Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Футбольний тиждень

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Грецький тиждень Футбольний тиждень Вікі-Олімпіада—2010
Назва тижня
Футбольний тиждень
Обґрунтування тижня

Найпопулярніший вид спорту на укрвікі знаходиться у плачевному стані. І то це м'яко кажучи. Половина відомих Європейських клубів відсутня, інші - стаби. Чемпіонатів та кубків теж зовсім небагато. Футболісти - взагалі жах. Володарів золотого м'яча трохи більше половини. Інших взагалі майже нема. Тому треба якомога швидше вивести футбол із зародкового стану у хоч трохи діючий =)
Пропозиції від ініціатора
Вітається написання будь-яких статей, що стосуються як Українського футболу, так і всього що зв'язано із світовим футболом.
Тривалість тижня
1 лютого 2010 року — 14 лютого 2010 року.
Шаблони тижня
Відгуки
 • А можна окремо від Грецького тижня, аби вони не накладалися? — NickK 15:08, 14 січня 2010 (UTC)
Виправив, не перетинається. YarikUkraine 15:53, 14 січня 2010 (UTC)
 • Прохання обмежитися двома тижнями, адже практику розтягування тижнів на місяці не слід брати за правило, адже тижні — це короткотермінова співпрацю учасників з якоїсь теми. Вони не повинні довго затягуватися, адже розраховані передовсім на те, щоб дати користувачам короткотермінове захоплення якоюсь темою. найоптимальнішим варіантом для цього є тиждень-два, адже за довші проміжки часу інтерес остиває і створюють статті лише ті користувачі, які без того активні у створенні статтей даної тематики, для таких же цілей існують тематичні Вікіпроекти. З іншого боку, ціль вікіпроекту «Тематичний тиждень» — час від часу постачати користувачів «новими захопленнями», але якщо їх асортимент не змінюється, а впродовж довгого часу домінує одна тема, інтерес затухає... — Johnny 15:31, 14 січня 2010 (UTC)
Виправив до 2 тижнів. YarikUkraine 15:53, 14 січня 2010 (UTC)
 • ще один суб'єктивний коментар: на мою скромну думку, проведення футбольного тижня є недоцільним, адже, судячи з цього переліку футбольна тема має багато прихильників, потрібно лише мобілізувати їхні можливості. Тематичні тижні створюються з тем, які мають мало дописувачів, їхньою ціллю є саме зацікавлення користувачів в якійсь тематиці. Футбольна тематика ж цього не потребує. У даному випадку, на мою думку, доцільніше створити профільний вікіпроект Вікіпедія:Проект:Футбол і працювати в його рамках, тижні ж залишити для тем, які не мають поціновувачів, — Johnny 15:31, 14 січня 2010 (UTC)
можливо...але довгий список не значить багато дописувачів...це ми можемо бачитим по кількості і якості статей...навіть не факт що тут буде багато учасників. А якщо все добре пройде, то можна буде і проект зробити, а інакше і сенсу немає, якщо він буде пустувати YarikUkraine 15:53, 14 січня 2010 (UTC)
 • Сам би прилучився до такого тижня, й є багато цікавих тем, але зараз це розпорошення уваги, та й не на часі (більш важливо для спортивної тематики висвітлення зимової Олімпіади), а футбол, круглий рік є певні дати, яким можна приурочувати тижні (звузивши запроси) й конкретизувавши цілі - тоді буде видно об'єм та якість роботи, а так щоб застАбувати кількість сторінок буде зле. Тим паче, весною відновиться чемпіонат, чим не привід зробити український футбольний суботник(бо тутешні тижнів це забагато для цієї теми), а потім влітку увага всіх на Чемпіонат Світу, а через місяць новий чемпіонат України, а ще через місяць Еврокубки - роботи на тотих суботниках буде багато, треба розпорядитися правильно силами (фізичними й інтелектуальними) нашого вікі-суспільства, щоб не подохли на довшій дистанції (стайєрів тутай мало) та й іншим щоб не остогидла надмірна увага до футболу, зобідяться дуже. А участь в інших проектах помагає нам самим в собі розкрити непізнані грані особистості, саме тим вони й цікаві, як й наші привязаності та прихильності.--Когутяк Зенко 16:06, 14 січня 2010 (UTC) Слава Україні!!! (треба зачекати, всього місяць-півтора, або лише на тиждень й то по конкретній тематиці, приміром підсумки Кубку Африки та африканські легіонери в Україні...)
 • Чудова ідея. Сам хотів щоб був тиждень або на тематику якоїсь близької мені країни, або футбольний. Дійсно в українській футбольній вікіпедії у нас провал. Думаю футбольний тиждень варто було б час від часу проводити (раз на півроку чи раз на рік). А взимку як раз вчасно, бо всі мабуть скучили за цим видом спорту (зараз лише Кубок Африканських Націй можна подивитись). Так що цілком підтримую ідею! --visem 23:04, 19 січня 2010 (UTC)
 • На мою думку тема одночасно й заширока, й завузька. Завузька для того аби привернути до участі користувачів, що не цікавляться цим конкретним видом спорту. А заширока для того аби зацікавити людей, що й так регулярно пишуть про футбол (тут кажу виключно про себе, але можливо з цим погодятися й інші з того самого переліку). Я й без того про футбол намагаюся не забувати... Якби була конкретна мета, скажімо, гравці зі списку ФІФА 100 тощо, було б цікаво, а загальнофутбольний тиждень не підтримую. З повагою, Thevolodymyr 10:59, 30 січня 2010 (UTC)
Погоджуюся з вами. На мій погляд краще заповнювати футбольний розділ за країнами (від нижчих чемпіонатів до збірних та організацій, що керують ними (наприклад, ФФУ, УПЛ і т.п.)). Це було б більше доцільно. А так треба оголошувати не футбольний тиждень, а футбольний місяць ;). --an-tuобг. 15:47, 30 січня 2010 (UTC)

Запити на статті[ред. код]

Я напишу лише кілька, тому що весь список буде на три кілометри =)

Історія футболуЄвген РудаковВасиль ТурянчикХоффенхайм (футбольний клуб)Ланс (футбольний клуб)Палермо (футбольний клуб)Чемпіонат Туреччини з футболуЛотар МаттеусХристо СтоїчковДжордж ВеаМаттіас ЗаммерТьєрі АнріРомаріоКарім БенземаАмстердам-Арена

а також безліч шаблонів про склади, збірні та ін

Таблиця учасників і статей тижня[ред. код]

Учасник, підпис Статті до написання Статті до поліпшення Статті за можливості
1 YarikUkraine 13:33, 14 січня 2010 (UTC)
2 --visem 22:52, 19 січня 2010 (UTC) Бордіян Віталій, Збірна Сирії з футболу, Аль-Карама Збірна Алжиру з футболу, Збірна Тунісу з футболу (по можливості) Збірна Ірану з футболу, Збірна КНДР з футболу, Слюсар Валентин Васильович, Шутков Дмитро Анатолійович, Плетикоса Стіпе, Матузалем Франселіно, Ателькін Сергій Валерійович, Хосе Луїс Чилаверт, Рафік Саїфі, можливо інформація про арбітрів
3 Mr. Jackie Chan 11:37, 30 січня 2010 (UTC) Каха Каладзе, Збірна Південної Кореї з футболу, Збірна Непалу з футболу, потім подивлюсь про інші збірні...
4 --an-tuобг. 13:14, 30 січня 2010 (UTC) Нарешті маю вільний час і з величезною радістю приєднаюся до цього тематичного тижня. Зосереджуся на командах та стадіонах АПЛ, Прімери та Серії А. Статті про «Ювентус», «Барселону», «Тоттенхем». Груповий етап ЛЧ та ЛЄ 2009—2010, Гравці «Ювентуса», «Барселони», «Тоттенхема». Стадіони команд Франції. Команди-учасниці кваліфікації до ЛЧ та ЛЄ 2009—2010, та їх стадіони.
5 --Ed1984 20:55, 31 січня 2010 (UTC) Роберто Баджо - спочатку спробую зробити якнайкращу статтю свого найулюбленішого гравця. В подальшому (і після закінчення тижня) левову частку часу буду витрачати на статті пов'язані з українським футболом (створення та покращення), але й інші буду намагатися покращувати.
6 Ahonc Спартак (Молодіжне), Тепловик (Южноукраїнськ), стадіони команд першої і другої ліг ЧУ. статті про чемпіонати і кубки України статті, пов'язані з українським футболом
7 A1 футбольний марш
8 --Tomahiv 22:41, 1 лютого 2010 (UTC) про футбол на Тернопільщині
9 --Когутяк Зенко 00:07, 5 лютого 2010 (UTC) Закінчу справу з єгипетським клубно-збірним копаним м'ячем Ісмайлі, Ель Мокаволун аль-Араб, Газль Аль-Мегалла Футбол в Єгипті Отой вже мені мій футбол-залежність)
10 --VPrypin (обг.) 10:05, 7 лютого 2010 (UTC) Що встигну (обмаль часу), все одно пишу тільки про футбол (поки що)
11 Bogic (обг.) 11:07, 7 лютого 2010 (UTC) Шаблон:Національні футбольні кубки Європи (УЄФА), Шаблон:Польський футбол, Шаблон:Польські футбольні клуби, Чемпіонат Польщі з футболу, Польська Екстракласа з футболу, Польська перша ліга з футболу, Кубок Польщі з футболу, Кубок Ліги Польщі з футболу, Суперкубок Польщі з футболу, Польська Млода Екстракласа з футболу, Збірна Польщі з футболу, Збірна Польщі U-21 з футболу, Клуб бомбардирів, Клуб гвардійців, Футболіст року (Пілка ножна), Футболіст року (Спорт), Польський Футбольний Союз, Екстракласа СА, Система футбольних ліг Польщі, Список футбольних команд Польщі, Варта (Познань), Відзев (Лодзь), Гарбарня (Краків), ГКС (Катовіце), Заглембє (Любін), Заглембє (Сосновець), Легія (Варшава), ЛКС (Лодзь), Полонія (Битом), Полонія (Варшава), Рух (Хожув), Сталь (Мелець), Шльонськ (Вроцлав), Шомбєркі (Битом) футбол у Польщі
12 --On tour 12:51, 8 лютого 2010 (UTC) Яковенко Павло Олександрович, Паоло ді Каніо, Колотов Віктор Михайлович, Мунтян Володимир Федорович, Динамо (футбольний клуб, Мінськ)
13 Erud 16:33, 11 лютого 2010 (UTC) Допишу сезони Альфа Етнікі

Створені статті[ред. код]

1 лютого 2010 року
 1. Футбольний марш
 2. Аль-Карама
 3. Бірмінгем Сіті*
 4. Сент-Ендрюс (стадіон)*
 5. Блекберн Роверз*
 6. Івуд Парк*
 7. Болтон Вондерерз
 8. Рібок (стадіон)
 9. Збірна Південної Кореї з футболу**
 10. Збірна Непалу з футболу
 11. Вест Хем Юнайтед
 12. Болейн Ґраунд
 13. Футбольна ліга 1889-1890
 14. Бордіян Віталій
 15. Біскуп Ігор Іванович
 16. Будівельник (Тернопіль)
 17. ‎Ванат Ірина Іванівна
 18. ‎Венгринович Володимир Васильович
 19. Вишневський Іван Євгенович
 20. Клімов Василь Ігорович
 21. Футбольна ліга 1890—91
 22. Футбольна ліга 1891—92
 23. Футбольна ліга 1892—93
 24. Володимир Веремєєв
 25. Шахтар (журнал)
  2 лютого 2010 року
 26. Грозний В'ячеслав Вікторович
 27. ‎Євсеєнко Станіслав
 28. Шевчук Михайло Федорович
 29. Шкварло Іван Володимирович
 30. Шподарунок Роман Павлович
 31. Збірна Сирії з футболу
 32. Бернлі (футбольний клуб)
 33. Вілла Парк
 34. Яблонський Едуард Станіславович
 35. Слюсар Валентин Васильович
 36. Футбольна ліга 1893–94
 37. Терф Мур
  3 лютого 2010 року
 38. Плетікоса Стіпе
 39. Віган Атлетик
 40. Яворський Ігор Петрович
 41. Шутков Дмитро Анатолійович
 42. Ді-Дабл-Ю
 43. Поділля (Тернопіль)
 44. Футбольна ліга 1894—95
 45. Чемпіонат Туреччини з футболу
 46. Перший дивізіон Футбольної ліги
 47. Поліха Зіновій Семенович
 48. Кайзерслаутерн (футбольний клуб)
 49. Вулверхемптон Вондерерз
 50. Полянський Віктор Павлович
 51. Футбол (український журнал)
  4 лютого 2010 року
 52. Баль Андрій Михайлович
 53. Збірна КНДР з футболу
 54. Молінью (стадіон)
 55. Прошкін Володимир Панасович
 56. Ліга Жюпіле
 57. Футбольна ліга 1895–96
 58. Кубок Азії з футболу 1968
  5 лютого 2010 року
 59. Ателькін Сергій Валерійович
 60. Ґудісон Парк
 61. Яковенко Павло Олександрович
 62. Суперкубок Нідерландів з футболу
 63. Хусаїнов Галімзян Саліхович
 64. Футбольна ліга 1896–97
 65. Турянчик Василь Юрійович
  6 лютого 2010 року
 66. Локомотив (стадіон, Іркутськ)
 67. Сіті оф Манчестер
 68. Матузалем Франселіно
 69. Футбольна ліга 1897–98
 70. Футбольна ліга 1898–99
 71. Футбольна ліга 1899–1900
 72. Чемпіонат Польщі з футболу
 73. Шльонськ (Вроцлав)
  7 лютого 2010 року
 74. Кубок Польщі з футболу
 75. Збірна Сербії і Чорногорії з футболу
 76. Збірна Уругваю з футболу
 77. Сак Володимир Трохимович
 78. Список футбольних команд Польщі
 79. Краснопьоров Олег Володимирович
 80. Єсін Дмитро Олександрович
 81. Чемпіонат Європи з футболу 2012 (кваліфікаційний раунд)
 82. Футбольна ліга 1900—01
 83. Футбольна ліга 1901—02
 84. Варламов Юрій Олександрович
 85. Збірна СНД з футболу
 86. Казімєж Ґурські
 87. Футбольна ліга 1902–03
 88. Футбольна ліга 1903–04
 89. Футбольна ліга 1904–05
 90. Збігнєв Бонєк
 91. Футбольна ліга 1905–06
  8 лютого 2010 року
 92. Паоло ді Каніо
 93. Колотов Віктор Михайлович
 94. Збірна Ірану з футболу
 95. Польська Екстракласа з футболу
 96. Футбольна ліга 1906–07
 97. Футбольна ліга 1907–08
 98. Футбольна ліга 1908–09
 99. Костиков Валерій Павлович
 100. Польська перша ліга з футболу
 101. Гжегож Лято
 102. Футбольна ліга 1909–10
 103. Футбольна ліга 1910–11
 104. Футбольна ліга 1911–12
  9 лютого 2010 року
 105. Франко Барезі
 106. Ялинка (Великий Бичків)
 107. Футбольна ліга 1912–13
 108. Футбольна ліга 1913–14
 109. Футбольна ліга 1914–15
 110. Футбольна ліга 1919–20
 111. Кесло Богдан
 112. Хосе Луїс Чилаверт
 113. Кубок європейських чемпіонів 1955—1956
 114. Норвіч Сіті
  10 лютого 2010 року
 115. Мунтян Володимир Федорович
 116. Арріго Саккі
 117. Кубок Ліги Польщі з футболу
 118. Кроук Парк
 119. Суперкубок Польщі з футболу
 120. Енергетик (стадіон, Бурштин)
 121. Сандерленд (футбольний клуб)
 122. Футбольна ліга 1920–21
 123. Система футбольних ліг Польщі
  11 лютого 2010 року
 124. Рафік Саїфі
 125. Футбольна ліга 1921–22
 126. Севідов Юрій Олександрович
 127. Альфа Етнікі 2001—02
 128. Альфа Етнікі 2002—03
 129. Екстракласа СА
 130. Каха Каладзе
 131. Футбольна ліга 1922–23
 132. Футбольна ліга 1923–24
 133. Футбольна ліга 1924–25
 134. Футбольна ліга 1925–26
  12 лютого 2010 року
 135. Кубок України з футболу серед аматорів 1999
 136. Кубок України з футболу серед аматорів 2000
 137. Міжконтинентальний кубок з футболу
 138. Польський футбольний союз
 139. Футбольний матч
  13 лютого 2010 року
 140. Федерація футболу Фарерських островів
 141. Футбольна ліга 1926–27
 142. Футбольна ліга 1927–28
 143. Футбольна ліга 1928–29
 144. Футбольна ліга 1929–30
 145. Футбольна ліга 1930–31
 146. Футбольна ліга 1931–32
 147. Футбольна ліга 1932–33
 148. Футбольна ліга 1933–34
 149. Футбольна ліга 1934–35
 150. Футбольна ліга 1935–36
 151. Футбольна ліга 1936–37
 152. Футбольна ліга 1937–38
 153. Футбольна ліга 1938–39
 154. Футбольна ліга 1939–40
 155. Збірна Польщі U-21 з футболу
 156. Бредфорд Сіті
 157. Чарльтон Атлетик
 158. Польська Млода Екстракляса з футболу
  14 лютого 2010 року
 159. Роберто Баджо
 160. Ісмайлі
 161. Ель Мокаволун аль-Араб
 162. Газль Аль-Мегалла
 163. Юнацька збірна Польщі (U-19) з футболу
 164. Юнацька збірна Польщі (U-17) з футболу
 165. Юнацька збірна України (U-17) з футболу
 166. Клуб 100 (Польща)
 167. Молодіжна збірна Польщі з футболу
 168. Футбольна ліга 1946–47
 169. Футбольна ліга 1947–48
 170. Збірна Австралії з футболу
 171. Ель Мокаволун аль-Араб
 172. Газль Аль-Мегалла
 173. Ісмайлі
 174. Спартак (Молодіжне)
 175. Клуб 300 (Польща)
 176. Юнацька збірна України (U-17) з футболу
 177. Історія футболу
 178. Динамо (футбольний клуб, Мінськ)

* — статті створені раніше, але напередодні Футбольного тижня. І створював я їх до цього тижня. --an-tuобг. 16:08, 1 лютого 2010 (UTC)

** — статті створені раніше, але напередодні Футбольного тижня. І створював я їх до цього тижня. --Mr. Jackie Chan 16:53, 1 лютого 2010 (UTC)