Вікіпедія:Сторінка для медіа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка затверджена спільнотою україномовного розділу Вікіпедії і може використовуватися як авторитетне і надійне джерело інформації.

Сторінка для медіа

Вікіпедія — вільна загальнодоступна багатомовна універсальна інтернет-енциклопедія, яку може редагувати кожен і яка створена для поширення вільних знань.

Вікіпедія наповнюється й управляється спільнотою волонтерів без централізованого управління, у Вікіпедії немає одного головного редактора чи головного адміністратора.

Ця сторінка призначена для представників медіа, які мають намір зв'язатися із Вікіпедією, отримати коментар чи відповідь на якесь питання щодо її вмісту.

Перед зверненням радимо ознайомитися із відповідями на поширені питання.

Громадська організація «Вікімедіа Україна»

Якщо Вас цікавить коментар, співробітництво або Ви бажаєте домовитися про інтерв'ю, ви можете звернутись до представників спільноти або до ГО «Вікімедіа Україна», що займається підтримкою та популяризацією Вікіпедії в Україні (однак не керує Вікіпедією і не приймає рішень щодо її вмісту). Ця організація має статус регіонального відділення Фонду Вікімедіа в Україні.
  • Електронна адреса для звернень та запитів преси — info@wikimedia.org.ua
  • Адреса прес-секретаря організації — press-secretary@wikimedia.org.ua

Спільнота Вікіпедії

Якщо ж Вас цікавить зв'язок напряму із представниками спільноти волонтерів Вікіпедії:
  • можете залишити повідомлення у Кнайпі — публічному форумі всередині Вікіпедії для обговорення питань, оголошень і пропозицій.
  • можете звернутися до конкретного вікіпедиста чи вікіпедистки за допомогою його/її особистої сторінки обговорення, за допомогою функції «Надіслати електронного листа користувачеві» (якщо вона активована у цікавої вам людини) або за іншими доступними контактами.

Зауважте, слова жодного користувача Вікіпедії не можна трактувати як офіційну позицію Вікіпедії.

Фонд Вікімедіа

Якщо Вас цікавлять більш глобальні питання, Ви також можете звернутися до Фонду Вікімедіа — американської некомерційної організації, що підтримує технічну інфраструктуру Вікіпедії. Із відділом преси Фонду Вікімедіа можна зв'язатися за електронною адресою press@wikimedia.org або за телефоном +1 415-839-6885. Пресцентр Фонду Вікімедіа містить більше інформації, а також матеріали про Вікіпедію, Фонд Вікімедіа та інші проєкти.

Якщо ви працюєте в організації, яка зацікавлена в культурному партнерстві або співпраці з Вікіпедією, Фондом Вікімедіа або одним з його афілійованих органів, у Фонду Вікімедіа є відповідна сторінка, де ви можете запропонувати нові ідеї або зв'язатися з досвідченими волонтерами. Для отримання можливостей розвитку бізнесу або пропозицій, будь ласка, зв'яжіться business@wikimedia.org.

Щодо загальних питань про Фонд Вікімедіа чи його роботу звертайтеся answers@wikimedia.org, але перед цим, будь ласка, ознайомтеся із сторінкою відповідей на основні питання.

Додаткові посилання

Перед зверненням можете ознайомитися із ключовими політиками Вікіпедії, зокрема про відмову від відповідальності та політику конфіденційності

Якщо ж Вас цікавить додаткова інформація про нас та нашу роботу, ви можете ознайомитися зі сторінкою «Про Вікіпедію».

Інтернет сторінки-об'єднань вікіпедистів
Публікації про Вікіпедію
Відповіді на критику