правилами не робив. --Kirotsi (обговорення) 10:39, 16 жовтня 2018 (UTC)

Складається враження, що міністерство розпорядилося завести управлінням свої сторінки у Вікі. --Kirotsi (обговорення) 18:11, 16 жовтня 2018 (UTC)
 • Думаю, що нема підстав для перевірки, видно що то якийсь адміністративний флеш-моб. Краще десь обговорити, що з тими статтями робити. --yakudza 22:28, 17 жовтня 2018 (UTC)
  Не бачу зловживань, які дали б підстави для перевірки. Якщо хтось масово загнав працівників редагувати Вікіпедію, це саме по собі не є порушення правил — NickK (обг.) 07:55, 19 жовтня 2018 (UTC)

93.126.95.15

https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Внесок/93.126.95.15

Прошу перевірити чи не належить цей ІР користувачам Бучач-Львів або Дзядику. Бо мета одна спровокувати, що власне вже анонім і зробив війну редагувань аби позбавити мене прав патрульного. --Jphwra (обговорення) 18:07, 8 жовтня 2018 (UTC)

Тут перевіряти нічого, користувач хоч і покинув проект, але часто пише репліки і цю адресу не приховує (Pavlo1) --Basio (обговорення) 18:33, 8 жовтня 2018 (UTC)

L50g

Причина: створення ілюзії підтримки. Однакові теми внеску (математика, історія, Вікідані) та спільна участь в обговореннях. Наприклад, користувачі разом голосували на сторінках Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 вересня 2018, Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 серпня 2018 у номінаціях, створених один одним, що може бути порушенням ВП:ЛТNickK (обг.) 14:46, 7 жовтня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Є майже повний збіг технічних даних. Розбіжності можна пояснити часовим розривом між останніми правками Shmurak та L50g, але збіги набагато перевищують ті незначні відмінності.--vityok (обговорення) 16:03, 8 жовтня 2018 (UTC)

@VictorAnyakin: Дякую. Чи є збіг ще з якимись обліковими записами (інакше кажучи, чи є нові сокпапети?) Дякую — NickK (обг.) 16:18, 8 жовтня 2018 (UTC)
T7op (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити)
Підозрілий внесок як для новачка. І нагадує такі самі редагування Glovacki. --Olvin (обговорення) 17:16, 8 жовтня 2018 (UTC)

Цікавий звіринець

Будь-ласка, перевірте на ВП:ЛТ. Є підстави так вважати згідно з качиним тестом: імена юзерів одного стилю; мають по одній правці, зробленій проти конкретної людини; другий акаунт зареєстровано через 6 хвилин після правки першого акаунта. Внесок деструктивний: порушення ВП:АД, ВП:ОД, ВП:В та ВП:НТЗ. --Kirotsi (обговорення) 18:31, 4 жовтня 2018 (UTC)

Знайшов уже третього юзера. Панове ЧЮ, будь-ласка перевірте, чи немає ще акаунтів, що редагують з-під даних айпі. У мене закінчилася фантазія шукати нові обличчя цих "безстрашних тваринок". --Kirotsi (обговорення) 18:54, 4 жовтня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Повний збіг технічних даних Vidvazhniy zaychik = Smachna svynka = Tovstuy kotyk — NickK (обг.) 14:38, 7 жовтня 2018 (UTC)

Поклонники

із

Підозра на ляльковий театр. Схожі редагування в статті Поклонська Наталія Володимирівна зі вставкою кремлівських джерел. Прохання перевірки. --『 』 Обг. 17:20, 24 вересня 2018 (UTC)

Результати перевірки

На жаль, через відсутність свіжих редагувань, вдалось перевірити лише облікові записи Мяу141 та Шгрпнаа. Тут також є певний часовий лаг між редагуваннями, але і більше збігів технічних даних, які можуть свідчити на користь версії про імпортний ляльковий театр.--vityok (обговорення) 13:33, 26 вересня 2018 (UTC)

Можливе накручування аргументів

Всі ці користувачі своїми першими редагуваннями висловилися проти вилучення однієї й тієї ж статті. Їхні аргументи вельми схожі за змістом та однаково не підкріплені чинними правилами Укрвікі, а час між ними цілком дозволяє зареєструвати новий обліковий запис. --Рассилон 10:48, 13 вересня 2018 (UTC)

NickK, ? — Alex Khimich 07:28, 21 вересня 2018 (UTC)
У відпустці, перепрошую. @VictorAnyakin:NickK (обг.) 23:20, 21 вересня 2018 (UTC)

Результати перевірки

На жаль перевірити збіги з Sasha88Todor не вийшло, але інші чотири облікових записи мають доволі істотні (якщо не сказати повні) збіги технічних даних, які можуть свідчити або про пов'язаність користувачів (наприклад, колеги) або ж про ляльковий театр.--vityok (обговорення) 13:09, 26 вересня 2018 (UTC)

Григорій Сковорода і Орден Лицарів Сонця

прошу перевірити

@NickK: Прохання перевірити на відповідність до ВП:ЛТ. Ось тут ймовірна причина для створення ляльки [4]. У разі підтвердження - вжити необхідних дій. Дякую. —Flavius1 (обговорення) 11:21, 28 серпня 2018 (UTC)

або @VictorAnyakin:, якщо ви маєте час. Flavius1 (обговорення) 11:53, 28 серпня 2018 (UTC)

важко дати однозначну відповідь. Але окрім різних інтернет-провайдерів (проте географічно близьких) решта технічних даних має повний збіг.--vityok (обговорення) 16:45, 28 серпня 2018 (UTC)
 • Ноутбук на сусідському WiFi — Alex Khimich 20:25, 28 серпня 2018 (UTC)

Вперьодсмотрящі

Результати перевірки

Повністю ідентичні технічні дані користувачів:

 • Миролюб2
 • Миролюб4
 • Миролюб5
 • Миролюб6
 • Миролюб7
 • Миролюб8
 • Миролюб9
 • Миролюб18
 • Впередсмотрящий2
 • Впередсмотрящий3
 • Впередсмотрящий4
 • Впередсмотрящий5
 • Впередсмотрящий6
 • Впередсмотрящий7
 • Впередсмотрящий8
 • Впередсмотрящий9
 • Впередсмотрящий10
 • Впередсмотрящий12
 • Впередсмотрящий14
 • Впередсмотрящий15
 • Впередсмотрящий17
 • Впередсмотрящий18
 • Впередсмотрящий19
 • Впередсмотрящий20
 • Впередсмотрящий21
 • Впередсмотрящий22
 • Впередсмотрящий23
 • Впередсмотрящий24
 • Впередсмотрящий28
 • Впередсмотрящий29
 • Впередсмотрящий30
 • Впередсмотрящий34
 • Впередсмотрящий35
 • Впередсмотрящий36
 • Впередсмотрящий38
 • Впередсмотрящий39
 • Впередсмотрящий40
 • Впередсмотрящий41
 • Впкркдсмотрящий2

Відмінні технічні дані (ймовірно, VPN):

 • Впередсмотрящий16

Зараз не маю часу перевірити їх на відповідність ВП:ЛТ. @Alex Khimich:, будь ласка, зробіть це ви або інші адміністратори — NickK (обг.) 11:09, 26 серпня 2018 (UTC)

NickK, дякую. Заблокував всіх, бо навіть після попередження реєстрації продовжувались. — Alex Khimich 11:49, 28 серпня 2018 (UTC)

Sashajumpslime

@Alex Khimich: У наведеному вами дифі ред.№ 23125380 користувач Sashajumpslime просто помилився з перейменуванням (замість перейменування на Центральний Антикорупційний комітет перейменував на Користувач:Центральний Антикорупційний комітет), а Центральний Антикорупційний комітет просто створив обліковий запис під існуючу сторінку. Обліковий запис Центральний Антикорупційний комітет я заблокував за порушення ВП:ІК. Я в таких обставинах не бачу сенсу в перевірці через відсутність порушення ВП:ЛТNickK (обг.) 10:18, 18 серпня 2018 (UTC)
Дякую, нехай буде ІК. — Alex Khimich 21:22, 18 серпня 2018 (UTC)

Support131047

Підозра на новий обліковий запис в обхід накладеного рішенням АК блокування користувача TimeWaitsForNobody (MelVic, Боґан).

P.S. З огляду на те, що користувач TimeWaitsForNobody заблокований, порівняння слід здійснювати з результатами попередніх перевірок. @VictorAnyakin:NickK (обг.) 15:34, 13 серпня 2018 (UTC)

@VictorAnyakin: можете зробити перевірку? Мені цей запит видається слушним --Piramidion 12:10, 17 серпня 2018 (UTC)

Заперечень не маю, хоча розцінюю це як порушення Вікіпедія:Не переслідуйте користувачів. --Support131047 (обговорення) 00:57, 20 серпня 2018 (UTC)

 • @VictorAnyakin: Можеш, будь ласка, подивитися? Дякую — NickK (обг.) 08:09, 23 серпня 2018 (UTC)
  • @NickK: так, звісно. Проте, чи є десь можливість дізнатись навіть не результати, а дані перевірки TimeWaitsForNobody оскільки остання правка була зроблена понад рік тому?--vityok (обговорення) 14:05, 23 серпня 2018 (UTC)
   @VictorAnyakin: Відписав вікіпоштою — NickK (обг.) 14:48, 23 серпня 2018 (UTC)

Можливо це допоможе прискорити перевірку, мої поточні параметри такі:

 • IP address - 220.245.169.40
 • USER_AGENT - Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/68.0.3440.106 Safari/537.36
 • ACCEPT_LANGUAGE - uk,en-AU; q=0.9,en; q=0.8,en-US; q=0.7,ru; q=0.6,hr; q=0.5,hu; q=0.4,sl; q=0.3,pt; q=0.2,fi; q=0.1,be; q=0.1
 • Screen Resolution: 1366x768

--Support131047 (обговорення) 06:55, 27 серпня 2018 (UTC)

 • Людина, яка тут вільно розкриває коефіцієнти мов у USER_AGENT — невловима. НМД. — Alex Khimich 11:59, 28 серпня 2018 (UTC)

Можливо це клон Червоної Троянди. Спочатку на сторінці обговорення Суппорта анонім 203.221.205.65 відповідає на питання Паруса до Суппорта. Потім на сторінках обговорення кандидатів до Арбкому Червона Троянда дякую за відповіді на питання того самого аноніма.--Анатолій (обг.) 20:20, 8 вересня 2018 (UTC)

Ну Червона троянда це ж і є чи MelVic чи його дочка… --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 21:57, 8 вересня 2018 (UTC)
До мене з цим питанням уже звернувся User:Basio по вікі-пошті. Ось частина моєї відповіді. що безпосередньо стосується цього питання: «Ви праві це всі мої акаунти (Червона Троянда, Korystuvach і Support131047), але я не робила з них одночасних редагувань. Як я зазначила писати статті до Вікіпедії, я не можу через постійні переслідування. Більше того брати участь у голосуванні я теж не буду з етичних міркувань. Мої питання вам та іншим активним користувачам викликані лише тим, що наразі я надаю консультації ..., для досліджень, що стосуються розвитку громадянського суспільства у 20 країнах у т.ч. Україні, які знаходяться у стані військових конфліктів та економічних реформ. Чисто практичний інтерес дізнатися, що спонукає людей займатися громадською роботою.» --Червона Троянда (обговорення) 23:04, 8 вересня 2018 (UTC)

Перевірка

Через різні технічні питання перевірка цього запиту дещо затягнулася. На мій погляд запит абсолютно легітимний та має право бути досліджений. На жаль, самотужки це зробити в мене не виходить і тому звертаюсь до @NickK: за допомогою в отриманні архівних даних.--vityok (обговорення) 16:00, 8 жовтня 2018 (UTC)

 • Можу підтвердити тотожність технічних даних Support131047, Читач вікі, Червона Троянда та Korystuvach, а також анонімних редагувань із IP 220.245.169.40 та деяких інших IP. Існує частковий збіг з TimeWaitsForNobody: той самий провайдер (у якому не виявлено жодних інших активних вікіпедистів), схожий USER_AGENT (з точністю до можливого оновлення за рік, що минув з часу блокування останньго акаунта TimeWaitsForNobody). Детальніші дані надані @VictorAnyakin: для остаточного висновку — NickK (обг.) 21:12, 8 жовтня 2018 (UTC)

Знову ляльковий театр

Прошу перевірити тотожність облікових записів. Дуже виглядає як черговий обліковий запис користувача (не знаю вже як його називати).

Користувач Kablotski зареєструвався 15 січня 2018, якраз на наступний день після того як було проведено перевірку чек'юзерами облікового запису Shmurak. Він не редагував Вікі, аж до 8 серпня, як не дивно 2 дні після того як Shmurak зробив остання своє редагування та здається припинив редагувати повністю (можливо через позбавлення прав патрульного на ВП:ЗППП). Редагування явно не новачка та дуже схожі на ті що робив Shmurak, зокрема у просторі шаблонів. Прохання також перевірити чи існує якийсь інший обліковий запис користувача, окрім тих, що вже були довічно заблоковані. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 14:19, 10 серпня 2018 (UTC)

Приєднуюся до запиту, і особливо до його останньої частини — про пошук інших облікових записів користувача. --VoidWanderer (обговорення) 15:12, 10 серпня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Повний збіг даних користувачів Shmurak, Kablotski, FatherJe, Prel45. Також виявлені три неактивні облікові записи: Nn9, Pirekk, WRadov — NickK (обг.) 22:12, 10 серпня 2018 (UTC)

Дякую за перевірку, наразі всі виявлені нові облікові записи заблоковані безстроково. Я написав користувачеві на СО, сподіваюсь, я отримаю якусь відповідь. --VoidWanderer (обговорення) 23:15, 10 серпня 2018 (UTC)

NazarSusP

З огляду на підозру на злам акаунту NazarSusP було проведено перевірку. Злам підтверджено (користувач з України, акаунт зламано з Росії), обліковий запис наразі заблокований. Запущено процедуру відновлення доступу до акаунту його справжньому власнику — NickK (обг.) 20:37, 3 серпня 2018 (UTC)

Дякую за оперативну допомогу. --Brunei (обговорення) 13:09, 4 серпня 2018 (UTC)
@Brunei: Якщо ти на зв'язку з користувачем, будь ласка, нагадай йому, щоб він відреагував, бо наразі я бачу, що він досі не має доступу — NickK (обг.) 13:46, 4 серпня 2018 (UTC)

Руслана Киселёва & Юрій Береза

Прошу перевірити акаунти: Руслана Киселёва (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) та Юрій Береза (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити), щодо ВП:ЛТ. Оскільки при обговеренні видалення статті «Компанія ГЕРА», з'ясувалось, що авторка цієї статті Руслана Киселёва є ще й співробітницею цієї фірми, тобто присутнє ВП:КОІ; як тут раптом, ніби випадково, до цього обговорення долучається Юрій Береза, який спеціально зареєструвався щоб проагітувати за збереження статті, наявно порушуючи правило ВП:НЕТРИБУНА. --Khoma Brut (обговорення) 09:29, 1 серпня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Усі редагування користувачів Руслана Киселёва та Юрій Береза здійснені з однієї й тієї самої IP-адреси. Це, втім, може означати, що це дві різні людини редагували з сусідніх комп'ютерів в одному офісі, а може й означати, що це одна людина управляє обома обліковими записами — технічно встановити це неможливо — NickK (обг.) 21:06, 6 серпня 2018 (UTC)

Зірка Констанція

Цей користувач тричі намагався внести недостовірну інформацію та видалити достовірну зі сторінки Гриценко Анатолій Степанович. — Це написав, але не підписав користувач Leonidslupsky (обговореннявнесок).

Зірка Констанція (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити)

@Leonidslupsky: Ця сторінка використовується для перевірки користувачів на предмет зловживання кількома обліковими записами. Якщо ви хочете повідомити про порушення правил користувачем, будь ласка, використовуйте сторінку Вікіпедія:Запити до адміністраторівNickK (обг.) 09:38, 1 серпня 2018 (UTC)

Eugene044

Причини:

 1. внесок Спеціальна:Внесок/178.133.13.33 співпадає із почерком відомого нам системного вандала Спеціальна:Внесок/46.133.252.239, і одночасно Eugene044.
 2. спроба обходу обмежень під час війни редагувань у статті Новинський Вадим Владиславович, після попередження сторонам.

Прохання також перевірити, чи має особа інші зареєстровані облікові записи, окрім Eugene044. --VoidWanderer (обговорення) 17:52, 28 липня 2018 (UTC)

Результати перевірки

178.133.13.33 є нашим клієнтом з діапазону 178.133.0.0/16, він же наш клієнт з діапазону 46.133.0.0/16. Втім, він не має жодного стосунку до користувача Eugene044, який має суттєво відмінні технічні дані та ні з ким іншим не перетинається. Скоріш за все, вандал просто вирішив для різноманітності повоювати в статті про Новинського — NickK (обг.) 20:30, 28 липня 2018 (UTC)

Дякую за перевірку. Відверто кажучи, це виглядає неймовірним збігом. Користувачі тільки-но дістали попередження про неприпустимість війни редагувань ред.№ 23012791, і тут через 49 хвилин відбувається редагування з анонімної адреси ред.№ 23012951. Сторінка потім була захищена від редагування анонімів, і після цього для чергового відкоту був використаний зареєстрований обліковий запис ред.№ 23012954. Втім, результат перевірки взяв до уваги. --VoidWanderer (обговорення) 14:48, 29 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Мені це не виглядає випадковим збігом, враховуючи, що, з одного боку, користувач Eugene044 має давній інтерес до статті про Новинського і редагував її як до, так і після появи аноніма, з іншого боку, анонімний вандал раніше вже відкочував редагування з провокаційною метою — NickK (обг.) 19:08, 29 липня 2018 (UTC)
Інтерес Eugene044 до статті у мене питань не викликає жодних. А ось поява аноніма у тому місці і у той час — викликає. Саме про це я писав. Коли аноніму було закрито змогу редагувати статтю через замок, був знову використаний обліковий запис Eugene044. --VoidWanderer (обговорення) 19:11, 29 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Конкретний вандал з цього діапазону (раніше — з life) вже давно помічений у тому, що знаходить якийсь запит на ВП:ЗА і лізе на ту сторінку скасовувати редагування чи іншим чином втручатися у конфлікт. Таким чином він має гарантовану можливість нашкодити, не упершись у фільтри. Див. також: Вікіпедія:Запити_на_перевірку_користувачів/2017#Запит_на_перевірку. --ReAlв.о. 05:05, 1 серпня 2018 (UTC)
Дякую за показовий приклад. Питань більше не маю. --VoidWanderer (обговорення) 07:39, 1 серпня 2018 (UTC)

Користувачі з непристойними іменами

Останнім часом, скоріше всього один, вандал реєструється під непристойними іменами і вандалить різні сторінки. Є підозра, що він використовує динамічні адреси, бо швидко реєструється під новими іменами. Потрібно визначити діапазон адрес, які він використовує, для боротьби з цим вандалізмом. Імена можна знайти серед блокованих користувачів, які приховані. --Basio (обговорення) 06:38, 24 липня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Добре відомий діапазон 46.133.0.0/16. Подробиці трохи пізніше — NickK (обг.) 08:27, 26 липня 2018 (UTC)

Подробиці такі, що єдиним дієвим засобом може бути блокування діапазону. У тому діапазоні значна кількість досвідчених активних користувачів, плюс є корисний анонімний внесок, тож блокування діапазону, як і раніше, має залишатися крайнім заходом — NickK (обг.) 00:09, 27 липня 2018 (UTC)

Шгрпнаа

Результати перевірки

Цццв23 = Аукуцк43453 = Кккуцкц = Шгрпнаа. Також численні анонімні обходи блокувань з діапазону 178.34.144.0/21 (майже весь внесок з діапазону належить цьому користувачу) — NickK (обг.) 09:03, 14 липня 2018 (UTC)

Ще цього

Результати перевірки

Підозра в накручуванні голосів

Добридень! Прошу перевірити на збіг таких нещодавно зареєстрованих користувачів:

Причиною перевірки є те, що всі вони своїми першими редагуваннями висловилися проти вилучення однієї й тієї самої статті (див. Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/1 липня 2018#Тарраф Алік Мохаммадович). --Рассилон 13:37, 7 липня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Усі ці користувачі редагували з однієї мережі, але з різних пристроїв. Оскільки версія того, що одна людина має 7 різних пристроїв в одному місці в один час, доволі малоймовірна, скоріш за все, маємо справу з групою людей, які зібралися й редагували разом (наприклад, колеги). Повний список акаунтів:

 • Aleksey Prokhorenko
 • AskellaMaro
 • Horbachevskii Vitalii Petrovich
 • Katharon13zhuk
 • SkifDima
 • Victory1992
 • Анастасия Нагиба

NickK (обг.) 14:25, 7 липня 2018 (UTC)

@NickK: Зрозуміло. Іще питання: чи можна якось довести їхню «змову» в реальному світі (якщо вона, звісна річ, має місце) і, якщо так, що можна вдіяти (наприклад, анулювати їхні аргументи)? --Рассилон 16:32, 7 липня 2018 (UTC)
Рассилон На ВП:ВИЛ і так рахуються аргументи, а не голоси. Тож хай хоч сотня користувачів писатиме одне й те саме, це не впливає на результат.--Анатолій (обг.) 16:36, 7 липня 2018 (UTC)
@Рассилон: З технічної точки зору — ні, неможливо. Можна лише констатувати, що протягом кількох годин з однієї мережі майже водночас були активні сім акаунтів. Це можуть бути колеги, які редагують з офісної мережі, знайомі, які прийшли до когось у гості, взагалі малознайомі люди, які підключилися до публічного вайфаю якогось закладу — ми цього не знаємо. Хіба можна спитати в них самих — NickK (обг.) 17:02, 7 липня 2018 (UTC)
Там немає аргументів --Чорний Кіт Обг. 18:58, 7 липня 2018 (UTC)

Прошу перевірити № 002

із

з огляду на однакові тему, що редагують користувачі, та свідоме порушення ВП:НО та ВП:ВР у стилі даного користувача.--Чорний Кіт Обг. 11:58, 27 червня 2018 (UTC)

@AlexKozur: Це вже не перша ваша спроба, і вам вже відповідали що під жоден з пунктів неприпустимого використання це не підпадає. Рівно як і очевидно що я не приховую наявність колишніх аккаунтів, окремими з котрих не користуюсь, або використовую вкрай рідко --Яромир (обговорення) 15:09, 27 червня 2018 (UTC)
і де це позначено? Люди повинні бути Вангою щоб вгадувати, що Ви?--Чорний Кіт Обг. 15:11, 27 червня 2018 (UTC)
Яке мені до того діло? Правил щодо обов'язкових посилань на колишні аккаунти не існує --Яромир (обговорення) 15:19, 27 червня 2018 (UTC)
це усе написано в ВП:ЛТ і в тому числі й відбілювання акаунта і редагування однієї сторінки різними акаунтами. І навіть на цій сторінці були записи з двох різних акаунтів --Чорний Кіт Обг. 15:23, 27 червня 2018 (UTC)
Саме так. Користувачка стверджувала, що Вас вже блокували, я попросив надати докази цьому твердженню. Якщо всі ці облікові записи справді належать Вам, то Ваша поведінка є деструктивною і шкодить Вікіпедії. Вже хоча б самою наявністю конфлікту навколо згадуваних на ВП:ЗА статті та шаблону. Приєднуюсь до запиту.--Piramidion 15:54, 27 червня 2018 (UTC)
@NickK та VictorAnyakin: проведіть, будь ласка, перевірку.--Piramidion 18:59, 27 червня 2018 (UTC)
Не вказувати зв'язок між записами можна при чистому старті, чого не спостерігалося під час переходів туди й назад по записах Tryhlav, Yuriy Urban і так далі. Якщо ж вимоги щодо поведінки не виконуються, то це уникнення вивчення внеску, а не «чистий старт». --ReAlв.о. 07:11, 28 червня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Дії, зокрема, конфлікт із Sofo та редагування в {{Українське козацтво}}, очевидно, дають підстави для перевірки (редагування однієї сторінки з різних акаунтів — ВП:ЛТ). За підсумками перевірки Яромир Хмільний = Юрій Полтавець = Tryhlav = Yuriy Urban — NickK (обг.) 21:14, 28 червня 2018 (UTC)

 • Наразі три облікових записи заблоковані безстроково: постійна версія № 22879204. --VoidWanderer (обговорення) 14:34, 7 липня 2018 (UTC)
  VoidWanderer Може краще було лишити незаблокованим обліковий запис із більшою кількістю редагувань або найдавніше створений, а не новий?--Анатолій (обг.) 16:35, 7 липня 2018 (UTC)
  У тих облікових записів були встановлені повідомлення на СО про полишений акаунт. Не став заперечувати, якщо так. --VoidWanderer (обговорення) 18:43, 7 липня 2018 (UTC)
  По-моєму, він так сліди замітає… Он і цю сторінку користувача вже вилучили, а користувач «пішов у відпустку».--Анатолій (обг.) 21:09, 7 липня 2018 (UTC)

Прошу перевірити

--Goo3 (обговорення) 08:22, 27 червня 2018 (UTC)

@Goo3: А яка підстава для перевірки? Схоже на двох новачків, які в перших редагуваннях щось порушили — NickK (обг.) 21:16, 28 червня 2018 (UTC)
NickK, є підозри, що це одна й та ж людина, адже весь внесок базується лише на одній особі і співпадає за часом. --Goo3 (обговорення) 08:21, 29 червня 2018 (UTC)
@Goo3: Мені це виглядає звичайним збігом, який до того ж не порушує правила. Leditani цікавить Черенов Роман Валерійович, музикант 1983 року народження з Ковеля, а Lenallla цікавить Кальненко Володимир Іванович, художник 1944 року народження з Київщини. Навіть якщо це одна й та сама людина, це не виглядає порушенням ВП:ЛТNickK (обг.) 09:29, 29 червня 2018 (UTC)

Запит Sofo

 • Підстави вважати, що є порушення ВП:ЛТ є. Очевидно, що користувач прийшов у вікі вже з досвідом, якщо це чистий старт, то він не має за собою тягнути старих порушень. Якщо новачку ми можемо пробачати перші порушення правил через їх незнання, то для досвідченого користувача така поведінка неприпустима. У цьому конфлікті з боку користувача Яромир Хмільний є порушення ВП:ВР та ВП:НО. Те, що з боку опонента такі порушення також були, ніяк не виправдовує користувача Яромир Хмільний. --yakudza 22:10, 26 червня 2018 (UTC)

Можливе втручання у роботу укр-вікі з Росії, ? причетність спецслужб РФ

Нові користувачі для статей на одну тему

З початком червня у Вікіпедії було створено купу облікових записів заради єдиної статті на тему Стародавнього Риму. Спільною рисою в оформленні цих статей є неоптимізований вікі-код (наприклад, явні теги розриву рядка <br/>). Такими користувачами зокрема є:

(можливо, когось проґавив). На мою думку, навіть із урахуванням достатньої перевірності створених ним(и) статей, належність усіх цих облікових записів одній особі є грубим порушенням правила ВП:ЛТ. --Рассилон 13:10, 4 червня 2018 (UTC)

@Рассилон: Не маю змоги зараз провести перевірку (@VictorAnyakin:), але в мене найімовірнішою версією є те, що група студентів 1999 року народження отримала завдання написати статті з історії Стародавнього Риму, і в цьому імго нема порушення — NickK (обг.) 23:28, 6 червня 2018 (UTC)
@NickK: Якщо група студентів, і достатньо величенька, то звісно все в рамках правил. Але однакові помилки у вікі-розмітці мене насторожують. --Рассилон 04:30, 7 червня 2018 (UTC)
@NickK та Рассилон: імовірно в них був один наставник або вони разом вчили розмітку. Я би зачекав із перевіркою поки не буде скоєно якесь явне порушення правил. Хотілось би, при цьому, почути щось від самих користувачів.--vityok (обговорення) 18:25, 7 червня 2018 (UTC)
@VictorAnyakin: вибачте, у Вас була помилка у шаблоні, тому перепінгую щоб помітили @NickK та Рассилон:--Чорний Кіт Обг. 04:54, 8 червня 2018 (UTC)

Ляльковий театр з метою отримання переваги у війні редагувань

Прошу перевірити цих користувачів для подальшого блокування згідно порушенням правил зі грою в ляльковий театр (використання двох або більше аккаунтів одінєю й тією ж людиною задля отримання "видимості" підтримки різних користувачів версії під час війни редагувань у статті Лозниця Сергій Володимирович.--Piznajko (обговорення) 23:36, 16 травня 2018 (UTC)

Це були мої IP. Я Neptune777. До Яснодарка ці IP не мають ніякого відношення. Це київстарівські IP (мобільний інтернет). Паролі завжди забуваю, в мене вони записані у блокноті. Не мав змоги зареєструватись, бо блокнот був удома. А вдома я не був, перебував у зовсім іншому місці.--Neptune777 (обговорення) 17:53, 17 травня 2018 (UTC)
Зрозуміло Neptune777. Перепрошую у вас що запідозрив що це були правки Yasnodark - просто були дуже схожі коментарі під редагуванням сторінки де велася війна редагувань та плюс ще й з під невідомого IP (тому я й запідозрив використання лялькового театру для отримання нечесної переваги у війні редагувань). Дякую що роз'яснили. @адміни можна закриити перевірку оскільки з'ясувалось що IP не були ляльковими шкарпетками Yasnodark.--Piznajko (обговорення) 16:34, 17 травня 2018 (UTC)


Який в біса ляльковий театр?, навіть якщо б ті анонімні адреси мали до мене стосунок (адже теоретично таке можливо, через випадковий чи передчасний вихід з користувацьких редагувань чи технічні проблеми з автоиризацією з якими стикався у минулі роки та це не той випадок), то вони не приймали участь у жодних голосуваннях одночасно зі мною і не є офіційно зареєтрованми діючими альтенативними користувачами. Я не маю жодного стосунку до тих анонімів, та їх редагування у активний період зацікавленості Лозницею під час Каннського фестивалю є логічними, бо коли сотні джерел десятків країн називають режисера з українським паспортом, проукраїнською позицію, що виставляється на українських стендах провідних фестивалів та фінансується Держкіно називається російським, це викликає обурення в будь-кого.
Для перевірки мене немає жодних підстав та й жодного стосунку цих анонімів не маю, проте можете перевірити анонімів, бо я живу у відомому місті і у мене є свідки і докази цього. Тож якщо аноніми з інших міст - питання зникнуть самі собою. Натомість я хочу перевірки пана Piznajka, бо він живе поза межами Європи, найскорше у Сибіру, звідки і коїть свою антиукраїнську діяльність в укрвікі, проте своє місце і країну проживання, на відміну від мене, вперто приховує і неодноразово ігнорував це питання.
Лише один користувач у цій статті вписував раз за разом російськість режисера, відкидаючи редагування усіх інших 14 користувачів та патрульних, що ґрунтуються на численних авторитетних джерелах.
Свої односібні дії у вигляді багаторічної та спрямованої війни редагувань, він ніколи ні з ким не узгоджував, версію пана Piznajkа проросійської спрямованості жоден користувач не підтримав та жоден з патрульних його не патрулював.
Натомість версію він сам почав автопатрулювати статтю не маючи відповідних прав, адже йому було відмовлено у наданні відповідних прав на сторінці [5] . Прошу надати пояснення відповідним діям користувача.
Про українськість режисера кажуть усі дійсно авторитетні, актуалізовані та сучасні світові джерела, варті довіри. Та й навіть — російські джерела, варті недовіри, проти які вказують бодай якусь можливу альтернативність позиції.--Yasnodark (обговорення) 13:05, 18 травня 2018 (UTC)
Побачив репліку Neptune777. Отже по мені питання схоже вирішено, отже залишається питання по перевірці місця знаходження і аналізу діяльності позивача, що вже 2 роки вів війну редагувань з усіма іншима авторами та патрульними статті, без жодних узгоджень з ними. Та займався автопатрулюванням без надання відповідного статсу та всупереч рішенню спільноти. Якщо не зраджує пам'ять, підсумок підводив Користувач:Geohem. Десь зверху є посилання в згорнутій частині.
RLuts, ReAl, Brunei хтось з вас займаться подібними питаннями?--Yasnodark (обговорення) 15:27, 17 травня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Перевірка з метою визначення місцезнаходження користувача неможлива згідно з Політикою конфіденційності. Оскільки місцезнаходження є конфіденційною інформацією, лише сам користувач може вирішити, що і кому він розголошує, тож якщо ви хочете знати місцезнаходження користувача Piznajko — спитайте в нього особисто. Усе решта (статус автопатрульного, аналіз діяльності тощо) не має стосунку до цієї сторінки: тут лише порушення ВП:ЛТNickK (обг.) 18:11, 17 травня 2018 (UTC)
NickK Він ніколи на це питання не відповідав прямо і казав, що яка різниця, з якої країни він редагує. Ви кажете, що прив`язую користувача до РФ з негативними відповідними сентенціями. Та правда в тому, що він редагує саме з території країни-агресора і приховує це. Якщо це не так, то скажіть, що це приміром користувач з Казахстану та щось я дуже сумніваюся. Та він точно не перебує у Європі чи Африці, а якщо б він жив в Америці, Австралії, Океанії, чи Південних чи східних регіонів Азії в нього б не було жодних підстав приховувати своє місце перебування.
Я гадаю, що нічого страшного не станеться, що ви проведете попередню перевірку користувача з метою визначення регіону користувача. Нічого йому не буде: якщо ви скажете, що це Північна Азія, Центральна чи Південна Азія тощо. Я он своє місто зазначив, а він що побоїться, що буде визначено безмежний простір, жодної небезпеки це не несе. Та користувачі зроблять висновки.
Я в цілому не маю нічого проти користувачів з конкретної країни та я не люблю брехні, маскування, підривної діяльності та замилювання очей, що тривалий час здійснює користувач.
Бо є користувачі такі, як Галушко чи Драконов, з якими я можу ідеологічно не погоджуватись, проте вони ведуть себе чесно. Є користувач Djohnni, який взагалі незаслужено страждав за своє місце проживання. А є хитрий користувач, що веде цілеспрямовану антиукраїнську роботу, причому так, що не кожен зрозуміє її підривну сутність. Дуже попахує рос. спецслужбами. Тому я так вважаю важливим визначити бодай регіон чи країну знаходження цього користувача. --Yasnodark (обговорення) 13:11, 19 травня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Ні, я повторюся ще раз: це конфіденційна інформація, і користувачі самі вирішують, що і як розголошувати. Ви можете написати своє справжнє місцезнаходження, можете написати щось інше (наприклад, людина пише, що вона з Одеси, а насправді з Ростова), а можете нічого не зазначати — це ваш вибір. І за правилами Фонду Вікімедіа, і за законодавством України люди мають повне право не розголошувати своє місце проживання/перебування. На відміну від інших сайтів, Вікіпедія відповідально ставиться до права на приватність та не розголошує приватної інформації наліво й направо — NickK (обг.) 13:51, 19 травня 2018 (UTC)
NickK Я б сказав, скоріше безвідповідально, це у часи інформаційної війни. Яким чином визначення країни знаходження зашкодить конфідеційності користувача, чи бодай частини світу. Просто підтвердіть, що він з Азії чи Північної Азії. Хоча бачив тут часто ледь не до квартири людей сканують, чому така вибірковість, я ж не прошу сказати, з якого він міста.
А поки ви не доведете зворотньому, я маю цілу низку підстав стверджувати, що користувач редагуэ з Азіатської частини СНД, найпевніше РФ.--Yasnodark (обговорення) 14:48, 19 травня 2018 (UTC)
Прошу відреагувати на коментарі "не були ляльковими шкарпетками Yasnodark".--Yasnodark (обговорення) 14:48, 19 травня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Якщо користувач не хоче розголошувати країну, в якій він проживає чи тимчасово перебуває — це його право, і ніхто не має права примусити його це зробити. Тому втретє повторюю, що правила не дозволяють розголошувати місце перебування користувачів. Політика Вікіпедії щодо приватних даних жорстка й максимально захищає користувачів — ви ж, мабуть, не хочете, щоб ваші дані здали ФСБ за запитом користувача-ФСБшника, якому просто цікаве ваше місцезнаходження з точністю до квартири? І додатково попереджаю, що будь-які маніпуляції на основі цього можуть каратися аж до блокування вашого облікового запису через порушення ВП:НО («Заяви про те, що той або інший користувач не здатний добре написати ту або іншу статтю — або взагалі бути гідним користувачем Вікіпедії через свій вік, стать, належність до певної нації, релігії, соціальної групи, професії, організації або інших категорій осіб. При цьому неважливо, чи дійсно цей користувач належить до цієї категорії») — NickK (обг.) 15:38, 19 травня 2018 (UTC)
NickK А коли ж ви його будете карати?, чому ви ж з ним панькається. Колись він масово вилучав текст зі статей - 5 адмінів з ним місяці сюсюкались. А тепер за безупинну війну редагувань та патрулювання без прав - де відповідальність?... Чогось з іншими ви так не церемонитеся. Особисту інформацію про мене теж не варто поширювати, я вам дозволу теж не давав, будьте послідовним. Про детальний опис місця знаходження я казав, бо неодноразово бачив подібні дії на цій стоінці, про квартиру - гіперболізував - та міста вказувалися, я й такого і не думав просити, а я лише прохав про визначення країни, щоб багато що пояснило та відкрило очі іншим... Дуже дивні подвійні стандарти. І не треба погрожувати - справа не в приналежності до якоїсь групи, я толерантно ставлюся до представників будь-яких спільнот, проте я категорично проти, коли представник однієї спільноти маскується під представника іншої і я хочу знати з представником якої саме спільноти маю справи, щоб оминати гострі кути, я користувач в цілому адекватним, чи навпаки знати з ким маєш справу, якщо це є основною його вікідіяльності. Справа у прихованні, маніпуляції та діяльності деструктивної та антиукраїнської спрямованості користувача, що повністю ігнорується адмінспільнотою. Схоже все зрозуміло...--Yasnodark (обговорення) 16:08, 19 травня 2018 (UTC)
@Yasnodark: На цій сторінці ніколи не розголошувалися ні міста, ні країни користувачів (подивіться архів). За підсумками перевірки можемо хіба зазначити, чи користувачі з одного міста, або ж з різних, якщо це суттєво (скажімо, якщо група користувачів відстоює статтю на якусь дуже вузьку тему і вони всі з одного міста — є ймовірність, що це або знайомі, або один користувач з різних комп'ютерів, якщо користувачі редагують одночасно з різних міст — майже напевно це різні люди). При цьому ніколи не розголошується, які ж саме це міста чи країни. І саме для того, щоб не було подвійних стандартів, не розголошуються особисті дані ні ваші, ні користувача Piznajko, ні будь-кого іншого.
Питання інших порушень, будь ласка, не сюди, а на ВП:ЗА чи інші сторінки. Тут це не по темі — NickK (обг.) 18:00, 19 травня 2018 (UTC)

Ляльковий театр

Прошу перевірити цих користувачів для подальшого блокування згідно порушенням правил зі грою в ляльковий театр. Наголошую на проханні перевірки, бо усі 3 аккаунти мали редагування 11 травня цього року. І використовуються для порушень правил Вікіпедії. --Чорний Кіт Обг. 15:05, 11 травня 2018 (UTC):

Я вже давно зазначав що власником аккаунтів є єдиний користувач. Проте використовую їх нарізно через різнотематичність, а не зі «злим умислом» як-то вказано у неприпустимості використання. У принципі не бачу проблеми вказання усіх аккаунтів в єдному, проте як мені було доведено (Nick-ом у Кнайпі) їх об'єднання технічно неможливе --Tryhlav (обговорення) 15:09, 11 травня 2018 (UTC)
@Tryhlav: Об'єднання неможливе, але посилання між акаунтами на відповідних сторінках користувачів можливе і потрібне за ВП:ЛТ (для прикладу див., наприклад, сторінку Користувач:IgorTurzh) — NickK (обг.) 15:16, 11 травня 2018 (UTC)
@NickK: То логічно у разі остаточного вирішення з аккаунтом. Поки щось не найліпший для активного внеску настрій --Tryhlav (обговорення) 15:21, 11 травня 2018 (UTC)
@Tryhlav: Будь ласка, оберіть одне з трьох: або визначіться з акаунтом і редагуйте лише з одного, або поставте посилання між акаунтами на відповідних сторінках користувачів, або адміністратори допоможуть вам визначитися шляхом блокування всіх акаунтів, крім одного — NickK (обг.) 15:39, 11 травня 2018 (UTC)
@NickK: До осені вирішу --Tryhlav (обговорення) 15:40, 11 травня 2018 (UTC)
час до 1 червня 2018 року, можливо раніше (з огляду на журнал блокувань) якщо будуть порушення правил Вікіпедії. --Чорний Кіт Обг. 15:45, 11 травня 2018 (UTC)
оскільки вони відсутні залишу свій варіант дати визначення --Юрій (обговорення) 09:39, 12 травня 2018 (UTC)
Уже було (зокрема, Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів/2017#Підозра ВП:ЛТ), уже давно підтверджено, користувач цього не приховує, не бачу сенсу в перевірці — NickK (обг.) 15:16, 11 травня 2018 (UTC)
@NickK: тоді чого цей користувач досі не заблокований через підрив функціонування Вікіпедії, переслідування користувачів, порушення правил Вікіпедії? Ну блокували Ви один з аккаунтів, цей користувач пішов редагувати з іншого. Тобто я можу створи 10 аккаунтів і робити те ж саме? То для чого взагалі це блокування? --Чорний Кіт Обг. 15:33, 11 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur та NickK: Блокується користувач, а не запис. За обхід блокування додатковий запис має бути безстроково блокований. Якщо немає основного, то за обхід блокування блокуються всі записи, потім залишається один на вибір користувача. Як не помиляюся, це є правило. — Юрій Дзядик в) 07:25, 12 травня 2018 (UTC).
@Dzyadyk: для цього наче повинен бути обхід блокування, а згідно журналу я не бачу, так як редагування відбувалися після завершення блокування--Чорний Кіт Обг. 10:51, 12 травня 2018 (UTC)

Спроби злому акаунту

З англійської Вікі зроблено 3 спроби злому акаунту. Прохання перевірити і заблокувати діапазон. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:46, 8 травня 2018 (UTC)

Результати перевірки

В українській Вікіпедії не виявлено жодних дій з вашого акаунту з даними, відмінними від ваших звичайних, що означає, що зламати ваш акаунт не вдалося. Для перевірки в англійській Вікіпедії, будь ласка, зверніться туди — NickK (обг.) 09:14, 8 травня 2018 (UTC)

Ghzkrf і Chzkrf

Прошу перевірити, чи це не порушення правил, використання двох обліковок для обходу блокування. --Goo3 (обговорення) 08:02, 30 квітня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Дані користувачів суттєво відрізняються, зокрема, різні (й не близькі) міста. Це може означати поїздку до іншого міста, використання VPN, або може означати, що це просто різні люди — NickK (обг.) 16:23, 1 травня 2018 (UTC)

Анімешник і Курка Аалямб

Перевірте, будь-ласка, параметри останніх дописів користувачів. Є чимало підстав вважати, що їх писала одна людина. --VoidWanderer (обговорення) 13:35, 25 квітня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Відсутній будь-який збіг технічних даних, майже напевно це різні люди — NickK (обг.) 07:39, 26 квітня 2018 (UTC)

Взагалі, хотілося б бачити, щоб перевірки відбувались коли обґрунтовано необхідність краще ніж міфічним «чимало підстав». --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:29, 12 червня 2018 (UTC)

Анімешник

Перевірте, будь-ласка, відповідність параметрів користувача, і аноніма, що були здійснені у цих дифах (там цілий набір):

--VoidWanderer (обговорення) 12:42, 24 квітня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Технічні дані всередині групи IP-адрес збігаються, однак істотно відрізняються від даних користувача Анімешник. З достатньою впевненістю можна стверджувати, що редагування з цих IP-адрес не належать користувачу Анімешник (однак можуть належати, наприклад, комусь із його друзів) — NickK (обг.) 07:39, 26 квітня 2018 (UTC)

SuperMen22

@NickK та VictorAnyakin: Прошу перевірити враховуючи те, що користувачем Ivan Valeriyovych зроблено перше і єдине редагування ось тут Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/8 квітня 2018#Українська ліга реформ одразу після того, як висловився SuperMen22 (автор статті, яку номінували на вилучення). Відповідно до ВП:ЛТ користувачі не повинні створювати альтернативні облікові записи, щоб справити враження підтримки. --Користувач:Flavius1 13:10, 9 квітня 2018 (UTC) @NickK: коли можна очікувати на результати перевірки? --Користувач:Flavius1 14:32, 12 квітня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Облікові записи SuperMen22 та Ivan Valeriyovych мають повний збіг технічних даних — NickK (обг.) 22:09, 12 квітня 2018 (UTC)

Дякую @NickK:. Я так і думав. Будь ласка, як адміністратор, попередьте користувача про те, що так робити не можна, а також (я, ммабуть, не маю право це) викресліть ляльковий голос на ВП:ВИЛ. Наперед дякую.Користувач:Flavius1 05:32, 13 квітня 2018 (UTC)
@Flavius1: Перепрошую, я не помітив при виході в відпустку, і ваш пінг теж не спрацював. Бачу, що вже вирішено — NickK (обг.) 21:42, 17 квітня 2018 (UTC)

Tryhlav

Схоже на обхід блокування, погрози ред.№ 22315923.--Brunei (обговорення) 13:35, 25 березня 2018 (UTC)

@NickK та VictorAnyakin:, можете перевірити?--Brunei (обговорення) 12:49, 28 березня 2018 (UTC)
@Brunei: Правила забороняють розголошувати IP-адреси зареєстрованих користувачів, можна перевірити лише наявність чи відсутність обходу блокування користувачем Tryhlav. Втім, з огляду на це відповідь, як на мене, очевидна — NickK (обг.) 13:04, 28 березня 2018 (UTC)
Прошу тоді здійснити відповідну адміндію.--Brunei (обговорення) 13:12, 28 березня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Користувач Tryhlav справді обходить блокування, редагуючи анонімно з динамічної IP-адреси, востаннє сьогодні. З огляду на обхід блокування воно перезапущене — NickK (обг.) 22:50, 28 березня 2018 (UTC)

Продовження

Я так розумію, історія продовжується: Спеціальна:Внесок/93.78.203.241. Прошу перевірити.--Brunei (обговорення) 13:13, 5 квітня 2018 (UTC)

Редагування від 19 березня 2018

Прошу також перевірити це редагування, що містило погрози від 19 березня 2018:

Редагування користувача Tryhlav у той же день, за півтори години: ред.№ 22274678. --VoidWanderer (обговорення) 15:24, 5 квітня 2018 (UTC)

NickK, VictorAnyakin, потрібна перевірка даного дифу від аноніма. --VoidWanderer (обговорення) 01:04, 1 липня 2018 (UTC)

Результати повторної перевірки

Наразі лише частковий результат: можна підтвердити анонімні редагування на межі вандалізму (вставка завідомо неправильної або завідомо неенциклопедичної інформації), які однозначно належать користувачеві Tryhlav. Детальніший результат буде надано пізніше — NickK (обг.) 11:48, 7 квітня 2018 (UTC)

І як там детальніший результат? --Brunei (обговорення) 22:14, 12 квітня 2018 (UTC)
@Brunei: Перепрошую за затримку, з огляду на складність ситуації знадобився час на обговорення та отримання дозволу на розголошення даних. Редагування з IP-адреси 93.78.203.218 майже напевно здійснено користувачем Tryhlav (дуже близькі, хоч і не ідентичні технічні дані, за відсутності інших користувачів, яким могло б належати це редагування) — NickK (обг.) 08:34, 26 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: перепрошую за недопінг — NickK (обг.) 08:36, 26 липня 2018 (UTC)
Дякую. Взяв до уваги. --VoidWanderer (обговорення) 08:45, 26 липня 2018 (UTC)

Мартышкишкин

Дрібний однотипний внесок на межі тролінгу. Власне, сумнівів у мене практично нема, але треба пересвідчитися. --Fessor (обговорення) 19:37, 20 березня 2018 (UTC)

Результати перевірки

Мартышкишкин = Український політік на ПМЖ = Wir sind za = Chrome mercure. Усі заблоковані — NickK (обг.) 23:10, 21 березня 2018 (UTC)

Burrek2

Користувач Павел Ходаков попрохав мене зробити запит. Особисто я не бачу спільного в поведінці двох особистостей, про які зараз піде мова, але... Так от, просять перевірити Бучача-Львова та Буррека-2. Особисто від себе хотів би перевірити аноніма з IP 95.90.178.111. Чи не Бучач-Львів це обходить обмеження на редагування простору обговорень?--ЮеАртеміс (обговорення) 07:38, 7 березня 2018 (UTC)

Шановне товариство! В чому справа??? Оскільки я зареєструвався тут буквально на днях, то багато чого ще тут не знаю. Але я зрозумів, що стосовно мене виникли якісь підозри. Можу я попросити про роз'яснення ситуації ? Burrek2 (обговорення) 20:32, 7 березня 2018 (UTC)

Результати перевірки

 • Бучач-Львів (або інша особа, яка скористалася його комп'ютером — технічні дані ідентичні) здійснював обхід блокування з IP-адреси, зокрема, 2 та 3 березня.
 • Користувач Burrek2, схоже, перед реєстрацією редагував з IP-адреси, але жодного порушення не виявлено.
 • IP 95.90.178.111 має збіг із нині не надто активним користувачем із порожнім журналом блокувань і без будь-яких персональних обмежень, відповідно, жодного порушення тут також не виявлено — NickK (обг.) 22:59, 7 березня 2018 (UTC)

Η βικιπαίδεια είναι ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

користувач написав вікіпоштою, що його зламали, прошу перевірити --アンタナナ 22:05, 20 лютого 2018 (UTC)

Результати перевірки

Технічних ознак зламу не виявлено: технічні дані лютневих редагувань (стаття Плеврот черепичастий, сторінка обговорення) відповідають технічним даним січневих редагувань, коли користувач створював статті на Вікімарафон (від Горючі сланці в Естонії до Демократична коаліція (Угорщина)). Можливо, хтось його зламав прямо з його комп'ютера і з тієї ж IP-адреси, з якої він звичайно редагує, але перевірити це технічно неможливо — NickK (обг.) 22:29, 20 лютого 2018 (UTC)

en:Wikipedia:Sockpuppet investigations/Η βικιπαίδεια είναι ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια--Анатолій (обг.) 23:01, 20 лютого 2018 (UTC)

Я бачив, але Anonymuanonymus у нас заблокований понад півроку тому, нічого суттєво нового не знайдено — NickK (обг.) 23:05, 20 лютого 2018 (UTC)

AlexNet88

Сьогодні була хвиля вандалізму, і зважаючи на тип внеску та й самі редаговані статті (той же Пєвцов), є підстави вважати, що це може бути одна й та ж людина. Вважаю, що користувача й так, можливо, варто заблокувати довічно за неконструктивний внесок, а якщо виявиться, що це одна й та ж особа, підстави для такого блокування стануть ще вагомішими.--Piramidion 18:21, 17 січня 2018 (UTC)

@Piramidion: Діапазон 46.133.0.0/16 мобільного провайдера покриває велику територію і така перевірка не розголосить персональних даних, але я не бачу доцільності її проводити. Характер редагувань і загальна поведінка AlexNet88 не схожі на типовий масовий вандалізмом з цього діапазону (зверніть увагу на історії редагувань Хрещатик, Вулиця Небесної Сотні), а от Life→MTS-вандал помічений в тому, що бере з ВП:ЗА якусь верхню скаргу на якогось користувача, по його внеску знаходить статтю і починає скасовувати редагування, імітуючи ВР від того користувача. Подібна історія була не один раз і навіть призвела до запиту, у відсутності сенсу якого я був впевнений, але знехотя виконав з огляду на необхідність зняти звинувачення з користувача Бучач-Львів. Тож я прошу Вас не наполягати, оскільки очікую рівно того ж результату.
AlexNet88 вже має попередження на СО, яке можна б уточнити щодо виду заходів, і якщо він заслуговує на блокування, то це можна зробити і без ЧЮ. --ReAlв.о. 22:17, 17 січня 2018 (UTC)
А, я вже й забув про цього вандала. Дякую за відповідь.--Piramidion 22:21, 17 січня 2018 (UTC)
Така техніка дозволяє йому гарантовано обійти фільтри :-( --ReAlв.о. 22:53, 17 січня 2018 (UTC)

Shynkar

Дуже "цікава" практика роботи. Неавторизований користувач 213.159.248.8 створює статті (як правило, взяті з єдиного джерела) і через 5-7 хв до їх редагування активно береться уже Shynkar. Легко за внесками та історіями усе перевірити. Так розумію, що це дає право авторизованому користувачеві (Shynkar) прибирати незручні (припускаю, що іноді помилкові чи спірні) службові шаблони. --Kasio67 (обговорення) 21:59, 12 січня 2018 (UTC)

Symbol declined.svg Відмовлено @Kasio67: ЧЮ-перевірка на співпадіння технічних даних редагувань користувача і конкретного IP якщо і може проводитися у певних дуже серйозних випадках, то оприлюднення її результатів є розкриттям персональних даних (за виключенням, хіба-що, динамічного IP з великого діапазону провайдера з широким покриттям). Тому перевірка проводитися не буде. Втім, перевірка взаємодії та подібна ситуація у навмання вибраній статті з внеску користувача в кінці минулого року дають проходження качиного тесту[en] на обхід користувачем Shynkar накладеного на нього за порушення правил персонального обмеження на створення статей. --ReAlв.о. 17:09, 13 січня 2018 (UTC)
 • Слідкую за користувачем, на обхід дивимося крізь пальці, поки він виконує домовленість, досягнуту перед обмеженням: копіювати тільки вільні джерела.--Brunei (обговорення) 23:35, 14 січня 2018 (UTC)
  Так може тоді краще обмеження зняти, а при наступних порушеннях знову накласти і тоді вже блокувати за обхід незалежно від джерел? Це дуже погано для самої системи правил, коли одних за обхід обмеження блокують, на інших дивляться крізь пальці, це ручний режим революційної доцільності розв'язку задачі «яка тварина рівніша». Та й авторство статей нормально ідентифікуватиметься. До речі, у тих статтях внизу джерело, з якого взято текст, бажано б через {{Позначення вільного вмісту}} оформлювати. --ReAlв.о. 10:59, 15 січня 2018 (UTC)

Shmurak

Дуже схожі внески, значна кількість дрібних технічних виправлень, створення облікових записів ботів зі спірними редагуваннями. Формальна підстава перевірки: підозра на те, що обліковий запис Shmurak було використано (наприклад, так) для обходу персонального обмеження на вилучення інтервікі, накладеного на Glovacki (ВП:ПО) — NickK (обг.) 21:05, 9 січня 2018 (UTC)

Можливо, я щось пропустив у внесках, але я не спостеріг значної подібності. Велику кількість дрібних технічних редагувань у нас робить багато хто. Вилучення інтервікі, що, як у наведеному прикладі редагування Shmurak, вже перебувають на вікіданих, я іноді сам роблю, коли помічаю. Glovacki отримав обмеження на вилучення інтервікі через інші випадки. Подібність інших редагувань знаходиться поза цим обмеженням (для обходу якого, до речі, нема необхідності заводити інший запис, що показує запит щодо Shynkar вище) і так само подібні редагування роблять й інші.
Ботів порівняти важче, оскільки до закритої заявки на статус встиг зробити небагато редагувань, зауваження саме до редагувань були до помилок через недостатній/відсутній аналіз тексту, а не ті, що до GlovackiBot. Тому я маю деякий сумнів як у вагомості підстав, так і в доцільності перевірки.
@NickK: є ще якісь приклади чи аргументи?
@VictorAnyakin: а Ви як вважаєте?
--ReAlв.о. 22:35, 13 січня 2018 (UTC)
@ReAl: Перепрошую, але я не згоден і вважаю, що тут перевірка потрібна (я, мабуть, не подавав би запиту, якби не був певен у доцільності). На жаль, через відпустку я не мав змоги написати детальнішого обґрунтування, тож наводжу його зараз:
 • З формальної точки зору: є підозра на те, що обліковий запис Shmurak використовується для обходу обмеження на вилучення інтервікі користувачем Glovacki. Масове вилучення інтервікі було притаманне користувачеві Glovacki, такі самі дії спостерігаються в користувача Shmurak, наприклад, з 2 по 4 грудня. Такі масові дії з вилучення інтервікі дуже рідкісні, мені невідомо про інших користувачів, які робили б це так само масово. Користувач уже раніше обходив це персональне обмеження з облікового запису Oude-rusman (нині довічно заблокований). Я не маю часу перевіряти всі ці дії, але сам факт створення додаткового облікового запису для обходу персонального обмеження не виглядає конструктивним.
 • Щодо внесків ботів, то є спільний інтерес до оновлення адмінподілу Франції: GlovackiBot, ShmurakBot. Це зовсім не шкідливо, але це також доволі рідкісний збіг. Також сумніви виникають через те, що на моє пряме питання про те, чи він мав раніше ботів у Вікіпедії, Shmurak відмовився відповідати.
 • Щодо внесків користувачів, то технічні правки на ВП:ВИЛ після запиту в Кнайпі дуже нехарактерні менш ніж за 2 доби після першого редагування. У статтях є спільний інтерес до, наприклад, Придністров'я: багато редагувань Oude-rusman та Glovacki, редагування Oude-rusman, редагування Shmurak. З не зовсім технічних змін однаковий спосіб вилучення з коментарем «не АД» (вилучається джерело, але не вилучається саме твердження, яке тепер залишається без джерела): Glovacki, Shmurak.
Чи достатньо таких прикладів та аргументів? — NickK (обг.) 00:04, 14 січня 2018 (UTC)
Враховуючи історію блокувань додаткових облікових записів Glovacki, це вже досить вагомі аргументи, перевірку буде зроблено. --ReAlв.о. 00:49, 14 січня 2018 (UTC)

Результати перевірки

 1. GlovackiBot давно заблокований, щось з'ясувати можливості нема.
 2. На жаль, у Glovacki для аналізу залишилися лише редагування від 15 грудня. Ці редагування мають 100% співпадіння технічних характеристик з:
  • Редагуваннями за 13-14 грудня користувача Yelysavet
  • Створенням користувача 11 грудня облікового запису Maiqwel, не редагував наш розділ, 24 грудня заблокований довічно в ruwiki як лялька.
  Всі редагування 11-15 грудня зроблено зі статичного IP, з якого поза межами того тижня ніяких редагувань нашого розділу не відбувалося. Забігаючи наперед, редагування з точно такими ж характеристиками (окрім IP) до 9 грудня і з 17 грудня робив Shmurak
  З отриманої інформації можу зробити висновок, що імовірність належності облікових записів Glovacki, Yelysavet і Maiqwel одній особі вкрай висока.
 3. Редагування Shmurak суттєвою мірою перетинаються з редагуваннями Yelysavet наступним чином. Технічні характеристики редагувань обох користувачів можна розбити на дві групи, умовно «А» і «Б». Групи відрізняються належністю IP різним провайдерам та деякими іншими особливостями. Всередині кожної групи всі, окрім стрибків IP, характеристики редагувань співпадають на 100%.
  • У групі «А» редагування Yelysavet ідуть від початку доступного для перегляду періоду й до п'ятниці 27 жовтня. Редагування Shmurak розпочинаються з понеділка 30 жовтня і продовжуються досі. На тиждень 11-15 грудня редагування тут припиняються.
  • У групі «Б» редагування розпочалися в суботу, 29 жовтня, редагуваннями Yelysavet, затим з того ж IP було створено обліковий запис Shmurak і далі в цій групі продовжувалися його редагування з такою ж перервою на згаданий вище тиждень редагувань Yelysavet і Glovacki.
  Можливо, звичайно, що це не два комп'ютери, а мінімум три (два з них з однаковим відбитком редагувань), а повне припинення редагувань Shmurak на тиждень 11-15 грудня з обох його комп'ютерів то випадкове співпадіння, але і тут я роблю висновок, що імовірність належності облікових записів Shmurak і Yelysavet одній особі вкрай висока.

--ReAlв.о. 22:25, 14 січня 2018 (UTC)

@ReAl та NickK: Мені чомусь здається, що тут розкрито забагато технічних подробиць перевірки, які не варто б розголошувати (аби цією інформацією не скористалися хронічні порушники). Повідомлення про результат перевірки мало б містити висновок та мінімум технічних подробиць (а в ідеалі - взагалі без них, вони мають бути доступними лише іншим перевіряльникам). Хоча, можливо, я помиляюся. --Olvin (обговорення) 00:09, 26 липня 2018 (UTC)
 • Pictogram voting comment.svg Коментар. Цей результат щодо Glovacki та Yelysavet уточнює до 100% перевірку у росвікі, яка "не на 100%". — Юрій Дзядик в) 08:04, 30 липня 2018 (UTC).
  Прошу не перейматися, в разі потреби існує можливість обміну інформації між чек'юзерами української та російської Вікіпедій. На всяк випадок уточню, що такий обмін може відбутися лише тоді, коли користувач здійснює порушення правил щодо використання облікових записів і в російській, і в українській вікі, і здійснюється каналами Фонду Вікімедіа, тож ніхто не зливає дані українців ФСБ — NickK (обг.) 09:35, 30 липня 2018 (UTC)