Вікіпедія:Проєкт:Бруней

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпроєкти
Категорія КатегоріяКаталог

Цей проєкт належить до більш широкого ВікіПроєкту:Південно-Східна Азія. Долучайтеся!


Вікіпроєкт:Бруней вітає вас! Нащо ще один не дуже живий проєкт в Українській Вікіпедії, спитаєте ви? Точно ми не знаємо, але в однойменного з проєктом користувача з'явилося непереборне бажання систематизувати всю інформацію про цікаву південно-східноазійську державу в одному місці. Нехай ця інформація буде не в його особистому просторі, а на видноті для спільноти.

Цей вікіпроєкт збирає статті про Бруней, його історію, географію та інші особливості. Початковою метою проєкту є позначити всі сторінки обговорення відповідних статей шаблоном {{Стаття проєкту Бруней|важливість= низька|рівень=4}}, розібратися, що зараз з кількістю та якістю відповідних статей, а надалі окреслити масштаби необхідних доповнень. Можливо, результат дозволить створити відповідний портал.

Проєкт натхненний щорічним Проєктом «Місяць Азії».

Якщо ви вирішили взяти участь у цьому вікіпроєкті, впишіть своє ім'я до списку учасників, будь ласка.

Потрібні статті[ред. код]

Учасники[ред. код]

Для того, щоби взяти участь у проєкті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). І на сторінках обговорень ставте свій автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), також - і в вікні редагування. Якщо виникли запитання про проєкт, сміливо питайте на сторінці Обговорення Вікіпедії:Проєкт:Бруней.

  1. --Brunei (обговорення) 19:56, 20 червня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Статистика[ред. код]