Вікіпедія:Проєкт:Тематичне поповнення

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпроєкти
Категорія КатегоріяКаталог

Поповнення Вікіпедії значною мірою відбувається як завдяки інтеграції паперових енциклопедій, так й згідно зацікавлень окремих груп користувачів, які працюють переважно над певною профільною тематикою. В обох випадках корисним є використання термінологічних індексів, що дозволяють планувати наповнення відповідних розділів і бачити, які статті чекають на створення.

Учасники проєкту[ред. код]

Для того, щоби взяти участь у проєкті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). І на сторінках обговорень ставте свій автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), також - і в вікні редагування. Якщо виникли запитання про проєкт, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка.

  1. --DENAMAX (обговорення) 12:38, 16 травня 2015 (UTC)[відповісти]
  2. Ваш нік
  3. Ваш нік

Тематичні напрямки[ред. код]

Географія[ред. код]

Перелік запланованих статей географічного напрямку побудовано на основі «Словника-довідника з фізичної географії» (укл. Єна О. В., Супричов О. В. — Київ, 2002. — с. 238).

На даний момент побудовано наступні тематичні індекси:

Готуються до будівництва (будуються)

Гірнича справа[ред. код]

Основний зміст категорії Гірнича справа отримано шляхом інтеграції у Вікіпедію Малої гірничої енциклопедії, яка є розвитком проєкту «Гірнича енциклопедія» під керівництвом д.т. н., проф. Білецького В. С. (в рамках проєкту раніше вийшли Тлумачний гірничий словник, Гірничий енциклопедичний словник, значну частину якого також інтегровано у Вікіпедію).

Для узгодження тематичного змісту МГЕ з попередніми виданнями проєкту «Гірнича енциклопедія» створено індекс на основі змісту «Тлумачного гірничого словника» і, частково, «Гірничого енциклопедичного словника», в якому використано лише ті терміни, що стосуються гірничої справи і гірничих наук (виключено геологічні і загальнонаукові терміни):

Історія[ред. код]

Логіка[ред. код]

В розробці знаходиться:

Математика[ред. код]

Перспективний перелік статей в галузі математики попередньо будується з використанням довідника Бронштейн И. Н., Семендяев К. А. Справочник по математике для инженеров и учащихся втузов. — М.: Наука, 1980. — 976 с.

На даний момент побудовано наступні тематичні індекси:

В розробці знаходяться:

Біологія[ред. код]

В розробці знаходяться:

Самостійні тематичні проєкти[ред. код]

Дивіться також[ред. код]