Вікіпедія:Ознаки поганого тону

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ознаки поганого тону

  • Зміна обговорення користувача три-чотири рази підряд, без суттєвих змін;
  • Використання неправомірно службових повноважень для блокування, урізування тим чи іншим чином інших користувачів;
  • Внесення суттєвих змін, надто у суперечні статті, коли вони не були пояснені у короткому описі, на сторінці обговорення, не підкріплені джерелами.
  • Використання для наведення зовнішніх посилань, коли можна обійтись внутрішніми; це стосується як власне опису та аргументації понять, так і приведення будь-яких фрагментів, посилань, де цілком працюватимуть внутрішні. Приклад:
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Ознаки_поганого_тону чи http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9E%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%82%D0%BE%D0%BD%D1%83 замість Вікіпедія:Ознаки поганого тону. Винятками можуть слугувати частини, посилання тощо, де прямий лінк НЕ вестиме на відповідну сторінку. Це можуть бути автоматично оновлювані сторінки тощо. Усі можливі посилання, що працюватимуть у Вікіпедії та дампах, належить подавати як внутрішні, а не через http.
  • Не використовуйте скорочень. Стаття зі скороченнями не може бути вибраною, ані доброю. Справа в тому, що окремі категорії користувачів, користувачі з окремими потребами, можуть потребувати озвучення, інших можливостей, які надаються статтею, у тому числі автоматичного перекладу. Застосувавши це правило, ви полегшите сприйняття, обробку, пошук, загальну якість української Вікіпедії.
Вікіпедія Це незавершена стаття про Вікіпедію.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.