Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/18 вересня 2018

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
на вилучення: 6 жовтня | 7 жовтня | 8 жовтня | 9 жовтня | 10 жовтня | 11 жовтня | 12 жовтня | 13 жовтня  | 
Див. також: Список усіх кандидатів на вилучення, Статті, що необхідно поліпшити (статті, яким загрожує вилучення), Критерії вилучення статей
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. додати тему

Уповноважена особа ініціаторів створення промислово-фінансових груп[ред. код]

 1. Не словник, не знаю як щодо значимості --L50g (обговорення) 06:58, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Учасник промислово-фінансової групи[ред. код]

 1. Не словник, не знаю як щодо значимості --L50g (обговорення) 06:59, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Зібог[ред. код]

 1. Схоже на оригінальне дослідження, без джерел. --Brunei (обговорення) 13:32, 18 вересня 2018 (UTC)
 2. Джерел немає. Звідкіля ця інформація немідомо, але...Українських статей у інтернеті майже немає, а от російських забагато. Схоже на експансію російських неоязичників/"родновєрєв". Інфа лише на таких сайтах де "вчать магії" (Боги славян).--Blitz1980 (обговорення) 06:59, 23 вересня 2018 (UTC) У тему - Зімцерла--Blitz1980 (обговорення) 07:02, 23 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Почесний громадянин Борщева[ред. код]

 • Поставив: У Максима Огородника повно статей такого плану. І всі статті відпатрульовані! Хто йому дав патрульного? Що, будемо створювати статті про почесних громадян кожного села та міста України, світу...? Ця інформація повинна бути у статтях про села та міста, а не окремо.--Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Як на мене, якщо це стаття про почесне звання (відзнаку) будь-якого міста, то самостійна стаття має права на життя. Інша річ, коли це право наступає. Як на мене, для статей про відзнаки міст з населенням понад 50 тисяч, де кожний почасний громадянин може мати самостійну значимість, стаття має право на життя як така. Наявність окремих списків дискусійна і залежить від обсягу статті, але, певно, вони можуть існувати, якщо список осіб достатньо великий, що може претендувати на самостійний список, що може стати вибраним списком, а не як на розділ. А от для інших міст - тут питання складніше. Для міст з населенням менше 50 тисяч такі статті, як на мене, варто об'єднувати з описом про саму відзнаку та списком осіб, які нею нагороджені. При цьому виникнення самостійності статті має залежати від обсягу інформації (якщо це обсяг на 3-4 абзаци, а у списку понад, приміром, не менше 5 осіб) - то це самостійна стаття. Самостійна стаття може бути і при тому, що в описі менше інформації, але у списку більше. А от у разі, коли не виконані обидва пункти, то краще писати у статті про населений пункт.
  У цій статті ми маємо якусь описову частину, але немає списку. Тому я за залишення в разі прилучення до статті іншої статті - списку почесних громадян Борщева. --Kharkivian (обг.) 14:15, 23 вересня 2018 (UTC)

Почесні громадяни Борщева[ред. код]

 1. --Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 2. Свої міркування виклав вище і вважаю за доцільне прилучити (перенести) цей список до статті Почесний громадянин Борщева, об'єднавши історії статей і назвавши об'єднану статтю "Почесні громадяни Борщева". --Kharkivian (обг.) 14:18, 23 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Почесні громадяни Заліщиків[ред. код]

 1. --Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 2. Це не стаття, бо не відповідає навіть найменшим вимогам до списків. У статті Заліщики навіть немає розділу про почесних громадян. Перенести до статті окремим підрозділом у розділі "Відомі люди". --Kharkivian (обг.) 14:20, 23 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Почесний громадянин Заводського[ред. код]

 1. --Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Свої міркування виклав вище - повторю. Як на мене, якщо це стаття про почесне звання (відзнаку) будь-якого міста, то самостійна стаття має права на життя. Інша річ, коли це право наступає. Як на мене, для статей про відзнаки міст з населенням понад 50 тисяч, де кожний почасний громадянин може мати самостійну значимість, стаття має право на життя як така. Наявність окремих списків дискусійна і залежить від обсягу статті, але, певно, вони можуть існувати, якщо список осіб достатньо великий, що може претендувати на самостійний список, що може стати вибраним списком, а не як на розділ. А от для інших міст - тут питання складніше. Для міст з населенням менше 50 тисяч такі статті, як на мене, варто об'єднувати з описом про саму відзнаку та списком осіб, які нею нагороджені. При цьому виникнення самостійності статті має залежати від обсягу інформації (якщо це обсяг на 3-4 абзаци, а у списку понад, приміром, не менше 5 осіб) - то це самостійна стаття. Самостійна стаття може бути і при тому, що в описі менше інформації, але у списку більше. А от у разі, коли не виконані обидва пункти, то краще писати у статті про населений пункт.
  У цій статті ми достатньо докладний опис відзнаки. Але це відзнака невеликого селища трохи більше 3 тисяч населення. Питання вагомості відзнаки, якою нагороджена одна особа. Тому я схиляюсь до перенесення інформації до статті про Заводське. --Kharkivian (обг.) 14:24, 23 вересня 2018 (UTC)

Почесний громадянин Ужгорода[ред. код]

 1. --Парус (обговорення) 16:55, 18 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Свої міркування вище я вже наводив. Тому я категорично проти вилучення статті. Було би бажано перейменувати (відповідно до практики найменування таких статей на Почесні громадяни Ужгорода. --Kharkivian (обг.) 14:25, 23 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. якщо видаляти Ужгорода, то потрібно видалити і всі нагороди інших 23 обласних центрів --『 』 Обг. 19:16, 19 вересня 2018 (UTC)
  Я не розумію, навіщо робити окрему статтю про почесних громадян. Невже не можна зробити таблицю, яка б приховувалася, у самій статті про селище або місто. Навіщо плодити масу статей. В Україні більше 450 міст, кілька тисяч селищ, 28 000 сіл. Ми що будемо по кожному населеному пункту створювати статті?--Парус (обговорення) 05:36, 20 вересня 2018 (UTC)
  якщо список завеликий, то можна зробити для великих міст. Хоча я дещо помилився {{Почесні громадяни населених пунктів України}}. Не вистачає лише «Почесні громадяни Ужгорода». Однак список списків дуже великий Категорія:Почесні громадяни міст України. У даному випадку залишити лише можна лише як доопрацюваний список, яким нині він не є.--『 』 Обг. 07:15, 23 вересня 2018 (UTC)