Вікіпедія:Проект:Графічна майстерня/Заявки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Crystal Clear app gimp.png
Графічна майстерня

Проект Графічна майстерня покликаний допомогти наповнити статті якісними ілюстраціями та зображеннями. Ми створюємо нові й обробляємо вільні зображення, схематичні анімації, діаграми, графіки та малюнки для наочної ілюстрації предмета статті.

Хочете допомогти? Приєднуйтесь до команди вікіграфістів, проекту не вистачає фахівців! Навіть якщо Ви не вмієте працювати в програмах, Ви все одно можете допомогти — запропонуйте нам поліпшити зображення або розкажіть про проект іншим вікіпедистам.

Заявки, в яких немає активності протягом одного місяця, архівуються, але ніхто не заважає Вам відновити свою заявку.

Увага! Перед тим, як залишити заявку, обов'язково ознайомтеся з керівництвом щодо поліпшення зображень (рос.), щоб уникнути подачі некоректних заявок.

Картинка, на яку треба натиснути

Українізація зображень: Будь-який учасник може самостійно українізувати векторні зображення з ВікіСховища наступним чином: в описі файлу необхідно знайти шаблон {{translation possible}}, а потім, натиснувши на зображення показане ліворуч, перекладати. Рушій збереже нове зображення під іншим ім'ям. Якщо необхідно перекласти векторне зображення, а шаблону немає — потрібно поставити його, додавши в опис зображення текст: {{translation possible}}. Потім потрібно повторити процедуру, описану вище.

Ark-icon.pngЗалишити заявку

Переклад історичних карт з іспанської[ред.ред. код]

Через давню публікацію в Історичний правді знайшов купу іспанських карт України користувача Шляхов (завантажених майже 7 років тому), які використовуються у багатьох мовних розділах, зокрема у нашому. Вони хоч і не дуже акуратні та незрозуміло на чому ґрунтуються, але виглядають ефектно. Було дуже б добре відтворити у SVG та перекласти. Це досить велика робота, тому пропоную зробити спільними зусиллями. --Α.Μακυχα 07:28, 19 жовтня 2013 (UTC)

Банери-панорами українських порталів[ред.ред. код]

Аналізував і порівнював я всі портали іншомовних Вікіпедій зі всіма в українській Вікіпедії (започаткував Вікіпедія:Проект:Портали). Наприклад, бажано створити для «шапки» Портал:Гаррі Поттер...замінити на україномовний текст англомовний в File:BannièreHP.jpg або File:Portaal harry potter.jpg, чи створити інший в такому стилі на Ваш вибір та смак. У французькому розділі та інших розділах є шерег заготовок на різні портали. Українська категорія - кульгає Face-smile.svg Чужі банери в укр.порталі по одному файлу роблять велику відстань між фото та тілом порталу з текстом в УкрВікі, коли поставив дві фотки - працює (напр. Портал:Чехія), отак «викручуватися» при дефіциті адаптованих укр.розробок банерів. Чи вас влаштовує французький банер на українському Портал:Культура??? Бо нема українського... Прошу Вас проаналізувати вже нині існуючі українські портали для поповнення вами категорій Вікісховища з метою використання з них файлів на українських порталах Вікіпедії ось↓

Теж стосується і до проектів - прошу переглянути всі існуючі в УкрВікі проекти. І теж для них створити банери. Наприклад, Фінська Вікіпедія ось створила для проекту «Хокей» → File:Wikiprojekti Jääkiekko logo.svg (fi:Wikipedia:Wikiprojekti Jääkiekko).
З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:36, 28 серпня 2014 (UTC)

Прохання[ред.ред. код]

Вітаю! Прошу оцифрувати звідси чорно-біле креслення реконструкції. Дякую наперед! --Erud (обг.) 14:18, 22 вересня 2014 (UTC)

Райони Луганщини[ред.ред. код]

 • Що треба зробити: виправити межі районів відповідно до постанов ВРУ (там є схеми): 1692-VII і 1693-VII.--Анатолій (обг.) 23:04, 9 жовтня 2014 (UTC)
 • Думка графіста:

Карта[ред.ред. код]

Є дві карти, позначки на яких позначені теоретично. Чи можливо їх перекласти на українську? Дякую.--Manefon (обговорення) 16:04, 18 березня 2015 (UTC)

https://ru.wikipedia.org/wiki/00_династия_(Древний_Египет)

https://ru.wikipedia.org/wiki/Нулевая_династия_(Древний_Египет)

 • Що треба зробити:

Переклад.

 • Думка графіста:

Добрий вечір. На мапі жодного позначення не "вкарбовано" — вони додаються зверху скриптом. Це робиться за допомогою шаблону Карта розташування, тому в принципі, strictly speaking, це не зовсім до графічної майстерні. Я б вам рекомендувала розібратися в цьому самому — така навичка буде в пригоді не один раз Face-glasses.svg. Можете потренуватися в пісочниці. Ну, якщо не хочете, то теж можу допомогти. Трохи пізніше, правда, бо зараз в нас Brain awareness week — до речі, якщо ви в Києві то приходьте сюди. Будуть цікаві лекції =) --Helixitta (обг.) 18:24, 18 березня 2015 (UTC)

Дякую. Буду вчитись. Тут ще багато цікавинок. Я пішов би, але далеченько. Дякую за запрошення.--Manefon (обговорення) 19:49, 18 березня 2015 (UTC)

Кассіні[ред.ред. код]

 • Що треба зробити:

Перекласти з французької. Зовсім її не розумію. Можу перекласти лише деякі слова. (РІТЕГ, Зонд "Гюйгенс")

 • Думка графіста:
  • В описові файлу є посилання на джерело, там на 47 сторінці ця картинка з англійськими підписами. --ReAlв.о. 22:32, 27 березня 2015 (UTC)
   Так не обов'язково йти так далеко. Файл хфранцюзький знаходиться на комонзі в категорії Cassini_orbiter і, якщо на неї зайти, то там є і англомовний: File:Cassini spacecraft instruments 1.png (і німецький, якщо так легше Face-smile.svg). --Helixitta (обг.) 23:37, 27 березня 2015 (UTC)
Дякую. Тоді для перекладу на нашу буде - зліва зверху вниз - Подвійний магнітометр, Спектрометр для отримання карт у видимому і інфрачервоному діапазоні, Спектрометр плазми і радіохвиль, Камера підсистеми (якось так), Композитний інфрачервоний спектрометр. Праворуч - зверху вниз - Радар, Мас-спектрометр іонів і нейтральних частинок, Плазменний спектрометр Кассіні, магнітосферна камера, Ультрафіолетовий спектрометр-камера.--Manefon (обговорення) 00:22, 28 березня 2015 (UTC)
От вам переклад. =) Але я так розумію, українською все ж таки Кассіні з двума с. --Helixitta (обг.) 18:36, 30 березня 2015 (UTC)
Ну звичайно). Дуже дякую!--Manefon (обговорення) 21:07, 30 березня 2015 (UTC)