Вікіпедія:Steam

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Wikipedia-Steam.png

Steam — сервіс цифрової дистрибуції відеоігор і спілкування геймерів. Доступний у вигляді вебсайту з обмеженими функціоналом і додатку для комп'ютера.
Група редакторів Вікіпедії заснована в 2020 році й відтоді використовується. Це місце, де ви можете поговорити з іншими вікіпедистам, а також знайти людей для спільної ігри та нових друзів.

Опис[ред. код]

Група спільноти Вікіпедії в Steam не належить і не контролюється Фондом Вікімедіа і не є його проєктом, а є платформою, яку ведуть самі волонтери та учасники проєкту з власної волі. Група була створена користувачами Вікіпедії як місце для зручнішого спілкування вікіпедистів, для обміну інформацією, спілкування та спільного грання в ігри. Основною мовою сервера є англійська, однак, всередині групи будуть створені дискусії іншими мовами.

Використання[ред. код]

Steam можна безкоштовно завантажити на будь-яку з операційних систем: Microsoft Windows, macOS чи Linux, а також використовувати в більшості інтернет-браузерів без додаткового завантаження. Приєднання до групи в Steam здійснюється за посиланням, що розташоване вище. Після завантаження додатку вам слід створити новий обліковий запис Steam, і для цього вам знадобиться електронна пошта.

Див. також[ред. код]