Вікіпедія:Проект:Хімія/Учасники

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Портал   Обговорення порталу   Проект   Обговорення проекту   Учасники проекту

Учасники Проекту Хімія та їхні зацікавлення:

 1. Albedo (обговореннявнесок)
  На перший порах метали, пластмаси, реакції, таблиці тощо.
 2. Yakudza (обговореннявнесок)
  Хімік-органік але статей на хімічну тематику редагував небагато. Зробив та написав деякі статті за списком Українські хіміки (планую дописати ще деякі статті зі списку). Також непогана, на мій погляд, вийшла бронза. Є певна зацікавленісь у редагуванні статей на тему історія хімії та алхімія. Також можу зробити зображення формул та реакцій (у програмах ISISDraw та ChemDraw). Адміністратор української Вікіпедії
 3. Sergiy O. Bukreyev (обговореннявнесок)
  Зараз навчаюсь в аспірантурі, займаюсь органічним синтезом. Готовий спробувати відповісти на питання з хімії. Також приймаються заявки на графічні зображення молекул та реакцій. Вільно володію англійською та російською.
 4. Rimas V (обговореннявнесок)
  Хімік-органік. Навчаюся в аспірантурі (Institute of Organic Chemistry PAS, Warsaw). Основні напрямки роботи: органічний синтез, оптичні властивості речовин (флуоресценція, нелінійна оптика). Спробую перекладати статті з англійської. Може деякі вдасться створити власноруч.
 5. Duvnuj (обговореннявнесок)
  Хімічної освіти не маю. Але помаленьку створюю деякі статті в цьому напрямку і редагую існуючі.
 6. Vml (обговореннявнесок)
 7. Formiate (обговореннявнесок)
  Ще студентка, того цікавлюсь всім по трохи.
 8. Sigors (обговореннявнесок)
  Хімік - вуглехімік (інтереси також в органічній хімії, нафтохімії, ...). Хімія представлена поки що слабенько, але я вважаю що це справа часу. Добрих статей майже немає, мабуть тут треба прикласти колективні зусилля.
 9. Dimant (обговореннявнесок)
 10. Pavlo Chemist (обговореннявнесок)
  Комп'ютерний хімік. Потихеньку пишу статті, редагую ті, що існують. Займаюся створенням та вдосконаленням шаблонів для хімії. Працюю над порталом Хімія. Радий відповісти на запитання по хімії, можу створити 2D та 3D зображення хімічних структур. Можу перекласти статті з англійської та німецької (ну і звісно з російської)).
 11. Lndeo (обговореннявнесок)
 12. Хімік (обговореннявнесок)
 13. Мосін Богдан (обговореннявнесок)
 14. DenysZ (обговореннявнесок)
  Студент-хімік. Інтерес: хіміки Київського національного університету Шевченка...
 15. Олег.Н (обговореннявнесок)
  Приділяю велику увагу категоризації і розширенню статей. Окрім цього — історія хімії, базові поняття, хімічна зброя. Координатор проекту
 16. Бондар О.С. (обговореннявнесок)
  Хімік. Викладач хімії. Інтерес: корозія та біокорозія металів, історія хімії
 17. Шльома Гомельскій (обговореннявнесок)
  Трохи обізнаний з кремнійорганічною хімією. Цікавлюся фізикоорганічною хімією, елементоорганічною хімією та синтезом природних речовин. Пропоную обирати для статей теми, що погано освітлені в російській Вікіпедії, таким чином змушуючи шукачів хімічної інформації використовувати саме українську Вікіпедію.
 18. Стоялов Максим