Вікіпедія:Поради вікіпроектам

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти
WikiProject council.png
Поради вікі-проектам

Основна інформація


Головна сторінка

Ресурси


Покажчик
Шкала якості статтей
Каталог проектів
Обговорення проектів
Пропонування нових проектів
порзміни

Поради вікі-проектам — гурт користувачів Вікіпедії для підтримки та допомоги у розвитку проектів, а також для забезпечення спільної роботи і обговорень з міжпроектних питань.

Мета[ред. код]

  1. Розробка рекомендацій на поліпшення організації структури й функціонування україномовних проектів Вікіпедії.
  2. Служити центральним форумом з обговорення питань інтересів широкого кола вказаних проектів.
  3. Приймати пропозиції та прохання щодо створення нових проектів та надавати допомогу у їх створенні.
  4. Підтримка актуальних даних про активні проекти чи планування праці (оцінка статей, редагування, патрулювання або спільна робота).

Поточні завдання[ред. код]

Тут формуються основні поточні завдання, над якими працюють учасники проектів. Коригування та обговорення цих планів вітається.

  • Оновлювати інформацію проектів у каталозі.
  • Дописати покажчик проектам.
  • Оновити технічну довідку про створення проекту для зручності новим користувачам.
  • Провести уніфікацію підсторінок проектів з їх категоризацією (мають бути однотипні назви сторінок та категорій, відповідна систематизація у структуру).
  • З'ясовувати статус проекту розташованого поза простором назв «Проект» (їх слід перейменувати або виключити з каталогу проектів).

Nuvola apps colors 2.png Концепція Nuvola apps colors.png[ред. код]

без рамки

Немов парасолькою охопити в інформаційному просторі україномовними статтями основні поняття та явища, надати читачам погляд українською мовою на світ (читацька аудиторія українців в Україні та в українській діаспорі - понад 50 мільйонів осіб). За допомогою проектів та порталів охопити основні тематичні сектори інформаційного простору для надолуження відсутньої інформації в україномовній Вікіпедії, перекрити інформаційні прогалини (дефіцит відомостей), стимулювати порталами та проектами згуртування однодумців з-посеред користувачів Української Вікіпедії навколо кожного окремого сегменту інформаційного простору, встановити контроль в україномовному інформаційному просторі та впливати на іншомовні розділи Вікіпедії.

Shapsed.Umbrella.png Члени ради[ред. код]

Для того, щоб стати членом ради, вам потрібно зареєструватися, мати загалом не менше 200 правок, приймати участь в одному з україномовних проектів зі стажем мінімум місяць і поставити власний вікіпідпис у список нижче, вказавши проекти, які ви координуєте: