Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Admin mop question.svg
Скорочення
ВП:ЗЧ
ВП:ЗПК

Цю сторінку призначено для звернення учасників проекту до чек'юзерів.

Plus symbol.svg ДОДАТИ ЗАПИТ

Зміст


N.Português

Користувач виглядає новачком і почав працювати над досі не розкритою темою (Португалія), однак уже з перших днів участі почали виникати сумніви щодо того, що це новачок. Це могло б бути чистим стартом, але новачок із перших днів став активним на ВП:ПС (приклад — і це користувач ще не був навіть автопідтвердженим) й узявся за конфліктні зовсім не португальські теми (наприклад, Обговорення:Половці), і з його внеску в обговорення можна зробити припущення, що це один з активних користувачів може порушувати ВП:ЛТ (заборона участі в одному обговоренні з двох акаунтів, заборона удавати нейтрального коментатора).

 • Підозра на користувача Намѣсникъ: участь в обговоренні Вікіпедія:Перейменування статей/Паулін Ноланський → Павлин Ноланський з двох акаунтів, Намѣсникъ голосує проти, N.Português оскаржує (доволі нетривіально для новачка з менш ніж місячним досвідом оскаржувати підсумок на ВП:ПС)
 • Підозра на користувача MelVic: участь в обговоренні Вікіпедія:Перейменування статей/Абхазія → Республіка Абхазія з трьох акаунтів (двома іншими є WElll, WestEst111). WestEst111 створює номінацію, WElll надає аргумент за, N.Português голосує за (доволі нетривіально для новачка з менш ніж тижневим досвідом, який пише лише про Португалію, раптом знайти та зацікавитись обговоренням перейменування Абхазії). Не кажучи вже про те, що це обхід блокування (ймовірність чого вища через те, що акаунт N.Português створено наступного дня після блокування попереднього сокпапета) — NickK (обг.) 13:48, 29 вересня 2017 (UTC)
  • @NickK:Так, я не новачок. Старий пароль не пам'ятаю. І що? Хто такий MelVic, не знаю. ВП:ЛТ не порушував. Ніде не голосував з двох акаунтів. У Вікіпедія:Перейменування статей/Паулін Ноланський → Павлин Ноланський ніякого порушення також не вчиняв. Просто оскаржую підсумок легальним чином. У Вікіпедія:Перейменування статей/Абхазія → Республіка Абхазія просто зайшов на сторінку перейменувань і підтримав пропозицію. Це злочин? У Обговорення:Половці висловив власну думку. Чи я маю право лише про Португалію висловлюватися? То ж ваші підозри безпідставні (я б навіть сказав, хворобливі). Раджу — Вікіпедія:Припускайте добрі наміри, ви ж адміністратор? Особистого спілкування ще ніхто не відміняв. --N.Português (обговорення) 14:00, 29 вересня 2017 (UTC)
   @N.Português: Оскільки ви раніше редагували під іншим обліковим записом, чому б вам не зазначити назву цього облікового запису, якщо вам нема що приховувати? З іншого боку, якщо порушень з вашого боку немає, то й буде визначено, що це добропорядний чистий старт — — NickK (обг.) 14:27, 29 вересня 2017 (UTC)
   • @NickK:Почекайте! Що це за шантаж «підозрами» і «перевірками»? Де я вчинив порушення? Факти наведіть, будь ласка. --N.Português (обговорення) 14:32, 29 вересня 2017 (UTC)
    @N.Português: Я вище навів дифи: є підозра, що з попереднього (-іх) облікового (-их) запису (-ів) ви вже брали участь у цих обговореннях, що є порушенням ВП:ЛТ (Дописувачі не можуть використовувати більше одного облікового запису для редагування однієї сторінки чи обговорення у спосіб, коли складається враження, що це зроблено різними людьми) — NickK (обг.) 14:35, 29 вересня 2017 (UTC)
    • @N.Português: Тобто, доказів порушення ніяких немає, але через те, що у вас «складається враження», ви на мене цю телігу написали? Якісь совкові доноси, їй Богу! Аж гидко!--N.Português (обговорення) 14:43, 29 вересня 2017 (UTC)
     @N.Português: Доказом може бути хоча б те, що вам, схоже, є що приховувати — NickK (обг.) 14:48, 29 вересня 2017 (UTC)
     • @NickK: Та, такий «доказ», що аж не кажіть. Більш параїдального нічого не чув. Ви певно голим по вулицях ходите, бо немає чого приховувати... Мені просто дивно, що тут можна отак через «складається враження», наїхати на користувача. Я можу спокійно покинути цей проект, якщо вам буде спокійніше від цього («сухо і комфортно»). --N.Português (обговорення) 15:03, 29 вересня 2017 (UTC)
     @N.Português: Ні, я лише виступаю за дотримання ВП:ЛТ: якщо раніше ви використовували інші облікові записи, будь ласка, або зазначте публічно про їх наявність, або не редагуйте одні й ті самі обговорення з кількох облікових записів. Я ціную ваш внесок до португальської тематики, але маю серйозні підстави вважати, що хоча б в одному випадку ви зловжили створенням нового облікового запису, через що й подав запит на перевірку — NickK (обг.) 15:18, 29 вересня 2017 (UTC)

Миколо, щодо MelVic ти не правий - зовсім різний стиль лексики (хіба поведінка)), а от щодо Намѣсникъ ти правий, дуже схожі лексичні форми та граматичні маркери))). Та слід зважити на часті відвидини сторінки перейменувань та безвмотивовану війну редагувань із впровадженням іншомовних слів Біографія/Життєпис. Очевидно та інші конфліктності... Очевидно, не спроста, дописувачу кілька вікі-акаунтів, готується щось цікавіше за прості перейменування. Зрештою, Намісник теж не на пустому місці виник!!!!!--Когутяк Зенко (обговорення) 15:11, 29 вересня 2017 (UTC)

Оскільки Намѣсникъ не був заблокований, то він має визначитися котре наймення йому миліше і те залишити (чи об'єднати), в іншому разі - цей акаун слід блокувати (оскільки є намагання створити видимість підтримки обговорення чи якогось попереднього рішення, читай вище) - прецеденти вже були--Когутяк Зенко (обговорення) 15:16, 29 вересня 2017 (UTC)
 • @ReAl та VictorAnyakin: Оскільки раніше скаржилися на перевірки за власним запитом, прошу відреагувати. Дякую! — NickK (обг.) 00:04, 2 жовтня 2017 (UTC)
  • @NickK: було таке, залякував мене тут один і таки наскаржився у вищі інстанції. Навіть винним мене визнали. Див. результати перевірки нижче--vityok (обговорення) 09:56, 2 жовтня 2017 (UTC)
 • Я також допускаю, що це не Мелвік, а інший досвідчений користувач. В принципі, це цілком може бути "чистий старт", і якщо при цьому нема повернення до старий конфліктних тем та методів, то це, на мою думку, прийнятна річ. --yakudza 06:21, 2 жовтня 2017 (UTC)
  Теж думаю, що Намѣсникъ може бути одним і тим самим записом, що і N.Português але, якщо й було порушення при обговоренні перейменування Паулін/Павлин, то ненавмисне, бо з облікового запису Намѣсникъ користувач вже досить давно не редагує, і судячи зі всього, він його залишив (якщо це справді його запис). Тобто, у цьому випадку не бачу необхідності у перевірці, бо користувач навряд чи повернеться знову до старого облікового запису. --yakudza 07:51, 2 жовтня 2017 (UTC)
  @Yakudza: З поведінки в цьому обговоренні стало зрозуміло, що це не MelVic, це правда. Але коли людина повертається в те саме обговорення, в якому брала участь раніше під іншим акаунтом, то перепрошую, але це вже не чистий старт. Я не знаю, як можна неумисно оскаржити підсумок обговорення. І от відверто кажучи, з усім, що відбувається на ВП:ПС, не вистачало лише неумисних оскаржень з чистих акаунтів. Тому я й наполягаю на перевірці, щоб підтвердити наявність чи відсутність порушення, бо це порушення ВП:ЛТNickK (обг.) 10:13, 2 жовтня 2017 (UTC)
 • Вітаю! Дозвольте і мені висловити свою думку. Я не бачу злого умислу у діях N.Português. Згідно з ВП:ЛТ заборонено використовувати різні акаунти для надання переваги в обговоренні. Тобто використання різних акаунтів в один час та одному місці. У редагуваннях N.Português та Намѣсникъ в обговоренні перейменування Паулін Ноланський, при великому бажанні, можна розгледіти порушення. Проте можна припустити добрі наміри. Принаймі я схильний до останнього.--Стефанко1982 (обговорення) 11:32, 2 жовтня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Перш за все, хочу зазначити, що обліковий запис Намѣсникъ вже досить тривалий час не робив правок, і тому дані про його технічні параметри могли дещо застаріти. Однак, в параметрах правок облікових записів Намѣсникъ та N.Português є такі збіги, які важко пояснити простою випадковістю, зокрема, йдеться про збіги доволі незвичного провайдера інтернет.--vityok (обговорення) 09:54, 2 жовтня 2017 (UTC)

В принципі, все це цілком вкладається у "чистий старт", описаний у ВП:ЛТ. Користувач припинив використання старого облікового запису і створив новий. Різниця між завершенням роботи під старим і новим записом майже 2 місяці. Він не був заблокований, не мав санкцій, не "повертатися до старих тем, способів редагування або поведінки, які раніше було визнано проблематичними". Редагування однієї і тієї ж сторінки обговорення, очевидно, було не з метою створення ілюзії підтримки, бо знову ж таки досить велика часова відстань між такими редагуваннями. Єдине, що сторінці старого облікового запису не було прямо зазначено, що він неактивний. Але це й так було видно. В результаті вийшла перевірка, яка хоч і не є незаконною але, на мою думку, непотрібною. --yakudza 10:37, 2 жовтня 2017 (UTC)

Бучач-Львів

Прошу перевірити на предмет обходу персонального обмеження на редагування простору Вікіпедія з IP-адреси. IP-адреса з міркувань приватності надана ЧЮ @ReAl: (Вітьок у відпустці) електронною поштою, прошу лише підтвердити факт наявності або відсутності обходу — NickK (обг.) 09:21, 13 вересня 2017 (UTC)

Результати перевірки
Технічні дані редагувань співпадають. --ReAlв.о. 10:00, 13 вересня 2017 (UTC)
p.s. можна було і не лізти, я бачу… --ReAlв.о. 10:01, 13 вересня 2017 (UTC)

Червона Троянда

З огляду на підозру обходу блокування в ось цьому редагуванні користувачем MelVic здійснено перевірку на тотожність з користувачем Червона Троянда. За підсумками перевірки виявлено відмінні технічні дані — NickK (обг.) 11:39, 5 вересня 2017 (UTC)

MelVic

З огляду на обхід блокування, було перевірено й заблоковано такі облікові записи, які належать користувачеві MelVic aka Боґан aka TimeWaitsForNobody:

 • My Confidence
 • Peter W. Kanevsky
 • Peter WK
 • TimeNoAnyMore
 • VicMel
 • WE111
 • WElll
 • WestEst111
 • ВікМел
 • Петро001
 • Петро Каневський
 • Петро Уласович

Також було заблоковано низку відкритих проксі, які використовувалися для обходу блокування — NickK (обг.) 11:53, 1 вересня 2017 (UTC)

Провірте

Сумісність Користувач:FotoSklad з анонімами 46.133.138.208, 46.133.61.16, 46.133.4.147 та їхня діяльність у статтях Brazzers та Private Media Group.--Стефанко1982 (обговорення) 12:07, 25 серпня 2017 (UTC)

 • Приєднуюсь до запиту, Стефанко1982, ще цей диф ред.№ 20940473. — Alex Khimich 16:57, 25 серпня 2017 (UTC)
 • Сенсу перевіряти немає, перевірка адрес з цього діапазону була проведена в попередньому запиту. Не годуйте троля. --Basio (обговорення) 17:56, 25 серпня 2017 (UTC)
 • Дивлюсь в майбутнє, не співпаде. Його внесок вже показав все. --くろねこ Обг. 18:09, 25 серпня 2017 (UTC)

@Стефанко1982 та Alex Khimich: Мої спостереження за вандалізмом з 46.133.0.0/16 (як до вже згаданого попереднього запиту, так і після нього) дозволяють зробити висновок, що воно, зокрема, стежить за ВП:ЗА і хутко біжить скасовувати відкоти редагувань якогось дрібного «залітного» вандала чи таким же робом влазить у суперечку між двома користувачами. Так воно і під фільтр автоблокування за вандалізм не потрапляє, і має не захищену від анонімів сторінку, і всім нерви псує. Не вбачаю ні потреби, ні сенсу робити перевірку. --ReAlв.о. 19:59, 6 вересня 2017 (UTC)

Аж тепер до мене дійшло, що цей анонім, мабуть, спеціально втручається у війни редагувань, створюючи видимість підтримки певного користувача. Насправді ж його завдання внести деструктив у роботу Вікіпедії, при чому різними методами. Але погодьтеся, що це хтось з менш-більш досвічених користувачів. Будемо боротися з ним звичайними методами блокування та захисту.--Стефанко1982 (обговорення) 09:45, 7 вересня 2017 (UTC)
@Стефанко1982: Це досвідчений вандал, він уже більше двох років вандалізує з-під різних адрес — NickK (обг.) 09:53, 7 вересня 2017 (UTC)

Запит на перевірку

Є підстави вважати, що це одна й та сама особа. Саме з таким описом редагування останні декілька місяців відбуваються постійні вандальні правки у статтях та на ВП:ЗА [2]. По-друге, сьогодні ці два аноніми синхронно працювали разом із користувачем над одним і тим самим, тобто дії були ідентичними [3]. Наполегливо прошу перевірити це. У разі підтвердження підозри буду ставити питання про безстрокове блокування. --Flavius (обговорення) 12:35, 17 серпня 2017 (UTC)

 • Дійсно, дивує, що коли є повне блокування 46.133.0.0/16 або 46.133.0.0/17 (без омовки "тільки анонімні користувач"), то у Бучача-Львова відсутні правки, неначе це він заблокований. Перевірив кілька діапазонів (не всі). Хоча оператори 46.133.0.0/17 та 37.52.0.0/15 й різні, але оператора можна міняти. — Юрій Дзядик в) 14:08, 17 серпня 2017 (UTC).
 • Я не думаю, що Бучач-Львів буде працювати на ворога, а аноніми українофоби на відміну від Дмитра. Хоча може я помиляюсь. --Jphwra (обговорення) 14:12, 17 серпня 2017 (UTC)
  Я це теж помітив, до речі. І коли сьогодні я побачив, що ці два аноніми блискавично повторюють дії користувача, навіть більше - вони ідентичні, а потім в описі редагування від аноніма з'являється те, що постійно з'являлося (нецензурне слово латиницею на літеру х) вже кілька місяців то на сторінках якихось, то на ВП:ЗА, то ще десь - я призамислився. Вважаю це вагомою підставю для перевірки. Щодо співпраці на ворога, то ні, він не буде свіпрацювати, але Jphwra, згадай чи підніми історію коли почалися всі ці анонімні редагування, особливо на ВП:ЗА із коментарем "адміни лохі" і описом нецензурного слова на літеру х латиницею? Надто багато співпадінь. --Flavius (обговорення) 14:19, 17 серпня 2017 (UTC)
 • Щойно Бучач-Львів повідомив, що його IP 37.55.238.193, див. pl:user talk:Dzyadyk#Бучач-Львів 17 sie 2017. Тим більш, потрібно, щоб чек'юзери зняли усі можливі підозри. — Юрій Дзядик в) 14:29, 17 серпня 2017 (UTC).
  І не дивно, що він спостерігає...зараз за цим.Якщо це не він, то йому нема чого переживати. І навіть не звертати на цю сторінку уваги.... Перевірка може прояснити все. Проте все ж, подивіться, кому цікаво історію, адже саме після травневого конфлікту зі всіма з ким він його мав, активність ось таких анонімів, в тому числі ідентичних сьогоднішнім, з'явилася. Сьогодні цей же анонім зробив аналогічну дію Бучача [4], а кількома хвилинами пізніше підключився інший з діапазону і в описі вжив те саме всім знайоме вже два з половиною місяці слово і побіг, після остаточного блокування Бучача, вандалити статті, причому ті, які схожі за тематикою, або ті ж самі статті, які вандалилися вже два з половиною місяці. --Flavius (обговорення) 14:40, 17 серпня 2017 (UTC)
Ну, зараз вандальні інтервали не заблоковані. Може, то була провокація аноніма проти Дмитра? Вважаю, необхідна перевірка. — Юрій Дзядик в) 15:26, 17 серпня 2017 (UTC).
Ну, тому я і подав запит - на перевірку, яка або розвінчає, або підтвердить підозри, бо дуже багато співпадінь, коли один "працював", а інший "відпочивав". Ось подібне було 26 липня [5] анонім 46.133 вандалив, а офіційно Бучач-Львів був відсутнім [6]. --Flavius (обговорення) 16:02, 17 серпня 2017 (UTC)

З діапазону 46.133.0.0/16 вандалять так багато, що регулярно співпадає вандалізм звідти і з моєю, наприклад, відсутністю. Внесок 46.133.118.1 (а також купи інших з діапазону [7]) не співпадає з тим, що доводилося бачити, коли і без ЧЮ не було особливих сумнівів у тому, що редагування належить заблокованому користувачеві.
До запиту це має відношення «якщо раптом по сьогоднішніх редагуваннях Хардкор-панк з'ясується, що це був він, то може бути, що і весь вандалізм за останній час то теж він»? — надо багато «якщо», надто мало конкретики.
Мене беруть сумніви у доцільності перевірки і достатності підстав. --ReAlв.о. 17:59, 17 серпня 2017 (UTC)

ReAl Нижче було подано запит Агонком з формулюванням "Користувачі роблять однакові редагування". Той запит аналогічний моєму, у якому я зазначив про ідентичність редагувань анонімів та самого користувача і надав диф. Так ось той запит на тій підставі був перевірений чек'юзерем. Все інше, що після запиту було написано, то вже як домисли, але найголовнішим було саме те, що я написав про ідентичність редагувань --Flavius (обговорення) 18:03, 17 серпня 2017 (UTC)
Там користувачі, тут користувач і IP, що загалом не рекомендовано. Хоча у даному конкретному випадкові IP з великого динамічного діапазону провайдера з великим геограафічним покриттям для великої кількості користувачів… --ReAlв.о. 18:13, 17 серпня 2017 (UTC)
ReAl Ок. Якщо ви не вбачаєте у доцільності перевірки - я вас змусити не можу. Але виходить, якщо я правий, то можна кому завгодно ось так безкарно із IP великого діапазону робити що завгодно і нічого не буде (тобто перевірка неможлива, коли є співпадіння у редагуваннях). До речі, за 2,5 місяці активності оцих так званих анонімів з їх нецензурним "х" - вони вперше засвітилися в одному місці, де був якраз цей підозрюваний, тобто на сторінці Хардкор з цілком ідентичними редагуваннями анонім о 14:43, Бучач-Львів о 14:45, анонім о 15:07, . Проте, якщо дійсно цього недостатньо для перевірки, то більше у мене нічого немає вам надати. --Flavius (обговорення) 18:28, 17 серпня 2017 (UTC)
«можна кому завгодно ось так безкарно із IP великого діапазону робити що завгодно і нічого не буде» — так, це біда. Але навіть якщо Бучач-Львів буде заблокований безстроково, на цю біду те не вплине. Ми не можемо заблокувати такий великий діапазон навіть надовго, не те, що назавжди. Тому аноніми лізтимуть завжди. Мене це теж турбує, наприклад, поки я вивчаю цей запит і відповідаю тут, паралельно вже відкотив декілька таких правок, захистив пару статей і думаю, чи не заблокувати години на три весь діапазон, щоб дав зібратися з думками. Можна пробувати звертатися до провайдера, щоб він вирахував користувача і якось зменшив собі прибутки відключив вандала, але там треба діяти дуже оперативно, більше про це знає NickK
Так, історію вже продивився, є ще загальнодоступний інструмент, але він в ukwiki не дає потім для статей timeline, лише для en --ReAlв.о. 18:49, 17 серпня 2017 (UTC)
Це дуже погано. Але я задаюся питанням: чому саме останні два місяці з половиною ці аноніми вандалять. І чому, як Дзядик написав, так багато співпадінь у відсутність одного прийшли інші? --Flavius (обговорення) 18:57, 17 серпня 2017 (UTC)
Flavius1 На мою думку анонім є досвідченим тролем, якому подобається дражнити емоційних користувачів. --Basio (обговорення) 18:44, 17 серпня 2017 (UTC)
Basio Мені інше здається, а саме: що хтось просто випадково "спалився". Ось дивіться: всі правки цих анонімів вандальні і націлені проти всього українського. Правильно? Бучач-Львів, за його логікою, проти всього совіцкого і навпаки за українське (гардкор - це українське, а хардкор - це совіцке). Як так вийшло, що аноніми пішли всупереч своїм "поглядам"? Аноніми ці сьогодні з'явилися тоді, коли я трохи схитрував, коли поставивши шаблон "пишу", тим самим хотів вгамувати війну редагувань. Саме після цього з'явилися. Співпадінь таких не бува. --Flavius (обговорення) 18:52, 17 серпня 2017 (UTC)
Аналогічно, тому з точки зору «припинити» ця перевірка нічого не дасть. --ReAlв.о. 18:49, 17 серпня 2017 (UTC)
ReAl, Basio перечитав те що надав Flavius1, Ваші відповіді. Як людина, яка має відношення до юрисприденції вважаю за необхідне перевірити цю заявку. --Jphwra (обговорення) 18:54, 17 серпня 2017 (UTC)
Та я вже перевіряю. Якби не відволікався (або якби мене ткнули відразу носом в ті три дифи, які я вже сам знайшов), раніше почав би. --ReAlв.о. 19:00, 17 серпня 2017 (UTC)

Результати перевірки

За минулі три місяці Бучач-Львів:

 • Жодного разу не редагував з діапазону 46.133.0.0/16
 • Редагував з кількох інших діапазонів, але вони всі Укртелеком, а не UMC

Технічні дані редагувань 46.133.67.111 і 46.133.118.1 (лише за 17 серпня, більше редагувань за три місяці не було):

 • Співпадають на 100% між собою і з тим, що я вже бачив чотири (а не два з половиною) місяці тому, ще 16 квітня, але з іншого діапазону іншого провайдера (@NickK: NB!).
 • Не мають зовсім нічого спільного з технічними даними редагувань Бучач-Львів (всіма за три місяці).

З одного боку, особисто я іншого не очікував. З іншого — ЧЮ не ясновидці й 100% гарантії не дають. --ReAlв.о. 19:43, 17 серпня 2017 (UTC)

дякую за перевірку. Вона була важлива хоча би для того, аби користувач отримав сатисфакцію. Я ж у свою чергу прошу вибачення (хоча вони йому до одного місця) у користувача. Мабуть, Басіо був все-таки правий, при тому, що співпадінь до чорта. Якийся вмілий троль, одначе.--Flavius (обговорення) 19:45, 17 серпня 2017 (UTC)

Доповнення: приклад внеску 37.73.219.199, 37.73.148.242 «того старого» вандала ще з квітня. Частина внеску прихована, в тому числі тодішнім адміністратором Jphwra. --ReAlв.о. 20:01, 17 серпня 2017 (UTC)

@ReAl: Так, я вже помічав певний час тому, що той вандал з Lifecell, якого після нашого звернення до оператора відключили, перейшов на UMC. Можливо, ви зберете інформацію та підготуєте звернення до цього оператора? Я можу скинути вам варіант листа до lifecell, якщо ви напишете мені вікіпоштою (у мене вашої пошти немає). Я зможу це зробити лише за тиждень (зараз у відпустці) — NickK (обг.) 18:36, 19 серпня 2017 (UTC)

93.126.95.15

93.126.95.15 (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) Анонімний користувач, якого чомусь зацікавила ситуація навколо мене та Arxivist очевидно новачком не є. На жаль, я не можу визначити хто саме це з користувачів, але, імхо, це можливі «Редагування після виходу із системи (log out) з метою сховатися», «Представлення нейтральним коментатором», «Уникання вивчення», «Редагування однієї сторінки (чи обговорення) з різних облікових записів», «Створення ілюзії підтримки» за термінологією ВП:ЛТ. Оскільки випадок стосовно політики ЧЮ десь на межі, на перевірці не наполягаю. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:33, 29 липня 2017 (UTC)

@Base: Тут, як на мене, мало б бути те, що англійською називається checkuser is not for fishing. У мене дуже велика підозра, що автор цього коментаря порівняно нейтральний (в сенсі того, що не є стороною конфлікту, але може мати певні думки щодо цих користувачів) і вийшов із системи досить давно (в сенсі того, що протягом доволі тривалого часу не реагує як зареєстрований користувач). Якщо ти маєш докази того, що це порушення правил якимось конкретним користувачем, то запит може бути розглянуто, якщо ж це пошук того, кому може належати IP-адреса, то ЧЮ не мають права розголошувати таку інформацію — NickK (обг.) 12:58, 30 липня 2017 (UTC)

Підозріла активність

Дякую. --Goo3 (обговорення) 11:39, 1 липня 2017 (UTC)

@Goo3: це створені у різний час користувачі з різною тематикою внеску (як в український розділ, так і в інші розділи), спільного між якими, на перший погляд, лише участь у обговоренні Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/29 червня 2017#АУЕ. На мій погляд, цього недостатньо для перевірки на ляльководство. Є ще якісь підстави? --ReAlв.о. 19:55, 2 липня 2017 (UTC)
Раммон раніше писав про обходи блокування завдяки додатковим користувачам, тож на мою думку, є сенс перевірити. --Goo3 (обговорення) 21:02, 2 липня 2017 (UTC)
Технічні дані не мають геть нічого спільного. --ReAlв.о. 19:38, 3 липня 2017 (UTC)

прохання погамувати вийшовшого з анабіозу

Осьо, нещодавно один футбальовий майстер вивів вигулять свого "помічника"... приглядіть за ним, адже неспроста набиває редагування та провокує - поки по дрібному --Когутяк Зенко (обговорення) 22:14, 25 червня 2017 (UTC)

@Когутяк Зенко: Будь ласка, повідомте псевдо того «футбальового майстра»: складно перевірити на тотожність з невідомо ким, та й нема підстав без конкретики. Дякую — NickK (обг.) 22:43, 25 червня 2017 (UTC)

Konstantin-Ross

Користувачі роблять однакові редагування, можливо обліковий запис створений для обходу ВП:ВР, ВП:3В.--Анатолій (обг.) 18:08, 26 травня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Має місце частковий збіг технічних даних: користувачі Konstantin-Ross і Antonyahu використовують очевидно різні комп'ютери, але іноді редагують з однієї мережі. Сьогоднішні IP-адреси користувачів різні, однак з сьогоднішньої IP-адреси Konstantin-Ross раніше кілька разів редагував Antonyahu — NickK (обг.) 18:29, 26 травня 2017 (UTC)

Обхід попередження

Обхід попередження про можливе блокування за порушення авторських прав. Користувачі створюють ідентичні статті, копії рефератів про PR, після отримання попередження користувачки Шеремета Оксана , створено 2 інших облікових записи і продовжено копіювання рефератів. Ім'я натякає на одну користувачку, але таким займається ще декілька (також копія рефератів про PR) і я б хотіла мінімізувати цю рефератозаливку. --Helixitta (ut) 09:25, 23 травня 2017 (UTC)

Результати перевірки

@Helixitta: Технічні характеристики редагувань цих трьох користувачів ідентичні (втім, Ви праві, тут імена «гучно» натякають на одну користувачку).
«Можливі інші», з огляду на обговорювану тут проблему формального виконання «рекомендацій» МОН, можуть бути студентами того ж курсу того ж навчального закладу, які редагують з того ж комп'ютера у тому ж комп'ютерному класі, а не одна й та ж сама особа, яка реєструється під зовсім іншим іменем. --ReAlв.о. 22:20, 24 травня 2017 (UTC)

спасибі. Подумаю, що з тим робити. Моє суб'єктивне враження, що зараз навал копіпасту, можливо співпало з сесією, потребою отримати дозвіл до заліку тощо. Еххх... Мабуть треба відкривати тему в кнайпі патрулювання. --Helixitta (ut) 11:28, 26 травня 2017 (UTC)

Підозра ВП:ЛТ

Занадто багато збігів.--PsichoPuzo (обговорення) 21:30, 22 травня 2017 (UTC)

Це настільки очевидно за внеском, що я навіть не бачу сенсу робити тут перевірку — NickK (обг.) 23:50, 22 травня 2017 (UTC)
? Я того власне й не приховував, новим ОЗ розпоряджаюся виключно добропорядно не користуючись попередніми --Georg Urban 15:18, 23 травня 2017 (UTC)

Oude-rusman

З огляду на подібний внесок (масові редагування з вилучення інформації з карток, наприклад), який підпадає під персональне обмеження Glovacki, буде проведено перевірку на предмет обходу персонального обмеження — NickK (обг.) 07:34, 25 квітня 2017 (UTC)

Додаю також, що мав місце й обхід обмеження на вилучення інтервікі (приклад) — NickK (обг.) 08:47, 25 квітня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Glovacki, Oude-rusman, Joeroeq, ЄЧумак, Vasllle, Бендюк, Ліетувіс, Lreq, Навіщо, Ханзель і Ikoe — одна й та сама особа — NickK (обг.) 07:41, 25 квітня 2017 (UTC)

Обхід блокування

TimeWaitsForNobody (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити)
The Mandalay2000 (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити)

Підстава: твердження останнього ред.№ 20133147 і перенаправлення на СК і СО першого. Потрібна впевненість, що це один користувач. --Basio (обговорення) 12:43, 16 квітня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Технічні дані користувачів збігаються практично повністю. Дуже імовірно, що це один і той же користувач. Втім, ВП:ЛТ не забороняє почати з чистого аркуша. --ReAlв.о. 11:46, 17 квітня 2017 (UTC)

Чистий старт передбачає відсутність чинних блокувань.--Piramidion 11:52, 17 квітня 2017 (UTC)
Знаю. Але не зовсім це розумію. Нехай людину заблокували на три місяці, через три місяці + один день вона може зробити чистий старт. Добре. Але з безстроковм — я не можу брати на себе рішення, що заблокований безстроково користувач в принципі не може змінити свою поведінку. Та й «обхід блокування» не є вповні обходом, доки особа не почала робити те, за що заблокували. Особливо коли відразу пов'язано облікові записи і особа не приховує, що це вона ж. Тому, на мою думку, історія має пам'ятатися, але не згадуватися, доки у цьому не виникне потреба — при першому ж аналогічному порушенні блокування має бути відразу безстрокове. А до того — припустимо, записи не пов'язано, це ніяк не виявлено і до редагувань нового користувача претензій нема — що саме користувач «обійшов»? З чого б це у когось виникло бажання зробити запит на перевірку? З яких підстав ЧЮ цю перевірку робив би? Але це все вже зовсім не тема цієї сторінки. --ReAlв.о. 12:17, 17 квітня 2017 (UTC)
Довічне блокування від АК мало б передбачати розблокування через АК. Тим паче можливостей змінити поведінку в користувача було достатньо — NickK (обг.) 23:20, 17 квітня 2017 (UTC)
Я порадив би, щоб The Mandalay2000 десь рік ніде не згадував імені НікКа, за винятком однієї спеціально відведеної сторінки, наприклад його СО. Дружня порада НікКу щодо MelVic, IMHO, теж не буде зайвою, питання лише — від кого? — Юрій Дзядик в) 07:08, 18 квітня 2017 (UTC).
По перше, радити щось The Mandalay2000 треба не тут, а десь на його СО (яку він перенаправив на іншу з текстом «не вступаю у дискусії на сторінках УкрВікі», а там, куди він послав, заблокований я). По друге, справа не лише в NickK, таке хизування теж може підпадати під тролінг. Користувачу вже блокували декілька облікових записів і час щось змінити у нього був. Так, цей час був до якогось прозріння, але правила є правила, вони однозначно за блокування. Якщо вже повертатися до порад, то порадити можна було б хіба що не хизуватися і редагувати з нового облікового запису нічим у своїй поведінці не нагадуючи заблоковані старі, можливо, через тривалий проміжок часу відкритися (приклади є). На мою думку, хоч формально це теж було б порушенням правил, та реально це не було б обходом блокування, бо він не робив би тих дій, за які його було б заблоковано. Підстав для його перевірки не було б; навіть якщо я під час інших перевірок випадково помітив би, що це він, я б згадав про ВП:ІУП і не став би «світити» користувача з конструктивним внеском лише заради формального виконання правил щодо старих гріхів. --ReAlв.о. 08:11, 18 квітня 2017 (UTC)
Інформація. NickK о 23:17, 17 квітня заблокував The Mandalay2000 (обвн) на термін назавжди (заборонена реєстрація облікових записів, електронні листи заборонені, не може редагувати власну сторінку обговорення). Не коментую, бо є питання, але ще немає слів. — Юрій Дзядик в) 12:38, 18 квітня 2017 (UTC).

Підозри щодо ВП:ЛТ

Вітаю, прошу про перевірку щодо ВП:ЛТ:

Дякую! --Goo3 (обговорення) 09:45, 6 квітня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Повний збіг технічних даних — NickK (обг.) 22:08, 6 квітня 2017 (UTC)

Поясніть будь ласка, наскільки можна вважати обговорюваних одним користувачем. --Goo3 (обговорення) 16:07, 8 квітня 2017 (UTC)
@Goo3: Не можу 100% гарантувати це. Це можуть бути два родичі, які використовують один і той самий комп'ютер, можуть бути два колеги, які використовують абсолютно ідентичні комп'ютери з однієї мережі. Але, звісно, найімовірніше те, що це одна й та сама людина з одного й того самого комп'ютера редагує з двох акаунтів — NickK (обг.) 00:16, 15 квітня 2017 (UTC)
Дякую за пояснення NickK. --Goo3 (обговорення) 08:56, 15 квітня 2017 (UTC)

Підозри щодо ВП:ЛТ

Вітаю, колеги. Прошу про перевірку щодо ВП:ЛТ:

Дякую. --Goo3 (обговорення) 16:46, 26 березня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Технічні дані редагувань суттєво суттєво відрізняються. --ReAlв.о. 20:03, 26 березня 2017 (UTC)

Підозри щодо ВП:ЛТ. Дубль 2

Прошу перевірити безстроково заблокованого за погрози користувача Sasha14021978 та новостворений акаунт Andber77. Останній наслідує поведінку заблокованого, хоч і без погроз. Є підозри щодо обходу блокування шляхом реєстрації нового акаунта. Дякую. -- Stylenotes (обговорення) 19:11, 25 березня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Технічні дані користувачів Sasha14021978 і Andber77 різні — NickK (обг.) 20:56, 25 березня 2017 (UTC)

Підозри щодо ВП:ЛТ

Регулярний вандалізм та участь у війні редагувань сторінки Панов Ален ВолодимировичStylenotes (обговорення) 13:15, 23 березня 2017 (UTC)

Там і так все очевидно, що це одна людина, немає сенсу перевіряти, Goo3 їх всіх поблокував. Sasha14021978, наперед перепрошую, якщо я помиляюсь, але якщо ви причетні до цих облікових записів, більше так не робіть, тут з цим суворо. Далі, якщо не проти Stylenotes та не проти Sasha14021978 я готовий виступити третьою стороною в конфлікті і спробувати вникнути в його суть в Суботу ввечері. обіцяю бути об'єктивним. Відпишіть ваше погодження обоє, якщо ні, не пишіть більше на моїй СО. Дякую обом. — Alex Khimich 19:26, 23 березня 2017 (UTC)
Згоден. -- Stylenotes (обговорення) 19:29, 23 березня 2017 (UTC)
Заблокував всіх, окрім Sasha14021978, якщо бути точним. Нові юзери, вся активність навколо однієї персони, варто уваги. Alex Khimich, прошу дати знати, якщо я можу бути корисним у пошуку істини. Успіхів! --Goo3 (обговорення) 08:56, 24 березня 2017 (UTC)
Так само згоден. Прошу також перевірити сторінку обговорення, на якій адміністратор Basio--Sasha14021978 (обговорення) 16:53, 24 березня 2017 (UTC) вже вказував на упередженість редактора статті, зокрема використання посилань не по суті, перекручення фактів та виклад власних оцінок.
Повторю висловлену раніше аргументацію. Заклик до модерування. (агрументи на сторінках Обговорення:Панов Ален Володимирович, Обговорення:Сквер Марії Терезії, нема сенсу переносити їх сюди — NickK (обг.) 17:06, 24 березня 2017 (UTC))--Sasha14021978 (обговорення) 16:53, 24 березня 2017 (UTC)
Прошу все ж таки перевірити перерахованих вище користувачів. Користувач Sasha14021978 на сторінці Обговорення:Панов Ален Володимирович стверджує, що ці всі користуваччі — студенти та викладачі, а не одна особа. Через погрози судовим переслідуванням, що надійшли від вже заблокованого користувача Sasha14021978 на вищевказаній сторінці обговорення, необхідно точно встановити факт співпадіння/неспівпадіння техінчних даних користувачів з переліку. -- Stylenotes (обговорення)


Результати перевірки

Технічні дані користувачів суттєво різні, в тому числі й географічно. Немає підстав вважати, що хоча б два з цих облікових записів належать одній і тій самій особі — NickK (обг.) 20:18, 24 березня 2017 (UTC)

Створення ілюзії підтримки

Прошу перевірити 2 користувачів на ВП:ЛТ в голосуванні проти видалення статті Нелідова Зоя Дмитрівна. В випадку позитивного результату, повідомити новачка в недопустимості такої практики. Дякую. — Alex Khimich 21:26, 18 березня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Відсутній збіг технічних даних. Ймовірно, це знайомі — NickK (обг.) 21:53, 18 березня 2017 (UTC)

Імовірний ВП:ЛТ

Активна підтримка статті Малех Віталій Петрович у номінації на вилучення. В разі позитивного результату прошу винести попередження та не враховувати голоси цих людей при винесенні рішення по статті. — Alex Khimich 17:03, 1 лютого 2017 (UTC)

Результати перевірки

Zararguzenko та MalehVital редагували з однієї мережі, але технічні дані відмінні (можливо, редагували разом з двох різних комп'ютерів). Sedarte з того ж міста, але редагування здійснені з іншої мережі. Найімовірніше, це мітпапети (знайомі між собою люди, які запросили один одного) — NickK (обг.) 23:02, 1 лютого 2017 (UTC)

Володимир Проценко і Ivan Rus-Protse

Користувачі регулярно додають оригінальні дослідження у Володимир Святославич. Деталі надано у Вікіпедія:Кнайпа (патрулювання)#Фальсифікація у статті Володимир Святославич. Прошу перевірити на ляльководство. --VoidWanderer (обговорення) 13:50, 26 січня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Технічні дані користувачів однакові — NickK (обг.) 14:28, 28 січня 2017 (UTC)

Користувач:Бучач-Львів і Користувач:37.52.42.124

Даний користувач не тільки під своїм власним ніком але й анонімно займається деструктивною діяльністю:

Підстави:

 • IP-адреса належить Укртелекому, з якого Бучач-Львів заходить постійно.
 • суть обговаорень зводиться до одного і того ж: позбавити прав адміністраторів.

Дана діяльність є деструктивною для Вікіпедії. Тому прохання звернути увагу на діяльність користувача. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:13, 16 січня 2017 (UTC)

Ти попав, Ходаков - бо ти (автор 5 статей) надалі хамиш і - так скажем - говориш нахабну неправду. готуйся до позову в АК. --Д-D (обговорення) 08:14, 16 січня 2017 (UTC)
@Khodakov Pavel: Чи могли б ви надати якісь докази того, що редагування аноніма належать користувачеві Бучач-Львів? Не всі конфлікти в українській Вікіпедії належать користувачу Бучач-Львів, і те, що Бучач-Львів має конфлікт з Brunei'єм, а анонім має конфлікт з Piramidion'ом, саме по собі не є підставою для перевірки. Також нагадую, що перевірка тотожності користувачів та IP-адрес зазвичай не проводиться з міркувань приватності — NickK (обг.) 10:24, 16 січня 2017 (UTC)
Приватністьь має сенс у випадку статичної адреси. Тут же адреса динамічна. Тому чітко пов'язати з конкретним користувачем можна лише у конкретний проміжом часу. Вірогідність є, і дуже висока, так як, якщо мене не зраджує пам'ять, користувач виходив в інтернет саме через Укртелеком. І хоча мережа Укртелекому доволі містка, ймовірність все-таки досить висока. А те, що адміністраторів масово знімають і вони масово залишають проект, програє саме проект. Я не буду у будь-якому виграші, але зупинити цей процес хочу спробувати. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:35, 16 січня 2017 (UTC)
@Khodakov Pavel: В Укртелекома 1,6 мільйонів абонентів, тож те, що два користувачі Укртелекому конфліктують з адміністраторами, саме по собі не може бути підставою для перевірки — NickK (обг.) 10:51, 16 січня 2017 (UTC)
Можливо Ви і праві. Тоді запит можна закривати. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:02, 16 січня 2017 (UTC)

Підтримка на ЗППА

При першому ж голосуванні будь-кого з цих користувачів на ВП:ЗППА прошу перевірити, цих користувачів на унікальність згідно з ВП:ЛТ/Створення ілюзії підтримки — Alex Khimich 21:19, 3 січня 2017 (UTC)

«залучення друзів та знайомих до створення облікових записів з метою підтримати якусь сторону дискусії.» І якщо конкретніше — «Редагування однієї сторінки (чи обговорення) з різних облікових записів» та «Створення ілюзії підтримки». Облікові записи, які не мали редагувань тут понад рік, а потім раптом з'явились на СО Максима, справляючи враження масової підтримки, однозначно викликають підозру. Я не стверджую, що тут погані наміри чи ще щось таке — може це справді різні люди, і може вони справді висловили власну точку зору, а не точку зору найактивнішого з них, але сумніви тут явно небезпідставні. Звісно, ці дії не завдають такої шкоди як, наприклад, участь у голосуванні, і якщо чек'юзери вирішать не здійснювати перевірку доки ці користувачі не почнуть таки голосувати — я сперечатись не стану.--Piramidion 15:05, 4 січня 2017 (UTC)
О! А я думав, що то тільки у мене підозри? Ну, я й свою версію можу висказати - просто знайомі із Олександрії. (ще й знайомі між собою). Подивіться, що вони і про кого редагували... Щоб не бовкнути більшого на ніч "глядя". ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 00:21, 7 січня 2017 (UTC)

Результати перевірки

Всі облікові запити мають частковий збіг технічних параметрів, в окремих випадках можна спостерігати повні збіги. Однак у всіх випадках збіги (і досить істотні) є. Слід нагадати, що технічні параметри - не відбитки пальців і не ДНК, тому можуть бути однаковими навіть у різних людей. Тому пропоную звернутись до @Khodakov Pavel: за поясненням його гіперактивності з цього питання та роздачею тут ультиматумів наліво та направо.--vityok (обговорення) 15:19, 4 січня 2017 (UTC)

Чи не належать останні редагування СО Максима до "окремих випадків, у яких можна спостерігати повні збіги"? Я так розумію, це не один і той же користувач, але ці користувачі, мабуть, між собою пов'язані (як я казав вище, вони наче належать до якогось автоклубу, принаймні щось таке колись писали у зверненнях до Максима, коли спільно працювали над однією статтею). Мені здається, тут варто видати попередження про неприпустимість створення ілюзії масової підтримки, і закрити це питання.--Piramidion 15:29, 4 січня 2017 (UTC)
Фактично Максима злили. Але хай це буде на совісті тих, хто голосував «За». А ось я тут ні до чого. І навіть перевіряти цього не варто. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:36, 4 січня 2017 (UTC)
 • Так а майже всі вони останнім часом нічого окрім СО Максима і не редагували.--vityok (обговорення) 16:27, 4 січня 2017 (UTC)
Я мав на увазі, чи це не були редагування з одного комп'ютера — тобто чи не може бути таке, що один користувач має паролі до всіх цих акаунтів і висловився замість їхніх реальних власників? Хоча там редагування робилися в різний час. Правда три з них були зроблені в один день, і два з цих трьох - з різницею в півгодини.--Piramidion 16:50, 4 січня 2017 (UTC)
  • То який сенс у перевірці? Ну впевнились Ви, що це 1 користувач чи люди, що живуть досить компактно. Але де підстави? Де є ВП:ЛТ? Де їх участь у голосуванні? Сказали чоловіку пару приємних слів, а Ви їх розсекретили. Навіщо??? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 16:29, 4 січня 2017 (UTC)
Взагалі-то не розсекретили, навпаки — виявили, що грубих порушень нема (окрім зазначеного мною), тобто що це не один користувач, і блокувати ці облікові записи не треба, принаймні наразі. Крім того, тепер ми знаємо, що вони всі разом навряд чи зможуть взяти участі в голосуванні з огляду на пункти ВП:ЛТ, які я навів. Про те, що це щонайменше знайомі між собою люди, видно з того, що всі вони в один час без спілкування в межах вікі з'явилися на СО Максима з висловленням підтримки, а також з того, що всі вони редагували статті на автомобільну тематику - іноді одні й ті ж самі.--Piramidion 16:44, 4 січня 2017 (UTC)

Маленьке запитання

Пане vityok, зважаючи на реакцію пана Ходакова на цій же сторінці — чи не можна і його перевірити відносно користувачів вище? Якщо потрібно з точки зору дотримання процедури — можу подати додатковий запит--Divega (обговорення) 19:37, 5 січня 2017 (UTC)

Вважатимемо це питання частиною запиту. Ні, технічні дані Khodakov Pavel не збігаються з тим кластером облікових записів у запиті.--vityok (обговорення) 10:59, 6 січня 2017 (UTC)

Питання 2

Якщо можна, то хотілось би почути як відбувається перевірка на ботоводство. Чи оцінюєте Ви ймовірність гіпотези, що наведені особи пов'язані між собою? Можливо на деякі деталі Ви не звернули увагу, можливо я щось пропустив.--Vlasenko D (обговорення) 20:40, 6 січня 2017 (UTC)

Інформація для роздумів

Ми маємо шість осіб, які просять "залиште адміністратором Макима Підліснюка!" Їх імена в запиті та на скріншоті.

Шестеро прохачів.

Що можна сказати стосовно цих облікових записів.

 • Просто дивимось, що люди вирішили написати про себе
 • Наскільки вони були активні в 2016 році?

Четверо з них не зробили жодної правки в 2016 році. Один користувач (Валентин Алмазов) за весь 2016 рік зробив один запит (25 травня) до осіб Максим Підліснюк (далі 0) та Шиманський Василь (далі 14) на перевірку статті Спортивний клуб «Європа-крос», яка була ним створена у 2013 році і активно редагувалась в 2016 році користувачем (SintraTon) з цієї шістки.

З цієї шістки редагують: 0. Максим Підліснюк - патрулювання 1. SintraTon - патрулювання 2. Andre Renier 3. Валентин Алмазов 4. Політбюро-ХХІ 5. Користувач:Tornado XXXL Відсутній 6. Старовір-1965 Подібні персонажі, яких би не завадило перевірити: 7. Користувач:Віталій Тримбач 8. Користувач:Любовь Смешко 9. Користувач:Long Beach TOP-13 10. Користувач:Reanimator Lux 11. Користувач:Fair superman 12. Користувач:World Expert 13. Користувач:Солдат Удачи 14. Шиманський Василь - патрулювання - точно жива людина. )

1п 2 3 4 5 6 8 9 11 12 14п (немає 0 7 10 13, п - патрулювання)

1п 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14п (всі, окрім 0)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 (всі, окрім 0,11,13,14 започаткована Makarenko sd, внесок у вікі - тільки ця стаття, останній внесок зроблено у лютому 2013)

1 3 4 14

1 3 7 8 9 11

1 2 3 7 8 13 14

0 1 3 9з 12 (з - започаткував)

Проти вилучення були 4 6 7 9 13. Утримались 3 та 12. Підсумок підбив 0 - Максим Підліснюк. Стаття 8 березня 2015 була приєднана до Головківка (Олександрійський район). Трохи згодом, по проханню 9, відновлена 13 травня 2015 відновлена 0-Максим Підліснюк. Команда стала фіналістом Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року в якому зустічались команди "Буревісник" (Петрово, Знам’янський р-н) та ФК "Головківка" (Головківка, Олександрійського р-н.) Що цікаво, ніхто зі згаданих осіб статтю Буревісник (Петрове) не правив та не перевіряв. Дописувати, що улюблена команда програла ніхто не став. Іншими словами, дописати, що ФК «Головківка» - фіналіст, сил вистачило, а що Буревісник - переможець, то тут ніхто і пальцем не вдарив. Може масштаб не той?

Користувач 4 редагує після 1, після чого редагують 2 та 9.

Щодо масштабу, є й цікавинки - див. Кудря Володимир Іларіонович.

Висновки
 • Початкова гіпотеза, що є декілька осіб зі спільними інтересами, які за допомогою фіктивних облікових записів просувають ті чи інші статті.

Заглиблюємось. ) Завтра ще подивимось.

як славний вікі-троль гукнув свої сокпапети до голосування

Осьо для вік-сліпців адмінів цікавий хвакт, як знаний "дописувач" тире, ком та різних загогулинок-символів - вирішив погратися правила укр-вікі.... в азарті боротьби за свого наставника він гукнув на допомогу свої кілька ерзац-іпостасі.... але знані наші адміни-буквоїди, ніби й не побачили... а що, чек'юзери також цього не помітять.--Когутяк Зенко (обговорення) 20:04, 3 січня 2017 (UTC)

Де запит? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 20:21, 3 січня 2017 (UTC)
Когутяк Зенко, якщо маєте бажання, ось вони всі, взяті тут[8] — Політбюро-ХХІ, Tornado XXXL, Валентин Алмазов, SintraTon, Andre Renier, Старовір-1965. Деякі по року нічого не редагували і зразу потрапили на сторінку адміна. Те, що вони по команді прийшли сумнівів немає, проте, якщо хочете, запит можете подати. Я не подаю, бо зараз скажуть, що порушень немає, а коли вони проголосують всі, то і подавати пізно. — Alex Khimich 21:11, 3 січня 2017 (UTC)
Сподіваюся, що опісля такого, наш "дописувач" формально дав привід дати йому (образа вилучена) із укр-вікі--Когутяк Зенко (обговорення) 21:29, 3 січня 2017 (UTC)