Вікіпедія:Проект:Бруней

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Flag of Brunei (3-2).svg
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Цей проект належить до більш широкого ВікіПроекту:Південно-Східна Азія. Долучайтеся!


Вікіпроект:Бруней вітає вас! Нащо ще один не дуже живий проект в Українській Вікіпедії, спитаєте ви? Точно ми не знаємо, але в однойменного з проектом користувача з'явилося непереборне бажання систематизувати всю інформацію про цікаву південно-східноазійську державу в одному місці. Нехай ця інформація буде не в його особистому просторі, а на видноті для спільноти.

Цей вікіпроект збирає статті про Бруней, його історію, географію та інші особливості. Початковою метою проекту є позначити всі сторінки обговорення відповідних статей шаблоном {{Стаття проекту Бруней|важливість= низька|рівень=4}}, розібратися, що зараз з кількістю та якістю відповідних статей, а надалі окреслити масштаби необхідних доповнень. Можливо, результат дозволить створити відповідний портал.

Проект натхненний щорічним Проектом «Місяць Азії».

Якщо ви вирішили взяти участь у цьому вікіпроекті, впишіть своє ім'я до списку учасників, будь ласка.

Потрібні статті[ред. код]

Учасники[ред. код]

Для того, щоби взяти участь у проекті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). І на сторінках обговорень ставте свій автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), також - і в вікні редагування. Якщо виникли запитання про проект, сміливо питайте на сторінці Обговорення Вікіпедії:Проект:Бруней.

  1. --Brunei (обговорення) 19:56, 20 червня 2018 (UTC)

Статистика[ред. код]

Скорочення
ВП:ПВП