Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Admin mop question.svg
Скорочення:
ВП:ЗЧ

Цю сторінку призначено для звернення учасників проекту до чек'юзерів.

Plus symbol.svg ДОДАТИ ЗАПИТ

Архіви: 201020112012201320142015

Зміст


В додаток до Ніколенко

Порівняйте із запитом нижче щодо того самого конфлікту ще й:

Підозра та сама: створення ілюзії підтримки. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:24, 22 листопада 2015 (UTC)

Результати перевірки

Нічого переконливого немає, недостатньо даних, щоб зробити висновок про тотожність. Збігів з жодним перевіреним користувачем із групи #Конфлікт навколо Ніколенко немає — NickK (обг.) 02:00, 23 листопада 2015 (UTC)

@Nick: можете ще на додачу:
Зелінська Лєна (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити)
та сама підозра. --Максим Підліснюк (обговорення) 18:32, 25 листопада 2015 (UTC)
@NickK: Evangelina Fox (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити), Освітянин (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) --Максим Підліснюк (обговорення) 14:11, 26 листопада 2015 (UTC)
Між цими п'ятьма користувачами (Уляна Тиха, Марина Філь, Зелінська Лєна, Evangelina Fox, Освітянин) нема значимих перетинів, збігів з іншими активними користувачами також немає. Деякі з них користуються послугами одного великого провайдера (послугами якого користується значна кількість вікіпедистів, з чого не можна зробити ніяких висновків), а деякі користуються послугами місцевих провайдерів з різних регіонів. Підсумовуючи, тут майже напевно можна стверджувати, що це різні люди — NickK (обг.) 08:17, 27 листопада 2015 (UTC)

Користувач:Hjvfy, Користувач:Бучач-Львів

Писали, що обох перевіряли, але я в архівах цього не знайшов. Я не знаю як проходить перевірка, але, на мою думку, підозри обґрунтовані. І там, і там часто вживається літера «ґ», навіть там, де не потрібно. Замість «Біографія» обидва користувача виправляють на «Життєпис», активно подаються запити щодо перейменування статтей і там і там через ту ж літеру «ґ». Я лише висловив підозру, так як вони діють почергово у зв'язку з блокуваннями. До того ж Hjvfy вже мав три-чотири обл. записів. -- Watashi-wa (обговорення) 16:02, 19 листопада 2015 (UTC)

Див. тут розділ Lesyk Sas --Basio (обговорення) 17:05, 19 листопада 2015 (UTC)
@Watashi-wa: Перевірка користувача Hjvfy проводилася в рамках запиту про перевірку #Lesyk Sas, жодного збігу з користувачем Бучач-Львів виявлено не було. Чи маєте ви якісь підстави вважати, що ці два облікові записи належать одній і тій самій особі? — NickK (обг.) 23:35, 19 листопада 2015 (UTC)
Я мав, але, якщо перевірка нічого не показала, то тоді, мабуть, я помиляюсь. -- Watashi-wa (обговорення) 00:19, 20 листопада 2015 (UTC)

Обхід блокування

Дуже схожу, що Спеціальна:Внесок/Vvvs123456 є тою ж особистістю, що й заблокований Спеціальна:Внесок/Grinpin-Спеціальна:Внесок/Grin00000. Vvvs123456 масово створює ті самі статті-автопереклади, що й колись їх масово створював Grinpin-Grin00000, які згодом масово видалялись адміністраторами Aced та TheStrayCat. — Green Zero обг 18:45, 11 листопада 2015 (UTC)

Результати перевірки

Перевірка користувачів Grinpin та Grin00000 неможлива, оскільки користувачі заблоковані більше, ніж рік тому. Користувач Vvvs123456 не має перетинів з жодним заблокованим користувачем — NickK (обг.) 20:51, 11 листопада 2015 (UTC)

Такі приватні дані (IP, UA) зберігаються всього один рік? — Green Zero обг 20:56, 11 листопада 2015 (UTC)
Навіть менше. Очевидно, що їх термін зберігання обмежений, по-перше, оскільки вони приватні, по-друге, оскільки це великий обсяг інформації — NickK (обг.) 21:25, 11 листопада 2015 (UTC)

Вандалізм з Life

Усі ці IP-адреси (плюс перший користувач) здійснюють систематичний вандалізм на сторінках Обговорення:Бондарчук Сергій Михайлович‎ та Обговорення користувача:Volodymyr.Bondarchuk. IP-адреси належать мережі Life (це було з'ясовано після блокування діапазону). Прошу перевірити, чи здійснювались ці редагування з одного пристрою (тобто порівняти не IP-адреси, а додаткові технічні дані), та чи належить перший обліковий запис одній з цих IP-адрес (без розголошення, якій саме).

Якщо редагування здійснювались однією людиною, маю на меті звернутись до оператора з проханням провести бесіду або припинити надання послуг конкретній людині (це можливо згідно нашої політики конфіденційності). --Максим Підліснюк (обговорення) 20:33, 8 листопада 2015 (UTC)

Результати перевірки

З дуже великою ймовірністю (понад 99%) користувач і зазначені IP (крім трьох останніх) — це одна й та сама особа. Останні три IP перевірити неможливо через відсутність внеску протягом тривалого часу.

Діапазони 178.94.0.0/17 та 37.73.192.0/18. Обидва діапазони величезні та мають численних зареєстрованих і незареєстрованих користувачів, у т. ч. й досвідчених і очевидно конструктивних користувачів, тобто блокування діапазону неможливе — NickK (обг.) 23:52, 8 листопада 2015 (UTC)

@NickK: звернусь до оператора. Додаткові дані знадобляться, тому згодом проситиму вас розголосити їх (на підставі п. 5, 6 Політики розкриття даних протоколів. --Максим Підліснюк (обговорення) 11:55, 9 листопада 2015 (UTC)

Згадав я, де таке вже бачив. Порівняйте, будь ласка, з перевіркою #Вандал. Здається мені, що все простіше і ми маємо справу з рецидивістом. --Максим Підліснюк (обговорення) 12:41, 9 листопада 2015 (UTC)

На перший погляд, імовірність перетину незначна. Повторюся, там величезний лайфівський діапазон зі значною кількістю користувачів. Крім того, деякі IP-адреси цього вандала непритаманні для Канопуса. Детальніше зможу сказати ввечері, коли підніму дані по тій перевірці — NickK (обг.) 12:51, 9 листопада 2015 (UTC)

Конфлікт навколо Ніколенко

Прошу перевірити на збіги:

Суть підозри: створення ілюзії підтримки у конфлікті навколо статті Ніколенко Ольга Миколаївна --Максим Підліснюк (обговорення) 21:46, 5 листопада 2015 (UTC)

Результати перевірки

Повний збіг технічних даних: Васильченко2014 = NikolenkoOM = Ніколенко Ольга Миколаївна (також має редагування з IP). Повний збіг технічних даних Natali1273 = Alimduyl . Між цими двома групами користувачів технічного збігу немає (перша користується стаціонарним Інтернетом, друга — лише мобільним) — NickK (обг.) 00:45, 6 листопада 2015 (UTC)

Вся ваша первірка не варта шкаралупи від яйця. Вам відомо таке поняття як Інтернет-шлюз? Чи про технічні дані мережі Воля або Тріолан, які не надають "білих" IP-адрес по замовчуванню, вам відомо? Мабуть що ні. Чого ж не перевірили користувача Учитель, який лив бруд на сторінці? Замовлення від неї? Васильченко2014 (обговорення) 07:51, 6 листопада 2015 (UTC)
@NickK: крім IP-адреси мета-данні підтверджують збіг (зважаючи на коментарі Васильченко2014)? Адже лишають дані про браузер, комп'ютерні параметри тощо. --Максим Підліснюк (обговорення) 09:07, 6 листопада 2015 (UTC)
Повторю ще раз: повний збіг технічних даних. Крапка. Якщо збіг повний, то це означає, що збіглися всі доступні технічні дані. Це все, що я можу сказати. Версію Інтернет-шлюзу повністю відкидати я не можу: три перші користувачі справді користуються послугами одним з перелічених Інтернет-провайдерів і теоретично можуть використовувати Інтернет-шлюз — NickK (обг.) 10:28, 6 листопада 2015 (UTC)

Lesyk Sas

Більшість внеску користувача складається з перейменувань г на ґ. Можливо сокпапет Боримира чи Truxlo.--Анатолій (обг.) 23:05, 3 листопада 2015 (UTC)

Результати перевірки

Боримир = Lesyk_Sas = Notrollkarl. Два останні заблоковані за обхід персональних обмежень користувача Боримир — NickK (обг.) 23:28, 3 листопада 2015 (UTC)

 • За результатами більш глибокої перевірки:
  • Доведено однозначну тотожність Hjvfy = Truxlo = Боримир = Lesyk Sas = Notrollkarl
  • Ймовірна тотожність з користувачем MKThis (ймовірність 90%): збіг технічних даних може виявитися випадковим
  • Можлива тотожність з користувачами Ілько Біленко-Шумахєр та Von Negoziant (ймовірність 50—70%): частина даних Ілько Біленко-Шумахєр збігається з даними Hjvfy, а частина даних Von Negoziant збігається з даними Truxlo, проте в обох випадках недостатньо даних для того, щоб говорити про однозначну тотожність
  • З боку групи користувачів (усі перелічені крім Hjvfy та Ілько Біленко-Шумахєр) використовувалися засоби для «замітання слідів», зокрема, відкриті проксі
  • На додачу до блокувань користувачів Lesyk Sas і Notrollkarl блокуються користувачі Truxlo і Боримир, зокрема, за зловживання кількома обліковими записами з метою обходів блокувань (зокрема, обхід блокування користувача Боримир 20 жовтня з облікового запису Hjvfy, обхід блокування користувача Truxlo 28 серпня з облікового запису Hjvfy) та за спроби маніпуляцій обговореннями (зокрема, 2 або більше голосів в обговореннях Вікіпедія:Перейменування статей/Мадонна Вейн Гейсі → Мадонна Вейн Ґейсі, Вікіпедія:Перейменування статей/Вертоліт → Гелікоптер, Вікіпедія:Перейменування статей/Пітер Хіґс → Пітер Гіґґс тощо)
  • Заходи до інших користувачів виходять за рамки повноважень чек'юзера — NickK (обг.) 04:50, 4 листопада 2015 (UTC)

Alex Angel

Наступні облікові записи, схоже, намагалися створити ілюзію масової підтримки на Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 вересня 2015:

Розгляд

і хоча вилучення статей відбувається за змістовністю аргументів, а не кількістю голосів, маніпуляція голосуванням неприпустима. Запит взято до розгляду.--vityok (обговорення) 16:54, 26 жовтня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Це майже напевно група підтримки з восьми різних осіб. Єдиний збіг узагалі — Oleksii_Nelep та Вит1983 мають одного й того самого провайдера (великого). Технічні дані всіх користувачів суттєво відмінні та не дають підстав вважати, що вони можуть належати одній людині — NickK (обг.) 22:29, 26 жовтня 2015 (UTC)

Что и следовало доказать! Удаляя статью по субъективным причинам, Вы НЕ учли мнение реальных людей...и подтвержденные ФАКТЫ! Вы учли субъективное мнение 4х людей - судей (двое из которых не являются даже музыкантами), но не учли мнение многих телеканалов. Вы печально закончите с таким отношением к ФАКТАМ и мнению РЕАЛЬНЫХ людей, разбирающихся в музыке! Oleksii Nelep

  • "Образование, молодой человек, вот чего Вам не хватает" /пр.Преображенский, "Собачье сердце"/ Это - для предпоследнего оратора.Васильченко2014 (обговорення) 11:00, 27 листопада 2015 (UTC)

Grimequids

Тільки зареєструвався і гайда мордувати статтю, що стоїть на вилученні. Перше ж редагування — відкіт, отже про інструментарій ВП, мабуть, знає. Стаття не з популярних, більше він ніякі не чіпає. Дуже підозріло. --Yakiv Glück 21:40, 5 жовтня 2015 (UTC)

@Yakiv Gluck: І що з того, що людина зробила перше своє редагування в не надто популярній статті? Англійською це називається checkuser is not for fishing, тобто інструмент перевірки не призначений для того, щоб просто подивитися, чи не знайдеться бува чогось цікавого. Навіть якщо ми виявимо, що під цим ім'ям редагував якийсь досвідчений користувач, я не бачу, яких заходів можна вжити, бо самі по собі ці два редагування нічого не порушують — NickK (обг.) 23:20, 7 жовтня 2015 (UTC)
@NickK: ну мені здалося, що самі по собі ці два редагування таки щось порушують, бо є скасуванням чужих редагувань (в котрих до статті додавалася інформація) без пояснення причин. --Yakiv Glück 04:47, 8 жовтня 2015 (UTC)
Якщо редагування щось порушують, то це не привід робити перевірку, тим більше враховуючи, що до користувача наразі не вжито ніяких заходів і навіть не попереджено про порушення. Тож наразі у перевірці відмовлено: checkuser is not for fishingNickK (обг.) 14:25, 8 жовтня 2015 (UTC)
Есть смысл делать проверку, так как Grimequids наверняка (образа вилучена), то есть тех людей, которые по субъективным причинам были заинтересованы в удалении статьи. Oleksii Nelep

Ляльководство в номінації

Будь ласка, перевірте декілька аккаунтів, внесок яких сконцентровано лише навколо Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/15 вересня 2015#Інститут демократії та прав людини.

--Максим Підліснюк (обговорення) 11:15, 20 вересня 2015 (UTC)

Результати перевірки

У Racerevue та Optimist2014 збігається лише місто (велике) і більше нічого, в інших користувачів збіги відсутні — NickK (обг.) 11:38, 20 вересня 2015 (UTC)

Спеціально для Максим Підліснюк мною була зроблена прака до статті про ЄС наступного змісту "Неодноразово порушувалось питання членства ЄС в ООН, однак на заваді були як формальні причини (членами ООН згідно його статуту можуть бути тільки держави),так і політичні (розподіл голосів у РБ ООН, "подвійне членство" держав, які входять до ЄС)." Це щодо безпідставних підозр у змові і того, що користувач зареєстрований виключно лише задля підтримки обговорення. — Це написав, але не підписав користувач Yurius Magnus (обговореннявнесок) 03:10, 21 вересня 2015.

Думаю для Максима Підліснюка буде доречним попросити вибачення у всіх чотирьох користувачів за безпідставну підозру. У цьому нема нічого образливого для нього. Я пройшов би мимо, якби не печальна історія у січні місяці, коли таким же безпідставним чином був зроблений запит на перевірку В. В. Галушка, Миколу Івкі та Unikalinho. Заслужений вікіпедист і талановитий автор, користувач Анатолій (Ahonc) чомусь запідозрив у тотожності цих малосхожих між собою авторів. Галушко визнав дію Анатолія доносом і відмовився спілкуватися з ним, бо той не пробував просити вибачити йому. Сподіваюся, що Максим не наслідуватиме помилку Анатолія і напише особисто користувачам дописи-вибачення.
З повагою
--В.Галушко (обговорення) 16:43, 22 вересня 2015 (UTC)
@Yurius Magnus, Racerevue, RomanS272727, Optimist2014: перепрошую за несправджені (не безпідставні на момент запиту) підозри. Сподіваюсь, ви розумієте, що це лише обов'язок адмінкорпусу - не допускати порушень. --Максим Підліснюк (обговорення) 16:59, 22 вересня 2015 (UTC)
@В.Галушко: практика вибачень це нормально (так само як і практика не вибачень, бо в факті запиту на перевірку жодних образ немає), а от практика вживання слів «донос» абсолютно неприпустима. Такими діями ви порушуєте ВП:Е та перекручуєте сенс буденних процедур проекту. --Yakiv Glück 21:47, 5 жовтня 2015 (UTC)
Приношу подяку Якову за слушну заувагу. Ви маєте рацію. Слово «донос» у спілкуванні користувачів абсолютно неприпустиме, і я безпідставно ужив його щодо дій Анатолія. Прошу у нього вибачення. Але також сподіваюся на взаємність.
--В.Галушко (обговорення) 18:51, 7 жовтня 2015 (UTC)

Вандалізм з IPv6

2601:0:0:0:0:0:0:0/15 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування)

З цього діапазону іде систематичний вандалізм. IP досить специфічний через нову версію протоколу. Перевірте, чи є з цього дуже широкого діапазону нормальний внесок, чи можна прикрити весь діапазон. --Максим Підліснюк (обговорення) 19:53, 15 вересня 2015 (UTC)

Такий широкий діапазон перевірити неможливо (це діапазон десь розміром з країну), можна приклади IP-адрес, з яких іде вандалізм? — NickK (обг.) 20:21, 15 вересня 2015 (UTC)
Прошу:
2601:C2:8400:2751:85C0:BE45:BA39:9978
2601:c2:8400:2751:3424:6a74:6649:4886
2601:0:a100:308:b535:cd00:5f18:244
2601:0:a100:308:5d23:9ce7:776e:195d
2601:0:a100:308:9c1:5cd1:bae5:89c6
А взагалі див. історію Гронський Володимир Петрович --Максим Підліснюк (обговорення) 20:24, 15 вересня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Нічого хорошого сказати не можу. Тут великий діапазон 2601::/24, який неможливо перевірити з технічних причин. Можна виділити маленькі діапазони:

 • 2601:c2:8400:2751::/64 — лише три вандальні редагування в статті Гронський Володимир Петрович
 • 2601:0:8700:bf5::/64, 2601:0:a100:308::/64, 2601:0:c580:23::/64 — занадто старі, нічого не збереглося.

У діапазоні 2601::/24 теоретично можуть бути мільйони користувачів, але перевірити я його не можу через технічні обмеження, тому я не можу сказати, що його можна блокувати. Загалом виглядає на динамічний IPv6, і захист статті Гронський Володимир Петрович виглядає оптимальнішим рішенням (редагувань інших статей знайти не вдалося) — NickK (обг.) 21:32, 15 вересня 2015 (UTC)

MelVic

Зважаючи на Обговорення користувача:MelVic#Повідомлення (їх там два, див останній розділ). --Максим Підліснюк (обговорення) 06:52, 26 серпня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Дані дозволяють говорити про тотожність користувачів--Deineka (обговорення) 15:19, 30 серпня 2015 (UTC)

Підтверджую висновки колеги.--vityok (обговорення) 07:51, 3 вересня 2015 (UTC)

Обхід блокування

Однозначно, що це обхід блокування. Але прошу чек'юзерів проаналізувати IP-адреси та встановити, як був здійснений обхід блокування (адже IP теж блокувався) та чи є можливим заблокувати діапазон. --Максим Підліснюк (обговорення) 06:27, 24 серпня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Обидва облікові записи редагували з відкритих проксі — NickK (обг.) 07:31, 24 серпня 2015 (UTC)

Чи є можливість оголосити IP-адреси цих відкритих проксі для їх блокування? Політика конфіденційності це не забороняє, а розголошення адрес проксі не розголосить особисту інформацію користувача. --Максим Підліснюк (обговорення) 07:37, 24 серпня 2015 (UTC)
Ці проксі й так заблоковані — NickK (обг.) 20:04, 24 серпня 2015 (UTC)

93.77.251.62

93.77.251.62 (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) - з IP-адреси постійний вандалізм. Вперше блокувалась на місяць, але я сумніваюсь, чи можна блокувати на такий час. Надайте інформацію, чи користуються цією IP-адресою інші користувачі, чи є вона статистичною, а чи динамічною, і чи можна її заблокувати на довгий строк. --Максим Підліснюк (обговорення) 13:16, 16 серпня 2015 (UTC)

А хіба така перевірка дозволена? WP:NOTFISHING.--Анатолій (обг.) 14:01, 16 серпня 2015 (UTC)
Тут радше перевірка для кращої боротьби з вандалізмом, щоб оцінити, чи можна блокувати цю адресу на триваліший термін. У будь-якому разі імена користувачів з цієї адреси, якщо такі є, не можуть бути розголошені — NickK (обг.) 19:27, 16 серпня 2015 (UTC)

Результати перевірки

З цієї IP-адреси нема редагувань зареєстрованих користувачів, але не можна однозначно сказати, що червневі і серпневі редагування належать одній і тій самій людині — NickK (обг.) 19:32, 16 серпня 2015 (UTC)

Огірко

Романюк-Огірко Леся, Надія-Марія Кащевська, Огірко Надія Володимирівна, Василь Іванович Огірко, Огірко Олег Васильович, Огірко Петро, Коротка Вікторія, Огірко О.В.. --Микола Василечко (обговорення) 19:01, 13 серпня 2015 (UTC)

З цих користувачів активна лише Романюк-Огірко Леся, решта неактивні вже кілька років, і тому їх перевірити неможливо — NickK (обг.) 19:10, 13 серпня 2015 (UTC)
Ці сторінки дуже пов'язані спільними редагуваннями, і та ж згадана користувачка Романюк-Огірко Леся редагувала всі ці сторінки. Тому в мене й виникло це запитання.--Микола Василечко (обговорення) 19:28, 13 серпня 2015 (UTC)
Я знаю, це стара історія, Огірко колись активно займався таким. Але всі ці користувачі не редагували по 3, а то й по 5 років, і можливість перевірити є лише користувачку Романюк-Огірко Леся, що не має сенсу, бо з цього списку її нема з ким порівнювати — NickK (обг.) 19:35, 13 серпня 2015 (UTC)

Підозра ВП:Ляльковий театр

Прошу перевірити таких користувачів MelVic (обговорення), ZZZico (обговорення), ReAl (обговорення). Насамперед дякую. З повагою ----Lidaz 07:20, 6 серпня 2015 (UTC)

@Lidaz: Чи маєте ви якісь аргументи щодо перевірки? Просто так перевіряти трьох досвідчених користувачів ніхто не буде, а внесок MelVic та ReAl чи MelVic та ZZZico так само схожий, як і внесок MelVic та Lidaz, тобто не має нічого спільного — NickK (обг.) 09:15, 6 серпня 2015 (UTC)
NickK, дякую за допомогу.MelVic (обговорення), і ZZZico (обговорення) роблять одинакові правки на сторінці Тимошенко Юлія Володимирівна. Останнє редагування-фальсифікація даних щодо ціни на газ від MelVic є копією редагувань ZZZico. Раніше адміни робили зауваження ZZZico. Вчора я звернула увагу на фальсифікації MelVic. Сьогодні даний користувач видалив історію обговорення та поставив шаблон про те Користувач покинув проект. Що стосується ReAl, він повністю відстоює позицію фальсифікацій MelVic.----Lidaz 09:32, 6 серпня 2015 (UTC)
Те, що ці три користувачі мають однакову позицію щодо статті Тимошенко Юлія Володимирівна, зовсім не означає, що це одна й та сама особа. Це єдина стаття, в якій ці три користувачі перетинаються, в усіх інших темах ці користувачі мають зовсім різний внесок. Крім того, стиль повідомлень цих користувачів на сторінці Обговорення:Тимошенко Юлія Володимирівна також зовсім різний, тож я підстав для перевірки не бачу — це очевидно три різні особи — NickK (обг.) 11:58, 6 серпня 2015 (UTC)
а варто було б перевірити, оскільки ір адреси можуть збігатися.----Lidaz 12:05, 6 серпня 2015 (UTC)
Чи ви можете навести приклади редагувань, які б підтвердили, що це один і той самий користувач? Я читаю їх коментарі на Обговорення:Тимошенко Юлія Володимирівна — і бачу три зовсім різні стилі — NickK (обг.) 12:11, 6 серпня 2015 (UTC)
Пані (панно) Lidaz. Може, то зайве - таке ревне «бдєніє», би шо вам непотрібного не зявилось в статті? Дєкую за увагу. Успіхів (у творенні).--Бучач-Львів (обговорення) 11:22, 14 серпня 2015 (UTC)

Обхід фільтру

Підозра у обході фільтру користувачем Chris_Kyrzyk, який забороняє редагувати основний простір: Спеціальна:Внесок/74.200.30.4, Спеціальна:Внесок/75.156.215.202. — Green Zero обг 15:47, 22 липня 2015 (UTC)

Тут перевірка неможлива, оскільки єдиним її результатом може бути розголошення особових даних Криса Кирзика, а саме його IP-адреси. Можу лише зазначити, що з внеску дуже ймовірно, що з обох цих адрес редагував саме Крис, але перевірка на приналежність цих IP-адрес йому не може бути здійснена без його згоди — NickK (обг.) 23:40, 22 липня 2015 (UTC)

BodaBog

Якби користувач не попався на редагуванні зі свого облікового запису очевидно його ж анонімної статті-містифікації Чахапурія, інша містифікація користувача могла б довго лишитися непоміченою. Прошу за можливості перевірити, чи є десь іще непомічений вандальний анонімний внесок цього ж користувача. --TheStrayCat (обговорення) 17:03, 28 червня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Нічого суттєвого не знайдено. Анонімний внесок відповідає внеску користувача BodaBog (зокрема, статті Чахапурія та Ілліпи) — NickK (обг.) 17:15, 28 червня 2015 (UTC)

Вандал

Згідно з пропозицією в Кнайпі буде здійснено перевірку вандальних облікових записів:

NickK (обг.) 15:51, 30 квітня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Підтверджено тотожність таких облікових записів:

Також виявлено один цікавий збіг, через що цей результат лише проміжний — NickK (обг.) 18:15, 30 квітня 2015 (UTC)

У ході детальнішої перевірки встановлено збіг з користувачем російської Вікіпедії з Харкова Trance Light (ru:Участник:Trance Light), який є власником всіх знайдених у ході перевірки облікових записів. З огляду на це обліковий запис Trance Light довічно заблоковано — NickK (обг.) 19:54, 30 квітня 2015 (UTC)

Чи є можливість технічно звузити діапазон блокування IP-адрес, щоб закрити доступ цьому користувачу, але не зачепити нормальних користувачів? --Максим Підліснюк (обговорення) 20:23, 30 квітня 2015 (UTC)
Ні, там великий діапазон з багатьма активними користувачами — NickK (обг.) 20:25, 30 квітня 2015 (UTC)
Впевнений, що це чудо так просто не заспокоїться. Тому ще питання - колись у нас була практика звернення до провайдера? Адже в теорії таке можливо (наприклад, 7 пункт Політики розкриття даних протоколів) --Максим Підліснюк (обговорення) 20:32, 30 квітня 2015 (UTC)
Чудо, в принципі, відоме адміністраторам російської Вікіпедії і в реалі, бо воно відвідувало вікізустрічі, активно спілкувалося з іншими користувачами руВікі поза Вікіпедією тощо. Тож це може бути простішим рішенням. Дані для звернення до провайдера в принципі є, питання в тому, наскільки ці звернення ефективні в Україні. На всяк випадок зазначу, що користувач вандалив з більш ніж одного провайдера, і один з вандальних облікових записів зроблений з адреси, що належить організації — NickK (обг.) 21:11, 30 квітня 2015 (UTC)
Якщо провайдерів декілька і є IPшник організації, то, певно, таке звернення буде малоефективним. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:19, 30 квітня 2015 (UTC)
ШановнI колеги! Пробачте мене, чудо зможете. Так, я вандалив, я не буду це прятати! Я нiколи не буду бiльщу вандалити. В мене була сильна депресiя, мене кинула жiнка, з якою я жив, я залишився без роботи та на деякий час навiть запив. Настiльки було важко, що так, вандалив... Хоча не всi далеко аккаунти буди моiми... Я дуже прошу простити yukh68 та aceda за пошкодження його сторiнок...

Та yukh68, часто мене вiдкатував. Так, я був у деякий час безстроково заблокований у росiйськiй вiкiпедii за погану поведiнку там, але бiльше там не вандалив. Так, я iнодi використовував прокci, я у той час вipив що нiколи мене не помiтять... Пробачте будь ласка. МенI соромно, хоча я досить давно i у росiйськiй вiкiпедiIi блокувався. Але хочу в мене нiколи не було тут аккуанта, я багато добрих статей створив i тут. Хоча винен не тримайте зла, нiкого не хотiв образити!!! 37.73.193.213 22:56, 30 квітня 2015 (UTC)

я не вандалил ни в украинском, ни в каких других разделах. Я недавно действительно заходил в украинскую Википедию, и у меня там появилась страница, это было недели 2 назад (ваш коментар у руВікі)
Я сейчас нигде не вандалю и не буду вандалить (ваш коментар 2009 року).
Десь ми це вже чули. Не вірю (с) Станіславський — NickK (обг.) 23:17, 30 квітня 2015 (UTC)

Навiть я нiчого зараз не можу промовити у свое виправдення... 5 рокiв тому, коли я розблоковувався пiд наставництво, я обi цял. I порушив свою обi цянку хоч I через 4 роки пiсля того. МенI соромно I я не найшов в собI сили признатися користувачу DR який завжди до мене добре ставився що я вандалив, хоча I не усiх цих випадках. Повторно просити розблокування вже морально я не маю права. 37.73.218.78 00:44, 1 травня 2015 (UTC)

А після того, як з'ясувалося, що ви вандалили також у сербській, сербохорватській, турецькій і казахській Вікіпедіях, вам справді не вдасться так просто виправдатися. Єдиним можливим порятунком для вас може бути припинення вандалізму, бо навіть цих двох IP-адрес провайдеру буде достатньо для вашої ідентифікації, а всієї вашої історії вандалізму — для припинення надання вам послуг — NickK (обг.) 17:52, 1 травня 2015 (UTC)
Це був life :)... мобільний оператор, тому що був автозаблокована ip-адреса через блокування. Бо я вийшов зі старенького смартфона. 178.94.37.235 12:18, 2 травня 2015 (UTC)
Може, ви ще засвітите тут усі інші свої адреси, щоб ми могли зразу звернутися до всіх ваших провайдерів? Таким чином ви надасте достатньо інформації, щоб адміністратори української Вікіпедії звернулися до ваших провайдерів з проханням про припинення цього — NickK (обг.) 13:19, 2 травня 2015 (UTC)
Ні, будь ласка, не надо... я більше ніколи не буду вандалити та піду з позором... та я ніколи з телефонів не вандалив. 77.52.157.2 15:06, 2 травня 2015 (UTC)
Хоч би не брехали й тут. Ви ж самі у російській Вікіпедії писали: Я не думал, что меня засекут. Я писал с старого смартфона ночью. Тому ідіть з ганьбою чи без неї, але не повертайтеся. Бо якщо вам провайдер (точніше вже три провайдери, з яких ви писали тут) відключать інтернет, у вас з'явиться багато вільного часу на корисніші речі — NickK (обг.) 15:18, 2 травня 2015 (UTC)
Так, я писав... але не вандалив. Хоча розумію що це мало зараз мене виправдить. 77.52.157.2 16:00, 2 травня 2015 (UTC)
Вам назвати моделі двох різних телефонів, з яких ви вандалили? Ви хоча б або кажіть правду, або ідіть і не повертайтеся — NickK (обг.) 16:32, 2 травня 2015 (UTC)

Ціле сімейство

За допомогою Vlasenko D вийшов на от таке сімейство.

Мотивів такого створення не розумію. Але, певно, треба запропонувати користувачу обрати один. І ще трохи з цього сімейства по перехресним правкам. Ну тут хоч можна припустити добрі наміри і подумати, що це різні люди за одним комп'ютером.

А хто з них Огірко (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити) я не знаю.

Допоможіть розв'язати загадку. Також прошу деталізувати можливі одиничні перетини (тобто, якщо простіше, чи не є один обліковий запис основним, а інші - похідними (наприклад, створені для різних робочих місць)) --Максим Підліснюк (обговорення) 18:10, 11 квітня 2015 (UTC)

Я не бачу тут підстав для перевірки — тут усі облікові записи чітко ідентифіковані з Огірком Ігорем Васильовичем, тобто немає сумніву в приналежності одній і тій самій людині. Навіть якщо він редагує одну й ту саму сторінку з різних облікових записів, навряд чи це можна вважати порушенням правил, бо приналежність одній людині очевидна і під сумнів не ставиться. Приналежність облікового запису Огірко (обговорення · внесок) встановити неможливо, бо він не має жодного редагування і зареєстрований понад 3 роки тому.
Тому наразі я не бачу тут підстав для перевірки, крім того, що довести очевидне, що Огірко — це Огірко. Якщо ж є інші підстави, прошу їх зазначити — NickK (обг.) 18:25, 11 квітня 2015 (UTC)

Запит щодо обходу персональних обмежень

Другий заблокований за грубе порушення ВП:Е та ВП:НО (ред.№ 15994303). А тепер порівнюємо з записом журналу зловживань 123868. --Максим Підліснюк (обговорення) 13:24, 9 квітня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Є повний збіг технічних характеристик окремих правок зроблених з цих облікових записів.--vityok (обговорення) 09:34, 10 квітня 2015 (UTC)

@VictorAnyakin: тобто можна констатувати, що ці облікові записи (принаймні, протягом останнього часу) належать одній людині? --Максим Підліснюк (обговорення) 09:46, 10 квітня 2015 (UTC)
Здається правила не рекомендують ЧЮ робити такі твердження, але формально правильно буде сказати, що протягом останнього часу технічні дані облікових записів збігались повністю.--vityok (обговорення) 10:11, 10 квітня 2015 (UTC)
Гмм, Вікторе, я й не приховував, що цих пару дописів зробив я (див.сторінку обговорення). Тілько поясни мені одну колізію, яким чином ці записи можуть збігатися технічно! Коли я реальну перебував на відстані більше 50 км, а сервери ті два мої знаходяться під сотню кілометрів, то як вони можуть технічно збігатися????, я чогось не докумекаю, якщо у вас так показують дослідження, то в чесного товариства можуть виникнути сумніви в усіх дослідженнях наших чекюзерів, принаймі я вже почав сумніватися!!!!!!!!
Вікторе, реально збігів не повинно бути, за виключенням Браузера (Хром), та й то на одному компі модернізований, а на домашніх ще давнішні....--Когутяк Зенко (обговорення) 12:21, 11 квітня 2015 (UTC) (філологічні збіги, то я розумію - бо навмисно давав це зрозуміти).
У нас є ще один активний чек'юзер, можна попросити в нього, хай підтвердить чи спростує результат перевірки, якщо ви не довіряєте результатам Віктора.--Анатолій (обг.) 12:28, 11 квітня 2015 (UTC)
Підтверджую те, що станом на момент перевірки (ранок 10 квітня) найсвіжіші редагування користувачів Когутяк Зенко та GDimKa мають ідентичні технічні дані. Разом з тим, зазначу, що інші редагування з облікового запису Когутяк Зенко мають відмінні технічні дані, які не відповідають технічним даним користувача GDimKa. Більше деталей зможу сказати лише якщо ви, Зенку, дасте згоду на розголошення цих даних — NickK (обг.) 18:12, 11 квітня 2015 (UTC)
ІМХО, тут і без фільтра зрозуміло, хто це.--Анатолій (обг.) 10:43, 10 квітня 2015 (UTC)
Краще закріпитись результатами перевірки. Маючи результати перевірки, заблокував з чистою совістю. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:55, 10 квітня 2015 (UTC)

Vasil_UA

З власної ініціативи з огляду на очевидно провокаційний внесок (невиправдана аргесивна поведінка: Спеціальна:Внесок/Vasil_UA, непритаманна для новачка), що порушує ВП:ЛТ («Добра рука» та «погана рука») було здійснено перевірку облікового запису Vasil_UA (обг.+tagвнесоквилучений внесокжурналжурнал зловживаньзаблокуватижурнал блокуваньSULперевірити).

Результат перевірки: обліковий запис Vasil_UA має тотожні технічні дані до облікового запису Корінь — NickK (обг.) 21:39, 30 березня 2015 (UTC)

Оскільки корисного внеску з акаунта не було, заблокував безстроково без автоблокування ІР. --Thestraycat57 (обговорення) 00:24, 31 березня 2015 (UTC)

Видалення вмісту сторінок

Є певні нові користувачі, які розв'язують війни редагувань, очищаючи статті під приводом відсутності дозволу суб'єкта на публікацію персональних даних. Така доволі дивна причина та близькість часу таких номінацій наштовхують на думку про ляльководство. Тому прошу перевірити на збіги:

--Максим Підліснюк (обговорення) 11:00, 10 лютого 2015 (UTC)

Результати перевірки

У Ardana-adriana та Prvm збігається лише регіон і більше нічого, Lada35 не має жодного збігу з іншими — NickK (обг.) 22:09, 13 лютого 2015 (UTC)

Підозра ВП:Ляльковий театр

Lidaz та Jan777

 1. Однакові стиль та цікавість до редагування статей про родину Ю. Тимошенко
 2. user:Lidaz редагує персональну сторінку user:Jan777, як свою

MelVic (обговорення) 07:14, 9 лютого 2015 (UTC)

@MelVic: Перевірка вже була здійснена раніше (див. результат): це різні люди, але, очевидно, знайомі між собою. Потреба в новій перевірці відсутня — NickK (обг.) 08:35, 9 лютого 2015 (UTC)
IP адреси у них різні чи однакові? MelVic (обговорення) 08:42, 9 лютого 2015 (UTC)
деякі редагування зроблені з одного й того самого IP в один і той самий час, але з різних комп'ютерівNickK (обг.) 08:45, 9 лютого 2015 (UTC)
Так і мені так робить у мене дома 10 комп'ютерів і смартфонів. Тоді я будь-якого адміна зможу позбавити прав? MelVic (обговорення) 08:49, 9 лютого 2015 (UTC)
І Lidaz, і Jan777 були разом на вікізустрічі, тож уже очевидно, що це різні люди, але знайомі між собою, через що перевірка втрачає сенсNickK (обг.) 08:54, 9 лютого 2015 (UTC)
Обидві жіночої статі? І чи не можна на зібрання прийти з буль-ким? Чи у вас, якісь ID є? Завтра вона прийде з 10-мя друзями, що далі? MelVic (обговорення) 09:00, 9 лютого 2015 (UTC)
Не впевнений, що я можу надавати таку детальну інформацію: якщо Lidaz та Jan777 захочуть, то вони самі зможуть надати інформацію про відносини між ними. Але я отримав достатньо доказів того, що це різні люди, дуже ймовірно знайомі між собою. Правилами не заборонено залучати інших до редагування Вікіпедії, тож якщо ви залучите десятьох знайомих до Вікіпедії, це не означатиме, що їх треба буде заблокувати. Так, це негарно, але етичний бік цього питання не має стосунку до діяльності чек'юзерів. Більш детальної інформації, ніж ту, яки я вже опублікував, я надати не можу — NickK (обг.) 09:18, 9 лютого 2015 (UTC)
Я не питаю про відносини між ними, тим більше, що ви не надали ніяких доказів, що це різні люди, крім якоїсь міфічної вікі-зустрічі. Заставляю за собою право йти тим же шляхом, що і Lidaz-Jan777 і позбавити вас прав адміна, коли буде час і наснага. MelVic (обговорення) 09:24, 9 лютого 2015 (UTC)
Вікізустріч не міфічна, її легко знайти в списку. Якщо вас цікавлять подробиці, то я незалежно перевірив цю інформацію в трьох різних учасників цієї зустрічі (в тому числі одного адміністратора) і переконався, що обидві особи були справді присутні на тій зустрічі. Крім того, я маю додаткову приватну інформацію, яку я не можу тут розголосити, але яку я можу надати на вимогу Арбітражного комітету, якщо в тому буде потреба. І я зазначу, що я тут даю коментарі не як адміністратор, а як чек'юзер. Тому я тут не буду обговорювати інші речі, окрім тотожності чи не тотожності облікових записів. Якщо ж ви не довіряєте цьому моєму підсумку, нехай колеги @Deineka: та @VictorAnyakin: проведуть повторну перевірку (нотатка для них: необхідна інформація є на CU-wiki, шукати як uk/Lidaz) — NickK (обг.) 09:37, 9 лютого 2015 (UTC)
Так а на якій підставі Ви АК збираєтесь інформацію надавати? АК що проходили ідентифікацію у Фонді чи щось інше, що б давало їм доступ до роботи з персональними даними у проектах Вікімедіа? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 10:10, 9 лютого 2015 (UTC)
Ну як людина, схоже, планує позбавити мене статусу чек'юзера через невдоволення результатами перевірки, а інакше як подання до АК це зробити не можна, то, мабуть, я матиму надати пояснення АК? Звісно, я не маю права розголошувати АК повні технічні дані, але принаймні частину інформації я матиму в такому разі повідомити — NickK (обг.) 10:28, 9 лютого 2015 (UTC)

@MelVic: не є повноваженням адміністратора перевіряти збіги технічних даних користувачів. Це повноваження чек'юзерів (в т.ч. Нікка). Жоден з чек'юзерів не має права розголошувати персональну інформацію користувачів (див. Вікіпедія:Політика конфіденційності). Тим паче він не зобов'язаний надавати жодні докази - точні дані є закритою інформацією, до них не мають доступу ні адміністратори, ні бюрократи. Наразі відсутні будь-які підстави не довіряти висновку чек'юзера. --Максим Підліснюк (обговорення) 09:35, 9 лютого 2015 (UTC)

Шановний NickK, Ви ж знаєте, як я Вас поважаю, звісно нічого подібного я не збираюсь робити, просто це попередження, що такі дії як Lidaz-Jan777 може практикувати будь-хто. А взагалі, я вже стомився від всього цього та і кирилиця на клаві стерлася. MelVic (обговорення) 10:49, 9 лютого 2015 (UTC)
Так, формально запрошувати друзів, родичів чи знайомих не заборонено. Принаймні, засобами чек'юзера це встановити неможливо, а от моральний бік цього питання потрібно судити не з позиції чек'юзера — NickK (обг.) 00:21, 10 лютого 2015 (UTC)
У всіх інших Вікіпедіях, коли йдуть подібні заангажовані редагування та участь у війні правок з одного ip address ніхто сильно голову не ламає блокують обох. MelVic (обговорення) 00:38, 10 лютого 2015 (UTC)
Я, мабуть, повторю третій раз, але вже з виділеннями: деякі редагування зроблені з одного й того самого IP в один і той самий час, але з різних комп'ютерів. Не всі редагування, а лише деякі. І всі редагування, зроблені з одного IP, були зроблені з різних комп'ютерів. Щодо згаданих вами нижче акаунтів, то я теж знаю їх дані, вони чітко збігаються з даними Lidaz, але з даними Jan777 перетинів не мають — NickK (обг.) 08:20, 10 лютого 2015 (UTC)

Без заголовку

Прошу перевірити MelVic на факт ванзалізму і пов'язаність між собою облікових записів Бучач-Львів, SteveR з повагою ----Lidaz 10:05, 6 лютого 2015 (UTC)

@Lidaz:. Наразі не бачу підстав для перевірки:
 • Щодо користувача MelVic, то перевірка на вандалізм неможлива в принципі. Можна перевірити, чи належить йому обліковий запис певного вандала, але в такому разі, будь ласка, зазначте облікові записи (відмінних від MelVic), з яких, на вашу думку, здійснював вандалізм MelVic
 • Щодо користувачів Бучач-Львів та SteveR, то чи маєте ви хоч якісь докази пов'язаності цих облікових записів? Їх внесок настільки різний, що ймовірність тотожності Бучач-Львів та SteveR десь така сама, як і приналежності обох цих записів вам — NickK (обг.) 01:33, 7 лютого 2015 (UTC)

Обхід блокування

Будь ласка, виясніть кому належить обліковка «Paulvh5»:

Обхід блокування. — Green Zero обг 14:43, 5 лютого 2015 (UTC)

Результати перевірки

Користувач Paulvh5 не має чіткого перетину ні з Lidaz, ні з Jan777. Зазначу, що Jan777 та Paulvh5 редагували з однієї й тієї самої мережі, але з цієї мережі зроблено сотні різних редагувань, як зареєстрованими, так і анонімними користувачами (зокрема, були редагування інших користувачів і цього тижня). У мене немає підстав стверджувати, що Paulvh5 та Jan777 — це та сама особа — ймовірно, це мітпапети, але однозначно стверджувати не можу — NickK (обг.) 22:46, 5 лютого 2015 (UTC)

Що означає "мітпапети"? — Green Zero обг 11:47, 6 лютого 2015 (UTC)
Див. en:Meat puppet: a new user invited to an internet discussion solely to influence it — нові користувачі, спеціально запрошені для участі у Вікіпедії на підтримку певної позиції. Грубо кажучи, людина просить знайомого чи знайому зробити певну дію замість неї — NickK (обг.) 23:07, 6 лютого 2015 (UTC)

Допитливі мовознавці

Останні кілька місяців користувачі

ведуть різноманітні дискусії на тему правопису, при цьому дискусії зводяться до тролінгу. Іноді спілкуються між собою. Статей пишуть мало, більшість внеску у Кнайпах чи ВП:ПС. Можливо і Unikalinho разом з ними. Він активізувався приблизно в той час, коли почалися дискусії Миколи Івкі про апостроф.--Анатолій (обг.) 20:19, 28 січня 2015 (UTC)

Я правильно розумію, що підставою для перевірки є підозра на порушення заборони на «Редагування однієї сторінки (чи обговорення) з різних облікових записів»? — NickK (обг.) 22:23, 28 січня 2015 (UTC)
Можливо також і «Створення ілюзії підтримки».--Анатолій (обг.) 22:28, 28 січня 2015 (UTC)
Анатолію (Ahonc). Можливо, Ваша підозрілість - риса Вашої вдачі. Пригадав, як Ви про себе сказали "досвідчений троль" (Ваш допис за 14:12, 14 січня 2015). Нагадаю: мої дії - не тролінг. Мої дописи - тільки мої. На сьогодні мій внесок - переважно виправлення чужих помилок (якість статей). Наприклад: Аристофан, Зозулинець мавп'ячий, Демя'н Коротченко. Чому Ви за багато років не виявили і не виправили ?.. --Микола Івкі (обговорення) 11:24, 30 січня 2015 (UTC)

Результати перевірки

Це три різні особи, збіги відсутні — NickK (обг.) 22:44, 28 січня 2015 (UTC)

Тобто вдалося встановити, що Запоріжжя і Підмосков'я — різні регіони! --В.Галушко (обговорення) 18:58, 23 лютого 2015 (UTC)
В.Галушко. А раптом Ви щодня літаєте туди-сюди... --Микола Івкі (обговорення) 11:18, 24 лютого 2015 (UTC)

Обхід блокування

Будь ласка, перевірте ці облікові записи:

Причина: підозра у обході блокування, ляльковому театрі. Коли 29 жовтня 2014 Lidaz була заблокована - Jan777 активізовується. Коли 21 січня 2015 Lidaz знову була заблокована - Jan777 знову активізовується. При цьому обоє облікових записів брали участь у двох одних і тих же конфліктах, роблячи однакові редагування. Крім того, ще один збіг - всі вони жіночої статі, на своїх сторінках мають одні і ті самі шаблони, почергово редагують СК Jan777 [2]. — Green Zero обг 13:12, 22 січня 2015 (UTC)

Результати перевірки

 • Перевірка триває, наразі не можу дати однозначної відповіді, деякі речі свідчать про можливість збігу, деякі — про його неможливість — NickK (обг.) 21:43, 22 січня 2015 (UTC)
 • Остаточний підсумок: це різні люди, але очевидно знайомі між собою (деякі редагування зроблені з одного й того самого IP в один і той самий час, але з різних комп'ютерів) — NickK (обг.) 22:39, 22 січня 2015 (UTC)
 • Також зазначу два суттєві моменти:
  • І Lidaz, і Jan777 були разом на вікізустрічі, тож уже очевидно, що це різні люди, але знайомі між собою, через що перевірка втрачає сенс
  • У французькій Вікіпедії місцеві чек'юзери вже перевіряли обліковий запис Lidaz та встановили, що їй належать такі облікові записи: sulutil:Megamario1, sulutil:Tarastumkiv, sulutil:Ralbert285, sulutil:Lalala2014, sulutil:Bonnechance7, і у французькій Вікіпедії з цих облікових записів здійснювалися порушення правил. Жоден з цих облікових записів не був активним протягом останніх трьох місяців, але я вважаю за потрібне повідомити про їх існування — NickK (обг.) 23:54, 22 січня 2015 (UTC)

Чи можна перевірити, будь ласка

Добрий вечір. Маю сумніви щодо користувачів

Причина: попередження про можливе вилучення сторінки отримав лише користувач Kukhkat, але в обговоренні її прийшли в той же день і користувач Vyshyna та Shynkar (причому з різницею в хвилини). Плюс стиль написання статей (а саме, на превеликий жаль, повне ігнорування АП, однаковий). Дякую. --Helixitta (обг.) 21:07, 10 січня 2015 (UTC)

 • В принципі, це можна обґрунтувати як створення ілюзії підтримки, але поведінка викликає подив. Створення трьох облікових записів з інтервалом в рік та майже повна відсутність в обговореннях є дуже дивною поведінкою — NickK (обг.) 22:36, 10 січня 2015 (UTC)

Результати перевірки

З технічної точки зору стовідсотковий збіг Користувач:Kukhkat = Користувач:Vyshyna = Користувач:Shynkar, і майже напевно це одна людина, а не різні люди за одним комп'ютером. Але, думаю, варто не блокувати всі, а запитати в людини, який обліковий запис вона хоче залишити — NickK (обг.) 23:14, 10 січня 2015 (UTC)

Також відзначу, що є кілька анонімних редагувань, які я за правилами не можу розкрити (здебільшого стосуються статей, які редагувалися з цих трьох акаунтів). Інших акаунтів з такими технічними даними немає — NickK (обг.) 23:23, 10 січня 2015 (UTC)

Перевірте, будь ласка

Вони майже одночасно прийшли в обговорення статей на вилучення голосувати і якісь ну дуже однакові в них по стилю сторінки про юзера. Дякую. --Helixitta (обг.) 18:22, 27 грудня 2014 (UTC)

Результати перевірки

 • 100% збіги Lilya1234 = Ssn0wwwp; Марія Могна = Anton Martev. Усі п'ять користувачів мають значні збіги технічних даних, тож з дуже великою ймовірністю (понад 99%) ці облікові записи належать одній і тій самій особі — NickK (обг.) 02:33, 31 грудня 2014 (UTC)
Заблоковані назавжди. IP-адреси - на добу. --Максим Підліснюк (обговорення) 08:06, 31 грудня 2014 (UTC)
Так а чому заблоковані всі 5? Блокуються ж лише додаткові акаунти. Один слід було лишити.--Анатолій (обг.) 22:49, 10 січня 2015 (UTC)
Не знайшов конкретного посилання у правилах ВП:БЛОК та ВП:ЛТ, тому довелось використовувати цю частину ВП:ЛТ: Некоректне, тобто таке, мотивом якого є один з вищенаведених пунктів, використання кількох облікових записів розглядається спільнотою як серйозне порушення довіри. Це здебільшого призводить до блокування всіх неприродних облікових записів, блокування користувача, який стоїть за цими обліковими записами, і розкриття перед громадою проекту всіх цих облікових записів та IP-адрес, використанних у Вікіпедії та її братніх проектах, аж до (потенційно) публічного реального розкриття такої діяльності і персональних даних із «реального світу», з метою запобігти використанню ляльок у майбутньому. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:04, 10 січня 2015 (UTC)
А чого тоді у випадку з Раяном Рінером один акаунт лишили незаблокованим?--Анатолій (обг.) 23:16, 10 січня 2015 (UTC)
Я не маю жодної можливості пояснювати дії інших осіб. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:41, 10 січня 2015 (UTC)
Анатолію, я хоч і мав повне право заблокувати безстроково Rayan Riener, але все ж залишив йому один цей обліковий запис, заблокувавши його тоді лише на 3 доби. Я керувався ВП:ПДН. — Green Zero обг 16:02, 14 січня 2015 (UTC)