Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВС
ВП:ПВС
FA gold 1 ukr.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус вибраної. Ви можете подати на розгляд спільноти статтю, яка, на ваш погляд, повністю відповідає вимогам до вибраних.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає вимогам, намагайтеся врахувати рекомендації щодо досконалості статті. Висувайте, будь ласка, статтю на вибрану лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження.

Зверніть увагу, що вибраною статтею може стати лише та, яка має статус доброї.

Правила вибору: Голосування за кожною номінацією повинно тривати не менше двох тижнів з дня висунення. Стаття може бути обрана вибраною, якщо її підтримало не менше п'ятьох користувачів, кількість голосів «за» перевищує дві третини і немає аргументованих зауважень. Голоси анонімних користувачів та користувачів, кількість редагувань яких становить менше 50 в основному просторі статей на момент номінації статті, не враховуються, але ці користувачі можуть залишати зауваження у відповідному розділі. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за».

Якщо стаття не набрала 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше місяця, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти її з голосування для подальшого опрацювання.

Періодичність розміщення нової вибраної статті — 1 тиждень. Щосуботи пропонована стаття із найбільшою підтримкою буде розміщена в списку вибраних статей та переміщена до архіву. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Медаль}}, який включає до відповідної категорії, та заносяться до архіву.

Коли Ви віддасте свій голос за певну статтю, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів. Підвести підсумок голосування може будь-який досвідчений користувач; номінатор або основний автор статті має право будь-коли зняти статтю з номінації.

Наступна дата вибору статті: 24 лютого 2018 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Швидкісний трамвай 2—0—0[ред. код]

Пропонує:--Estabiano (обговорення) 13:36, 18 лютого 2018 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Швидкісний трамвай 2 0 0 100% 18 лютого 2018 року триває
 • Symbol support vote.svg За
 1. Шкода, що ще не придумали швидкісний тролейбус. Був би тоді повний комплект статей ). --Estabiano (обговорення) 13:36, 18 лютого 2018 (UTC)
 2. --SW (обговорення) 14:32, 20 лютого 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • Архівація джерел ;) Архіватором зазвичай цим у нас користуються https://web.archive.org/ Там в два кліки роботи. В шаблонах архів додається як правило в параметр archiveurl --Павло (обговорення) 11:27, 19 лютого 2018 (UTC)
 • Як для вибраної статті - занадто маленький вступ. Цього достатньо, щоб заповнити колонку "вибрана стаття" на головній сторінці, але малувато, щоб коротко проінформувати читача. Було б добре збільшити. P.S. Це вже, щоправда, скоріш забаганки. Крім зауваження пана Павла - все ідеально. Як завжди) З повагою, --SW (обговорення) 14:32, 20 лютого 2018 (UTC)

HTML 0—0—0[ред. код]

Пропонує: Мова програмування, призначена для браузерів. — Це написав, але не підписав користувач 46.173.127.178 (обговореннявнесок).

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
HTML 0 0 0 0 10 лютого 2018 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. Чудова стаття. --46.173.127.178 13:05, 10 лютого 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. Наскільки мені відомо, голос аноніма не враховується. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 11:06, 18 лютого 2018 (UTC)
 • Стаття не отримує достатньої уваги спільноти. Пінгую основних авторів статті (@Bunyk:, @Леонід Панасюк:, @NickK:) з надією на об'єктивну оцінку відповідності статті критеріям вибраної, оскільки статус доброї був наданий аж 9 років тому. До речі, пане (пані) анонім, Ваш голос, на жаль, не може бути зарахований згідно з правилами обрання вибраних статей. З повагою, --SW (обговорення) 14:39, 20 лютого 2018 (UTC)
  Я не основний автор, я лише встановив на статтю шаблон доброї. Можете звернутися до учасників обговорення на статус доброї (Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Архів/2009-12-18) — NickK (обг.) 15:33, 20 лютого 2018 (UTC)
  @SW Головний автор статті Користувачка:Kialin, яка неактивна з 2009 року.--Парус (обговорення) 16:15, 20 лютого 2018 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних статей