Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Місяць авіації та космонавтики Місяць України Місяць рок-музики

Назва Тижня: Місяць України

Село Бакирівка, Сумська область, 1891 рік. П'ятницька церква, дерев'яна сецесія України
Костел Успіння Пресвятої Богородиці. Підкамінь, Львівська область, 1760 р.
Матіас Стомер,«Мадонна зі сцени Благовіщення». Житомир.

Обґрунтування Тижня: У вікіпедіях англійською, німецькою, російською та багатьма іншими мовами є безліч статей на українську тематику, яких не має Українська Вікіпедія. Вважаю таке явище абсурдним, а тому пропоную провести місяць створення статей про Україну. Прохання відмовитись від автоматичного перекладу і опрацьовувати статті, використовуючи інтернет та друковані джерела.У рамках тижня пропонується створювати і покращувати статті, що пов'язані з Україною. Місяць також можна розглядати як підсумовуючу риску під усіма попередніми тематичними тижнями регіонів України.

Період: 29 вересня — 30 жовтня 2012

Зміст

Таблиця учасників і статей Тижня[ред. код]

Учасник, підпис[1] Статті до написання[2] статті до поліпшення Статті за можливості[3]
1 --MSha (обговорення) 10:00, 31 серпня 2012 (UTC) Характеристика і списки річок за областями Значні географічні об'єкти (рівнини, височини, гірські масиви тощо)
2 --Газдюк Юхим (обговорення) 14:46, 13 вересня 2012 (UTC) Статтей вистачає, був би час
3 --Vova-goc (обговорення) 21:47, 21 вересня 2012 (UTC) Всього по трохи Буду бачити
4 --Користувач:Lorry (обговорення) 16:00 , 23 вересня 2012 (UTC) Костел святого Юрія (Ужгород), Садиба Залеського, Руде Село, Милорадович Михайло Андрійович, Дерев'яна архітектура, Волокитинська порцелянова мануфактура Архів Пилипа Орлика, Мосципанов Максим Климентович, Святопокровська церква (Пархомівка, Київська область)
5 — Шиманський હાય! 13:08, 25 вересня 2012 (UTC) Постріл у спину, Циня Рустам Григорович Кізенко Нестор Митрофанович, Нощенко Микола Петрович
6 --Kharkivian (обг.) 11:09, 26 вересня 2012 (UTC) статей справді багато, був би час.
7 --Pavlo1 (обговорення) 13:08, 29 вересня 2012 (UTC) Продовжу роботу над селами Чернігівщини за проектом ІМСУ, села Джанкойського району
8 --Steve (обговорення) 08:27, 30 вересня 2012 (UTC) Міста та села Закарпаття, географічні об'єкти на території області
9 --Romanbibwiss (обговорення) 06:00, 1 жовтня 2012 (UTC) Наука, культура
10 --visem (обговорення) 20:25, 1 жовтня 2012 (UTC) Напишу, що зможу
11 Вован коваль (обговорення) 13:19, 2 жовтня 2012 (UTC) Що зможу
12 --Xsandriel (обговорення) 10:12, 4 жовтня 2012 (UTC) Статті з категорії «Статті, які слід доробити», що стосуються України Персоналії
13 --Lystopad (обговорення) 17:02, 4 жовтня 2012 (UTC) Шаблони президентів, політика Вибори в Україні Україна, Луганська область
14 --Vova-goc (обговорення) 23:45, 12 жовтня 2012 (UTC) Різне
15 --Oleksandr Hleba (обговорення) 16:25, 18 жовтня 2012 (UTC) Російсько-українські газові конфлікти, Герб Ужгорода, Герб Мукачева
16 --Antonhorosheniuk (обговорення) 15:35, 20 жовтня 2012 (UTC) Впершу чергу Колективізація у СРСР Про історію Що зв'язано з СРСР

Статті до створення[ред. код]

Історія[ред. код]

Качанівка
Білгород-Дністровський

Пам'ятки минулого[ред. код]

Географія[ред. код]

Природа України, написати гуртом, бо сором, скільки часу висить ненаписаною.

Геологія[ред. код]

Гідрологія[ред. код]

Населені пункти[ред. код]

Адміністративний устрій[ред. код]

Символіка[ред. код]

Політика[ред. код]

Державні інститути[ред. код]

Політики[ред. код]

Політичні партії[ред. код]

Збройні сили[ред. код]

Економіка[ред. код]

Транспорт[ред. код]

Суспільство[ред. код]

Населення[ред. код]

Освіта[ред. код]

Наука[ред. код]

Релігія[ред. код]

Культура[ред. код]

Архітектура[ред. код]

Балет[ред. код]

Кінематограф[ред. код]

Література[ред. код]

  • «Діаріуш подорожній» (Щоденник Пилипа Орлика), видавництво Гарвардського університету, 1989 року.
  • Каталог творів, пограбованих та вивезених з музею Богдана та Варвари Ханенків у 19411943 рр. (надрукований 1998 року)

Особи[ред. код]

Мистецтво[ред. код]

Мода[ред. код]

Музеї[ред. код]

  • Музей східних культур ( Китайський палац Золочівського замку), потрібні матеріали щодо сучасної експозиції з описом артефактів

Музика[ред. код]

Національна кухня[ред. код]

Фотомистецтво[ред. код]

Спорт[ред. код]

Баскетбол[ред. код]

Біатлон[ред. код]

Боротьба[ред. код]

Важка атлетика[ред. код]

Велоспорт[ред. код]

Гандбол[ред. код]

Легка атлетика[ред. код]

Настільний теніс[ред. код]

Олімпійські ігри[ред. код]

Реслінг[ред. код]

Спортивні споруди[ред. код]

Теніс[ред. код]

Футбол[ред. код]


Хокей[ред. код]

Шахи[ред. код]

Інше[ред. код]

Див. також[ред. код]

Статті до поліпшення[ред. код]

Створені статті[ред. код]

29 вересня
  1. Архів Пилипа Орлика
  2. Костел святого Юрія (Ужгород)
    30 вересня
  3. Мосципанов Максим Климентович
  4. Фестиваль «Український кавун - солодке диво»
    1 жовтня
  5. Садиба Залеського, Київська область
  6. Річки Закарпатської області
  7. Бодюл Іван Іванович
  8. Маковиця
    2 жовтня
  9. Герб Речі Посполитої
  10. Річки Івано-Франківської області
    3 жовтня
  11. Святопокровська церква (Пархомівка, Київська область)
  12. Річки Львівської області
    4 жовтня
  13. Старицька Анна Георгіївна
  14. Річки Чернівецької області
  15. Радянська імперія
  16. Колишній монастир капуцинів (Олесько)
  17. Галик Алімпій
  18. Олесь (ім'я)
  19. Український футуризм: Вибрані сторінки
    5 жовтня
  20. Горошенко Степан
  21. Гусаківський Юрій
  22. Данилевський Микола
  23. Дзига Ярема
  24. Маляренко Грицько
  25. Павловський Феоктист
  26. Паннонське море
  27. Флоренс Гамільтон Рендел Лайвсей
    6 жовтня
  28. Айдаров Олексій Петрович
    7 жовтня
  29. Паркові піраміди України
  30. Річки Тернопільської області
    8 жовтня
  31. Київське головне народне училище
  32. Перша київська гімназія
  33. Кріпацькі театри і оркестри в Україні
  34. Друга київська гімназія
    9 жовтня
  35. Третя київська гімназія
  36. Палац-Садиба Дубецьких
  37. Четверта київська гімназія
  38. Петрівський Замок
  39. П'ята київська гімназія
  40. Злата (ім'я)
  41. Ян (ім'я)
  42. Шоста київська гімназія
    10 жовтня
  43. Фундуклеївська жіноча гімназія
  44. Бєліков Михайло Олександрович
  45. Голембієвська Тетяна Миколаївна
  46. Гуйда Михайло Євгенович
    11 жовтня
  47. Ольгинська жіноча гімназія
  48. Янсон Ігор Кіндратович
  49. Річки Житомирської області
  50. Яковенко Володимир Мефодійович
    12 жовтня
  51. Панчук Олег Ельпідефорович
  52. Парфенюк Олександр Сергійович
  53. Яковлєв Микола Іванович
  54. Драгобрат (гора)
    14 жовтня
  55. Кобаль-Ліхтей Тетяна Василівна
  56. Постріл у спину
  57. Циня Рустам Григорович
  58. Неніска Велика
    15 жовтня
  59. Гімназія Володимира Науменка
    16 жовтня
  60. Рижих Віктор Іванович
  61. Добриня (значення)
  62. Добриня (воєвода)
  63. Гімназія Готліба Валькера
  64. Pax Khazarica
  65. Sonderaktion 1005
    17 жовтня
  66. Подільська жіноча гімназія
  67. Магура Сильвестр Сильвестрович
  68. Данило Галицький (опера)
    18 жовтня
  69. Гімназія Стельмашенка
  70. Стельмашенко Михайло Оксентійович
  71. Гімназія Петра
  72. Неклюдов Іван Матвійович
  73. Герб Ужгорода
  74. Девід Вадим
  75. Партія «Руський блок»
    19 жовтня
  76. Середа Остап Володимирович
  77. Александрович Володимир Степанович
  78. Войнаровський Віктор Миколайович
  79. Гупало Віра Діонізівна
  80. Полікарпов Геннадій Григорович
  81. Расевич Василь Васильович
  82. Якименко Юрій Іванович
    22 жовтня
  83. Річки Вінницької області
  84. Церква святого Онуфрія (Посада Риботицька)
  85. Шульга Микола Федорович
  86. Собор Різдва Іоана Предтечі (Перемишль)
    24 жовтня
  87. Ричка Володимир Михайлович
  88. Кулик Володимир Михайлович
  89. Отто Раш
    25 жовтня
  90. Семенченко Кузьма Олександрович
    26 жовтня
  91. Хор імені Олександра Кошиця
  92. Ціховський Павло
  93. Кивлицький Євген Олександрович
    27 жовтня
  94. Гора Лева
  95. Інститут рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського
  96. Дубровіна Любов Андріївна
  97. Сохань Павло Степанович
  98. Левенець Юрій Анатолійович
  99. Борковський Олександр Михайлович
  100. Битва при Раві-Руській
    28 жовтня
  101. Литвинов Володимир Дмитрович
  102. Яременко Ілля Петрович
  103. Гори України
  104. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ»
  105. Герб Мукачева
    29 жовтня
  106. Криволапов Михайло Олександрович
  107. Височини України
  108. Комар Олег Юхимович
  109. Калюжна Галина Михайлівна
    30 жовтня
  110. Низовини України
  111. Рівнини України
    31 жовтня
  112. Покутяни

Створені шаблони[ред. код]

10 жовтня
  1. Шаблон:Кандидати у президенти України 1991
  2. Шаблон:Кандидати у президенти України 1994
  3. Шаблон:Кандидати у президенти України 1999
  4. Шаблон:Кандидати у президенти України 2004

Покращені статті[ред. код]

29 вересня
  1. Куденко Володимир
  2. Тризуб (футбольна команда)
    1 жовтня
  3. Покутсько-Буковинські Карпати
  4. Гриняви
  5. Милорадович Михайло Андрійович
  6. Дерев'яна архітектура
  7. Українська футбольна діаспора
  8. Осип Хома
  9. Шевченко Георгій Петрович
  10. Шульга-Шульженко Михайло Іванович
    2 жовтня
  11. Колодне (Тячівський район)
  12. Волокитинська порцелянова мануфактура
  13. Миклухо-Маклай Микола Миколайович
  14. Володимир (Мельник)
  15. Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж
  16. Ширман Яків Давидович
    3 жовтня
  17. Річки Кіровоградської області
  18. Річки Дніпропетровської області
  19. Мена (місто)
  20. Мена (річка)
  21. Заєць Анатолій Павлович
  22. Дзяк Георгій Вікторович
  23. Дзера Олександр Васильович
    4 жовтня
  24. Річки Хмельницької області
  25. Ганцов Всеволод Михайлович
  26. Домінік П'єр Де ля Фліз
  27. Костиря Іван Сергійович
  28. Чорногора
  29. Галина
  30. Потапов Михайло Іванович
    5 жовтня
  31. Абрагам ван Вестерфельд
    6 жовтня
  32. Леськовський палац
  33. Десна
    8 жовтня
  34. Скелі Довбуша (печерний комплекс)
  35. Міляєва Людмила Семенівна
    9 жовтня
  36. Білецький Леонід Тимофійович
    10 жовтня
  37. Кузнецов Владлен Миколайович
    12 жовтня
  38. Перевальський Василь Євдокимович
  39. Хома Параска Петрівна
  40. Кізенко Нестор Митрофанович
    14 жовтня
  41. Нощенко Микола Петрович
    15 жовтня
  42. Івангород (Ічнянський район)
    16 жовтня
  43. Поліська низовина
  44. Науменко Володимир Павлович
  45. Шпара Ігор Петрович
  46. Яківці (Полтава)
  47. Стольне
  48. Березна (смт)
    17 жовтня
  49. Іржавець (Ічнянський район)
  50. Кришень Валерій Павлович
  51. Патер Іван Григорович
  52. Мартинівка (Ічнянський район)
    18 жовтня
  53. Южне (Ічнянський район)
    19 жовтня
  54. Ситник Олександр Степанович
  55. Хаєнки
  56. Сезьки
  57. Рожнівка
    20 жовтня
  58. Припутні (Ічнянський район)
  59. Парафіївка
    21 жовтня
  60. Ольшана
  61. Крупичполе
    22 жовтня
  62. Арбузівка
  63. Львівське плато
    24 жовтня
  64. Мала Рибиця
    27 жовтня
  65. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (історія)
  66. Кіевская старина
  67. Киевские отголоски
  68. Киевские отклики
    28 жовтня
  69. Парашка (хребет)
    30 жовтня
  70. Январське
  71. Яблунівка (Покровський район)
  72. Донецький кряж
  73. Донецька височина
  74. Придністровська височина
    31 жовтня
  75. Калюс (річка)

Примітки[ред. код]

  1. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 3 учасники
  2. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 50 статей
  3. Тут, на відміну від статей до створення і до поліпшення можна подати загальні бажання до створення або поліпшення статей