Вікіпедія:Проєкт:Австралія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Портал Обговорення Проєкт Обговорення проєкту Редактори
Скорочення
П:А
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроєкти
Категорія КатегоріяКаталог

Ласкаво просимо до Вікіпроєкту «Австралія». Метою цього проєкту є створення нових якісних статей, тематично пов'язаних із Австралією, а також покращення структури і способу викладу існуючих у ній статей на цю тему. Сподіваємось, цей проєкт допоможе зосередити зусилля інших вікіпедістів на покращенні всіх статей, що стосуються Австралії, аби зробити Вікіпедію зручною енциклопедією про Австралію зокрема.

Мета[ред. код]

Ласкаво просимо до проєкту «Австралія». Метою проєкту є створення та поліпшення статей, що стосуються Австралії- міст, подій, спорту тощо. Покращення структури і способу викладу існуючих у ній статей на цю тему. Сподіваємось, цей проєкт допоможе зосередити зусилля інших вікіпедистів на покращенні всіх статей, що стосуються Австралії, аби зробити Вікіпедію зручною енциклопедією про Австралію зокрема.

Учасники проєкту[ред. код]

Не соромтеся взяти участь у проєкті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). Також ви можете прикріпити до своєї сторінки шаблон {{Учасник проєкту:Австралія}}:
Шаблон:Учасник проєкту:Австралія

Перелік учасників проєкту (дописувачі)[ред. код]

  1. Rayan Riener (обговорення)
  2. ваш нік
  3. ваш нік
Прохання
  1. Знайти і запросити учасників до участі в проєкті ) простим текстом листування або використовуючи шаблон:{{Запрошення до вікіпроєкту Австралія}}
  2. Повідомляти про цікаві факти (в одне речення вміщати цікавинку) щоби розміщувати на порталі «Англія» поповнюючи розділ «Чи знаєте ви»; та назви файлів (файні світлини) для розміщення на порталі «Австралія» в розділі «Вибране зображення» (пропозиції лишати на стор. обг. порталу).

Той, хто не має сил для активної участі в проєкті і не поставив тут свій вікіпідпис, але цікавиться всім тим, що пов'язане з Австралією можете ставити на особистій сторінці користувача (користувачки) шаблон {{Інтерес:Австралія}}:

Герб Австралії
Цей користувач цікавиться Австралією