Вікіпедія:Об'єднання статей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Mergedisputed.svg
Зміст статей об'єднуємо!

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Тут користувачі зазначають сторінки, які на їхню думку, слід об'єднати.

Дубляжі не слід вилучати, а потрібно об'єднувати дві статті в одну, а в другій статті поставити перенаправлення. Якщо помітили такі дубльовані статті, і не маєте часу на негайне об'єднання і переробку, будь ласка, поставте на кожній зі статей шаблон {{Об'єднати}} з посиланням на статтю, яку потрібно об'єднати з цією ({{Об'єднати|Стаття2}} на першій статті та {{Об'єднати|Стаття1}} на другій статті). Цей шаблон "розміщує" статтю у Категорія:Статті до об'єднання. Якщо назва якоїсь статті була написана її першим автором з граматичною помилкою, то таку статтю потрібно перемістити на правильну назву, а перенаправлення з граматичною помилкою краще залишити, особливо, якщо така помилка є доволі розповсюдженою. Це може допомогти іншому користувачу, який помилився у написанні слова, знайти потрібну йому статтю у Вікіпедії.

Стосовно дубляжу[ред. код]

Наприклад, дубляж Руданський Степан та Руданський Степан Васильович. Згідно того принципу, за яким ми іменуємо статті, необхідно сформувати статтю Руданський Степан Васильович, а у статті Руданський Степанвилучити! зробити перенаправлення на статтю #REDIRECT [[Руданський Степан Васильович]]. Дубляжі не слід вилучати, в них слід робити перенаправлення на статтю #REDIRECT [[Назва статті]].

Ви можете також допомогти проекту, допрацювавши та об'єднавши статті у категорії Категорія:Статті до об'єднання. Для того, щоб уникнути дубляжів, необхідно, створюючи нову статтю, створити перенаправлення на всі можливі варіанти написання. Наприклад, основна стаття, що була створена згідно правил іменування статей, має назву Шевченко Тарас Григорович, а у статтях Тарас Григорович Шевченко, Тарас Шевченко, Шевченко Тарас потрібно поставити перенаправлення на основну статтю.

Як об’єднувати?[ред. код]

В той час як деякі об’єднання можна робити рішуче, більшість інших потребують консенсусу.

Також пам’ятайте що майже всі сторінки статтей мають сторінки обговорення. Щоб уникнути втрати швидкого доступу до історії обговорень, на сторінку обговорення статті до якої додається вміст, ставиться посилання на сторінку обговорення тої статті яку приєднують, наприклад:

Стаття об’єднана: Дивіться стару сторінку обговорення [[Обговорення:Назва статті|тут]]

Виконайте наступні кроки щоб об’єднати статтю в іншу статтю (або зверніться до адміністраторів):

 1. Скопіюйте ввесь або деякий вміст з сторінки джерела, і вставте його в відповідні місця сторінки призначення. Збережіть редагування з наступним описом (так вимагається ліцензією Creative Commons Share-Alike 3.0):
  Приєднано вміст [[<сторінки джерела>]]. Див [[Обговорення:<сторінка обговорення об’єднання>]].
  В ідеалі, проводьте всі необхідні виправлення та оформлення в іншому редагуванні, а не в тому першому коли ви скопіювали текст. Такий двокроковий підхід спрощує ліцензування виділенням вашого внеску, від просто скопійованого зі старої сторінки чужого внеску.
 2. Перенаправте сторінку з якої перенесли вміст, замінивши ввесь вміст наступним:
  #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ [[<сторінка куди перенесли>]]
  Якщо вміст було об’єднано в єдину секцію в основній статті, рекомендується перенаправляти прямо на ту секцію. В такому випадку, замініть все наступним:
  #REDIRECT [[<сторінка куди перенесли>#<секція в яку перенесли>]]
  Збережіть редагування, з наступним описом: (також вимагається ліцензією CC-BY-SA):
  Приєднано вміст до [[<основна сторінка>#<секція, якщо потрібно>]]. Див. [[Обговорення:<сторінка з обговоренням об’єднання>]].
 3. Позначте сторінку обговорення статті до якої приєднали текст шаблоном {{приєднано з|сторінка джерело|дата}}, а сторінку обговорення статті яку приєднали - шаблоном {{приєднано до|сторінка до якої приєднали|дата}}. Помістіть ці теги на початку сторінок обговорення.
 4. Перевірте сторінку Спеціальна:Посилання сюди для сторінки джерела, і виправте подвійні перенаправлення. Хоча, через кілька днів їх може автоматично виправити бот.
 5. Перевірте об’єднаний вміст на невільні файли. Якщо якийсь з цих файлів присутній - відредагуйте обґрунтування добропорядного користування і вкажіть в ньому нову сторінку на якій використовується файл.

Як об'єднувати категорії?[ред. код]

Для адміністраторів[ред. код]

 1. Скопіюйте текст зі сторінки призначення і вставте його вгорі сторінки джерела.
 2. Видаліть сторінку призначення, з поміткою "об'єднання історій".
 3. Перейменуйте сторінку джерела на сторінку призначення зі створенням перенаправлення.
 4. Перейдіть на сторінку історії сторінки призначення і відновіть вилучені редагування.
 5. Тепер об'єднайте сконкатеновані тексти двох статей, прибравши шаблони про об'єднання і посортувавши вміст по розлілах.
 6. Якщо підкатегорія спорожніла - вилучіть порожню категорію.

Статті, що запропоновані до об'єднання[ред. код]

Нижче наведено список статей, які, мабуть, треба об'єднати (обговорення щодо об'єднання здійснюється в обговоренні статті у колонці праворуч):

Моніторимо та усуваємо дубляжі:
× Цю статтю, можливо, треба об'єднати з цією примітки
1 Конституційне судочинство Конституційний суд Обговорення тут: Обговорення:Конституційне судочинство#Про об'єднання з Конституційний суд
2 Азовська флотилія (білогвардійська)
Флот Донецько-Криворізької республіки
Азовська військова флотилія ВП:ПОДІБНЕ:Content forking
3 Дні пам'яті та примирення День пам'яті та примирення ВП:ПОДІБНЕ:Content forking
4 День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні День Перемоги в Європі Зробив цю номанацію винятково для об'єктивного вирішення (див. п. 4). Загалом я проти об'єднання статті День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з будь-якою іншою. Деякі аргументи є тут Обговорення:День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.--Trydence (обговорення) 12:21, 26 квітня 2015 (UTC)

Також див. Обговорення:День Перемоги в Європі#Об'єднання--Trydence (обговорення) 20:26, 26 квітня 2015 (UTC)

І ще це обговорення стосується теми Обговорення:День Перемоги#Статтю треба почистити--Trydence (обговорення) 21:29, 26 квітня 2015 (UTC)

5 Інфографіка Інфографія ВП:ПОДІБНЕ
6 Театральне мистецтво Театр ВП:ПОДІБНЕ
7 Шаблон:Визначна пам'ятка Шаблон:Пам'ятка Чи може хтось тямущий шаблон "Визначна" зробити таким самим як і просто шаблон "Пам'ятка", аби при цьому не втрачалася інформація у вже написаних статтях? Бо тип один, а способи подачі різні. Не діло.
8 Новий Суецький канал Суецький канал Окремої енциклопедичної сутності не являє, замість того вводить в оману. Розмір теж не завеликий для окремої статті.
9 Хочу до «ВІА Гри» Хочу V ВІА Гру
10 Четар Чотови́й
12 Кримська криза Анексія Криму Росією (2014)

Якщо Ви об'єднали статті з цього списку, то закресліть їх.