Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВС
ВП:ПВС
FA gold 1 ukr.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус вибраної. Ви можете подати на розгляд спільноти статтю, яка, на ваш погляд, повністю відповідає вимогам до вибраних.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає вимогам, намагайтеся врахувати рекомендації щодо досконалості статті. Висувайте, будь ласка, статтю на вибрану лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження.

Зверніть увагу, що вибраною статтею може стати лише та, яка має статус доброї.

Правила вибору: Голосування за кожною номінацією повинно тривати не менше двох тижнів з дня висунення. Стаття може бути обрана вибраною, якщо її підтримало не менше п'ятьох користувачів, кількість голосів «за» перевищує дві третини і немає аргументованих зауважень. Голоси анонімних користувачів та користувачів, кількість редагувань яких становить менше 50 в основному просторі статей на момент номінації статті, не враховуються, але ці користувачі можуть залишати зауваження у відповідному розділі. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за».

Якщо стаття не набрала 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше місяця, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти її з голосування для подальшого опрацювання.

Періодичність розміщення нової вибраної статті — 1 тиждень. Щосуботи пропонована стаття із найбільшою підтримкою буде розміщена в списку вибраних статей та переміщена до архіву. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Медаль}}, який включає до відповідної категорії, та заносяться до архіву.

Коли Ви віддасте свій голос за певну статтю, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів. Підвести підсумок голосування може будь-який досвідчений користувач; номінатор або основний автор статті має право будь-коли зняти статтю з номінації.

Номінувати нову статтю
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Атомний підводний човен з балістичними ракетами 3—0—0[ред. код]

Пропонує: Пропоную зважаючи на певний застій в проекті ВС і поки маю можливість доопрацювати статтю при виникненні зауважень. Основний автор Captain naval. Доопрацьовувати готовий я --93.126.95.15 19:09, 19 січня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Атомний підводний човен з балістичними ракетами 3 0 0 100% 19 січня 2020 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Roman333 (обговорення) 11:19, 1 лютого 2020 (UTC)
 2. зважаючи на те, що ця стаття рік тому вже виставлялася, побажання будуть тими ж самими, що й минулої номінації, проте загалом картинки чисті, а стаття хороша. --MiskoGe (обговорення) 12:58, 4 лютого 2020 (UTC)
 3. --Oleh68 08:57, 12 лютого 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:

Дендрит нейрона 3—0—0[ред. код]

Пропонує: дуже грунтовна стаття, що давно отримала відзнаку доброї. Найкраща серед усіх мовних версій.--Jafalavin (обговорення) 02:24, 11 грудня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Дендрит нейрона 3 0 0 100% 11 грудня 2019 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Jafalavin (обговорення) 02:26, 11 грудня 2019 (UTC)
 2. --Oleh68 06:36, 15 січня 2020 (UTC)
 3. Свого часу був проти обрання статті вибраною. Однак, ознайомившись зі станом значної кількості з наявних вибраних, бачу, що ця стаття перевершує юільшість з них за якістю матеріалу, тексту, ілюстрованості тощо. У період 2013-2020 дійсно було проведено чимало досліджень дендритів, але я впевнений, що вони не спростували базових фактів, потрібних для енциклопедичної статті. Тому після низки вагань голосую за статтю, та готовий реагувати на конкретні зауваження.--Brunei (обговорення) 19:53, 19 січня 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. потрібне виправлення неоднозначностей. Якщо не включено в налаштуваннях виділення їх червоним, то включіть хоть для цієї статті. Це лиш перше, що на око попало--Fosufofiraito Обг. 20:24, 11 грудня 2019 (UTC)
  YesТак Зроблено, крім одного, але там поки потрібно.--Brunei (обговорення) 20:00, 19 січня 2020 (UTC)
 2. Я не хочу кидати каміння в цю статтю, вона була написана дуже ґрунтовно і людиною яка судячи з усього є спеціалістом з теми. Але є але, — вона дописана була 2013 р. і з тих пір нейрофізіологія не стояла на місці, особливо з усіма методиками мікроскопії тощо що дуже зараз потужно розвиваються. Тому на мою думку, якби її обрали 2013-го року то питань не було б взагалі. А от зараз... Не думаю що взагалі можна обирати трохи застарілу статтю на добру, просто через те що є нові відкриття і нові дані. Звісно тут відкривається питання що всі статті застарівають (до речі, відкривала більше року тому обговорення про мотивацію для поліпшення вибраних, всіх знову туди запрошую Заохочення дописувачів поліпшувати добрі та вибрані статті). Але обирати вже підзастарілу... Не знаю. Була б дуже рада якби @ActiveDendrite: її трохи дописав би, раптом в нього є час та натхнення. Чи в кого іншого. --Helixitta (t.) 21:33, 11 грудня 2019 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних статей