Вікіпедія:Згущівка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ця сторінка присвячена відзнакам, якими користувачі та користувачки української Вікіпедії можуть нагородити одне одного як прояв Вікісимпатії на знак поваги до чужих зусиль та результатів кропіткої праці.

Згущівки[ред. код]

Якщо Вам подобається внесок іншого користувача(-ки) до УкрВікі — не баріться додати до його чи її сторінки обговорення одну з таких банок згущівки та пояснити, з чим пов'язаний такий Ваш прояв підтримки та симпатії. Можливо, саме завдяки Вашій увазі та віртуальному смаку солодкого, у людини виникне додаткове натхнення, і він/вона напише ще з десяток вибраних статей ;)

Зображення Текст Опис
Звичайна згущенка {{subst:Згущівка|пояснення ~~~~}} Згущівка

Ця нагорода — найуніверсальніший засіб показати людині, що її внесок Вами добре оцінюється, і Ви її морально підтримуєте у подальшій праці.

Іриска {{subst:Іриска|пояснення ~~~~}} Іриска

Нагорода для тих, хто добре доводить справи до «кондиції»: для редагувальників, вікіфікувальників, просто критиків та загалом усіх тих, хто чудове робить ще кращим.

Згущенка з кавою {{subst:Згущівка з кавою|пояснення ~~~~}} Згущівка з кавою

Нагорода для особливо невтомних та невпинних вікіпедистів(-ок), які без втрати якості долають особливо великі ділянки роботи, та, можливо, інколи міняють сон на редагування Вікіпедії…

Згущені вершки {{subst:Згущені вершки|пояснення ~~~~}} Згущені вершки

Нагорода за видатний внесок до Вікіпедії, коли звичайна згущівка вже не відповідає мірі Вашої вдячності.

Імпортна згущівка {{subst:Імпортна згущівка|пояснення ~~~~}} Імпортна згущівка

Нагорода за значний внесок до іншомовних Вікіпедій на теми української культури й суспільства, а також за переклад статей та іншу міжмовну діяльність в українській Вікіпедії.

Згущівочки[ред. код]

У якості невеличких, проте не менш приємних, нагород можна використовувати наступні відповідні згущівочки:

У яких випадках краще відзначити користувача згущівкою, а в яких згущівочкою — до смаку нагороджуючого. Наприклад, людину можна за одну чудову статтю нагородити згущівочкою, а коли вона напише ще з десяток таких — тоді вже й повноцінною згущівкою чи навіть згущеними вершками ;).

Інші нагороди[ред. код]

Зображення Текст Опис
Відзнака заслуженому патрульному {{subst:Заслуженому патрульному|пояснення ~~~~}} Заслуженому патрульному

Цією відзнакою нагороджуються найактивніші патрульні за результатами місяця.

Див. також[ред. код]