Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Заявки на позбавлення прав патрульного
Скорочення
ВП:ЗППП
Будь ласка, додавайте нові заявки угорі. Додати…

На цій сторінці будь-який користувач має право подати кандидатуру патрульного на зняття його прав, якщо виявить систематичні порушення. Адміністратори підбивають підсумки обговорення, позбавляють прав патрульного, використовуючи сторінку керування правами користувачів, або залишають права.


Архіви

2017201620152014201320122009—2011

Учасник позбавляється прав патрульного в наступних випадках:

  1. Довготермінове блокування учасника, що має цей прапорець, за вандалізм;
  2. Зловживання можливостями або несумлінне ставлення до функцій патрульного (неодноразове створення або схвалення статей, що порушують правила Вікіпедії: спаму, порожніх статей, статей, що є результатом вандалізму, порушення авторських прав тощо).

Заявку на позбавлення прав патрульного може подати будь-який зареєстрований учасник Вікіпедії. На підставі заявки відкривається процедура обговорення, що триває не менше семи діб з моменту подачі заявки. За підсумками обговорення один з адміністраторів виносить ухвалу про зняття прапора або відмову в знятті і виконує його. У разі явного консенсусу про зняття прапора підсумок може бути підведений раніше встановленого терміну. Рішення адміністратора повинне містити чіткі пояснення, посилання на правила.

Минулі обговорення переносяться до архіву.

Заявки на позбавлення статусу[ред. код]

Merlin2203[ред. код]

Користувач допускається безлічі граматичних і стилістичних помилок. Вочевидь, не є носієм мови, тому у текстах безліч русизмів. Приклади: Кулівар Віктор Павлович, 5 терапія, Максі Розенблюм, також тут і тут. З огляду на це пропоную позбавити користувача прав автопатрульного. Більш того, права було надано із порушенням правил. --Goo3 (обговорення) 20:35, 11 лютого 2018 (UTC)

Я вичитав статтю Кулівар Віктор Павлович і побачив там доволі небагато помилок і русизмів. Значно більше схоже на людину, яка вчила українську, нормально нею говорить, але живе в російськомовному середовищі. Нічого аж надто трагічного я там не побачив, видно, що користувач перекладав з російської вручну — NickK (обг.) 22:57, 11 лютого 2018 (UTC)
  • Теж перечитав частину статті. Трагізму немає. Не судіть по 2 статтям, дійде до того, що він боятиметься сюди писати. Виправити завжди є кому серед армії анонімних читачів, писати немає кому. — Alex Khimich 23:13, 11 лютого 2018 (UTC)
NickK, Alex Khimich, русизми мають вичитуватись, бо це помилки. Хіба це діло, що за автопатрульним інші патрульні мають шукати помилки? Та і самі права було надано із порушенням правила, я писав про це вчора у адмін-кнайпі. --Goo3 (обговорення) 16:56, 12 лютого 2018 (UTC)
@Goo3: Я згоден, що русизми є, але мені не здається, що тут мова про масові помилки, що впадають в очі, зазначені в п. 2 ВП:ПАТ. Тут переважно дрібні помилки на кшталт надання переваги словам, що відповідають російським, перед питомо українськими відповідниками: не бездоганно, але негайного виправлення не потребує, текст читається нормально — NickK (обг.) 17:29, 12 лютого 2018 (UTC)
NickK, абсолютно згоден з вами, що помилки не критичні і після деякого часу роботи над мовою їх можна уникати. Проте, чи може автопатрульний допускатись такої кількості помилок? --Goo3 (обговорення) 21:48, 12 лютого 2018 (UTC)
Такої — це скільки? Я вирішив подивитися ваш внесок (не заради помсти чи чогось, а просто задля порівняння) та в статті Флаш знайшов ще більше помилок, включно зі слідами автоперекладу (рос. её другом стало її іншому). Теоретично я міг би навіть відкрити номінацію щодо позбавлення вас прав патрульного, але я сподіваюся, що це неуважність, а не система. А все це я до того, що помилки є в усіх (і так, у мене теж, Oleksandr Tahayev колись шукав) — NickK (обг.) 22:46, 12 лютого 2018 (UTC)