Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення
ВП:КТП

Розділ технічних та адміністративних питань у кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення різноманітних технічних та організаційних питань. Приклад: питання, що стосуються використання ботів, категоризації, вдосконалення інтерфейсу тощо.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20 Архів 21
Архів 22 Архів 23 Архів 24
Архів 25

Можете, будь ласка, пояснити, в чому річ?[ред. код]

У мене зараз діалог з ROMANTYS 'ом - я створив тему, написав пост, він мені відповів, а я, з телефона, хотів відповісти йому, але кнопка "Додати обговорення", яка зазвичай розташована внизу в мобільній версії на сторінках обговорення, пропала. Я перемикнувся на стаціонарну версію, та навіть не помітив, що був розлогінений (з телефона в мене такого ніколи не траплялось), і коли все-таки написав відповідь, за звичкою не переглянув та так і зберіг, з підписом аноніма. Що робити? Ввійти в систему й уже під своїм записом пояснити, що це я написав. Але мене чомусь кинуло на Вікімандри, а залогінитись узагалі вдалось лише з другого разу, й тепер уже з кнопкою все нормально, але відправити повідомлення не вдалось, і знову довелось перемикатись на десктоп. --Володимир Ганджук 17:15, 7 лютого 2018 (UTC)

Дивний шрифт[ред. код]

Чому в шаблоні lang-uk-old такий дивний курсив? Може скластися хибна думка про тотожність застарілих українських слів зі староукраїнськими і давньоруськими. --В.Галушко (обговорення) 11:05, 13 січня 2018 (UTC)

Мав тут відповісти і таки не відповів? О_о Ну, в будь-якому разі, я за виправлення на нормальний шрифт, тим паче, що шаблон рідкісний, до нього ще ніхто не звик. --Yakiv Glück 19:11, 14 січня 2018 (UTC)
Ну, ця штука використовується і для староукраїнських слів, чи ні?--ЮеАртеміс (обговорення) 09:26, 30 січня 2018 (UTC)

Шаблон:Картка:Франшиза[ред. код]

Перенесено із Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Франшизи

Наразі у нас є картки для книжкових серій та серій ігор. Чи не буде корисним створити шаблон-картку для франшизи взагалі? Зараз більшість франшиз інтермедійні: вони об'єднують комікси, кіно, відеоігри, серіали тощо. Як ви думаєте?--ЮеАртеміс (обговорення) 12:38, 26 січня 2018 (UTC)

Так, щось на зразок комплексного шаблону для аніме+, щоб не треба було ліпити в статтю купу карток, але шаблон для аніме+ залишити, бо вже традиційний. --Yakiv Glück
У мене лише одна ідея як це зробити. Дещо схожим як серії країн. Тобто шаблон-картку з загальними відомостями, та розділенням його на підпункти як в аніме-картці, але без відомостей, а лише з посиланнями. Здебільшого для окремих творів франшиз є уже своя стаття. Аніме-шаблон розроблений так, щоб не описувати однакові статті (наприклад той самий твір про мангу, роман, аніме і т.д.). Ех, зараз б нормальний доступ до інтернету :с погана буря була :с Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 20:06, 26 січня 2018 (UTC)
Повідомте, якщо таку картку буде створено.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:27, 27 січня 2018 (UTC)
@UeArtemis: Вже є такий, і досить давненько, просто названий по-іншому: {{Infobox media franchise}}. Хоча я не проти його перейменування на {{Франшиза}}. Приклади використання: Зоряна Брама, Бібліотекар. --Рассилон 09:56, 30 січня 2018 (UTC)
Ой, дякую! Можна просто перенаправлення. Зараз його зроблю.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:59, 30 січня 2018 (UTC)
@UeArtemis: Франшиза ще має інше значення, в галузі командного спорту. Коли команда може переїжджати з одного міста до іншого і навіть міняти назву, але зберігає свою історію і статистику, навіть можна купляти історію та статистику іншої команди і вона тоді належить до тієї самої франшизи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:39, 30 січня 2018 (UTC)

Хочу уточнити у Вас деяке питання[ред. код]

Я пишу статтю про школу. І я хотів би зазначити десь укінці статті свої дані(номер телефону, ел.адресу), щоб мені могли писати люди з пропозиціями та зауваженнями. Чи дозволяється використання такого регламентом Вікіпедії ,і як можна зробити таке? Дякую.— Це написав, але не підписав користувач Maxkostenko (обговореннявнесок).

Підписуватись у тексті статті в нас не можна. Але в кожної статті є історія. Там фігурує ваш нікнейм. Звідти можна перейти на Вашу власну сторінку [1]. От там дозволяється подати список створених Вами статей і вказати контактні дані. Це, напевно, все, що можна зробити.--Aeou 12:23, 31 січня 2018 (UTC)
@Maxkostenko: основним місцем для висловлювання пропозицій і зауважень щодо конкретних статей у Вікіпедії є сторінки обговорення цих статей (вкладка "Обговорення" є на кожній статті). Таким чином обговорення статті відбувається публічно, а не закрито. Якщо хтось залишить повідомлення на сторінці обговорення статті, ви побачите це у своєму Списку спостереження. Щодо статей про школи, ознайомтесь, будь ласка, з правилом Вікіпедія:Критерії значимості/Організації. --Юрій Булка (обговорення) 12:47, 31 січня 2018 (UTC)

Як видалити, перевернути файл (фотографію)[ред. код]

Завантажила файл, а коли збільшила добре на компі, мене не задовольнила його якість. Як мені його видалити? Перепрошую, якось неуважно поставилась до цього фото... Файл:Hrebenne ikonostas 2012.JPG Дякую за допомогу!--Dytyna (обговорення) 15:41, 31 січня 2018 (UTC)

На файл можна повісити шаблон {{Db-author}} і адміністратори вилучать (це вже зроблено) --Helixitta (t.) 15:54, 31 січня 2018 (UTC)
Щиро дякую! Виринуло одразу друге питання про фото. Зараз всі програми кадри, зроблені вертикально, перевертають автоматично. Коли завантажити такий файл, він ставиться неперевернутим. Як з цим бути? Чи можна вже завантажений файл повернути у Вікі?--Dytyna (обговорення) 15:59, 31 січня 2018 (UTC)
@Dytyna: якщо Ви вантажите локально (до Вікіпедії українською), то можете просто завантажити «правильне» фото поверх того, що вже існує (під «Історією файлу» є опція «Завантажити нову версію цього файлу»). якщо Ви вантажите на Вікісховище, то там є можливість подати запит на перевернення фото («запит на обертання» безпосередньо під фото), і тоді бот пройдеться потрібними файлами, переверне, і завантажить поверх існуючих --アンタナナ 23:03, 31 січня 2018 (UTC)
>Зараз всі програми кадри, зроблені вертикально, перевертають автоматично.
Які це «всі програми»? Може це якісь програми-галереї на телефоні чи спеціально налаштований Adobe Lightroom, але точно не «всі». У будь-якому разі, якщо перевертати файл будь-якою програмою на телефоні чи ПК, вона (мені здається) погіршить якість jpg-файлу. Самого цікавить питання, як бути у таких випадках: використовувати якісь налаштування збереження jpg у програмах (зазвичай 100% якість призводить до збільшення розміру файлу у кілька разів) чи вантажити на Сховище як є і вони вже там перевернуть та збережуть за оптимальним алгоритмом? --Yakiv Glück 07:19, 1 лютого 2018 (UTC)
@Dytyna: Вам краще перевернути фото у будь-якому графічному редакторі, зберегти у новий файл та вже його завантажити у Вікіпедію. Перевернути файл можна навіть за допомогою Microsoft Paint. -- DonDrakon (Обговорення) 07:21, 1 лютого 2018 (UTC)
Щиро всім дякую за поради! Направду, з 5 графічних редакторів, які зараз є у мене на компі, перевернути файл дозволив лише один, інші відкривали вже перевернений. Поки що з тим впоралася. Якість завжди погіршується, хіба що працювати з равами і в чомусь серйозному... --Dytyna (обговорення) 18:15, 3 лютого 2018 (UTC)
Вантажте файли до Вікісховища. Там є засоби для «повертання» файлів.--Анатолій (обг.) 18:22, 3 лютого 2018 (UTC)

Tech News: 2018-06[ред. код]

20:51, 5 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Карта розташування для будь-якого зображення[ред. код]

Чи є шаблон в групі Карта розташування, що дозволяє використовувати будь-яке зображення, додаючи до нього будь-яку кількість міток/написів? --Yakiv Glück 23:27, 5 лютого 2018 (UTC)

Якщо зображення прив'язане геокординатами — {{Карта розташування+}}, для довільних зображень, здається {{Superimpose2}}.--Avatar6 (обговорення) 13:44, 6 лютого 2018 (UTC)
@Avatar6:, дякую, а «прив'язка» що означає? Треба додатково створювати окрему підсотріку/шаблон для окремого файлу? --Yakiv Glück 14:15, 6 лютого 2018 (UTC)
якщо файл-накладка повністю накладається, без додаткових викривлень/трансформацій, тобто коли накладання реперів (кордонів, при взаємному накладані файлів, тут, в будь-яких місцях карти, особливо на периферії), або при пропорційному масштабуванні (звичному сучасним редакторам зображень зумі, пропорційному збільшені/зменшені кількості пікселів, для растрових зображень) на базові шаблонні зображення, прив'зані координатами апріорі, то його можна вважати сумісним із прекцією шаблону. Перепрощую за техсленг, головна умова — накладання усіх тотожних ізоліній двох зображень. Здебільшого це кордони держав, для макромасштабів вікіпедій.--Avatar6 (обговорення) 22:25, 6 лютого 2018 (UTC)

Питаннячко[ред. код]

Доброго дня! Що це за червоне Модуль:WikidataCache/Q4061618 у статтях там де список шаблонів. Цікаво просто о.о Дякую!--くろねこ Обг. 08:32, 6 лютого 2018 (UTC)

Доброго. То механізм кешування Вікіданих, передбачений розробниками комплекса модулів Wikidata для запобігання безпосереднього відображення вандалізму Елементів Вікіданих. Модуль із qid елемента відображається як включений оскільки функція парсера #ifexist рахує перевірку на існування як включення шаблону. Наразі в нас такий єдиний створений:
Якщо такий існує модулі беруть усі Твердження з нього, а не з Wikibase. Дані там у форматі JSON, яким міняються між собою сервери Вікімедіа (їх API) і клієнти користувачів.--Avatar6 (обговорення) 14:03, 6 лютого 2018 (UTC)

Примітки ні до чого[ред. код]

Вітаю! Мабуть багато хто помітив, що віднедавна у багатьох статтях про осіб з'явилися примітки з посилання такого змісту: data.bnf.fr: платформа відкритих даних — 2011. Наразі виявив, що іноді ці примітки не стосуються ніякого твердження в текстах статей (ось приклади: Валерія Голіно, Антонелла Луальді та ін.). Точно не скажу, але в наведених прикладах, здається це підтягується з шаблону {{Актор}} property:p21, коли заповнений параметр: | жінка = 1, | жінка = так, тощо. Але, для чого прив'язувати ще й цей параметр у шаблоні до Вікіданих, примітка від якого у статті нічого не стосується? Лише аби зайди на data.bnf.fr аби переконатися що особа справді жінка? До того ж у шаблоні {{Бібліоінформація}} уже є посилання на BNF (Національна бібліотека Франції). @Avatar6: може Ви роз'ясните?--LeonNef ~обг 15:58, 7 лютого 2018 (UTC)

YesТак Зроблено. Забрав примітку.--Andriy.v (обговорення) 16:39, 7 лютого 2018 (UTC)

Архівування сторінок[ред. код]

Я так зрозумів, що бот користувача DixonD не працює з 6 жовтня минулого року. Є бот користувача Andriy.v, який може проводити архівацію. Що краще використовувати для архівації СО? --Basio (обговорення) 13:40, 10 лютого 2018 (UTC)

Запустив бота. Я трохи зятянув з тим цього разу, було лінь налаштовувати бота на іншому ноуті, яким я зараз частіше користуюся. --DixonD (обговорення) 08:00, 14 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Рік в інших календарях[ред. код]

Вітаю. Намагався вставити в статті про роки до н. е. {{Рік в інших календарях}} (і·о·д·р··#). Видає помилки в обрахунках. Чи не міг би хто глянути, чи можна це виправити? Заздалегідь дякую.--Brunei (обговорення) 22:07, 10 лютого 2018 (UTC)

Спобувати для років до н.е. передати параметр «-рік» (себто рік з мінусом)? там всюди для розрахунків використовується назва сторінки. «до н.е.», ясна річ, конвертувати в число не вдається. На 464 до н. е. так передається вже параметр для шаблона «Навігація для року» --Sergento 22:56, 10 лютого 2018 (UTC)
{{рік в інших календарях|125 до н.е.}}
--Avatar6 (обговорення) 11:06, 11 лютого 2018 (UTC)
Avatar6, дуже дякую за допомогу!--Brunei (обговорення) 14:56, 11 лютого 2018 (UTC)
Будь-ласка. Я не бачив шаблона-картки для статей про роки, його можна використовувати у якості "Картка:Рік", чи дорозробити ще, оскількі він саме тільки для років. Номер року бере сам з назви сторінки, тож достатньо виклику без параметрів. # до н.е. або # до н. е. конвертує в негативне значення сам для власних обчислень. В нас багато календарних шаблонів, хто буде їх редагувати може підглянути як користуватися модулем Модуль:String (обг. · [ред.] · історія · посилання · документація · підсторінки · тести – результати)

.--Avatar6 (обговорення) 17:39, 11 лютого 2018 (UTC)

Tech News: 2018-07[ред. код]

21:59, 12 лютого 2018 (UTC)

Підтвердження дії[ред. код]

Чому в нас просте дякую вимагає підтвердження дії, а відкат - так одразу без питань? Незручно і нелогічно. Вже не раз ненавмисне відкачував статті (через проблеми з мишкою і таке інше).--ЮеАртеміс (обговорення) 07:33, 13 лютого 2018 (UTC)

Тому що в цьому суть цієї функції. Можливо, слід передбачити можливість її тимчасового відключення. Або ви можете попросити будь-кого з адміністраторів позбавити вас прав відкочувача. --MMH (обговорення) 08:13, 13 лютого 2018 (UTC)
Не думаю, що від підтвердження, як у подяки, швидкість швидкого відкату значно постраждала б. І мені здавалося, що її суть у відкиданні одразу кількох редагувань одного користувача.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:40, 13 лютого 2018 (UTC)
«І мені здавалося, що її суть у відкиданні одразу кількох редагувань одного користувача», — та ні, кілька редагувань (у тому числі різних користувачів) можна скасовувати. --MMH (обговорення) 10:22, 14 лютого 2018 (UTC)
Постраждала б, ще й як. При скасуванні кількох десятків редагувань вандала підтвердження кожного відверто напружуватиме — NickK (обг.) 17:13, 14 лютого 2018 (UTC)

А можна якось вимкнути запит на підтвердження подяк? Чи це спеціально, аби багато не дякували і не було багато повідомлень про подяку? Бо коли їх багато, вони ж не такі цінні, а коли кожне дякую треба вимучити ціляючи мишкою чи пальцем у мініатюрну мішень, та чекаючи, доки браузер по хвилині отримує відповідь на кожен «запит на подяку» — от тоді кожна подяка на вагу золота. Бо мені вже після другої підряд такої операції потім тиждень дякувати не хочеться. --Yakiv Glück 19:21, 14 лютого 2018 (UTC)

А якщо випадково подякуєте іншому користувачу, можливо вандалу, а відмінити не можна? --Basio (обговорення) 19:28, 14 лютого 2018 (UTC)
Мені байдуже, подяки на зовнішній вигляд сторінок ніяк не впливають. --Yakiv Glück 19:46, 14 лютого 2018 (UTC)
взагалі було б добре щоб подяки та відкоту мали функцію вкл\викл. для різних користувачів. Хто хоче той включає, хто ні той не виключає. Але стандартно залишити як зараз.--くろねこ Обг. 13:58, 15 лютого 2018 (UTC)

Оформлення:ГОЛОВНА[ред. код]

Не знаю як давно, і хтось вже десь це обгооврював, але чому у табі браузера відображено «Кнайпа (технічні питання) - Вікіпедія», коли стільки часу було витрачено на те, аби де було тире — було тире, а там де дефіс-дефіс? Що робити та як виправити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 17:01, 14 лютого 2018 (UTC)

Дивився в Хромі та Інтернет-Експлорері — всюди показує тире.--Piramidion 17:13, 14 лютого 2018 (UTC)
У мене тире. не знаю, що слід з'ясовувати, але 1) який у вас браузер? 2) у вас україномовний інтерфейс в ук-Вікіпедії? --Yakiv Glück 19:11, 14 лютого 2018 (UTC)
Зрозумів. Ні, в мене стояла латиниця. Я чогось не подумав, що від цього може залежати. Пооновлював кеш та позаходив з Хрома та Файрфокса, а log out не натиснув. Дякую за заувагу ) --Andrei Kurbiko (обговорення) 23:30, 14 лютого 2018 (UTC)

структурування тем і обговорень[ред. код]

лише думки

Можливо не тільки мені не подобається поточна система вікі-обговорень. Несемантична, непослідовна, епізодична, прив'язана лише до поточного моменту часу. Якщо обговорення заархівоване (ботом за датою останього допису), його треба шукати, як кому заманеться його шукати, загалом, якщо взагалі заманеться, тільки для того, щоб додати посилання на заархівоване обговорення, у поточне, яке через тиждень стане черговим заархівованим...!. Це зайва втрата часу-енергії. Я не спек в технологіях, але звичні bbs (чи похідні vbulletin системи форумів), хештегові системи соцмереж, може місцевий flow (не вивчив) краще? Але як збирати topic суті до купи із найменшими втратами часу людського життя на тривіальні проблеми?--Avatar6 (обговорення) 19:48, 15 лютого 2018 (UTC)

Категорія та -роки[ред. код]

Доброго дня вище була така проблема у Шаблон:Рік в інших календарях з від'ємними роками. Але вона залишилась в інших місцях (наприклад, Йоханан Гіркан). Чи можливо це якось виправити? І що робити зі створеними категоріями подібними до Категорія:Померли -104? Я вважає, що від'ємних років не повинно бути взагалі. Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 09:53, 16 лютого 2018 (UTC)

Почнемо з "витоків". Дякую, разом з Вами, локалізаторам назв технічних речей, витвори локалізованих назв модулів вікіпедії від яких, щоб навіть знайти відповідник походження, уходить купа часу і зусиль. Я саме про це казав в темі університетів з печенням. Ось це Q15696110: Модуль:Wikidata/date дубльовано в цій вікі, бо копіювачі плюють на наступників.--Avatar6 (обговорення) 18:21, 18 лютого 2018 (UTC)

Оскільки там тусить поп-адмін — йому цим і займатися, з Вами, витрачати на нього час не варто, мені принаймні, і на читання його одвічних балачок для тусні також.--~-Avatar6 (обговорення)

І? Після Вашого редагування "Категорія:Умершие -104". Мінусовий рік всеодно залишається. --くろねこ Обг. 20:18, 18 лютого 2018 (UTC)
Звичні знаки оклику / питання. Синхронізація коду полягає в уникненні хаосу і зменшені часу на його розуміння і адаптацію. Надалі це зробить і Вам пояснить піпл-адмін. Зважайте цб. ему запитом до ньогь особисто, я вже ситий пісочницями роками, які в його балачки втілилися... Як Вам незрозуміло, перепрошую, що потурбувався на Ваш запит...--Avatar6 (обговорення) 20:31, 18 лютого 2018 (UTC)

Прохання доробити шаблони[ред. код]

Для використання у перекладеній з ен-вікі статті Театр Арістон переніс із ен-вікі шаблони {{Infobox Venue}} і {{Europe-theat-stub}}

Однак не вистачило кваліфікації для доведення до кінця. Прошу про допомогу. --Perohanych (обговорення) 14:54, 18 лютого 2018 (UTC)

а яка різниця з {{театр}}?--くろねこ Обг. 14:57, 18 лютого 2018 (UTC)
{{Infobox Venue}} — це взагалі для статей про стадіони, арени та інші місця проведення спортивних змагань, а також про театри та кінотеатри. Так Театр Арістон насправді є кінотеатром, а не театром. --Perohanych (обговорення) 15:22, 18 лютого 2018 (UTC)
@Perohanych: Поки так зробив. У нас просто ще є для стадіонів шаблон. А для театрів, є там однакові параметри, але згоден не зовсім те. --くろねこ Обг. 08:27, 20 лютого 2018 (UTC)
@AlexKozur: Дуже-дуже дякую! Тепер стаття Театр Арістон виглядає набагато краще! --Perohanych (обговорення) 08:35, 20 лютого 2018 (UTC)

Незрозумілі назви категорій[ред. код]

Доброго дня...

А що це за незрозумілі назви категорій російською мовою у статті Гресь-Арсеньєв Марко Вікторович ? А також вік також у карточці персони (49 лет !!!) ? --V Ryabish (обговорення) 18:58, 18 лютого 2018 (UTC)

Це @Avatar6: поекспериментував із Модуль:Wikidata/date, додавши шмат коду російською, скасував — NickK (обг.) 19:19, 18 лютого 2018 (UTC)

'::Шановні, Ви, окрім питань і відкотів, самостійно на щось здатні, окрім пояснення піплу що відбулося і чому? Знаєте, суспільство складається з ниш, в якому кожен займає свою, усталену і зручну. Хто робить, а хто пояснює... jedem das saine.--Avatar6 (обговорення) 20:05, 18 лютого 2018 (UTC)

@Avatar6: Тобто ваша ніша — це кинути недороблений шмат коду, який замінює текст у кількох десятках тисяч статей на російський, і нехай Хтось доробить, а ні — и так поймут? Бо перепрошую, але ви зробили саме це: без жодних тестів, без жодного попереднього перегляду замінили код, який адекватно (не бездоганно, але адекватно) працював, на код, який у десятках тисяч статей почав виводити текст російською з коментарем «доробляйте». Ймовірність того, що в цю мить знайшовся б користувач, який негайно доробив би недороблене вами, приблизно нульова. У випадку ж, коли на шальках терезів якась дрібна користь (модуль з рувікі, мабуть, трохи кращий за той, який у нас, але не дуже ясно, чим саме) та велика шкода (шматки російською в десятках тисяч статей очевидно будуть погано сприйняті користувачами), очевидно, я обрав відкіт. Будь ласка, зрозумійте, що за такого рівня шкоди це найбільш раціональне рішення, і наступного разу не зберігайте недороблених змін до настільки популярних модулів — NickK (обг.) 09:10, 19 лютого 2018 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/Заголовок[ред. код]

Будь ласка, поправте шапку сторінки. Можливо, достатньо перенести шаблон {{{Список вікіпроектів}}} донизу. Наприклад, ось тут працює належним чином. Дякую!--Dim Grits 15:59, 19 лютого 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Piramidion 16:13, 19 лютого 2018 (UTC)

невідображення української і-вікі[ред. код]

Колеги, мені от щойно поскарижились, що стаття Чудесний Мандарин відображає імпортні інтервікі, а в імпортних інтервікі українська чомусь не відображається. Перевірив fr, pl, en - так і є. Не відображається. Хоча у вікідаті є. WTF? Де там собака порився? --A1 (обговорення) 18:25, 19 лютого 2018 (UTC)

Не прочхалися десь кеші. Останнім часом велика затримка буває навіть для тутешніх статей і навіть «Ще — очистити кеш» не спрацьовує. --ReAlв.о. 18:36, 19 лютого 2018 (UTC)
Є ще один спосіб очистити кеш (у більшості випадків спрацьовує) — відкрити сторінку в редакторі, і одразу ж зберегти її без внесення змін (я маю на увазі сторінку в іншій вікі - англійській, польській тощо) — після цього з'явиться посилання на українську статтю.--Piramidion 18:41, 19 лютого 2018 (UTC)

Tech News: 2018-08[ред. код]

22:54, 19 лютого 2018 (UTC)