Вікіфікація таких статей, перш за все створення у їх тексті посилань на інші статті, усіляко вітається, бо забезпечує покращення навігації по змісту Вікіпедії.
Проєкт «Зв'язність» допомагає скласти точний перелік безвихідних статей та надає корисні поради і підказки щодо їх вікіфікації.
Відсутність у статті посилань на інші статті — важлива, можна вважати що найсуттєвіша ознака недостатнього використання вікі-розмітки, тобто того що цю статтю не вікіфіковано належним чином;
Вікіфікація - це діяльність по виправленню цього недоліку
Вище перелічені дії у комплексі і будуть вікіфікацією.
Не стосується власне вікіфікації, але важливо
Якщо ви помітили, що стаття містить скопійований з якогось джерела шматок тексту — залиште з того шматка лише факти, можливо додавши короткий реферат, аби запобігти порушенню авторських прав.
При наявності хоча б одного міжмовного посилання інтервікі-роботи автоматично розставляють інші посилання, користуючись відповідними даними з інших мовних розділів. Результат їх роботи часом потребує ручного коригування і не позбавляє від необхідності ручного пошуку та додавання нових міжмовних посилань.
Наявність інтервікі дозволяє полегшити створення посилань на ізольовані статті, запозичивши ідеї з іншомовних розділів Вікіпедії, а саме вивчивши які посилання там створено на статті, що є аналогом тієї, що наразі є ізольованою в україномовномі розділі.
Статті до вікіфікації позначаються шаблоном {{вікіфікувати}} (якщо треба вікіфікувати лише один з розділів статті, використовується шаблон {{вікіфікувати розділ}};
Статті, що не містять інтервікі-посилань позначаються шаблоном {{без інтервікі}};
За необхідності поставити обидва шаблони, зручніше додавати шаблон {{проблеми}}
Усі вище перелічені шаблони встановлюються вручну. У деяких випадках боти можуть заміняти кілька незалежно поставлених шаблонів одним шаблоном {{проблеми}}.