Вікіпедія:Ми розбудовуємо енциклопедію

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Головною задачею дописувачів Вікіпедії є розбудова енциклопедії. В першу чергу, це безпосередня робота над написанням і поліпшенням статей (також знана як Екзопедизм). Дописувачі працюють також над іншими аспектами, які підвищують загальну якість проєкту: вдосконалюють службові шаблони і модулі, вирішують поточні завдання і задачі в рамках усталених процедур, беруть конструктивну участь у дискусіях спільноти, працюють над розробкою і уточненням правил і настанов, стежать за дотриманням чинних. Така діяльність називається метапедичною.

Будьте певні, що якщо ваш внесок відповідає цим задачам, значить ви працюєте на користь проєкту і ваша участь дає позитивний результат: ви розбудовуєте енциклопедію.

Не допомагає розбудові енциклопедії[ред. код]

Будь-яка діяльність, яка не вкладається у перераховане вище, не сприяє безпосередній розбудові енциклопедії, порушує правила й настанови Вікіпедії, або здійснюється у неконструктивний спосіб, поза межами процедур — не вітається у Вікіпедії. У випадку регулярних виявів подібної діяльності, така поведінка вважається деструктивною. Якщо дописувач займається деструктивною діяльністю, це є ознакою, що Вікіпедія як проєкт у всесвітній мережі, зі своїми правилами і процедурами вирішення непорозумінь йому не підходять, а отже дописувач прийшов НЕ ТУДИ.

Див. також[ред. код]