Вікіпедія:Зворотний зв'язок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Читачі
Як повідомити про проблему зі статтею або дізнатися більше інформації.


Предмети статті
Проблеми зі статтями про вас, вашу компанію чи когось, кого ви представляєте.


Ліцензування
Як скопіювати інформацію Вікіпедії, подарувати власну або повідомити про неліцензійне використання вашої інформації.


Донори
Дізнайтеся про процес, як робити пожертви та інформацію про те, як витрачаються ваші гроші.


Преса та співробітництво
Якщо ви представник преси, який хоче зв’язатися з Вікіпедією, або маєте для нас ділову пропозиціюДякуємо за інтерес до зв’язку з Вікіпедією. Перш ніж продовжити, деякі важливі застереження:

  1. У Вікіпедії немає ані головного редактора, ані редакційної ради. Внески здійснює велика кількість добровольців на їхній власний розсуд. Редагування не є відповідальністю ні Фонду Вікімедіа (організації, що забезпечує працездатність сайту), ні її співробітників, і правки, зазвичай, не зроблять у відповідь на запит електронною поштою.
  2. Одним із засновників Вікіпедії є Джиммі Вейлз, але він не несе відповідальності за вміст статей чи повсякденну діяльність Вікіпедії.
  3. Якщо Ви маєте запитання щодо «концепції» Вікіпедії, а не про конкретну проблему, вам може допомогти сторінка Про Вікіпедію, а також сторінка Довідки.
  4. Якщо ви хочете попросити інших користувачів про допомогу в редагуванні або використанні Вікіпедії, зайдіть на сторінку Кнайпи або відвідати Портал спільноти, щоб попросити кого-небудь про допомогу.
  5. Якщо ви не згодні зі змістом статті або берете участь у суперечці щодо вмісту, ознайомтеся із настановою щодо Розв'язання конфліктів.

Посилання зліва допоможуть вам зв'язатися з нами, а також відповісти на виниклі запитання. Якщо ви не можете знайти там свою проблему, ви можете написати досвідченим волонтерам на адресу info-ukwikipedia.org. Однак, будь ласка, утримайтеся від повідомлень електронною поштою щодо проблем з контентом сторінок Вікіпедії.