Вікіпедія:Заявки на статуси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Учасники Вікіпедії можуть отримувати технічні прапори, які розширюють їх можливості у проєкті, шляхом виставлення своєї кандидатури на обговорення чи голосування.

Заявки на статус автопатрульного[ред. код]

Усі нові статті учасника з прапором автопатрульного позначаються автоматично патрульованими. Якщо учасник із цим прапором вносить правку в патрульовану версію статті, то створена цією правкою версія отримує статус патрульованої автоматично.

Заявки на права патрульного[ред. код]

Учасник із прапором патрульного може встановлювати та знімати позначку «патрульована версія», також має доступ до необхідних службових сторінок.

Заявки на права перейменовувача файлів[ред. код]

Патрульним, які добре знає правила іменування файлів і оформлення обґрунтування їх сумлінного використання, може бути присвоєний прапор перейменовувача файлів.

Заявки на права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Адміністратори інтерфейсу — це користувачі, які мають доступ до редагування сторінок, написаних з допомогою Cascading Style Sheets (CSS), JavaScript та JavaScript Object Notation (JSON) і всі сторінки у простори назв «MediaWiki».

Заявки на права адміністратора[ред. код]

Статус адміністратора присвоюється надійним, перевіреним у справі учасникам до виконання дій із захисту від вандалізму і запобігання інших порушень, видалення та відновлення статей тощо.

Вибори арбітрів[ред. код]

Вибори до Арбітражного комітету.