Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВС
ВП:ПВС
FA gold 1 ukr.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус вибраної. Ви можете подати на розгляд спільноти статтю, яка, на ваш погляд, повністю відповідає вимогам до вибраних.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає вимогам, намагайтеся врахувати рекомендації щодо досконалості статті. Висувайте, будь ласка, статтю на вибрану лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження.

Зверніть увагу, що вибраною статтею може стати лише та, яка має статус доброї.

Правила вибору: Голосування за кожною номінацією повинно тривати не менше двох тижнів з дня висунення. Стаття може бути обрана вибраною, якщо її підтримало не менше п'ятьох користувачів, кількість голосів «за» перевищує дві третини і немає аргументованих зауважень. Голоси анонімних користувачів та користувачів, кількість редагувань яких становить менше 50 в основному просторі статей на момент номінації статті, не враховуються, але ці користувачі можуть залишати зауваження у відповідному розділі. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за».

Якщо стаття не набрала 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше місяця, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти її з голосування для подальшого опрацювання.

Періодичність розміщення нової вибраної статті — 1 тиждень. Щосуботи пропонована стаття із найбільшою підтримкою буде розміщена в списку вибраних статей та переміщена до архіву. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Медаль}}, який включає до відповідної категорії, та заносяться до архіву.

Коли Ви віддасте свій голос за певну статтю, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів. Підбити підсумок голосування може будь-який досвідчений користувач; номінатор або основний автор статті має право будь-коли зняти статтю з номінації.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроєкти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Кімі Ряйкконен 5—0—0[ред. код]

Пропонує: затишшя у цьому проєкті страшне, тому щоб хоч трохи розрухати тут ситуацію, номіную свою стару добру статтю. Стаття досить велика і, станом на 2019 рік була найбільшою серед усіх мовних розділів. Інформація максимально актуальна, але оскільки гонщик ще не завершив кар'єру, буде доповнюватись з часом. На мою думку, цілком заслуговує статусу "вибраної", всі вимоги дотримані.--reNVoy (обговорення) 14:33, 15 квітня 2021 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Кімі Ряйкконен 5 0 0 100% 15 квітня 2021 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --reNVoy (обговорення) 14:33, 15 квітня 2021 (UTC)
 2. Я запам'ятав, що Енвой якось голосував проти моєї статті, може і не раз, і звичайно ж, я обов'язково ще за це помщуся. Але він правий, нам потрібно більше вибраних статей, бо настає якась пустка, тому мій голос тут. --Звірі (обговорення) 20:19, 21 квітня 2021 (UTC)
  намагався згадати і знайти, де ж я голосував "проти", бо це я роблю дость рідко, але не вдалось. Та й таке. До помсти готовий.)--reNVoy (обговорення) 17:33, 22 квітня 2021 (UTC)
  --Kisnaak Обг.Внесок 21:04, 27 квітня 2021 (UTC)
 3. --YarikUkraine (обговорення) 13:18, 2 травня 2021 (UTC)
 4. --Gouseru Обг. 11:17, 9 травня 2021 (UTC)
 5. --MiskoGe (обговорення) 14:57, 14 червня 2021 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:Назви команд: «Феррарі», Феррарі, Альфа Ромео. Для мене звичніше у лапках: «Динамо», «Шахтар». Має бути якийсь один варіант написання.--Roman333 (обговорення) 04:53, 12 червня 2021 (UTC)
  YesТак Зроблено--reNVoy (обговорення) 20:48, 14 червня 2021 (UTC)

Помилковий підсумок[ред. код]

Номінацію підтримана 2 користувачами (окрім автора) і відповідає вимогам, жоден користувач не виступив проти, зауважень також не було висловлено. За цим стаття отримає статус «вибраної». --Kisnaak Обг.Внесок 19:35, 8 травня 2021 (UTC)

@Kisnaak:, відміняйте підсумок. Номінацію на вибрану має підтримати 5 користувачів.--reNVoy (обговорення) 19:46, 8 травня 2021 (UTC)
@Renvoy: Ви це де таке прочитали? У вимогах є тільки про 2/3. --Kisnaak Обг.Внесок 19:47, 8 травня 2021 (UTC)
@Kisnaak: Стаття може бути обрана вибраною, якщо її підтримало не менше п'ятьох користувачів. Давайте без дискусій більше.--reNVoy (обговорення) 19:49, 8 травня 2021 (UTC)
@Renvoy: Гм... дійсно, недодивився... Щось я останні кілька днів дійсно помиляюся... Вибачте. Хоча от, в 19 році була номінація, яку з 1 голосом вибраною зробили... --Kisnaak Обг.Внесок 19:52, 8 травня 2021 (UTC)
@Kisnaak:, так, таке траплялось і тоді було велике обговорення щодо цього. Не робіть, будь ласка, схожих дій без вчитування у правила.--reNVoy (обговорення) 19:54, 8 травня 2021 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних статей