Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті/Позбавлення статусу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВС-ПС
FA gold ukr g.png
На цій сторінці обговорюють вибрані статті, які не відповідають критеріям. Виставляти статтю кандидатом на позбавлення статусу можна не раніше, як через 3 місяці після обрання. Винятком можуть бути вибрані статті, суттєво змінені після обрання (вилучено недостовірну інформацію; вилучено фрагменти тексту чи зображення, що порушують авторські права; стали відомими факти, невідомі під час обговорення статті, і це суттєво вплинуло на якість статті чи її відповідність критеріям).

Бажано спробувати виправити недоробки, щоб довести статтю до рівня, який відповідає критеріям. Якщо це не вдасться зробити за результатами обговорення протягом одного місяця, то стаття втрачає статус вибраної. Проте, якщо у вибраній статті виявлено фрагменти, що порушують авторське право, обговорення триває один тиждень — і стаття втрачає статус вибраної, якщо не була протягом тижня перероблена.

Підставою до позбавлення статусу «Вибрана стаття» є невідповідність її якості згідно зі Шкалою якості статей. Після позбавлення статусу «Вибраної» стаття автоматично переводиться до категорії «Добрих статей». Винятком є ситуація, коли якість статті надто низька та згідно зі шкалою не відповідає статусу «Доброї статті», тоді перед голосуванням варто зазначити, що пропонується понизити оцінку якості статті до рівня «Звичайна стаття», тобто їй автоматично не надаватиметься категорія «Добра стаття».

Стаття втрачає статус вибраної, якщо за це проголосувало понад 2/3 учасників. Якщо за позбавлення статусу аргументовано висловилося понад троє учасників і немає аргументованих голосів проти позбавлення статусу, то за рішенням користувача, який підводить підсумок, термін обговорення може бути скорочено, але він не може бути коротшим за один тиждень.

На статті, які є кандидатами до позбавлення статусу, обов'язково ставте шаблон {{До позбавлення статусу вибраної}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Медаль}}. Обов'язково вказуйте дату номінації. Приклад: {{До позбавлення статусу вибраної|22 жовтня 2019}}.

Підсумки щодо позбавлення статусу підбиваються щосуботи.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Пропозиції[ред. код]

Вітольд Лютославський[ред. код]

Пропонує: Стаття провела 4 місяці на покращенні без змін. Не відповідає критеріям: 1.1, 1.4 (розділ «Література» тривалий час містить шаблон «розділ-доробити»), 3.3 (відсутність виносок), 4.2 (надмірне використання невільних зображень).--Brunei (обговорення) 12:30, 6 жовтня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Вітольд Лютославський 2 0 0 100% 6 жовтня 2019 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Brunei (обговорення) 12:30, 6 жовтня 2019 (UTC)
  2. --Sehrg (обговорення) 13:05, 6 жовтня 2019 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Голодомор в Україні 1932—1933[ред. код]

Пропонує: Стаття знаходилася на покращенні з 6 липня, ніякого прогресу немає, тому переношу сюди. На мою думку, стаття давно зовсім не відповідає статусу вибраної на даний момент. Деякі розділи написані повністю без джерел, решта майже без них (тобто немає виносок), відповідний шаблон висить вже довго, але ніякого результату немає. Неструктурований навал інформації. Оформлення теж страждає. Якщо не подавати на позбавлення, то вона в такому стані буде ще довго. --Devlet Geray (обговорення) 9:37, 6 жовтня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Голодомор в Україні 1932—1933 1 0 0 100% 6 жовтня 2019 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Devlet Geray (обговорення) 9:37, 6 жовтня 2019
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені голосування[ред. код]