Вікіпедія:Заявки на права перейменовувача файлів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1

Користувачі, що бажають набути права перейменовувача файлів, можуть подавати заявки на цій сторінці. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав.

Вимоги до кандидатів[ред. код]

Користувачі-неадміністратори, які активно працюють з файлами, можуть отримати прапорець перейменовувача файлів, що включає технічні права movefile, suppressredirect. Кандидат повинен:

  • Мати прапорець патрульного;
  • Систематично працювати з файлами (мати в просторі назв «Файл» будь-яких проектів Фонду Вікімедіа 50 редагувань за останні 3 місяці або 300 редагувань усього);
  • Не мати за останній час (принаймні місяць до подачі заявки) яких-небудь серйозних помилок у роботі з файлами (некоректне оформлення ліцензій, порушення КДВ, завантаження під неприпустимими іменами та інше);
  • Надати 3-4 файли, які він вважає за потрібне перейменувати або які були перейменовані за його запитом.

Кандидатури дозволяється обговорювати іншим користувачам, але підсумок підводиться адміністратором на підставі відповідності кандидата критеріям, а не кількості голосів. Мінімальний термін обговорення не встановлюється (в очевидних на думку адміністратора випадках прапор може бути присвоєний відразу), максимальний — рекомендується продовжувати обговорення не довше трьох днів.

Прапорець перейменовувача файлів може бути знятий за системно некоректне його використання: перейменування файлів у неприпустимі назви, участь у війнах перейменувань файлів, зловживання можливістю придавлювати перенаправлення. У разі очевидно деструктивного використання прапорця він може бути негайно знятий будь-яким адміністратором. Також прапорець може бути без обговорення знятий з користувача, заблокованого безстроково.

Див. також заявки на права патрульного.

Подати заявку на права перейменовувача файлів

Заявки на отримання статусу[ред. код]