Вікіпедія:Розвиток спроможностей спільноти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

In-person training[ред. код]

The training took place in Kyiv, May 21st-22nd 2016.

Збір матеріалів[ред. код]

Будь ласка, допоможіть зібрати гарні відповідні джерела (сторінки вікі, сторінки в інтернеті, статистика, дослідження, тощо) про розв'язання конфліктів і про залучення та утримання нових редакторів.

Зараз маємо такі джерела: джерела, пропозиції. Ми відберемо з них тільки ті, які ми вважатимемо необхідними цій спільноті, їх поточним практикам та для розв'язання проблем цієї спільноти.

Будь ласка, додавайте, прибирайте, змінюйте пріоритети (для перекладів) або коментуйте запропоновані джерела.

Розв'язання конфліктів[ред. код]

Залучення нових редакторів та їх утримання[ред. код]

Галерея[ред. код]Evaluation[ред. код]

The pilot program is being evaluated in this quarter. This section will be expanded with the results of the evaluation by January 2017.

Survey[ред. код]

To help the evaluation, please take this survey (in Ukrainian) and tell WMF your thoughts about the conflict management training (even if you did not attend).

Примітки[ред. код]

  1. MeatballWiki це (зараз заморожена) вікі для практикуючих групове співробітництво (в основному на вікі), для обміну досвідом та спроб назвати та описати феномени, які вони бачать в їхніх спільнотах, та практики, які працюють або не працюють в їхніх спільнотах. Протягом років, багато унікальних вікі-мудростей назбиралось тут. Більше людей повинні знати про це.