Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень Вінниччини 2017

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тиждень населених пунктів світу
Місячник Української діаспори
Тиждень неолімпійських видів спорту
ТИЖДЕНЬ ВІННИЧЧИНИ 2017 Веломісяць-2017
Тиждень Рівненщини
Місяць фантастичних творів 2017
Old Tower night winter 2011 G1.jpg
05-243-0076 Tulchyn Palace RB.jpg
Михайлівська церква в смт. Дашів над річкою Соб.jpg

Назва Тижня: Тиждень Вінниччини 2017

Обґрунтування Тижня: Від часу проведення попереднього тематичного заходу, присвяченого Вінниччині, пройшло 4 роки і, окрім тем, що були неопрацьовані ще тоді, додалось нових статей у вікіпедіях російською, англійською, польською, французькою, німецькою і багатьма іншими мовами. Захід дозволить поновити і посилити співпрацю у відповідних тематичних проектах, присвячених регіонові.

Період: 21 серпня — 3 вересня 2017

Таблиця учасників і статей тижня[ред. код]

Учасник, підпис[1] Статті до написання[2] статті до поліпшення Статті за можливості[3]
1 — Шиманський હાય! 07:41, 6 серпня 2017 (UTC) Населені пункти регіону
2 --Андрій Гриценко (обговорення) 08:25, 6 серпня 2017 (UTC)
3 --Олександр Гаврик (обговорення) 08:59, 6 серпня 2017 (UTC) Річки Вінницької області Річки Вінницької області
4 --MSha (обговорення) 14:40, 6 серпня 2017 (UTC) Об'єкти ПЗФ Об'єкти ПЗФ
5 --Дми88 (обговорення) 15:54, 6 серпня 2017 (UTC) в основному, футбольна тематика
6 --Nina Shenturk (обговорення) 21:13, 6 серпня 2017 (UTC) ботанічні статті
7 --visem (обговорення) 15:18, 7 серпня 2017 (UTC)
8 --Олекса-Київ (обговорення) 12:45,22 серпня 2017 (UTC) Борщагівський замок, Рахно-Лісівська волость, Самгородський район, можливо інші замки та фортеці
9 Venzz (обговорення) 21:13, 6 серпня 2017 (UTC) історія
10 --Luda.slominska (обговорення) 14:03, 23 серпня 2017 (UTC) Пзф, річки
11 --Олесь Діброва (обговорення) 18:37, 23 серпня 2017 (UTC)
12 --Словолюб (обговорення) 11:41, 26 серпня 2017 (UTC)
13 --GrigorTa (обговорення) 18:45, 28 серпня 2017 (UTC)
14 --Анатолій (обг.) 20:08, 29 серпня 2017 (UTC) Об'єднані громади Вінницької області
15 --Сергій Липко (обговорення) 16:00, 30 серпня 2017 (UTC) Ваховський Володимир Костянтинович,

Вікіцитати: q:Моргунов Сергій Анатолійович, q:Домбровський Олександр Георгійович, q:Дворкіс Дмитро Володимирович, q:Коровій Валерій Вікторович

Статті до створення[ред. код]

Географія[ред. код]

Водосховища[ред. код]

Вулиці[ред. код]

Об'єкти ПЗФ[ред. код]

Річки[ред. код]

Флора[ред. код]

Ліси[ред. код]

Економіка[ред. код]

Історія[ред. код]

Транспорт[ред. код]

Політика[ред. код]

Мистецтво[ред. код]

Архітектура[ред. код]

Література[ред. код]

Релігія[ред. код]

Спорт[ред. код]

Персоналії[ред. код]

Актори[ред. код]

Військові[ред. код]

Журналісти[ред. код]

Моделі[ред. код]

Музиканти[ред. код]

Науковці[ред. код]

Письменники[ред. код]

Політики[ред. код]

Релігійні діячі[ред. код]

Спортсмени[ред. код]

Баскетболісти[ред. код]
Велогонщики[ред. код]
Веслувальники[ред. код]
Волейболісти[ред. код]
Самбісти[ред. код]
Стрибуни[ред. код]
Стрільці[ред. код]
Футболісти[ред. код]
Спортивні ходоки[ред. код]
Шахісти[ред. код]

Художники[ред. код]

Статті до поліпшення[ред. код]

Важливі статті[ред. код]

Короткі статті[ред. код]


Створені статті[ред. код]

До початку тижня[ред. код]

6 серпня
  1. Андріасян Гайк Аршакович
  2. Арістов Віктор Олександрович
  3. Атаманюк Володимир Михайлович
  4. Боровський Станіслав Миколайович
  5. Часник подільський
    7 серпня
  6. Владислав Гаврилюк
  7. Гудзікевич Станіслав Олександрович
    8 серпня
  8. Дзюба Володимир Володимирович
  9. Душков Валерій Олексійович
  10. Єрмак Максим Юрійович
    9 серпня
  11. Желанов Михайло Володимирович
  12. Журка Олег Васильович
    10 серпня
  13. Заярний Володимир Анатолійович
    11 серпня
  14. Зеленюк Ігор Михайлович
  15. Карічев Раміз Ісаєвич
    12 серпня
  16. Литовка Микола Олександрович
  17. Миколаєнко Юрій Петрович
  18. Джерело «Драгана»
  19. Кукавські джерела
  20. Джерело «Яруга»
  21. Озеро (Тропове)
  22. Джерело «Польове»
    13 серпня
  23. Мітін Олексій Михайлович
  24. Муханов Володимир Васильович
  25. Хвоса
  26. Джерело «Сонячне»
  27. Джерело «Дзеркальне»
    14 серпня
  28. Нефьодов Олександр Миколайович
    16 серпня
  29. Нечай Сергій Васильович
  30. Опаренюк Віктор Іванович
  31. Остапенко Олег Олегович
  32. Піскун Едуард Олександрович
    17 серпня
  33. Подоляк Олександр Іванович
  34. Поляруш Олег Миколайович
    18 серпня
  35. Поляхов Богдан Валерійович
  36. Дідур Едуард Олександрович
  37. Драбенюк Роман Миколайович
    19 серпня
  38. Кожуховський Роман Степанович
  39. Левченко Олексій Валерійович
  40. Медунка м'яка
  41. Гікорі білий (9 екз.)
  42. Горіховий гай (Якушинецьке лісництво)
  43. Горіхи-екзоти
  44. Ситковецькі буки
    20 серпня
  45. Немодрук Євген Анатолійович
  46. Осока низька
  47. Акбаров Ніяз Ільдусович
  48. Джерело «Гронова криниця»
  49. Джерело «Лісове» (Козинці)
  50. Джерело «Прибережне»
  51. Мул (річка)

З початку тижня[ред. код]

21 серпня
  1. Цибулівська Діброва
  2. Булигін-Шрамко Сергій Віталійович
  3. Музей-садиба М. Коцюбинського
  4. Козакевич Олександр Володимирович
  5. Дуб-велетень (Вінниця)
  6. Попівська криничка (Криничка котовців)
    22 серпня
  7. Накорчемний В'ячеслав Георгійович
  8. Дендрарій лісово-дослідної станції
  9. Алея горіха Зібольда
  10. Потоцький Болеслав Станіславович
  11. Сосна Веймутова (8 шт.)
  12. Могилівський повіт (Трансністрія)
  13. Павлик Ігор Васильович
  14. Тульчинка
    23 серпня
  15. Скеля М. Коцюбинського
  16. Ділянка скополії карніолійської
  17. Приходько Геннадій Миколайович
  18. Жмеринська діброва
  19. Вігурська Галина Василівна
    24 серпня
  20. Приходько Олександр Миколайович
  21. П'ятничанський заказник
  22. П'ятничанське урочище
  23. Самгородоцький район
  24. Причиненко Володимир Олексійович
    25 серпня
  25. Джерело «Бездонне»
  26. Джерело «Нове життя»
  27. Джерело «Вербичка»
  28. Джерело «Янтар»
  29. Джерела «Чапля» (3 екз.)
  30. Джерело «Липки»
  31. Прохоров Федір Вікторович
    26 серпня
  32. Гайдук Олександр Володимирович
  33. Чергінець Микола Іванович
  34. Ізраїль Аксенфельд
  35. Лернер Олександр Якович
    27 серпня
  36. Рапава Руслан Германович
  37. Ігнатенко Володимир Миколайович
  38. Рутвичка звичайна
  39. Корєнєв Дмитро Віталійович
  40. Бенджамін Антін
  41. Шахов Альберт Георгійович
    28 серпня
  42. Рахно-Лісівська волость
  43. Борщагівський замок
  44. Роздобудько Микола Миколайович
  45. Яришівська синагога
  46. Група дерев «Липи вікові»
  47. Завойський Євген Костянтинович
  48. Єврейське кладовище (Яришів)
  49. Староприлуцький замок
  50. Кохановський Віталій Олександрович
    29 серпня
  51. Межирівські берізки
  52. Липський Борис Андрійович
  53. Розенталь Марк Мойсейович
  54. Сіліч Кирило Євгенович
  55. Бондар Олександр Васильович (Герой Соціалістичної Праці)
  56. Тепличка
    30 серпня
  57. Тульчинський повіт (Трансністрія)
  58. Жугастрівський повіт (Трансністрія)
  59. Група джерел «Ізвір»
  60. Хлевнюк Олег Віталійович
  61. Сорокін Вадим Євгенович
  62. Потапов Сергій Вікторович
  63. Білий Юрій Іванович
  64. Ваховський Володимир Костянтинович
  65. Казмін Олег Анатолійович
    31 серпня
  66. Гуменюк Семен Олександрович
  67. Костецький Віктор Олександрович
  68. Вишня (притока Південного Бугу)
  69. Баран (річка)
  70. Стахів Олександр Володимирович
    1 вересня
  71. Білка (річка)
  72. Корчмин
  73. Сурело Сергій Григорович
  74. Толкачов Борис Вікторович
  75. Турчиненко Микола Іванович
    2 вересня
  76. Клименко Сергій Васильович
  77. Борковська Тетяна Олександрівна
  78. Дев'ятисил осотовий
  79. Бугор (річка)
  80. Шмигівка
  81. Комплекс земської лікарні (Нова Прилука)
  82. Сальницька
  83. Федорук Олег Євгенійович
  84. Витхла
  85. Фокін Юрій Тенгісович
    3 вересня
  86. Брод (річка)
  87. Руда (притока Сниводи)
  88. Руда (притока Витхли)
  89. Пиківка
  90. Хвоса (річка)
  91. Зінько Юрій Анатолійович
  92. Бобрик (річка)
  93. Куцак Андрій Авер'янович
  94. Студениця (притока Південного Бугу)
  95. Іскриль
  96. Периорка
  97. Хвоя Олег Михайлович
  98. Кільцівка
  99. Шпиківська селищна громада
  100. Оратівська селищна громада
  101. Цап Богдан Степанович
  102. Мордехай Намір
  103. Ситковецька селищна громада
  104. Ковалівська сільська громада
  105. Мельниківська сільська громада
  106. Райгородська сільська громада

Створені статті у Вікіцитатах[ред. код]

Створені статті у Вікімандрах[ред. код]

Створені в іншомовних вікіпроектах[ред. код]

Створені шаблони[ред. код]

  1. [[:Шаблон:]]

Створені категорії[ред. код]

  1. [[:Категорія:]]

Поліпшені статті[ред. код]

З початку тижня[ред. код]

21 серпня
  1. Ільківський став
  2. Красень дуб
  3. Вікіпедія:Вікі любить Землю/Вінницька область
  4. Алея вікових лип (Вінниця)
  5. Джерело «Сонячне»
  6. Джерело «Польове»
    22 серпня
  7. Сосна Веймутова (Зозулинці)
  8. Кабачок (пам'ятка природи)
  9. Одинокий дуб
    24 серпня
  10. Буковий гай
  11. Барський район
  12. Бершадський район
  13. Вінницький район
    25 серпня
  14. Гайсинський район
  15. Шершнянська скеля
    26 серпня
  16. Жмеринський район
  17. Іллінецький район
  18. Калинівський район
  19. Козятинський район
    27 серпня
  20. Крижопільський район
  21. Липовецький район
  22. Літинський район
  23. Іллінецький заказник
  24. Чагарник (заказник)
    28 серпня
  25. Крутосхили
  26. Закрута
  27. Лучанське (заказник)
  28. Калинівський лісовий заказник
  29. Долина ірисів
  30. Значок (заказник)
    29 серпня
  31. Бук плакучий
  32. Бук червонолистий
  33. Кедр сибірський (Носівці)
  34. Стодульські платани
  35. Вікові дуби (Жмеринське лісництво)
    2 вересня
  36. Могилів-Подільський район
  37. Мурованокуриловецький район
    3 вересня
  38. Завальнюк Владислав Матвійович

Див. також[ред. код]

Примітки[ред. код]

  1. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 3 учасники
  2. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 15 статей
  3. Тут, на відміну від статей до створення і до поліпшення можна подати загальні побажання до створення або поліпшення статей