Вікіпедія:Заявки на статуси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Учасники Вікіпедії можуть отримувати технічні прапори, які розширюють їх можливості у проєкті, шляхом виставлення своєї кандидатури на обговорення чи голосування.

Усі нові статті учасника з прапором автопатрульного позначаються автоматично патрульованими. Якщо учасник із цим прапором вносить правку в патрульовану версію статті, то створена цією правкою версія отримує статус патрульованої автоматично.

Учасник із прапором патрульного може встановлювати та знімати позначку «патрульована версія», також має доступ до необхідних службових сторінок.

Патрульним, які добре знає правила іменування файлів і оформлення обґрунтування їх сумлінного використання, може бути присвоєний прапор перейменовувача файлів.

Адміністратори інтерфейсу — це користувачі, які мають доступ до редагування сторінок, написаних з допомогою Cascading Style Sheets (CSS), JavaScript та JavaScript Object Notation (JSON) і всі сторінки у простори назв «MediaWiki».

Статус адміністратора присвоюється надійним, перевіреним у справі учасникам до виконання дій із захисту від вандалізму і запобігання інших порушень, видалення та відновлення статей тощо.

Вибори до Арбітражного комітету.